Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    W123

    Já teď stahuji W1 z gogu takže ke trojce se dostanu tak v lednu 2016
    • Veskoslav
      1. díl mám v průměru za 60 hodin dojetý s plněním všeho. Spíše jde o to, že už vím, co a jak.
      2. díl mám "jenom" 20 hodin a neplnil jsem všechno, cca 1/3 vedlejších jsem ignoroval.
      3. díl mám zatím 56 hodin a jsem ani ne v 1/3:)

      Takže za 2 měsíce klidně trojku můžeš hrát, když by jsi denně hrál dvě hoďky max.
      • Draken69CZ
        Nevím jak na to bude čas začal jsem hrát korespondenční šachy *15* mám plno rozehranejch her plno čeká a další budou vycházet takže ten leden je ještě optimistická prognóza.
    • Zaklínače 1 a 2 jsem už hrál. Jedničku dokonce několikrát, ale teď po vydání a zakončení trilogie trojkou. To beru od Posledního přání, tak taky počítám že se dostanu k trojce někdy příští rok.
  • MidnighT91

    Modder MelekTaus vytvořil konfigurační nástroj pro The Witcher 3, s jehož pomocí můžete lehce přenastavit mnoho grafických prvků hry. 

    Já říkal že je to otázka času...
    Btw. 1.04 za to stojí, zaznamenal jsem nárůst fps.
  • já mám ve W3 dost FPS, ale mám málo VRAM, takže v Novigradu je to nehratelné. Samozřejmě mi neradtě, že mám dát textury na medium, jelikož na medium to vypadá jak hra z rok 2006. Mezi High a Ultra pak není žádný rozdíl. Nějaké tipy zdejších expertů. Přemýšlel jsem ještě o 960GTX 2GB, ale nevím jak by to ukojil můj starý Phenom X3 720, na druhou stranu ta hra zas není tak moc dobra, abych kvůli ni kupovat kartu za 5500Kč.
  • neuvěřitelná optimalizace od cd projektu poslední patch 1.04 mi dovoluje hrát zaklínače na hd 7750
    při středních detailech
  • Lukyz

    Witcher 3 - Patch 1.04 for PC out now!

    http://thewitcher.com/news/view/1043
  • Morraw

    Humble Bundle Spring Sale

    Dneska končí velký jarní výprodej. Pokud jste některé dny prošvihli, tak dnes je poslední možnost do 7 večer.

    https://www.humblebundle.com/store
    • DS, prepare to die edition, vie uz niekto, opravili uz to ovladanie na K+M?
      • Tahle hra je dělaná na gamepad.
        Nepřestane mě udivovat, co se občas dostane do módy - jako nyní skupinové odsuzování osvědčeného herního ovladače.
        Nicméně - ano, s myší, klávesnicí nebo třeba volantem je to ještě těžší hra.
        • typicka odpoved, ja sa pytam, ci je hra uz odladena na K+M, a ty mi zacnes popisovat ze na gamepade sa hra lepsie. Nech sa hra lepsie, ale aj tak si tu hru nekupim, lebo nieje odladena na K+M
          tj prisli o minimalne jedneho zakaznika
          tj ked im to nevadi, ich vec, ja si to nezahram, ale oni nedostanu moje peniaze
          *4*
          • MidnighT91
            Prosím tě vůbec je neposlouchej, jsou to demen*i. První dark souls jsem dohrál 5x a to pouze s použitím klávesnice a myši, nikdy jsem s tím neměl sebemenší problém, a nikdy jsem nepocítil potřebu to měnit. Ovládá se to stejně dobře jako 99% her tohohle typu. Pokud jsi byl schopnej dohrát zaklínače 2 na klávesnici tak s dark souls nebudeš mít problém, ovládá se to totiž NAPROSTO STEJNĚ! Ti co ti tu píšou že se to na tom hrát nedá akorát ukazují svoji neschopnost... Jedinej problém byl se zaměřováním nepřátel a přepínáním mezi něma, ale to spravil Mouse fix...

            PS: Gamepad doma mám a stejně se mi to lépe hrálo K+M...
            • MidnighT91
              Hrál jsem do NG+5. Dál už se mi to hrát nechtělo...
            • Four kings je na zakládní hru to nejednoduší, co tam najdeš. Peklo začiná až na nějaké NG+++++, Bavíme se o jakém NG???
            • MidnighT91
              Napadlo mě úvést jeden příklad. Lidi tvrdí že 4 králové jsou jeden z těch těžších bossů ve hře. Když jsem k nim spadl poprvé v životě, porazil jsem je během zhruba 3 minut, na první pokus, a pokaždé šel jeden k zemi dřív než se zjevil další. Ornstein a Smough to je bossfight kterej lidi na twitchi s gamepadem opakujou třeba 40x a boujujou s nima i 3 hodiny. Já je udolal po hodině na pátej pokus, takže ať mi fakt nikdo nezkouší tvrdit že vás hraní na myši znevýhodňuje...
            • *15* jasně. Nebudu ti brát iluze...
            • MidnighT91
              Opět ani v mp nebyl problém. Občas jsem dostal na tlamu já a občas oni, ale vždy to bylo jen o tom kdo z nás ten soubojovej systém ovládá líp a má lepší reakce, a v tom mě k+m nijak neomezovala...
            • Facepalm a velký na midnighta. na K+M se to hraje opravdu špatně. Hlavně v Mp nemáš šanci, zkoušel jsem to a na pvp je milionkrát lepší gamepad. Pokud jdeš jen single, tak tě klávesnice nebude omezovat zas tak moc jako v pvp...
            • MidnighT91
              Co jsi napsal by platilo za předpokladu že by byl gamepad pro dark souls skutečně lepší, jenže on NENÍ!
              Sám jsem si to zkoušel a přesvědčil jsem se o tom, že kromě větší pohodlnosti s gamepadem (protože nemusíte mít ruce pořád na stole) se to ovládá v obou případech stejně... Kdyby se to na K+M hrálo tak blbě jak každej říká tak bych to tak dobrovolně nehrál, jenže ono se to hraje úplně normálně...
            • Jack1947
              Proti fetišismu a sebepožkozování fakt nic nemám.
            • Nikdo tu nepsal, že na klávesnici se to nedá hrát, jen říkám, že gamepad je (nejen) tady prostě lepší, protože japončíci tu hru pro něj designovali.
              Jinak, když už mluvíš o neschopnosti, vztahuje se tato věta i teda na PCčkáře, kteří tvrdí, že střílečky na gamepadu se nedají hrát? Je to v tomto případě také dáno neschopností PCčkářů nebo tím, že myš + klávesnice je na střílečky lepší?
          • Dělej si co chceš, ale prostě je faktem, že hra byla primárně udělaná pro gamepad a na něm se tudíž lépe hraje.
          • OK, v tom případě není odladěná, ať už to znamená cokoliv.
            Je jen stále stejně dobrá.
            • jo, dik :)
        • https://www.mall.cz/prislusenstvi-herni-konzole/microsoft-xbox-one-wireless-controller?v=670129&utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=EG&utm_content=prislusenstvi-herni-konzole&utm_term=670129

          přesně tak, tohle by mělo být pro PC hráče něco jako grafická karta, jelikož 75% her se lépe ovladá na gamepadu než na K+M TPS, bojovky, Hack and Slash, RPG ve stylu Witchera, sporty, závodní. Stealth hry, Survival horory. Vše lepši na gampadu...
          • snorgrind
            To ze se tobe na k+m vsechno ovlada spatne prameni pouze z tve nevedomosti a tuneloveho pohledu na to jak by se meli hry ovladat. Jedinej problem co DS ma je negativni akcelerace mysi ktera je zpusobena namapovanim analogove packy na mys, vsechno ostatni je v souladu s ostatnima hrama typu assassins creed a witcher.

            Z myho pohledu jediny hry co me lip ovladaji na gamepadu sou hry se statickou kamerou jako serie YS, a zavodni hry. Vsechno ostatni co ma ovladatelnou kameru je pro me lepsi na k+m.
            • Na zavodne si aj tak vezmes radsej volant ;-)
          • jakubc
            Špatný příklad, protože (snad pouze zatím) není wireless na PC. Zatím bych spíš bral z X360 bezdrát.
            • jakubc
              Od začátku píšu, že není wireless, což je součást pohodlí, které si s gamepadem spojuji. Jinak ano, prozatím se člověk musí spokojit s USB připojením. A ten X360 ovladač není o tolik horší, obzvlášť LB a RB tlačítka jsou na tom novém na zabití.
            • ale můžeš to připojit logicky přes USB, že ano? Takže zbytečné kupovat horší 360 gamepad než tenhle ,že ano?
            • jakubc
              Protože pro něj zatím neexistuje adaptér, který prostě MS nepoužívá klasický univerzální. Sice ho slíbili, ale zatím není.
            • co? Mě funguje dualshock z PS4 na PC, proč by proboha ty nemehlo nešel tenhle Xbox. *15*
            • S Xbox 360 gamepadem je to ideální. Ale i s prastarým Logitech Rumblepadem 2 to krásně funguje, jen se tam musí dohrát fix.
      • ty takový znalý kritik DS Prepare to Die musí přece vědět, jak je na tom současná situace. Nebo jako většina zdejší trubců to kritizuje dle Youtube? Viš ono je to desingované na gamepad, ale dá se to v klidu hrát i na K+M a to už nějaký ten rok pomocí modu. Dokonce je tuny modu i grafických, HD textur, takže ta hra vypadá lépe než většina toho, co dnes vychazí. BTW už opravili ovládání K+M u Witchera 3 *15*
        Jo a doporučím ti i SweetFX https://sfx.thelazy.net/games/preset/3311/ Tak doufám, že ziskáš už vlastní zkušenosti a tvoje kritika konečně bude na bázi vlastních zkušeností a ne co jeden povídal.
        • a dik za odkaz :)
          btw, youtube nepozeram(teda gamesplaye a podobne), som stary chren, na take ja niesom
          • jo modeři docela pozvedli grafiku v DS. Třeba tady tenhle mod http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/756/? + ten sweetFX + 4K downsampling a ta hra vypadá v tenhle oblasti lépe než většina her ze současnosti. Celkově je to smutné a vypadá to lépe než dvojka a dokonce lépe než Bloodborne, což je dvojnásob smutné. Trošku divná doba, že starší hry vypadají lépe než ze současnosti... A to ten DS není totálně překopán jako Skyrim. Občas nějaký hd mod a toď vše...
        • pomocou modov viem, to som skusal, ale stale to nebolo ono
          niesom kritik, som sa normalne spytal, ale samozrejme som aj ocakaval shiitstorm od afektovanych ...
          nie, nekupim si gamepad, ani kvoli DS, ani kvoli Witcherovi, to nieje odpoved na to, ze ci je ta hra uz odladena na pc
      • Kup si gamepad. Na něm je DS mnohonásobně lépe hratelný, než na klávesnici.
  • Na tohle jsem všichni čekali

    https://www.youtube.com/watch?v=xHhsIvpVcvI


    Tak co? Je to lepší podle vás?
    • ringmancz
      to je hrůza, proč se to naklání jak parník? tohle se může líbit snad jen někomu, kdo nikdy nejel autem
      • Keyz
        Ono to je na h*vno i v GTA V. Tam auto ovládáš za letu atd. Tedy poté co je horší. Mě se líbilo více GTA IV. Auta měla hmotnost a nebýt toho houpání i při malé rychlosti, tak to bylo super.

        Navíc demolice. GTA V, je má jasně slabší. V malých rychlostech byla radost koukat, jak šlo auto v GTA IV osekat.
      • Inquisitor
        Proč? Tak není to úplně reálný, ale ty honičky ve čtyrce neměli chybu. Hlavní je, že nám co se to líbí mají možnost to nahodit.
    • Inquisitor
      Paráda, čtyrka má nejzábavnější jízdní model. Takže za tohle velký plus :)
    • ucho
      já se přiznám, že mi zcela vyhovuje originální jízdní model ve hře. přijde mi v pohodě (i destrukční model). tyhle simulace jízdy na ledu moc rád nemám. víc si to užiju tak, jak to je :)
      • Jack1947
        Prej na ledu *7* , ono když prší tak asi auto nepojede úplně rovně a plynule že. *3*
  • PreidaQ
    Když už se tu probíra to hodnocení:

    Kolik prosím Vás v Levelu dostal Kerbal Space Program? (nečtu ho, ale jsem zvědavý, když už to tady na Gamesech zatím ignorují)
    • Keyz
      4/5 - Výborná

      Nic pro netrpělivé, nic pro absolutní puristy, i když k nim má tahle simulace výrazně blíž. Když vaší hru podpoří NASA, děláte prostě něco výjimečně dobře. - Lukáš Grygar.
      • Jenom 4/5? Pffff
      • PreidaQ
        Ok. Děkuji pěkně.

        Pro mě je to sice jasná hra roku, ale chápu, že to není pro každého.
    • Jack1947
      Jak kolik když je to 5stupnové slovní hodnocení a to je chyba možná bys měl začít číst *3*
      • PreidaQ
        Ok, tak to je má chyba, vždycky jsem předpokládal, že tam je hodnocení stejné jako tady. Jo a co je to pětistupňové slovní hodnocení?
        Jinak nemám v plánu začít Level kupovat (nehledě na to, kolik reklam mým směrem redakce Games hodí), internetových serverů je dost a člověk i tak má informací až dost (třeba až na ten KSP, který obě moje oblíbené herní strany ignorují). Navíc mě k Levelu neváže vůbec žádná nostalgie.
  • Verdikt v recenzi pro hru Dex v Levelu

    "Silně zabugovaná nuda, která ve vás vyvolá maximálně pocit beznaděje a nechuti pokračovat. Po spoustě patchů bude hratelná, zábavu už do ní ale autoři nejspíš nepřidají"

    2/5 *15*
    • to chce original, ten uz je opatchovanej (byl tam jeden hodne neprijemnej bug s ukladanim, ale dohrat to slo, jinak minoritni bugy jako neukonceni logu o nekterych questech)

      mne to zabavny prislo, radil bych to nekam na uroven tech shadowrunu (prestoze herni mechanismy jsou jiny, ale je to taky cyberpunk a hra z kickstarteru)

      zvukova stranka je na hru s tak malym rozpoctem podle me super, dokonce je tam docela dost nadubovanych npcs
      • jo a 7/10 (kvuli tomu ukladacimu bugu, co me stal cas a nervy, jinak bych se nebal i 8), abych nezapomnel *5*
  • Jack1947

    Omlouvám se za "reklamu" toto je snad možné jen v USA

    http://bonusweb.idnes.cz/kanadan-swatting-dopadeni-a-soudni-preliceni-f3t-/Novinky.aspx?c=A150522_112146_bw-novinky_anb
    • Sithard
      a kdyby se sam nepriznal tak swatinguje do dnes xD
    • "Když však osoba jeho pokusy odmítala, odpojil je od internetu, ..." - mladík bol asi internetový provider. Ďalší článok poukazujúci na hlúposť niektorých američanov. Poskytnúť svoje osobné údaje niekomu koho v živote nevidel, tomu hovorím nesvojprávnosť.
      • Já bych to spíš viděl tak, že si většinu údajů našel na sociálních sítích. Někteří lidé tam o sobě zveřejní kde co.
        I když moc nechápu jak se dostal třeba k číslům platebních karet a rodným číslům. To jsou snad údaje, které na soc. sítích nezveřejňují ani největší blázni. Ale třeba se pletu.
        Každopádně dobrej mag*r.
        • PreidaQ
          Právě, že jo to sice debilní člověk, ale nebýt jiných podobně debilních lidí, nevznikali by takovéhle kauzy.
          • Jack1947
            Pointa je? že kdyby se ti stalo něco podobného atp... tak je to jen kauza *7* o nic nejde a vlastně Cyberstalking je v pořádku?
    • odkdy je Kanada v USA? :D
      • Jack1947
        Je blízko a kdybys uměl číst věděl bys že se to v USA stalo, takže bad luck this time *3* try next time better, nerd!
        • Pravda, hned v první větě, omlouvám se :D
          • Jack1947
            Ok, np.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit