Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.s.
    jo a questy nejsou jadrem mmo takže jsi hodne mimo chlapče
  • Autor sa stazuje na pubertalny chat vo WoW a potom hodi do placu tento vyblitok? Paradox...
  • s timhle nemužu souhlasit, prcek by nezvladl nejakeho raid bosse, dokonce ani bosse v heroic dungeonu. pvp je plnohodnotna součast hry a je hodne náročne a vizuál wowka je umelecke dilo.
  • Já vkládám naděje do UBI a jejich The Division, i když tohle asi nemůžeme nazvat stejným MMO počinem, jako je WoW a další.
  • Sry, ale tenhle clanek je fakt naprosto o ničem a to je jeste sakra dlouhej, tak bych čekal aspon naky užitečny informace, ale skoro nic sem nenašel, co by mě zajimalo nebo proste cokoliv.. proste nic.
    Tohle bych si uměl představit že najdu tak na nakym blogu, ale urcite ne na games.cz.
  • A ted tu navic kvuli nekvalitnim kopiim mame akorat tak mmo utrum. Snad Elder Scrolls bude za neco stat, ale jsem vuci tomu skeptickej. Vypada to spis jen jako dalsi prodej jmena.
  • Konečně někdo, normální. Pane máte velké + .
  • h0p3
    Osobně si myslim, že tohle je spíš článek na blog. Tady mi to přijde celkem jako zbytečnost.
  • Ber to tak, že WoW by se dalo nazvat "otcem" součastných MMO tytilů, Ať už RIFT, LOTR nebo jiný, zadalo to směr a teď se ho všichni drží. Pokud někdo nedostane nějaký nápada a neudá nový směr, vše se bude dělat "přes" kopírák.

    Jedno se musí WoWku nechat. Jediná hra, která mě držela 6 let a stále mě bavila.
  • V zásadě největší výhoda warcraftu je zároveň pro starší generaci hráčů největší fail.
    Hra vypadá infantilně a je neuvěřitelně jednoduchá na naučení. (prcek ji bez problémů zvládal v necelých 7 letech samozřejmě mimo PvP zóny). Díky tomu jí ovšem chybí jakákoli hloubka a výzva (pokud za výzvu ovšem nepovažujeme exp/gear grind jako v Diablu).

    Úspěch WoW založený na tom, že se hru naučí ovládat i podstatná část obyvatel klecí zoologické zahrady bohužel vedl k likvidaci MMO scény, protože "převratné novinky" dalších nástupnických MMO se konají v rámci kosmetických úprav tohoto hamburgerového mainstreamového MMO. Prostě uděláme kopii hamburgeru ale místo okurky tam dáme feferonku jako převratné inovativní MMO.

    Jádro MMO zůstává díky tomu stále stejně primitivní. Jednoduché repetitivní questy, jednoduché archetypální 3 povolání (s mutacemi mezi nimi), Ikonoklik s cooldownem, minimální postihy za smrt, no-loot v PvP, neuvěřitelně tupý spawn systém s agro-range, hráčská "města" v 0-space bublině mimo reálný svět, ale hlavně nemožnost podílet se na vývoji světa kolem sebe.

    Už před 15 lety to šlo jinak, jenže dnes všichni kravaťáci chtějí vydělat na WoW-clonech a nikdo neriskuje, že by opravdu inovativní hru pochopily desetileté americké děti.
  • /facepalm
    1) First World Problem: FIO banka.. WTF?
    2) WoWko je zdá se hlavně questech, you sure?
    3) Jde Looking For Raid a stěžuje si na úroveň hráčů a vulgaritu haha
    4) Ten Guild spam jde vypnout :)
    5) tohle raději smažte...
  • Není pravda, to si asi nikdy neměl tu čest s komunitou warhammeru :-) a to i tady na games, kde o tom ferdové nevědi ani prd.
  • Ano WoW je opravdu o tolik lepší než ostatní MMO.
  • Co to má bejt, vcelku průměrnej článek a pak se na konci projeví autorova feminita, která předchozí text uplně zabije.
  • Neni o tolik lepsi, jen je delany pro sirsi skupinu lidi.
  • Když se podívám na WoW a jiná MMO, pořád si říkám, jak by vypadaly některá MMO, kdyby měly takový prachy jako WoW. Takový LOTRO má zlomek zisků a přesto je to tak dobré MMO, že kdyby mělo prachy WoW, mám takový dojem, že by bylo mnohonásobně lepší než WoW. A takto bych mohl zmínit další MMO. Musím se pořád ptát, zda-li WoW je opravdu o tolik lepší než ostatní MMO, o kolik větší má zisky. Je to sice čistě subjektivní názor, ale já si myslím, že o tolik lepší prostě není - WoW by za ty prachy mohlo být o dost lepší.
  • To je presny. Uprimne receno nechapu, jak mohlo autora vubec napadnout, ze napsat pul clanku o Fio bance je dobry napad. WTF?
  • tonnymontana
    mno tak tohle byl otresnej "clanek" pokud ma autor 14 let a je to prvni co napsal po prvnim emailu tak mozna jo ale pokud zapl pc vice nez sestkrat tak timhle bych se nikde nechlubyl... sileny skoro mi tekla krev z oci pri popisu nejake nezaautorizovane transakce a jeho problem s placenim v bille coz me vubec nezajimalo... nechapu v cem je prinosnej clanek se slohem 8tridy cloveka kterej se pred X lety nedostal ani na max level, neumi si hru nastavit, addony podle nej nejsou nutne pac tam ma sipku a nedokaze porovnat vubec nic..sileny a uprimne tady by bylo lepsi priznat si ztratu a clanek hned smazat..
  • Asharak
    Co se dá čekat od člověka, co má v očích jedině Hordu a dřív vysedával v Ogrimaru, kde dnes vysedávají ti, které by tenhle článek určitě nad míru zahřál u srdce. Pokud teda nevysedávají v Ogrimaru proto,že čekají na raid nebo arény a pod.. *15*
    Taky jsem čekal že tam budou popsané herní prvky, hlavně teda nějaký endgame na kterém hra stojí.
    Měli by nechat tyhle články radši na lidech z WoWfanu *16*
  • Asharak
    A tohle máš z vlastních zkušeností nebo sis to vymyslel? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší