Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi dobry clanek naplno vystihujici, proc je WoW porad nejlepsi hrou na trhu. Nepreberny mnozstvi nerepetitivni zabavy po tisice hodin a dnu (napr. daily questy). Na skill hodne narocny levelovani a dungeony a hodne advanced crafteni a tuneni charakteru (napr. v barber shopu), u kterych musi clovek hodne premyslet.

    Clovek ma k dispozici tolik ruznych abilit a spellu, ze mu v podstate ani nestaci klavesnice na pokryti veskerych klavesovych zkratek. I to je dukaz toho, jak je WoW kvalitni, rozsahly titul.

    Questy nabizi po celou dobu levelovani kupu zabavy, kazdy je uplne jiny a nabizi skvely pribeh. Jednou napriklad musite do vesnice prinest 10 kuzi, jindy zase take.

    Co je dalsi obrovska vyhoda WoW oproti jinym hra je to, ze si tam kazdy najde to svoje, bez rozdilu pohlavi a veku. Moje pritelkyne napr. tuni hlavne cooking (samozrejme). Casto treba vari to, co ja vyribarim, takze je to i skvela simulace delby prace. Zatimco kdyby jsme oba delali vse, tak neefektivne stravime spoustu casu behanim k rece nebo k taboristi, na kterem se da varit. Takto dokazeme vyprodukovat mnohem vic.

    Zaroven se jedna o hru, kde je velke procento hracu zenskeho pohlavi, coz se neda rict napriklad o hrach s auty, kde cas od casu musite couvat nebo parkovat. Pokud jste teda single, mate pri nejmensim 5% sanci, ze kdyz potkate ve hre zenu, je to opravdu zena v realnem zivote a s trochou stesti jednou odnosi vase deti.
    Rozhodne nejlepsi soucasna hra na PC. A kdyz si vezmu, kolik ted stoji zakladni WoW a kolik casu se na nem da stravit, tak podle me i nejlepsi hra v pomeru cena/vykon.
  • Thorar
    Hlavní kampaň je krátká, ale hráčských kampaní jsou desítky, obsah tvoří hráči pro hráče.
  • Prosím o přidání článků od tohoto autora do detroleru. Díky
  • PravyMonty
    Ty asi žiješ v paralelním vesmíru, ve kterém GW2 není hloupost plná děcek.
  • Chtěl se pochlubit jak na tom ušetřil :-)
  • tonnymontana
    Shania: jj v tom stebou souhlasim, to ze 7let decko rozjede auto jeste neznamena ze ho umi ridit jako profik. ono to zas tak jen o mackani tri skillu neni a to co se vycita WoW by se vycitalo vsem MMORPG ktere by byly v provozu tolik let.. SWTOR se uz ted vycita milion veci a to je tu idealni dobu na vyladeni muchá a idelani na to aby nebyla stara. Presne jak pises pred WOW byla mmorpg scena o poradnej kus kolace mensi a HC, melo to sve kouzlo ktere filtrovalo urcity typy lidi a mladsi jedince, treba takove TSWO kdyby nebylo tolik rozlehle by se uzivlo s par set tisici hraci ale v posledni dobe ma kazda nova mmo strasne moc kilaku jeste rozdelenych na loading zony a potkat tam nekoho normalniho je zazrak. ve WoW jsou nastesti guildy kde kdyz se dostanes do jedsne se starsiom osazenstvem hned je to jina hra i pokec a pokud chci hrat vyzralou hru sahnu po EVE ktere je proste patch od patche lepsi i kdyz ne pro vsechny. WoW si obcas platim i vzdy me pobavi po zaplacenou dobu, hodne se tam toho meni a myslim si ze s nastupem noveho datadisku to zase dostane trosku HC hrany i kdyz asi jen v naznaku mno uvidime
  • Naprostý souhlas. Autor by se měl zamyslet nad tím, jestli je tato práce pro něj vhodná -_-.
  • Tady se zase někdo vykecával, až mi z toho bylo blbě. Toto sem nepatří. Autor se prostě chtěl podělit o zkušenosti s placením na internetu. To si měl spíš hodit na svůj soukromej blog. Moje rada pro autora je: Neotravuj nás blbostma a změň si banku.
  • Drakensang, Neverwintery, Silent Storm.
  • Jedina chyba na Shadowrun Returns je kratka herni doba.
  • Na steamu byl predevcirem za 5e.
  • Vy tohle neznate? To se deje u spousty MMOcek, nejaky troll logne, napise WoW was the first MMO a pak odlogne. A lidi se o tom hadaji jeste hodinu ;-)
  • kickasl
    Dej fallout sanci. Je to porad pecka... dukazem budiz, ze jsem jeste vzhuru.
  • EA (Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK))
  • Já ti teda nevim, jasně je ve WoW spousta čistě grind questů, hlavně daily. Ale co si pamatuju z expení v datáčích Wotlk a dál tak příběhový linie questů tam bylo plno a co mohlo začít jak ty říkáš sběrem bobulí pro nemocnýho skončí záchranou vesnice před minibosákem, kterej používá skill podobnej jako jinej boss v dungeonu - > z q bosse se naučíš taktiku na dung, někdo si to spojí někdo ne a chcipne na to v dungu ;) .
  • ty jo ted jsem koukal a dragon age prvni dil stoji porad 20 e co to je
  • eStar
    Xeen má pravdu, ať se ti to líbí nebo ne.
  • Jenže tady nejde o to, že jsou třeba v Zaklínači. Spíš o to v jakém množství a jak jsou opodstatněné. Jestli mi bylinkář řekne, že potřebuje 10 lístků myrty na to, aby vytvořil lektvar na vlkodlačí kletbu, která postihla nějakého jiného týpka, tak to zkousnu líp než když přijdu ve wowku za želvou, ta mi řekne, že potřebuje prasečí kůže a pak mi za to dá batoh - konec questu a nic víc. Proto je to blbý, ty questy nemají žádnou hloubku.
  • Jojo, pěkně napsané :)
  • sim city 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit