Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Kino Svět dávaj seriál Zaklínač, zrovna teď je druhej díl
    • neuvěřitelně komickej seriál *15*
      • jak se jim povedlo spojit Renfri a Ciri když to bylo možná i o 10 let dříve
    • Inquisitor
      To už tam běží celkem dlouho, asi to začali dávat znovu.
      • dávaj jenom dvoj film
  • homeles8

    Výběr strategií

    Tak jsem si vybral Company of Heroes, Grey Goo a Dawn of War 2, ať jsou trochu odlišný od sebe ty hry. Začnu Dawn of war 2, protože teď na mě steam vyplivnul 75% slevu :-)
    • Keyz
      Zkus tohle: http://www.actofaggression-game.com/en/shop

      Ihned máš mít MP a jsou tam snad i mapy s AI. U cracknuté verze se to píše...Tohle vypadá dobře.
    • mimochodem, Dawn of war 2 ma nekolik samostatne spustitelnych datadisku, takže bych na tvym miste koupil Retribution (poslední) a predešle dily nema smysl kupovat
      • homeles8
        já jsem si koupil balíček ze základní hrou a dvěma datadisky Chaos Rising a Rtribution za 8,47€
        • Veskoslav
          Zační základní a pak přejdi na Chaos, ten na to navazuje. A za sebe doporučuji, buď zkažený Chaosem, je to lepší než být věrný Císaři. Retribution je klasická "kampaň" pro všechny národy stejná, mírně se obmnující nepřátelé, aby to dávalo smysl. Nevýhoda DoW II základní hry je v dokola se opakujících mapách atd. Ale sám na to přijdeš. A doporučuji nejet na easy, ale minimálně 2. obtížnost.
          • homeles8
            Uvidíme, co se i bude líbit, to budu hrát. Potom si to beztak můžu zahrát znovu za jinou stranu. Jinak o nejlehčí obtížnosti neuvažuju u žádný hry.
            • Veskoslav
              První dva díly ne, co se týče kampaně. Tam hraješ za klasické Ultra Marines. Až Retribution nabízí více národů.
    • no ale jestli chceš hrát kampaň, tak se priprav že DoW 2 v singleplayeru pripomína spíš hacknslah rpg, než strategii
      • homeles8
        uvidíme
      • Veskoslav
        Pokud to hraješ na easy, tak se nediv....Na vyšší úrovně už musíš taktizovat, vybírat správně družstva a mít odpovídající zbraně. Mimoto většina Space Marine jela jako sekáček na maso. 1 proti 100. Masové boje armád byly pro Imperiální gardu.
        • dohrál jsem to na nejtežší, počas cele kampane ovladas 4 panaky, ktere leveluješ a davas jim vybaveni - pokud mu jde o RTS, tak volba SP DoW 2 je nejhorší volba, just sayin.

          tim nerikam že je to špatna hra, to vubec
  • Lukyz

    Batman Arkham Knight - PC update vyjde "někdy" v srpnu.

    viz oficiální zpráva
  • Lukyz
    Na přelomu dneška a zítřka by měl vyjít zatím největší patch 1.07, který má přidat velkéuu množství oprav a hlavně nových funkcí, jako např. alternativní styl pohybu pro Geralta, truhlu pro odložení lootu, výrobní komponenty a alchymistické ingredience nebudou nic vážit, záložku knih / dokumentů v inventáři, možnost připnutí nákresů a receptů, aby bylo jednoduší nakoupit potřebné věci u obchodníků a velká řada úprav a optimalizací.

    Kompletní changelog zde

    EDIT: Tak už je ke stažení
    • supr patch kterej mi přidal dobrých 11-15 fps.. a alternativní pohyb pro Geralta taky supr *14*
      • Vojta_Ilavsky
        Na konzolích běží bažiny ve 20ti fpskách, dokonce i na Xku.
        http://www.youtube.com/watch?v=-oNdvGcJ-vc okolo 40. sekundy myslím. Alt. pohyb na pouze lepší odezvu ne?
    • Keyz
      EE edice bude asi opět hodně vylepšená hra. Již to třídění na přečtené knihy mohli dát do hry ihned. Asi měli fofr...

      Jsou to borci, makají na tom jak se dá a ještě budou velké přídavky. Na jejich fóru se aktivně odpovídá.Tak to má vypadat.
  • Veskoslav

    Fallout 4 – Gameplay Exploration (PEGI)

    https://www.youtube.com/watch?v=0lWNdcbq3EU
    • Keyz
      Vypadá to jako třetí díl. Jasně, není to finální ale ten Engine již musí být hodně starý. Ta grafika....Jak vypadá KC v Alfě? Jak vypadá Witcher (ten sice vyšel rovnou) atd...

      Navíc ten mód, kdy si vybereš část těla a tam budeš střílet. Sice ho upravily a již to jen zpomalí čas, ale pořád to narušuje FPS boj. A obávám se, že to opět bude lepší použít a než nepoužít. Bude z toho nějaká výhoda (typicky větší % na zásah)....Tohle je opravu divné u FPS hry. Budiž.

      Ale ten nájezd NPC na hráče v mega brnění a s rotačákem...To bylo tak trapné. Tak tupé. Prostě tam borci stáli a něco tam zkoušeli a nikoho nepadalo, že by teda utekli, když nemají na to aby ho porazili. Jako Tower Defence. Tam se to také hrne hlava nehlava. Pokračovat v Tuposti světa F3 je špatné. Jako další B / C film. Jestliže to nejlepší dnes pořád nemá na ty nejlepší příběhy u filmů a je to pořád B.

      Očekávám málo a proto snad budu překvapen. Starej Fallout jsem měl rád.
      • jj, ta scena s rotacakem je jak epilog za falloutem... ta tam jsou takticky souboje, kdy jeden vystrel, jeden kritickej zasah dokaze zamotat nebo rozmotat hlavu...
    • Inquisitor
      Zatim se mi to líbí, ale to skoro všechno v prvních ukázkách. Uvidíme jak se to bude postupně do vydání vybarvovat.
    • no neviem, 200 rokov po atomovom vybuchu a vsade plno stromov, z chlpatych deadclawov urobili jasterice a neviem naco tam dali ze tie statistiky, kto by vravel nieco proti tomu, keby boje boli riesene napr. stylom WH40K Space Marine?
      ved to skoro uz aj tak vyzera, v spomaleni som videl ciselka ze 25-39( percenta zasahu) a nemal problem rozcupovat hocikoho
      • Veskoslav
        Podívej se, jak vypadá okolí Černobylu ani ne 40 let po výbuchu. Vědci navíc dokázali, že díky radiaci jsou zdejší druhy zvířat i rostlin odolnější. Myslím, že 200 let na regeneraci by mohlo být dostatečné.
        • nj, lenze v cernobyli nevybuchly atomovky, len sa rozpustil reaktor, a unikla radioaktivita
          vybuch tam nebol
          vo falloute bolo spomenute, ze vacsina miest to schytala bombou
          • Veskoslav
            To sice ano, ale atomová bomba není hrozivá z důvodů výbuchu, ale z důvodu zamoření. Polovina konvenčních raket ti srovná město se zemí. Ale nic víc. Šílenost atomové války je v zamoření radiací. Mimochodem Hirošima měla cca 3000 krát větší radiaci než je limit. Chernobyl se dostal až na 15 000 větší hodnotu. Rezavý les nebo rudý les má v současné době 10 000 krát větší hodnotu. Bylo naměřeno 4,81 GBq/m². Pro srovnání hranice rizikovosti u jídla je někde kolem 500 Bq/m², maximálně pak 600. Tak si to spočítej. A nyní je tento les téměř zdravý. A není to ani 40 let. Jak říkám. Atomové zbraně nejsou hrozivé pro svou ničivou sílu, to dokážeš udělat stejnou paseku i kobercovým náletem či novou generací nenukleárních raket. Největší hrozba je právě zamoření a radiace. Proto 200 let po nukleární válce není nic neobvyklého, že jsou stromy atd. Mimochodem kdyby New Your zasáhla puma, která odpovídá dopadu na Hirošimu, tak to srovná jenom Manhattan.
            • Veskoslav
              I výbuch supervulkánu pod Yellowstonem by zakryl oblohu maximálně na 100 let a ten má sílu jako téměř celý arzenál G8. Ono větší množství ani odpálit nejde, protože by to prostě země nevydržela. Mimochodem pamatuješ na Island a výbuch sopky? Vědci spočítali, že počet částic odpovídal asi 800 raketám nové generace, které by musely dopadnou na stejné místo. V současné době není aktivních ani 5000 jaderných hlavic. Země má 510 072 000 km². To vychází na jednu hlavici na 100 000 km. Pokud bychom se soustředili jenom na pevninu, což je cca 29%, tak pořád máš málo raket.
            • ale atomova valka nezničí všechnu floru na planete, treba asi nikdo nebude bombardovat afriku a tak je šance že vitr zanese seminko stromu zpatky a časem se priroda zregeneruje
            • keby sme sa bavili o jednotkach pum, tak ok, to beriem, ale v globalnej atomovej vojne by slo o zimu po dopade bomb(vsetok ten sajrajt vyvrhnuty do ovzdusia na 150 rokov), a tam by sa stromy nezachovali :)
              toto co ukazuju v F4 je ako keby slo o lokalny konflikt
              ved vo F1 slo o to ziskat vodny cip, lebo vsetko bolo zamorene a vo F2 slo o ziskani gecko, pretoze
              nic nerastlo..a tady ti noumove maji les!
              nejde mi to do toho sveta, to je vsetko, neberme to ako realitu, aj tak nikto nevie co bude po atomovej vojne *3*
        • El_Kozel
          Podle dokumentů by největší problém v dlouhodobém hledisku byl, ztráta znalostí a zničení dnešního stylu produkce potravin a vody.

          Nevím jak ta válka vypadalo ve Falloutu, ale jestliže se lidé zničili tak to muselo být velké. Poté nevím jak žili když jediné co by se dalo jíst, tak by byly konzervy a to jen ty, které by nebyly zasažené radiací. A těch není tolik aby jsi žil roky. Tedy musíš něco pěstovat. Jestliže víš jak, tak se stejně za x let neurodí nic protože bude venku zima a to co ano je radioaktivní = budeš nemocný a budeš to šířit dále...I kdyby tohle nějak přežili...tak za 200 let nebudou mít rotačák a to co tam mají. I kdyby měli ty kryty soběstačné a tak stejně nedohoní technologi. Ledaže by tam měli fabriky na vše vlastní reaktor....

          Všechny znalosti budou zničeny. K čemu je, že jsi uměl s PC, když PC není a někdo ho musí znova vyrobit. To je největší problém.

          Proto je divné, když vidíš ty hry, kde se něco stalo a žiješ na plechovkách. Ty by během měsíce lidi vybrali a nikdo by neměl jak vyrobit další. Příroda by se obnovila.
          • Veskoslav
            Většina populace zahynula, zbytek byl v podzemních bunkrech se samostatnými jednotkami, které byly plné technologií. Takže tady ztráta moc nehrozila. A to mizivé procento, co přežilo první vlnu nukleární války. No myslím, že by jim to stačilo na hezkých pár let. Vem si USA. Denně se v této zemi spotřebuje cca 5 miliónů konzerv. A teď si vem, že přežilo tak 20-30 000 lidí. Zásoby se budou počítat to sta miliónů v konzervách a to nemluvím o psím žrádle například.
      • Lukyz
        Chlypatej Deathclaw byl tuším jen ve Fallout Tactics a jinak jde o chameleona, tedy ještera, zmutovaného FEV virem ;-)
        • minimalne aj v jednotke aj v dvojke chlpati boli
    • Zda se mi ze to strileni je udelany docela hezky ale to jak se podivne rozpadne na cerveny zmuchlany kousky clovek po zasahu rotacakem...
      • Veskoslav
        Viděl jsem, co udělal rotačák s člověkem, co dostal plný zásah od hlavy k patě. Rozpadl se na kousky. Sice ne tak jako v tom videu, ale rozpadl.
        • Mozna se mylim ale tak trochu pochybuju ze jsi takovy video videl nebo ze takovy video vubec existuje.
          Obecne mi ale prijde ze gore ve falloutu vypada proste strasne a ze to maj bud alespon trochu koukatelne nebo vubec.
          Takovej brutal doom to zvlada 10000x lepe.
    • Chim
      Bohužel, není to Fallout.
      • Jack1947
        Njn, si zamrzl někde v 95 nebo kde... doba bohužel pokročila ( netvrdím že správným směrem).
        • PreidaQ
          A co když ve skutečnosti starý Fallout není Fallout, ale jen nový Fallout je ten pravý Fallout?
    • vypada to dobre
      • P.S.
        tedy až na ten pribeh, dialogy, gameplay a grafiku
  • Draken69CZ

    Veselá otázka na páteční podvečer

    Tak když je venku tak pěkně přecházíte na jiný koníček než hraní her?
    • homeles8
      Já hraju furt na el. kytaru, ať je jak chce. Hry hraju když jsem unavenej, bolí mě ruce, nebo už nevim, co bych hrál.
    • Já upravuji Mafii 1. Není to paření. :D Je to tvorba města a scriptů.
    • Lukass
      V hokne pri svarovani je fakt super takze dojdu dom a hraju Zaklinace, tak to dlam uz tyden a pekne sem pokrocil.
      Ale dneska mam sportovni den, zachvilku du behat, pak schody, hodku cviceni a odpoledne nohejbal :-)
    • Jack1947
      Byli jsme kousek od nás v přírodním koupališti, jinak občas "modelařím"...
      • Ja sa tiež rád venujem kvalitným modelom *3*
      • Draken69CZ
        RC modely nebo jen na poličku?
        • Jack1947
          Modely, na poličku fakt ne to možná před lety když jsem byl malý *1* , spíš jen ovládám, mechanika mi dělá táta, já jsem na manuální práci docela levý (úplně) takže bych to moc nezmáknul i když on létá víc jak já sa mně to už trochu omrzelo... jinak to je nákladný koníček no ale ... když to nškoho baví že, ostatně to je pc taky a tohle je navíc venku.
    • 38 stupnu není "pekne". idealni se zavrit v klimatizovane mistnosti a parit
    • Lukyz
      Jihoměstská 12° na zahrádce, další oblíbená kratochvíle *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit