Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 4

    Tak SP dohranej, nebylo to špatný, jenom trochu kratší (klasika) + mi tam chyběla nějaká větší variabilita prostředí/činností - např. třeba ponorka by byla dobrá, nebo obrana letadlovky. Grafika oproti 3 trošku lepší, stejně tak lehce náročnější. Chtěl jsem na Youtube najít "alternativní" konec - vybral jsem Irishe, bohužel jsem nic nenašel a hrát znova se mi to nechce, stejně si nemyslim že mezi těma koncema bude nějakej rozdíl.
    • Litas v SP v letadle nebo vrtulniku (jako pilot)?
      • ani jedno, jenom párkrát tank a loď (malá), toť vše
        • Achjo to zase bylo kecu jak na singl pripravi na mp a to co clovek potrebuje naucit nejvic tam zase neni... jsou to hlupaci.
          • Jack1947
            OOH yea Baby! Takze 30gb MP a SP jen tresinka. To si dam libit teda. *5*
      • Jack1947
        Rad bych se zase projel v tanku, ten vrtulnik a letadlo by taky nebylo moc odveci. Tak co nechas si to pro sebe nebo se s nami podelis? *7*
        • Vrook
          Jacku, až z tebe uděláme prezidenta, slibuju, že budeš moct lítat vrtulníkem i letadlem každej den. A tanky si pořešíme hned na začátku voleb, kdyby byly nějaký problémy s demokratickym postupem. My to dokážem, Jacku.. #JACKFORPRESIDENT #freejack1947
          • #onelovejack1947
    • Jack1947
      Paani, ty si teda rychlik *8* . Ja jeste nedoparil ani Batmana *15* . Je tam neco zasadniho, odlisujici se od BF3 SP , treba nevim neco napis. Nejake info.
      • přišlo mi to kratší než BF3, stejně tak víc stereotypní, příběh nic extra, s 3 srovnatelnej, možná trochu slabší
      • Miserius
        Zavidim vam moznost kupovat vsechny novy hry v den vydani ... *12*
        • vzhledem k tomu, že mám BF3 i s prémiem, tak se mi za BF4 dávat 2000 nechce, až to bude levnější, tak to kvůli MP koupim, i s vědomím, že v EA nebudou mít ani na jídlo *9*
  • Čerstvě vydaná novinka skupiny Arcade Fire je vhodnou chvílí připomenout si netradiční interaktivní...

    Tuhle skupinu mam moc rad. Pisnicky jako My body is a cage nebo Intervention nesmi chybet na zadnym z mych prehravacu.
  • Radioaktivni_surikata

    Matadoři z Digital Foundry přivezli ze Švédska srovnání next-gen a PC verzí Battlefieldu 4.

    Kromě rozlišení, který mluví jednoznačně pro PS4, to je vizuelně dost podobný. Xbox verze je kontrastnější, což je naprosto jedno, tam je to o osobních preferencích. PS4 verze vypadá, že má navíc nějakej lacinej post-proces AA, nejspíš založenej na FXAA, kterej je do FrostBitu implementovanej. Xbox vypadá že běží bez AA. Ve výsledku je to docela jedno. Důležitá bude samotná hra, a ta je podle toho co jsem zatím viděl a zkoušel ve všem lepší než BF3. Největší radost mám z designu map. Je vidět, že se DICE hodne naučili. Taková Teheránská dálnice, Bazaar nebo Metro byly vysloveně nepovedený. Moc úzkejch hrdel, kde se všichni potkali v jedný nebo dvou uličkách a tam se spamovalo vším, co bylo po ruce. S BF4 to zatím vypadá slibně. Fakt se těším.
    • V Metru se holt ukázalo, kdo má koule na to prorazit campery. A šlo to.
      • Radioaktivni_surikata
        Jo no, ale to jsi musel mít tým, kterej se dal strhnout k tomu, aby přestal taky campit, k čemuž se hodně lidí ze zoufalství uchylovalo, a jít tam s tebou. A pak to byla taky slušná loterie. A to nemám rád. Ten tým, co začínal nahoře měl prostě obrovskou výhodu, protože hlídal tři úzký chodby, kdežto ty co šli zezdola se museli najednou zorientovat v mnohem širší hale plný schovávaček a míst na campení. Ono to jde, ale jen za určitejch podmínek a jeden tým to má prostě lehčí, protože pokud neudělá vysloveně chybu, tak si většinu vlajek pohlídá po celý kolo. A to je u mě špatnej level design.
    • Teheranska dalnice mela nejaky uzky hrdla?

      Bazaar mi prisel jako dobra pechotni mapa. Jenom metro me stvalo. Jedno uzky hrdlo je prece jenom trochu malo.
      • Miserius
        Bazaar byl supr... Člověk nechal psychopaty bojovat v tý nejfrekventovanější uličce a zbytek mapy byl výbornej...
        • Radioaktivni_surikata
          Nevím, co se vám na Bazaaru tak líbilo. Celá mapa měla prakticky 3 cesty. To je tak akorát při při nějakejch 24 hráčích. Už 32 bylo pískoviště camperů a loterie náhodnejch kulek. Metro to samý. Troje schody a to je všechno, jinudy cesta nevede. A Teheránská dálnice se nikdy skoro nehrála, teď už tuplem ne. Z těch třech byla podle mě nejlepší, ale bůh ví jaká sláva to taky nebyla. Půl mapy na šířku bylo prakticky otevřený prostranství. A Damavand Peak Conquest byl už vysloveně špatnej vtip. S Shanghaií se to nedá vůbec srovnávat. Ta mapa má mnohem víc možností postupu, navíc tu nejotevřenější část můžeš proplavat pod vodou, a snipeři taky truchlit nemusej, protože maj střech na hraní víc než dost. Za jedinou opravdu podařenou mapu vanila trojky považuju Kaspickou hranici v Conquestu. Ještě Firestorm ušel a Noshar Canals měly dobrej TDM. A když do toho zapojím fakt, že mapy se ve čtyřce měněj podle potřeb jednotlivejch módů, takže v Conquest Domination vypadá část Shanghaie jinak, než v Conquestu, tak se trojka nechytá už vůbec. Třeba na Kaspickou se vůbec nemuseli namáhat dávat TDM nebo Rush. Prakticky to nikdo nehrál a myslím, že je docela jasný proč. Jestli jste s těma mapama byly spokojený, tak vám to přeju, ale já je velmi rychle přestal hrát a po tom co jsem viděl a zkoušel do čtyřky v tomhle směru vkládám velký naděje.
          • Má snad něco na Heavy Metal, Oasis, Nelson Bay, Panama Canal nebo Cold War? Z BFBC2 samozřejmě.
            • Radioaktivni_surikata
              Nevim, hrál jsem Play4free než z toho udělali Pay2win, alá headshoty z klasický sniperky tě nezabijou, když si zaplatíš armor, pak celou trojku a čtyřku betu. Po Shanghai jsem běhal a viděl jsem podrobnej záznam z Paracel Storm a Flood Zone a z herního hlediska se mi ty mapy zamlouvaj víc, než co nabízela trojka.
          • Ach jo ty tvoje slohovky nas nepresvedci! Si proste totalni lama! Doufam ze te nepotkam v bf4. *1* (Musel bych se smat tvemu gameplayi *1*)
            • Ty jses fakt traged *1* Ten rozmazany nick mam verit jako ze jsi to ty ? To je bida! Prohral jsi na plne care! *2*
            • Radioaktivni_surikata
              Škoda, že nepřišel, mohla bejt sranda. Ale bavil jsem se i bez něj :)

              http://www.imagehosting.cz/?v=obrazehoh.jpg
            • Ty jses velkej kluk ja vim ze? V bf3 te zajima TDM ? Vubec nevis o cem bf3 je prosim nekupuj si bf4! *1* A na netu je kazdej nabouchanej typek ze ? Pod do hospody dame rec? *14*
            • Radioaktivni_surikata
              Tak tímhle jsi se pohřbil chlapče a nehodlám na tebe dál reagovat. Hubu plnou řečí, ale když dojde na věc, tak stáhne ocas a zaleze pod židli. Mohli jsme jít na férovku, klidně bych šel i na servr pro míň hráčů, abysme se potkávali častějc. Co čekat od člověka, co tě osloví idi*te v první větě, že...
            • Ty jses fakt hloupej jit na nemeckej server? *1* A jeste 24 hracu? To neni ps3 ja chci poradnou bitvu 64 hracu a ne TDM ,ale large conquest ty nulo! *2*
            • Radioaktivni_surikata
              Tak se pojď zasmát, Noshar Canals TDM?

              EDIT: -=[Die Urgesteine]=- Fun Clan Germany -=[NO RULES]=-
              Germany Team DM • Noshahr Canals

              Pro 24 hráčů, na tu mapu až až, aby to nebyla řezničina ale slušná hra. Budu tam, můžeš přijít.
    • Bla bla bla Metro nejhranejsi mapa idi*te! A bazar a teheran jsou nejlepsi pechotni mapy!
      Vis uplne howno
  • Matadoři z Digital Foundry přivezli ze Švédska srovnání next-gen a PC verzí Battlefieldu 4.

    1.PC
    2.XB O
    3.PS4
  • CNN vybírá 10 nejmocnějších žen herního průmyslu.

    Znám z nich ze všech jenom Jade....
  • Kupony Splinter Cell a AMD Bronze

    Mám tu další 2 kupony, kdyby někdo chtěl. Kilo za jeden, stačí reagovat emailem.
  • BookerDeWitt

    Detailní rozbor obou next gen verzí Battlefieldu 4 versus PC

    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-battlefield-4-next-gen-vs-pc-face-off-preview

    PC jasně vede, tady není o čem debatovat. Teď k oboum konzolím a jejich kampani pro jednoho hráče. PS4 verze jede v rozlišení 1600x900, zatím co Xbox One jen v 1280x720. PS4 tlačí o 44% víc pexielů do grafického nastavení, ale obě konzole zvládájí 60 fps s podporou v-sync, až na pár vyjímek, kde hodnota spadne na 50 fps a při velkém zatížení, kde na bojišti se spustí exploze, spadne hodnota na 30 fps. Na videu singleplayer Xbox One verze vypadá baravněji díky pře-vysokému kontrastu, který schovává ostré hrany. Multiplayer u PS4 zvládne 64 hráčů při více méně 60 fps, ale frekvence dropů je neuspokojující. Uvidíme, jak to bude vypadat u finálního produktu a jak se vytáhne Xbox One s multiplayerem, i když je nejspíš jasné, že lepší určitě nebude.
    • Ronox
      Mě na tom nejvíc pobavilo jak upustí ten nůž a rovnou do tý uříznutý nožky. Jinak konzole ještě srovnávat nebudu a počkám si na nextgen only hry.
    • Maarta
      No nevím, ale i přesto se mi zdá XO vezre vizuálně lepší...
      • nekromant33
        Jen přepálený barvy a kontrast, navíc pokud se podíváš ve srovnání s PC (je to teda maličkost ale když už to takhle je vidět vedle sebe) kolem 4:00 když jedou v tom autě tak ty sloupy vedení v dálce jsou roztěkaný až hanba, takže je to zase trochu okleštěný minimálně o AA (aspoň myslím, že je to zrovna tohle).

        edit: ještě teda mě zaujalo že v tom videu jsem náhodně tak 20x klikl na různý časy a ani v jednom úseku neměl hráč kontrolu nad ovládáním.. pěkný tech demo

        edit2: a taky mě přijde absurdní, že nextgen konzole nejde nativně v 1080p v dnenšní době... co budou dělat jestli se rozšíří 4k?
        • Jo to jsem si taky říkal, samá zpomalovačka a čumscéna.
          • Jack1947
            Nechces napsat dojmy jak o moc se treba zlepsila optimalizace, oproti Bete? Jsem hrozne zedavy. *3* Na tve dojmy z hrani.
          • a ty z toho máš cumscénu viď ?
      • Jen je hnusně přebarvená jako televize lcdčka od Samsungu, na té omalovánkovosti není nic lepšího si myslím. Stejně nechápu, mají x krát výkonnější uzavřený hw a nedokážou ani udržet fps. Kdyby to aspoň jelo v tom fullhd, vážně bída.
        • ucho
          1) Samsung v současnosti dělá jedny z nejlepších LCD televizí. jestli ti přijde obraz moc kontrastní, existuje nastavení barev (něco takovýho existuje na televizích už x let)
          2) to že se ty verze od sebe liší v kontrastu není normální, není pro to žádný rozumný důvod a není to něco, podle čeho bych v současnosti porovnával rozdíl v kvalitě
          3) spíš mě zarazilo, že na PS4 chyběly nějaké světelné efekty a nenapadá mě, proč by tomu tak mělo být. teda jeden důvod mě napadá. někdo chtěl, aby se ty verze v něčem odlišovaly. nikde jsem se ale nedočetl proč. obě ty konzole jsou na vcelku podobný výkonostní úrovni. nečekal bych u her větší vizuální rozdíly.
          • Proč myslíš, že Shitsung dělá top tv, protože ji máš doma? Ne, nedělá. Sem tam povedený model má, ale obecně je to lamařina jako LG.
            • 1988

              Poruchovost

              Osobně můžu říct že jsem pracoval v elektru od prodavače, skladnika až nakonec u reklamačního technika a jak mi řekli, tak to taky tak bylo že Samsung byla ze všech značek nejporuchovější značkou ať už na TV, přehrávače až po jiné věci.. Nevim jak je to s kvalitou teď, ale tehdy to tak bylo známé že Samsung byl příliš poruchový, v elektru už nejsem víc jak 2 roky.
            • Ucho: Ok chytráku :)
            • ucho
              Predator: jo, televizí jsi pár měl, ale nastavení barev jsi ještě v životě neviděl. takoví internetoví odborníci jsou nejlepší :D
            • ucho
              Sony Bravia má celkem dost reklamací a třeba v USA nemá dobrou pověst.
            • Ucho: jj testy, asi jako hrát benchmarky. Televizí už jsem pár měl a o pár víc viděl. Samsung má celkem dobré až ty top modely, ale to prakticky každá značka, v běžné třídě je to bída většinou. Tak či tak lcd je bída celkově, plazma je plazma :)

              stop OT
            • Ronox
              Každý rok se točí Sony, Panasonic a Samsung. Samsung má lepší až ty high-end modely jinak většinou best buy je Bravia od Sony.
            • ucho
              mrkni na nějaké testy, je toho plný internet...
    • Docela bída teda, a už to někdo hrajete?

      Já teprv začínám sosat, 20gb to má mrcha.
      • Jack1947
        Si nak pozadu , predatoriku. *15*
  • Video (1 / 2): Grafické porovnání PS3 a PS4 verze Assassin's Creed IV.

    v prvním videu to vypadá že PS4 neumí pracovat s nasvícením a celkově se mi PS3 verze líbí víc. To je teda fiasko :D
  • V Brazílii vyjde speciální edice Gran Turismo 6, jež nabídne zesnulého jezdce Ayrtona Senna.

    Myslíte si, že když ta chyba zajede mimo okno, přestane být trapná?
    • Jack1947
      Myslim , ze tu zde jiz neni nebo kvuli tobe to opravovat nebude. Jenze ja uz te beztak davno neberu vazne. (nemusel by on a nebere)
  • Veskoslav

    Spíše pro Wowkaře

    Já mám základní balík hry+1. datadisk, tak možná se tam podívám. A pro ostatní, co mají tento balíček je to podle mě zajímavá informace. Mimochodem od 6.11 do 18.11 bude zase WoW pro majitele hry zdarma:)

    "Players that have the original game now automatically get all of the content, races and features of World of Warcraft: Cataclysm. Battle your way to level 85, conquer the Elemental Planes and face Deathwing the world breaker.

    See you in Azeroth!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit