Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač historie světa

    Kde se lze dočíst o hisorii světa ve kterém se odehrává Zaklínač. Knižní herní to fuk. Knihy jsou povídky a tam se o tom extra nepíše co s jsem nějak zjiťoval. Ve hře byla kniha "Conjunction of the Spheres" kde to bylo kráce.

    Je to někde popsáno anebo tohle autor povídek nedomyslel? Proč tam jsou monstra, kde se vzali, proč je nikdo nevyhubil na dobro atd. Co to je ten divoký hon, kde se vzal, kdy se vzal, proč se vzal, a kde žije nebo jestli vůbec žije. Poté si nedokážu představit proč se lidi ve hře chovájí jak chovájí a berou monstra jako běžnou součást jejich světa a vládci zase neřeší ten divoký hon, který jak se zdá klidně zničí zástupy vojáků...Nedává to smysl.

    Prostě mě zajímá ta historie. Dík
    • Thorar
      Jsou 3 povídkové knihy (jeden skororomán) a jedna pětidílná sága. Asi bys měl nejdřív začít tím, že si zjistíš základní informace.
    • Magister_Peditum
      A co takhle zkusit googlit? Vyskočila by ti witcher wikia a tam by ses ve stručnosti všechno dozvěděl. Jinak je to v knihách.
    • Lukyz
      Tak na všechny tvoje otázky Ti nečekaně odpoví knižní sága, ale ohledně honu a konjunkce sfér se nejvíc dozvíš v poslední knížce Paní jezera. A pokud máš originál (?!?) musíš u toho mít "The Witcher universe compendum" kde máš tyhle věci stručně vysvětlený...
    • No povidky vysvetluji celkem dobre ten svet a divoky hon je zase popsan v knihah o Ciri.
  • Veskoslav

    W3 pár "fotek" z výpravy

    http://imgur.com/a/vvT5f#0
    • kennyB
      Lvl??? Na jedné z fotek máš slušnou výbavu *3*
      • Veskoslav
        Nejvyšší level na fotkách je 11:) Tu zbroj jsem našel kousek od sídla Ježibab v lesích a meče podobným stylem. Po dlouhé době hra, kde se vyplatí prolézt úplně všechno.
    • Zajímavý....

      Ale proč někdo ukazuje ostatním jak to vypadá, když to nedá ani maximální nastavení včetně těch Nvdia efektů to nedává moc smyslu. Když něco prezuntuji, tak v nejlepší kvalitě aby osatní viděli jak vypadá v nejlepší kvalitě a bylo na co lákat a bylo co ukazovat...

      Vyfotit něco na low umí každý, protože každý na to má stoj. *15*
      Kvalita jako asi tvoje "odborné" práce na škole *1*
    • Lukyz
      Nekoukám, bojím se spoilerů, ale musím uznat, že takhle mě žádná hra už hooodně dlouho nechytla *14* Netušíte jestli ten odehraný čas u statistik hráče je herní čas nebo reál? Hraju sice od pondělí,a el 25h mi přijde jako úlet *1* Jsem zatím 6 level a nemůžu se toho dostatečně nabažit *1*
      • jakubc
        25 hodin je na 6. level hodně, já mám tuším 17h a level mám stejný.
        • Lukyz
          No tak ten čas ve statistikách nebude skutečnej čas a GoG Galaxy mi píše 2.5h *1*
          Takže vlastně nemám absolutně tušení kolik mám odehráno, ale je fakt, že já se rád kochám *4*
          • Tak to já mám nahráno už 14 hodin a tuším, že přes druhej level jsem nešel :-). Bezcílně bloumám počáteční krajinou, zkoumám alchymii, bylinky, celkově herní mechaniky a trénuju souboje. Čekám na opravné patche a větší písmo, pak si to vychutnám na pochod smrti :-).
      • Veskoslav
        No proto tam raději žádné příběhové nejsou kromě prvních 5 snímků. Snažil jsem se vybrat takové neutrální lokace, co spíše ukážou krásu a rozmanitost:) Jinak čas u statistik je délka spuštění hry. U mě osobně je třeba u Zaklínače 2 herní doba=reálné době, protože když shodím Z2 na lištu, spadne hra:)
    • Inquisitor
      Jak tam máš tu vodu a chleba, to musíš jíst? Nebo to jenom doplňuje zdraví?
      • Veskoslav
        Doplňuje zdraví. Ale pokud hraješ na nejtěžší například, tak kromě vlaštovky je to jediná možnost, jak doplnit zdraví. Meditace nedoplňuje.
        • jakubc
          Na doplňování zdraví používám hlavně Quen. :-)
          • Veskoslav
            Ale to máš vylepšené ne? V základu neléčí ne?
            • Veskoslav
              No já už jsem pár lepších měl pomocí znamení, většinou to skončilo jejich mordem než odpovědí, co jsem potřeboval *1*
            • jakubc
              Já dal první tři body do přesvědčování, ale doteď nevím, jestli i tahle pasivní abilita musí být ve slotu, aby fungovala, ale hádám, že ano - jednou jsem měl možnost ji využít, ale zrovna se mi víc zamlouvala jiná možnost, tak jsem to ani nezkusil, aby ten Axie řádek byl červeně.
            • Veskoslav
              Já jedu na rychlý útočný styl a bojová znamení, ale budu muset narvat pár do přesvědčování pomocí znamení.
            • jakubc
              Ano, je to ta druhá schopnost u Quenu, alternativní mód. Jedu na znamení.
          • Lukyz
            Quen léčí ?!? *8* Před bojem ho samozřejmě nahazuju, ale mimo boj vždycky přežírám Geralta k prasknutí *1* No to jsem bejk *7*
            • Lukyz
              Tenhle systém aktivních abilit mi právě přijde dost zajímavej a před bojem je vždy dobrý se projít skill tree, zda má člověk vyhovují kombinace podle typu nepřítele. Jen by možná neuškodila možnost vytvářet si nějaký presety, který by pak člověk mohl jednodušeji přepínat.

              EDIT: Jen škoda, že mi to tady ty reakce hází nějak nahodile *1*
            • jakubc
              Quen v alternativním módu, ta zlatá koule, při zásahu nepřítelem léčí, docela výrazně.
      • Keyz
        Potrava doplňuje zdraví. Na poslední dvě obtížnosti se zdraví nedoplňuje během meditace.

        Mě by zase zajímalo, jestli generovaný save obsahuje stejné možnosti jako ten přenesený. Koukal jsem na ten generovaný a tam odpovíš asi na 4 věci konec. Přitom z toho co si přeneseš, máš mnohem více rozhodnutí. Tedy jestli jsou ve W3...Některé jsou dokonce velké jako "zabil jsi krále anebo ne..." a v tom generovaném to není vůbec....

        Tedy jestli to je stejné, tak to hodně omezili.
  • Jack1947

    Hellraid...

    Letos nevýjde má červenou, vrátí se zpátky k vývoji aby to přepracovali... *3*
  • oin.odin

    Final Fantasy XIV : Heavensward

    neboli ste náhodou na predvádzačke ... Final Fantasy XIV : Heavensward čo bola teraz u žabožrútou na nejakom zámočku ???? http://eu.finalfantasyxiv.com/pr/blog/001021.html
  • Vyšel Carmageddon: Reincarnation

    Právě vyšel na Steamu Carmageddon: Reincarnation.
    • Jack1947
      Nic moc ale dalo se čekat tak snad ta vlna nostalgie ty nostalgiky zasáhne... když už nic jiného. *3*
      • Mně osobně ta hra příjde dost dobrá.
        • Gameplay je starej dobrej Carmagedon coz je super ale bohuzel to je neco co plati i o grafice a ty loadovaci casy jsou proste k zblazneni!
          • Ujisti se, že máš vypnuto vertikální synchronizování. Pak se ti loading dramaticky zkrátí.

            Grafika je starší, ale fyzika je bezkonkurenční a to pro mě hraje nejzásadnější roli.

            Optimalizaci snad ještě dořeší dalšími patchi, ale už tak jsem zaznamenal velký skok kupředu.
            • drasta
              Souhlasim. Fyzika i destrukce jsou super!
        • Nostalgiku...
  • Kozy
    Tak Bloodborne se dočká rozšíření, psal Yoshida na twitteru.

    *14*
    • braveman
      viz bleskovka z 11:00
  • Rockstar žaluje BBC

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2015-05-21-rockstar-sues-bbc
  • Mé skromné pozW3.natky z Prozatím NEJ hra všech dob...

    Včera jsem začal, a hrál 7 h v kuse (14 h času ve hře). Zatím jsem ve 3 levelu a splněny teprve 4 hlavní a 4 vedlejší questy. Ale fakt hustý... Hraji teda na železe i7-5820K na desce X99, 16 GB DDR4, GTX 970, monitor ultrawide 34" 2560x1080. I v tomto ultraširokoúhlém rozlišení to jede na MAX, samé ULTRA nastaveno. Při rozhovorech se obraz ořízne na klasických 16:10, ale když hraju, tak se obraz zase roztáhne na těch 21:9. Ty voe když před tou hospodou lze vidět zaskleným oknem, které jako správné sklo lehce deformuje, kompletně dění uvnitř... Hustý... Je to i slušně inteligentně vtipný. Fakt paráda. 10/10 jednoznačně zatím...
    • nej hra vsech dob? kolko hras? 3 roky? *4*
      • Prostě nemůže být nej hra všech dog Donkey Kong, ikdyby ji hráli ve své době 2 miliardy lidí... Asi chápeš co jsem tím chtěl říci... Stejně jako nějaké nové auto Škoda bude vždy lepší než stará Pragovka z 1. republiky... To je prostě vývoj. A je blbost zohledňovat dobu... Tečka *4*
        • To myslíš vážně? *1*
          • Ježíš co furt máte??? Hratelně, zvukově, graficky, rozlohou, scénářem, vtipností aj. je to prostě super hra a podle mě zatím nejlepší všech dob... MŮJ názor. Tak nesouhlaste, ale respektujte jiné názory. Snadné ne? :o) ooo).
            • Kozy
              Snadné? Možná, ale ne games.tiscali *15*
        • Pethulla
          sice to není reakce na mě, ale já teda nechápu co jsi tímhle chtěl říct. Můžeš to přeložit do srozumitelné češtiny?
      • Pethulla
        jo, ten nadpis fakt pobavil.
        • Proč by měl nadpis pobavit? Tak to vidím... Nějaký problém?
  • Jack1947

    Horší než jsem čekal?...

    http://bonusweb.idnes.cz/recenze-carmageddon-reincarnation-d5s-/Recenze.aspx?c=A150520_150338_bw-pc-recenze_anb
    • Nulová inovace? Vždyť tam je novinek spousta. Například mnoho módů proti AI, která funguje. Nové PUPs, nejlepší destrukční fyzika... ten člověk tomu moc času nevěnoval.
      • A prý, že v předchozích hrách bylo precizní ovládání aut, zatímco v nové jsou auta jak na ledu. Proboha, vždyť je to přesně naopak. C:R má nejlepší jízdní model z celé série, který člověka nutí aplikovat skill na každé vozidlo zvlášť. Ten recenzent je v celé recenzi tak mimo, až to bolí. Absolutně odfláknutá práce z jeho strany.
  • Lukyz

    Vyšel patch 1.03 pro třetího Zaklínače na PC!

    http://thewitcher.com/news/view/1038
    • Keyz
      Seznam změn. Ten link na ofic web mi nejde.

      http://www.reddit.com/r/witcher/comments/36qyoj/new_patch_103_is_live_the_witcher_3_new_patch_for/
    • Lukass
      To je hezky, jeste by ty jejich stranky mohli fungovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit