Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    no hlavne Demona sa predalo len na PS3 toľko čo DS1 a DS2 a DS2 Scolar na PC dokopy, takže moc sa nemáte čím chváliť, keď hráčska základňa PC je násobne väčšia plus sú tam extrémne zľavy, kedy si tú hru može kúpiť každý. Nebyť toho, že sa stal z Demona kult a predajný úspech na PS3, tak by žiaden DS1 a DS2 nevznikol....
  • walltar
    Tak ono KC je prostě hra ve které se chodí a běhá, takže OR jen tak nebude to nejlepší řešení. Díky souboji na blízko ale odpadne aspoň část problému s viděním nepřátel v dálce. Když si třeba ale vemu ovládání toho souboje, že by si díky Oculus Touch ovladači prostě jen natočil ruku, tak to by mohlo být hodně zajímavé.
  • Na druhou straniu by bylo dobré tahle očekávání i chladit, sám Dan se na adresu OR a obecné situace na poli VR moc pochvalně nevyjadřuje...
  • dark souls se prodalo na pc skoro jak na konzolich, mne to sice stacilo jednou, ale nekdo si to da klidne i potreti
  • Hnisavec
    jj a modul Star Citizena na 5 minút urobený za 4 roky je lepšia hra ako Bloodborne....a potom, že pchráči sú v západnom svete na smiech a na pokraji záujmu i vydavateľov...
  • walltar
    Někde jsem slyšel, že chtějí Rift podporovat.

    EDIT: Mají to i ve faqu...

    Plánujete podporu Oculus Rift?

    CryEngine v základu podporuje Oculus Rift, takže naše odpověď je: ano. Plánujeme podporu tohoto užasného zařízení, ale jsme si vědomi, že vyvíjet hru s podporou OculusRift je náročné a proto se držíme doporučených postupů. Virtuální realita je stále neprobádané uzemí a nemůžeme zaručit ideální výsledky. Vytvořit jízdu na koni tak, abyste nedostali závrať, vypadá jako opravdová výzva!
  • ady666
    není alfa jako alfa
  • alien5
    Dotaz podporuje to nebo bude oculus ? a podobne systemy ? To by mohlo byt pekne coz ?
  • hrac chce hrat, ne spotrebovavat (rozumej konzumovat) koridorovy slataniny typu order 1886 nebo uncharted

    a nebejt kickstarteru, tak neslataninam na trhu moc mista nezbyde, protoze kdyz nemaj ani na vyvoj, uz vubec nemaj na propagaci, bez ktery se packovatelum mozek proste znova premazat neda
  • Skvelé spracovane boje.
    Jedina vec, ktorá mi fakt vadí premňa osobne.
    A to je ten brightness ten sivý Filter :( alebo neviem ako to inač opísať
    Keby to malo sýtosť farieb a nastavenie ako Witcher 3 tak Úplná BOMBA!
    Farby a atmosféra robí veľa. Tak dúfam že si to všimňú a upravia to alebo sa to bude dať nastaviť v hre.
  • "...chorý obchodný model..."

    Dávej mi to ve stereu, prosím, nic výstižnějšího v repertoáru totiž nemáš...
  • Šermovačky nikdy nebyly nic pro mě - já byl vždycky spíše na střílení (system shock, deus ex), ale u KC tuhle nechuť s radostí překousnu s nadějí, že se někomu podaří udělat opravdu zajímavý soubojový systém (ne hacknslash a ala witcher atp) - snad mě nezklamou... Každopádně bychom měli smeknout, protože práce s tím musela být řadově těžší, než u systémů pro střelbu...
  • Hnisavec
    nenúti...keby nútil ta, už to je trestný čin...tak to je len chorý obchodný model, ktorý by mal každý normálny inteligentný spotrebiteľ ignorovať.
  • On te nekdo nutí, socko? Protoze ja mam dojem, ze cely kickstarter je zalozen tak nejak na dobrovolnosti.
  • Chápu, komplexni souboujovy system neni pro kazdyho a dnesni konzolemi zblble lamky ho nejspis ani nepoberou, ale jinak je presne to, co takove hre muze sakra pomoct. Krasnym prikladem je Mount and Blade a tady to vypada, ze ten system bude jeste o hodne lepsi *5*
  • Mart9
    Nechápu, proč hrát alfu. Jen si pokazíte zážitek z plné hry.
  • Už jsem to psal, souboje budou fajn tak prvních 10-20 Pak bude muset nastoupit hutný hratelný obsah. Ne questy dojdi tam a přines to.
  • Tak fajn. Souboje fungují. Teď už jenom dodat hratelný obsah na cca 500hodin plus a může to do světa !!!
  • Prosim niekoho(ako napriklad walltar, ktoremu patri cest, ze prispieva k hram a nie k lokalnemu hate-u) kto hru naozaj vlastni, aby popisal svoje dojmy z tohoto subojoveho systemu.
    Je zabavny? Nieje pocase nudny? Pride vam to ako skok dopredu, ci naopak?
    Dakujem za KONSTRUKTIVNE prispevky.
  • deathfish
    podej pak intel jaké to je oproti videím *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit