Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro zdejší hnidopichy

    http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on
    • No já nevím, mě to přijde že kolem toho chodil jako kolem horké kaše a snažil se to nějak hezky zakecat.
      Místo aby se chytnuli za nos tak se jen vykrucují.
      A ti "hnidopichové" nejsou jenom tady BTW.
      Podle mě to prostě nezvládli, nemají kapacity na to tu hru vyladit tak, aby měla odpovídající hw nároky a zároveň aby vypadala podobně jako v tom roce 2013.
      Věřím, že větší a zkušenější studio by tu úroveň z před dvou let dokázala udržet tak,aby to rozumně běhalo na dnešních Hi-end počítačích. Jestli by se piplali zvlášť s pc verzí je však otázka druhá.
    • Morraw
      Naprosto logické vysvětlení a věřím, že ta negativita před vydáním je musela hodně zasáhnout. Opravdu smutné jaká tu vládla hysterie, místo toho aby se nad tím někdo pokusil zamyslet.
  • Witcher 3 Autopilot

    Mám jednu technickou k Zaklínači. Dřív se mluvilo o tom, že lze zapnout "autopilota" a Klepna vás na dané místo dovede, ale nikde se mi nedaří najít jak to aktivovat. To znamená, že tuhle možnost nakonec ze hry odstranili nebo mi něco uniklo? Případně jak to zapnout? Díky...
    • Je to ve výuce, že když jedeš po cestě a držíš tlačítko pro běh, tak by měla Klepna tu cestu sledovat i bez toho, že bys jí řídil, ale zatím mi přijde, že to moc nefunguje, občas se trochu stočí podél cesty, ale většinou prostě jede rovně, tak nevím :/
      • ono to jde jen musíš držet shift a ne shift + w
        • Aha, díky!
        • Přesně tak ale blbé je, že Klepna beží pouze po cestě, ne za ukazatelem úkolu. Tudíž se nedá říct, že je to autopilot. Každopádně je to dobrá věc.
    • Veskoslav
      No myslím, že "autopilot" není. Tedy nenašel jsem. Ono stačí když si lokace objevíš a pak pomocí rychlého přesunu+přivolání kdykoliv koně+lodě podle mě na rychlý přesun stačí.
      • Lukyz
        Já si vzpomínám, že hned po prologu se mi tam zobrazilo výukový okýnko a tenhle autopilot tam byl popsanej, ale nefungoval a v nastavení ovládání taky není - možná jde o featuru kterou ve finále vypustili, ale zůstal tam popis ve výuce + ta "GPSka" na minimapě dělá taky pěkný brikule a podle čeho jinýho by se měl ten autopilot řídit než podle ní?
        • Veskoslav
          No já se přiznám, že občas na tu "GPS" kašlu a jedu rovně podle šipky nahoře, která mi určuje směr, protože GPS kopíruje podle mě silnice, aspoň co tam sleduji. Ale i tak mi pohyb v Zaklínači přijde asi nejvíc plynulý. A souboje na koních, ještě když má člověk bonus a jede za banditou a rozsekne ho v sedle na půl a vidí, jak ještě chvíli nohy jsou v sedle a pak až spadnout. No tam se vyřádili *1*
  • Magister_Peditum
    "diskuse" o ničem. *15*
  • Keyz

    Witcher 3 - úprava HUD pro 16:10 a změna kláves které nejdou změnit

    http://i.imgur.com/06eIpDY.jpg
    http://i.imgur.com/5Ql6bRV.jpg

    Změníte v souborech user.settings, input.settings. \Documents\The Witcher 3
    Aneb opět někdo jiný, zdarma a ve svém volné čase musel přijít na to, jak to změnit. Protože odborníci ve firmě tohle prostě neumí anebo nechtějí. Lajdácká práce. 16:10 je normální poměr a to samé nemožnost měnit čudlíky. To je něco....
    • je to evidentne hra ktora bola vydana 1-2 mesiace skor
  • Veskoslav

    Voda W3

    https://www.youtube.com/watch?v=yJWfKaP3Z04&feature=youtu.be

    Za fps propady se omlouvám, způsobuje to FRAPS.....
    • Líbí se mi ta atmosféra, používáš nějaký sweetFX? Zatím jsem jen v prologu, tak nevím, jak to vypadá později a za tmy, ale tohle se mi líbí.
      • Veskoslav
        Jo v tom videu to je ještě bez sweetFX, ale jinak ho mám a vypadá to krapet lépe s ním.
    • Kozy
      Teda ta voda je vážně ošklivá a ty kapky si mohli odpustit, to za nim letí dron nebo co?
      • Veskoslav
        No kapky jsou jenom když narazíš do vlny. Jinak v bouři to vypadá jinak a za dne na neprokletém jezeře taky tak:-D Jako voda není zase tak strašná, jak se prezentovalo.
        • doporučuju nekdy zajit k mori
          • Jack1947
            V Čr těžko a v Ostravě už vůbec. Když už tak někam zaletět nebo tak... navíc v Z3 je moře? (jestli je tak ok).
      • Keyz
        Efekty aby to vypadalo cool. Něco jako létají NPC po zásahu katapultem v Total Waru.
    • docela odvaha zverejnit tu svoji identitu i s fotkou, po tom kolik mas tady nepratel
      • Konečne je jasné, co to je za šaška
        Viz jeho profilovka http://1url.cz/zXyb *15*

        Hlavně, že zde dělá odborníka na vše, a arogatně machruje když poučuje další. Poté nahodí video, které se seká a v horní straně je logo frapsu. To je profi práce.... Nemluvím ani o tom, že na netu jsou lepší srovnávací videa a obrázky něž tento lagfest.
        • Jack1947
          Z toho myslím poteče krev! *15*
        • vesko tam vypada jak nejakej pračlovek s tou kožešinou kolem pasu *7*
        • Veskoslav
          A LV dorazil z dalším účtem. A ano, mám fotku, jak drtím neandrtálce (rok 2010, Hornické muzeum Landek v Ostravě, jestli mi tak moc závidíš). Mimochodem to neměla být žádná profi práce, jenom ukázka vody, nic víc. Ale chápu, že to LV nechápeš. Ještě sem přitáhni s Janem, Lukasem a kompletní cirkus schyzofrenika z Nvidie bude kompletní.
    • Jack1947
      Propady? ty vypadají jinak tady jsou to lagy jak prase. *12*
      • Veskoslav
        Už ti někdo řekl, že lag je způsoben odezvou mezi servrem a hráčem, kdyžto tady toto jsou skutečně FPS dropy, které způsobují ty záseky? Ono když ti ze 45 najednou sletí na 28, projeví se to takto. Takže lag a fps drop není to samé..
        • Jack1947
          Ne fakt to není tak moc očividné že zanecháváš, reagované příspěvky plné mínusů kdežto tvoje jsou v plusu... napsal si o Keyzovi že je diletant a tady vidím diletantskou práci zase naopak od tebe.

          Captain obvious is soo OBVIOUS!, it cant be more obvious.

          Ty dropy jsou fakt hoodně napováženou... fakt že jo.
          • Jacku opravdu si myslíš, že na webu s navštěvností přes 100k lidí rozdává + a - jen Veskoslav?
  • Poradi nekdo nejaky free soft na sledovani teploty GPU a CPU? Zkusil jsem Everest a Fresh Diagnose, ale asi jsem vocas a nemuzu se dopatrat kde tam je teplota nebo vyziteni tech komponentu :D predstavoval bych si nejakou verzi pro trotly kde bude jen tabulka a napsano GPU: 50°C nebo tak *1*
    • Draken69CZ
      Core Temp http://www.alcpu.com/CoreTemp/
      GPU-Z http://www.techpowerup.com/downloads/2463/techpowerup-gpu-z-v0-8-2/
      Open Hardware Monitor http://openhardwaremonitor.org/
      • OK GPU-Z je fajn :D thx

        Je teplota 65°C pri hrani GTA V na very high v pohode?
        • Tilwaen
          65° na GPU v zátěži je v pohodě.
          • Jack1947
            Určitě když by měli vydržet údajně i bod varu, prostě cokoli pod 100°´c je ok

            (pak se snad začne pozvolna tavit...)
            • Tilwaen
              Tak záleží, na čem hraješ; v neherních noteboocích jsou i teploty kolem 90° vcelku normální, přes 99-103° Tě už ale většina karet nepustí.
      • Jack1947
        No vidíš mně kamarád poradil Gadgety přímo na ploše. System monitor a Gpu observer. I když bohužel System monitor teplotu neukazuje ale zase ukazuje vytížení. Všech jáder.
  • Life is strange - episode 3

    Tak co říkáte na tuto epizodu? *4*
    Ta hra má tak podmanivý soundtrack, až se v ní téměř utápím a ačkoliv to někomu může znít směšně, mám při hraní skoro až reálný pocit, že se ocítám v kůži 18 leté dívky. To je imerze jak se patří.
    závěrečný zvrat sice silně připomíná film Butterfly Effect, ale nechám se milerád překvapit, jak se to dále vyvine. Jen mám takový subjektivní pocit, že byla ze všech tří zatím nejkratší.
    • Jack1947
      Krátká fakt byla (dopařeno před chvílý, zato celkem intenzivní)... to se musí nechat za mně tak 8/10. Jak říkáš uvidíme jak slibně se to bude dál vyvíjet. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit