Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ti vsichni ostatni jsou az daleko vzadu za prvnim mistem *3*
  • jestli ti nevadi starsi grafika a emulace tak Fire Emblem 4-5
    pak Fire Emblem Path of Radiance a Fire Emblem: Radiant Dawn
    final fantasy tactics
    Langrisser 2-4 jsou v anglictine Front mission,Shining Force,
    ,Ogre Battle, La Pucelle: Tactics, Phantom Brave,Disgaea: Hour of Darkness,growlanser,sakura wars 5,Valkyria Chronicles,Eien no Aselia,Kamidori Alchemy Meister celkem dobra hratelnost ale je to hentai :P,Tears to Tiara
  • Thorar
    Hodnocení redakce 8/10, čtenářů 9/10, komentáře nejde brát vážně, určitě ne tady :-) Já jako hráč pc rpg a hlavně pnp rpg jsem si hru užil.
  • Mno me prijde elderscrolls uz dost blizko guild wars mnoho reci ale bude to to stejne.. Ve vysledku dostanete na baru par skillu ktere muzete pouzit s urcitym CD a konec. Pripadne se bude menit podle zbrane v ruce..
  • o tom jsem premýšlel, jen mne odradilo zdejší nízké hodnocení a negativní komentáře v diskuzi
  • to je jasný, na tyhle kickstarterový projekty se teším
  • WoW je placený MMO a já myslel, že v placeným MMO žádný pubertální chat není. Jsem se dočetl na jednom odborném foru o elder scrolls online. *4*
  • Hezké přirovnání. Stejně tak jak tam jednou za rok sežeru burger, po cestě někde na dálnici, stejně tak jednou za rok lognu do WoWka a zahraju si za nějakou postavu.
  • WoW je jako McDonalds. Všichni ví, že jsou to sračky, ale lidi to pořád žerou. *3*
  • Já bych nejraději fantasy, a nebo sci-fi - ale raději z pohledu klasického oddáleného a nebo first person. Jako je SW-KotOR, Mass Effecty - Divinity, Skyrim atd. Bohužel už jsem nejspíš všechno kvalitní hrál.
  • Thorar
    Možná myslel jeho první. Protože jinak by to byl očividný troll a na trolly se neraguje.
  • For Real? A co jina MMORPG? :) Ultima online, Ragnarok Online, Metin, Lineage a dalsi..
  • WoW je první MMORPG
  • Icewind dale 1,2 a nyni se chysta po novem roce Wasteland 2. Dale se dela na hre Torment Tides of Numenera, coz by mel byt udajny nastupce Planescape Torment (ale zatim to vypada ze to nebude takove).
  • Thorar
    Shadowrun Returns
  • Neverwinter nights 1 x 2
  • takovych her moc neni pokud nemyslis ty stare .) Dragon Age 1. dil
  • Sry za offtopic ale mužete mi doporučit nejaké dobré rpg, nejlépe izo s tahovými souboji. Muže být i starší ale zas ne tak staré jako Fallout 1,2 nebo Baldurs Gate. Zaklínače nechci. byl bych vám moc vdečnej
  • hral jsem LOTRo 3 roky,bavilo me to-ted jsem se k nemu vratil a tak tupy grindfest od 65. lvl jsem snad nezazil..jiste stale tam jsou pribehove q ale uz to nezachrani.Priznavam ze LOTRo i v dnesni dobe je pomerne slozite na spolupraci ve skupine (12ti clene raidy,instance pro 6 lidi kdyz byl 50 lvl)a casto byl problem sehnat lidi...obtiznost neberu jako chybu ale cekat 2 dny abys slozil grupu a pak tam 6 x wipenout uz jo :) tohle se podarilo odstranit SW:TOR kde jsou skupiny po 4rech a jeste tam mate pripadne ,pety, kteri jsou skoro plnohodnotnymi zastupci.WoW jsem moc nehral kazdopadne tj jednodussi na skill i v poctu lidi a proto je tolik oblibene
  • samozřejmě, přeci nejsem nějakej sexistickej dobytek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit