Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Jenže ke všemu tomu "my máme u každé věci tohle a tohle, tamhle ta umi tohle a tamta onohle, to nikdo nemá" je ta krev na meči po zásahu do hlavy, resp. helmy nic moc :P Což bych teda neřešil zatím že, ale: Zajímá mě jak moc ji propracují, protože např. v Dragon Age: Origins byla krev po souboji hroznej vopruz. Pokud ji u KC:D dodají trochu fyziky, bude skapávat a třeba ji rozumně otřít, mohlo by to být fajn, zatím ale celkem nuda. *4*
  • Asharak
    Protože PC hráče prostě slátaniny z konzolí zase tak moc nebaví jak konzolisty samotné? achjo... :D Mě se třeba líbily videa u Demon Souls a pod. exklusivit, nějaké gameplaye, ale nedonutilo mě to ke koupi konzole. No a co? TO neznačí uspěch/neuspěch hry. Jsou i jiné aspekty než úžasnost a líbivost...
  • Asharak
    Ve Witcherovi 3 je nastavení kontrastu, sytosti barev? o.O Witcher je z většího pohledu příšerně přebarvený.
  • Jack1947
    Tuhle fotku už jste jako úvodní měli... chceto změnu. *3*
  • El_Kozel
    Začneš hru, řízneš se o nějaký hnusný plech a chcípneš na otravu krve. Konec hry. *3*
  • El_Kozel
    To snad bude. Když to má být realistické. jako omalovánky to zatím nevypadá.
  • walltar
    Ono i v tom Scifi to celkem funguje. Na bojišti toho člověka stabilizuješ nějakým zázračným léčivem, ale potom ho musíš dostat do automatické lékařské stanice, která provede potřebnou údržbu. A samozřejmě jde o to jak moc velké je to zranění, něco na bojišti nestabilizuješ a musíš do té medikální stanice hned, než ti ten člověk vykrvácí. A když ti něco utrhne třeba ruku, tak už musíš přímo do specializované nemocnice, kde ti dorostou novou, nebo dají prostetiku.

    Tady by to možná šlo řešit přeskakováním času, ale pokud bude tak pomalej jak je teď, tak to by si lidi asi trhali hlavy.
  • TheGGG
    tak alespoň trochu toho gore, když chlápka na hradbě zasáhne kámen z katapultu. Nebo někdo spadne z koně a ten mu rozšlápne hlavu. Prostě žádný omalovánky.
  • walltar
    Kopanec do koulí?

    http://www.dandwiki.com/w/images/5/53/Codpiece_of_Attention.png
  • VereWolf271
    Tak realistické zdraví a léčení má podle mě cenu u her, který se z nějaké části odehrávají na strategické mapě. V tom se mi líbil Jagged Aliance 2, kde hráči se ošetřením nedoplnilo zdraví, ale zraněný se jenom stabilizoval, aby nevykrvácel. Pak bylo jenom potřeba ho nechat pár dnů pod lékařským dohledem.
  • El_Kozel
    Tohle prostě chci. U skyrimu i jinde mě to děsně vadilo (tam to šlo řešit modem a pak to bylo těžké, protože to platilo i na hráče...)

    Třeba ta klasika...Střelíš šíp přesně mezi oči (tam kde nemá helmu) a protivník chodí a trčí mu to z hlavy....Zde asi udělají to, že ihned zemře a nebude to tak divné jako ve skyrimu, ale u té nohy a ruky to asi nebude. Natož pak nějaký ten kopanec do koulí, který také nikoho neurazí (jak řeklo jedno NPC v zaklínači 3)

    Nebo kdyby jsi měl zaseknuté brnění a podělal by jsi se na slunci...To by také mohlo být zajímavé. *1* (WC tam bude ale jestli to bude moc použít hráč a zda malou / velkou to nevíme. Případně zda i mimo WC)
  • El_Kozel
    Tohle tam nebude (říkali to), protože je obtížně udělat oddělení části těla když máš na sobě různě vrstvy které nejsou pouze textura jako v Shadow Warrior kde to je.

    Navíc létající ruce, mozky a střeva jsou pouze ve filmech. Normálně tomu ve středověku tak nebylo. Ani to nebylo dost dobře možné....Useknou ruku není jen tak. Kost je velice odolná (v TV bylo jak se jeden člověk ubránil rukama mačetě - maso osekané ale kost zůstala celá). Dobové meče také byly dost pružné a nebyly velice ostré jako dnešní super broušené pevné nože.

    Navíc proti seknutí chránilo i kroužkové brnění dost slušně. Na to byla lepší kopí, drtící zbraň...Ale k tomu useknutí něčeho. Maximálně v boji proti někomu kdo nic nemá a i tak, to bylo složité. Prostě useknou část těla není jen tak. Maximálně tam, kde máš mezeru díky spojení kloubů. Natož někoho přeseknou na 1/2.

    Dnes to je aktuální, díky bombám a střelným zbraním. Ve středověku to bylo spíše součástí trestu ale normálně během boje to nebyla sekačka rukou (kdo by vynaložil tolik energii když je možné protivníka třeba zapíchnout) ale i tak to bylo brutální. Třeba když rytíř spadl, ho rozpárali menšími "nástroji" kde neměl plát a to byl hnus.
  • walltar
    Jo s tím zdravím je to určitě zajímavé... byl bych rád, kdyby se to aspoň zkusilo jak by to fungovalo. Minimálně by mohlo být zajímavé do toho připojit systém "debufů" kdy by úspěšný zásah na ruku nepřítele zpomalil, ale nevyřadil by ho úplně z boje. Nebo by si nepříteli seknul do nohy a měl okno pro útěk z boje. Není to realistické, ale nemuselo by to být až tak špatné.

    Star Citizen na tomhle pracuje a tam právě budou přehazovat ruce, pokud bude jedna poškozená a nedovolí ti třeba použít dvouruční zbraň. Ale na druhé straně to je scifi hra, takže injekce nanosupergelu vyléčí každé lehčí zranění přímo na bojišti. Tady by asi taková zlomená ruka byl větší problém. *1*
  • El_Kozel
    Jako, také jsem spokojen. Ten učitel mě poté co mi ukázal základy, rozsekal raz dva. To byla rychlost *15*

    Jakmile to ale lidé pochopí tak to jde dobře. A jde to pochopil. Není to nějaká vymyšlená věc a ovládání dává smysl, když si vidíš jak seká z jaké strany a jaké dělá pohyby. Také ten pocit když bojuješ je silný díky FPS a tomu jak se zbraně odráží. Je to zábavné a je třeba to sledovat. Pak ta radost když se něco povede. Tak to má být.
    Mě hodně zmátla ta změna pozice kurzoru po seku. Ono se to vždy změní na směr kde meč zůstal po nějaké akci. Což dává smysl ale prostě ve hrách to není, tak jsem na to koukal. Tedy to je dobré sledovat a poté již dobře volíš navazující útoky rychle bez toho aby jsi dlouze přehazoval zbraň. S tou citlivostí souhlas.

    Já jsem psal ohledně toho zdraví. Asi by to bylo složité to nějak udělat. Třeba kdyby jsi mu zničil ruku, tak by mohl používat druhou ale to by zase narušilo jejich animace a systém boje....Zase kdyby to udělali byly by to více realistické. I když vrstvy brnění mají fungovat (to jsem ještě nezkoušel) Tedy nevadí to nějak extra. Snad tam bude možné jít do bojů s AI. Jako jít sám proti 2+ by byla sebevražda. Jedině, že jsi měl brnění a protivnicí neměli nic. I tak to bylo složité...

    Nejsi žádný super zaklínač anebo hrdina.
  • flash789
    Klidek pane Vavra, tohle nikomu neprospeje..
  • walltar
    Krev na meči tam myslím už je. Byla to poslední věc které sem si stihnul všimnout když mě porcovali ti dva Kumáni v lese. Jinak krev na oblečení a podobně bude taky.

    Ostatní... je to o bojích lidí v brnění s mečem. Tam moc mozků a střev nepotkáš.
  • Chim
    Ok. Tak jestli mu to pomáhá v tvorbě hry... *1* tak to potom jo.
  • El_Kozel
    Třeba se potřebuje vytočit aby poté udělal kvalitní hru :)
    Když dělal Mafii, tak tam také řval na interní recenzenty :)
  • TheGGG
    Yeahh toto vypadá mazácky, eště se nebát pak do vostrých bitev dát ty střeva, krev a mozkovinu. Taky chci krev na meči který vytáhnu z těla nepřítel.
  • Mart9
    Jenže národ je na něj hrdý, sám píšeš, že se najde pár lidí, tak je to vždycky. Nejvíc jsou vždycky slyšet tihle hejtři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit