Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je Zaklínač skvělá desítková hra.

    - Pište svoje důvody, nechci slyšet to stádo zblblé hypem vedené Joem hejtrem.
    - Já jako první napíší svoje důvody.Questy.Hlavně vedlejší jsou perfektní,každý jiný a originální.(v žádném jiném rpg s otevřeným světem ,nevídané)
    - Epický příběh.Připadám si jako v knize a hltám každé slovo.
    - Atmosferická grafika! Animace obličejů je boží.(zatím jsem v žádném rpg s otevřeným světem neviděl tak krásnou grafiku)
    - Uvěřitelné Slovanské Lokace co konečně dávají smysl. Atmosferické a nádherné. (Připadám si jako u nás v Česku za dávné doby.
    - Soubojový systém alá Dark Souls v otevřeném světe.(více zjednodušený ,ale zábavný)používání lektvarů a znamení dává mnohem větší smysl.
    -RPG roku! 10/10


    *14* *3*
    • jakubc
      Na téhle hře je zdaleka nejlepší to, že se jí povedlo zvrátit vývoj, který nastolila dvojka. Od extrémně uzavřené hry s několika poměrně velkými přešlapy v rámci hratelnosti se vrátila, i když oklikou, k feelingu z prvního dílu. Může za to nejen velká a poměrně rovná mapa, volnější pohyb a dotažený combat, ale i rozsah questů, itemy a RPG systém. To že bude mít skvělý příběh, charaktery a grafiku, to bylo jasné, ale právě vymanění se z té sestupné tendence jsem nečekal a šíleně mě překvapilo - a to jsem velký fanda prostředních dílů i tam, kde je ostatní nemají rádi. :-)
    • Tohle má dost daleko do combatu Dark Souls, spíše to je akční zběsilost ala Bloodborne. Dark Souls je pomalejší, více o taktizovaní. Ale combat ve Witcherovi rozhodně není tak přesný a propracovaný. Spíše bych to přirovnal combatu z Wicherovi ze dvojky a k tomu připojili odskoky z Bloodborne...
    • Lukass
      Pro me je to osmickova hra :-) Musim taky psat duvody?
      • Když ne tahle, tak mi řekni, která hra je pro tebe desítková?
        • Pro me je to taky zatim spis 8-9... to proste zalezi na kazdym cloveku. Jak uz je tu napsany tak questy jsou super a combat me taky docela bavi ale to sekani a skakani je obcas tak rozmachly ze nevim kde skoncim :D
          Zasekavani kone je taky neco co je fakt o nervy.

          Hra se mi fakt libi ale myslim ze na 10/10 by to chtelo par chybek vychytat.
  • Proč je Zaklínač špatná hra.

    Pište svoje důvody, nechci slyšet to stádo zblblé hypem vedené Veskoslavem.

    Já jako první napíší svoje důvody. Questy. Pořád dokola hledaní červených stop. Není quest bez vyšetřovaní zločinu. Mělo se to jmenovat spíše CIA: WIld Hunt...

    Neatraktivní grafika plá kýče, která se nehodí pro Witcher universum

    Neatraktivní lokace, která nejsou zábavné k prozkoumávaní. Pokračujte za mě. Je toho tolik od špatného expení až po nesymetrické kozy.
    • Veskoslav
      No ono stačí jenom jediné. Přestaň hrát přes Youtube....

      1. Ano questy obsahují hledání stop. Ale co sis jako Zaklínač představoval? Systém větvení a zvratů ve questech. Nejistota, jestli jsi to Droplera měl zabít a ne pouštět, jestli jsi popravil správného člověka, protože na něj ukázali důkazy, to nemá žádná jiná hra....
      2. Nehodí? Proboha....Evidentně první hra, kterou jsi hrál. Protože 2. díl měj podobnou, pro mě horší barevnou paletu.
      3. Neatraktivní lokace? Můžeš mi prosím tě říct, co jsi za level a kde všude jsi byl? Právě že různé lokace od padlých pevností elfů, zničených vesnic až po města jsou zpracovaná jako nikde. Močál vypadá jako močál, pevnost jako pevnost, město má hradby takové, že to odolá i celému císařství.


      Co tě tak čtu, tak ty naprosto netušíš, která bije. Ať už v příběhu nebo celkovému hraní. Fakt by mě zajímal level a co jsi už plnil za úkoly. Spíše to vypadá, že sis zapl nějaký walk na youtube....
    • Magister_Peditum
      A co bys chtěl, aby zaklínač řešil? *15* Grafika mi atraktivní přijde víc než dost, vždyť je to nejlíp vypadající rpg současnosti! A neatraktivní lokace? Opět otázka vkusu, já se u nich bavil dost.
      • až na ty rozplizlé textury budov v dáli a vegetaci z leporela a přehnané nasvícení. Ano, vskutku nejlepší vypadají RPG. Nulová telesace, hrady rovné jako šmirg papír. Architektura budov nulova, vše jak přes kopírak.

        BTW Zmodovaný Skyrim je asi tak 10 let před tímhle kýčem. A když už i nový Dragon Age má telesaci...
    • Chybí tam letadla a kosmické lodě! Jo a taky je tam podezřele málo tučňáků.
      Ale no tak chlapi, vždyť už to musí připadat trapné i vám. Takové naschvály a pošťuchování nikdy nepřinesly nic dobrého.
      • co to je za hloupý přísvěvek? Pokud nemáš co říct, proč lezeš do vlákna.
        • Říkám hergot, že tam chybí kosmické lodě! To ti připadá jako malý příspěvek do plénu?
        • Magister_Peditum
          Zajímavé, že maxovi tohle nenapíšeš, přitom jeho názory jsou asi stejně relevantní, jako tyhle. *1*
    • - srandovní lore
      - príliš akční
      - omezený rozvoj a vyber postavy
      - soubojový system
      • ano, ano. Rozvoj postavy je tristní. To snad není ani RPG ne? To je výsměch pravda. Akčnost by nevadila. Combat to je podobné jako ve dvojce, nic jiného jsem ani nečekal, šetřili peníze na PR a hype. Lore to neřeším, to je mi fuk ve hrách...
        • Magister_Peditum
          Když ti je lore fuk, tak se nediv, že tě rpg jako zaklínač neberou, když je to na lore do značné míry postavené. *15*
          • jako Lore vyvyžuje mizerný combat a leveling. Aha. I see...
            • Magister_Peditum
              Věř si čemu chceš, stejně tak já věřím, že tu jen trollíš pod vícero nicky. *15*
            • A nehraješ to přes youtube, ti nevěřím, že by sis nevšíml toho špatného levelingu Geralta a laciného combatu ze dvoječky...
            • Magister_Peditum
              Ano, překvapivě jsem už krůček od záchrany Marigolda a mám 13. level, takže to už nějaký čas hraju. *3*
            • hrál jsi to vůbec? *15* Toho si nejde nevšímnout *3*
            • Magister_Peditum
              Jsem žádný mizerný combat a leveling nezaznamenal, ale když prdíš na příběh, tak hraní Witchera postrádá smysl. Podle mě.
  • Prosím poradte nejakou hru v prohližeci nejlip strategie jako ej travian a tak ale aby to nebylo ciste pay to win.
    • webgame:-) *3*
  • Inquisitor
    Tak zítra vesmíru okna dokořán! Zavzpomínáme na starý časy u Elite s Jiřím Grygarem :). To bude hodně zajímaví.
    • Chim
      Jupíííííí
  • Veskoslav
    Tak už jsem v Z3 našel 5. narážku buď na film, seriál nebo jinou hru. Tvůrci si hodně vyhráli.
    • A co říkáš na vandalské žáky Marxe/Nietzscheho a.k.a. Friedrich z Oxenfurtu? *15*
      • Veskoslav
        No počkej až narazíš na jezerní pevnost, prozkoumej ji pořádně *1* Oxenfurt mi přijde jako město plné bláznů *1*
    • super, tak hledej dál *3*
  • Duják!

    V gameplayi to nakousl Pavel - proč je ve W3 pampeliška přeložená jako Duják? V angličtině vidím blowball (pampeliška). Chyba překladu nebo nářečí? Nedaří se mi to dohledat.
    • Keyz
      Takto se to jmenoval ve W1 a W2 ne?
    • Lukyz
      Chyb v překladu jsem tam našel několik, bohužel nevím jestli na to jde někde upozornit?
  • Lukyz

    Witcher 3 - tento týden vyjdou další dvě menší DLC

    1) Alternativní vzhled pro Yennefer
    2) Quest - Pohřešování horníci
    • to zas bude quest, kde budu hledat červené stopy po hornících. *15* Už se těším, takový quest tam ještě totiž není.. *15*
  • Japonští hráči zvolili padesátku nejlepších PlayStation her.

    zaujimave ze tam nie je Metal Gear
    • to dělali nějací diletatni. Chybí tam nej hry historie jako Shadow of the Colossus a Symphony of the Night.
  • Veskoslav

    W3 1.04

    Tak patch 1.04 mi zvýšil v průměru FPS o 5. Slušná práce
    • Morraw
      Na defaultní nastavení u mě cca 2FPS, asi jak kde. Ale je mi jasné, že zázraky čekat nemůžu.
      Trochu jsem si hrál s nastavením "listoví" a ultra se dá trochu očůrat, aby neubíralo 10 a více FPS. Jestli si chce někdo pohrát, tak zkuste hýbat s následujícíma hodnotama

      GrassDistanceScale=1.5//1-1.5 je drop cca 2-4 FPS, určuje právě do jaké vzdálenosi se zobrazuje tráva, ale s menším dopadem na výkon než nastavit "listoví" na ultra
      FoliageDistanceScale=1// míň jak 0.8 bych nešel, určuje košatost stromů
      FoliageShadowDistanceScale=32//stíny u vegetace, 54 je ultra, 16 je asi low, ale za běhu nejde skoro poznat.
    • stejně je to přehypovaná kravina, takže aní 100 FPS to nezachrání... Navíc ta grafika *15*
      • Veskoslav
        Bože, Joe vylezl z pekla a nahradil svou blbostí maxe....
        • co? Co je na té hře dobré? Dyť gameplay je naprsto tristní *3*
          • drasta
            Co je na te hre spatne? Tvuj popis gameplaye je docela vagni.
            • drasta
              Vis z toho co pises mam takovej neodbytnej pocit ze jsi to vubec nehral :D
            • ano, když většina questů je o tom hledat červené stopy a ty stopy sledovat někam do lesa nebo do vesnice či města, tak přesně tomu se říká grindovaní milý zlatý... Opakaovaní pořád nějaké nudné činnosti dokola.
            • drasta
              Grindovat to samy? Jestli ti vedlejsi ukoly u W3 prijdou jako grindovani toho sameho tak se fakt musim ptat kterou open world RPG hru jsi dohral do konce :D
            • *15* aha. mě to bavilo do páte úrovně. Tak samozřejmě někoho baví grindovat pořád to samé dokola. Neberu ti to...
            • drasta
              Jj presne ty myslim. Kazdy ma svuj maly pribeh vcetne nejakeho vysetrovani co se stalo. Pro me je to docela prijemna zmena.
            • myslíš ty questy, kde pořád hledáš červené stopy? Vskutku zábavné *15* Nejlepší questy historie!!!
            • drasta
              Hmm divny... Witcher 3 ma jedny z nejlepsich questu co jsem kdy u jakykoliv hry videl.
              Combat me docela bavi ale to asi opravdu zalezi na vkusu kazdeho soudruha.
              Co se mapy tyce tak chapu ze nekomu muze vadit ze na takove rozloze nejsou alespon 3 ruzne podnebi ale treba se mi prostredi po nekolika desitkach hodin zaji. Zatim si rozhodne nemuzu stezovat.
            • Veskoslav
              A ještě k tomu lhář Joe. Skellingské ostrovy vypadají stejně jako Velen? Vypadá Velen jako okolí Novigradu? Ne...Neztrapňuj se prosím tě a jdi za maxem. Inteligenčně a blbostí jste na tom stejně.
            • od combatu až po plnění questů či prozkoumávaní světa je naprosto nudně tristní. Open World by měl obsahovat nějaké zajimavé lokality, aby to člověka bavilo. Celá mapa je totiž naprosto stejná jak na západě, tak na východě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit