Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gejmcast
    Koukám, že link s porovnávačkou 2013 verze Witchera 3 mi smázli .. tak teda něco pozitivnějšího, uznávám, že koně tam fakt nemaj sobě rovné :) https://www.youtube.com/watch?v=KKzKj5RpOrc
  • Lidi nevíte jaké je default tlačítko pro střelbu z kuše v PC verzi Zaklínače? Nenašel jsem to ani v nastavení.
    • Veskoslav
      Prvně si ji musíš TAB vybrat, aby jsi ji viděl, že ji máš nasazenou a pak pomocí stisku kolečka na myši.
  • Morraw

    W3 modování

    Narazil jsem na skvělý topic v polštině. Schválně se podívejte jak to vypadá ve 4k s úpravama v configu. Prostě nádhera. Podle toho jak to ostatním jede, tak bych chtěl vidět jak byste to rozjeli s těma 2013 efektama. A myslím, že CDP moc dobře věděl jak. Nijak.
    http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13706243&N=1

    Jsou tam na stránce i obrázky s úpravama barviček. No schválně kukněte
    http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/Pv59i6.jpg
    http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/901/UhRjFB.jpg
    http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/661/6RYvms.jpg

    Stačí stáhnout http://www.mediafire.com/download/gtci7o2tw5ugcmc/The+Witcher+3+SweetFX.rar a soubory nacpat do witcher/bin/x64. Odzkoušeno a rozdíl je obrovský.
    • Ale problém tkví v tom, že nezvládli optimalizaci. Proto to osekali, protože při tom 2013 buildu by to mělo nároky astronomické, ale né nutně adekvátní tomu jak to vypadá.
      Stačí se podívat na to, jaké nároky ta hra má ve finální verzi. Ty nároky naprosto neodpovídají tomu, jak to vypadá.
      Prostě je to relativně malé studio, které nezvládlo optimalizaci ať už z důvodu nedostatečně zkušených programátorů nebo nedostatku prostředků.
    • C-BEAM
      vegetace pořád vypadá jako vystřižená z papíru, to se vyšším nastavením nezmění. Ale ano, vypadá to mnohem lépe.
    • porad to vypada hnusne
    • Lukass
      Me se po aplikaci nechce spustit hra, nevis kde muze byt problem?
      Edit: Aha musi byt vyplej Fraps a ostatni podobny programy
      Me po aplikaci zustane framerate uplne stejne jako pred tim :-) super
      A v tom bazinatym lesiku to vypada presne jako na tech obrazcich
      Ale ze to stim vypada o hromadu lip, pekny
    • Veskoslav
      Nádherné, ale po aplikaci letím na 30 fps:) Takže se vrátím na "klasické" ultra, trochu si pohraji s nastavením barev a nechám to zatím takto.
      • hold potrebuješ lepší pc...
        • Prasaak
          holt x hold .....užívej doby, kdy grammar nazis nestaví grammar lágry:)
        • Veskoslav
          Jelikož screeny jsou na pc, kdy jenom grafické karty a procesor vyjde na bezmála 80 000, tak se nemůžu měřit. I když vlastně Max, co na tebe vůbec reaguji. Jo a Maxíčku, zjisti si rozdíl mezi holt a hold. Možná nebudeš opakovaně psát blbě.
  • Keyz

    Witcher 3 CZ

    Parírování *15*
    Co to překládalo za komedianta? Dal jsem si CZ a parry = parírování *15*
    Jsou tam i další perly?
    • solomon.short
      ty jsi taky perla, zda se :D
    • jakubc
      Když už jsme u toho aktu, při kterém vaše postava svůj meč nastaví ráně meče protivníka (raději opisem, abych byl korektní :-D), je to první zaklínač, ve kterém to používám - ve dvojce mi to příliš narušovalo můj herní styl "na znamení", protože to vysávalo výdrž, kterou jsem buď už neměl, nebo jsem ji okamžitě spotřeboval. Tady je to hezky použitelné, chválím.
    • Jack1947
      Je to směšné ale jinak si to neumím představit ten překlad, holt některá slova by se fakt obešli bez překladu.
    • Kozy
      Je to zavedenej termín, používají ho i šermíři. Za komedianta jseš tady akorát tak ty.
    • Ronox
      Naprosto běžný termín z šermířské terminologie (nejsem šermíř, ale pár her už to mělo).
    • cosi

      http://theswordchronicles.webnode.cz/zakladni-postoje/
    • Veskoslav
      To spíše ukazuje, že jsi diletant....Parírování je při soubojích celkem užívané slovo. Nepoužívá se odražení. Protože to není přesné. Protože parírování je i krytí a odražení rány. Takže překlad je naopak skvělý, protože to dělal někdo, kdo tomu rozumí, na rozdíl od tebe.
      • Keyz
        To je ale hovadina *15* Parírování
        Aneb blok, odražení není možné použít. Navíc zde to je jedno. Neřešíš terminologii u hry kde máš pár možností *3*

        To jsem zvědav na další perly co tam budou. Parírování je zatím nejlepší.

        Navíc zbytečné se urážet. Sám nadáváš na ostatní, jak když něco napíší co je pravda a opraví toho druhého, tak jsi proti když ten kdo ho opravil, si dal záležet aby toho druhého "setřel" a označil toho druhého za v*la *6*
        • Veskoslav
          Ty jsi vážně diletant. To je oficiální soubojové názvosloví..... *7*
          • Keyz
            Zde to má smysl... Opravdu.
            No nic.

            Jdu vyparírovat NPC *15*
            • drasta
              Opravdu se zda ze to nema smysl... tohle ti proste nevyslo a jeste si v tom zatancujes :D
            • Veskoslav
              Ano smysl to má!! Jedná se o fantasy ve středověkém prostředí! Kde jinde to má asi tak smysl? Prostě jsi se ztrapnil jak jsi mohl a teď se to snažíš zakecat.
            • Ronox
              Je suis Parry!
  • Jack1947

    Došlo ke spuštění dvoutýdenního otevřeného betetestu Heroes of the Storm.

    Hmm to je báječné věděl jsem že k tomu dojít muselo jednou ale takhle sem jen nalezou další kaziči... už tedka to není nic moc.Bude hůř. *7*
    • Veskoslav
      Když už to hraješ ty, tak už to může být jenom lepší.
  • WhySoSad
    Otázka, kdo z vás si dal u Witchera u nové hry simulaci uložené hry ? Kdy se dostanu k volbě těch rozhodnutí co jsem udělal ve dvojce ?
    • po první lokaci se dostaneš do Wyzimy a tam dostaneš od komorníka Císaře dotazník, co jsi udělal ve dvojce. Letho/ Sheala/ Triss/ Elf vs člověk...
      • jakubc
        Dost vtipný je, když si ty savy naimportuješ, tak ten generál (ne komorník) přijde strašně důležitě, že tě jako vyzpovídá, a ty mu řekneš dvě věty a zase odchází. :-D
  • Ronox
    Prosím aby redakce přejmenovala Bleskovky na HW koutek.

    Dobrou noc, sladký princi.
  • 30fps je málo u každé hry, u některých je to horší, tady jde prostě vidět, že Z3 byl dělaný pro páčkovače, kde ten pomalý pohyb analogovýma páčkama tu neplynulost zamaskuje nebo nevím jak si to vysvětlit. Takové GTA 5 je jiný level při 60fps.

    Drasťa 970 je docela o dost výkonnější, než 770, zvlášť když ji hravě nataktuješ, ale nedělal bych to kvůli jedné hře, dej si všude medium u toho Zaklínače, na obrazu to prakticky nepoznáš tady u té hry a budeš atakovat 60fps, ikdyž je pravda, že tady ta hra je nějaká nadrbaná, já i v 60fps cítím microstutter při pohybu, když stojím a rozhlížím se kamerou, tak ne, ale když jedu na koni nebo se hýbu, tak to jde cítit.

    Prostě toho Zaklínače doprasili a nezbývá, než udělat kompromis a hrát to tady tak nebo to prostě nehrát, kdo s tím má problém. Upřímně, kdybych to měl hrát na 30fps, tak bych se na to snad i vykašlal, to mi za ty vycukané oči nestojí, her je spousta.
    • hraj to na gamepadu, stejně je ten combat dělaný pro gamepad, takže 30FPS nikomu nemůžou vadit, když to valíš na gamepadu...
      • drasta
        Na gamepadu hraju ale to moc nepomaha :D
        • jakubc
          Taky hraju na gamepadu, ale nepomáhá to - s gamepadem jdou dělat velké psí kusy, ale tím to není. Zkoušel jsem u W2 zapnout ubersampling a měl jsem kolem 35fps - i to bylo dost nehratelné. Ta plynulost 45+ fps je prostě krásná a strašně dobře se na ni zvyká - pak když uvidíš 30fps, tak jsi ztracenej (netýká se konzolí, tam se většinou těch 30fps dá v poho).
    • drasta
      Medium/low a atakuju 40 FPS ale nedostanu se pres... rekl bych ze to bude rozlisenim (1440p) jinak nevim cim jinym by to mohlo byt.

      970 je +/- na stejny urovni jako 780. Neni to spatny ale rekl bych ze za ty penize za dalsi upgrade to ted nestoji. Zvlast kdyz W3 je opravdu jedina hra u ktere mam problem. GTA5 je pri 60 FPS fakt super to uznavam bez vahani ale i na 30 FPS se da hrat.
      U witchera citim strasne zaskuby pri pohybu kamerou.
    • Veskoslav
      Můžeš už přestat tapetovat? Stejně si tu píšeš sám pro sebe s dalšími X nicky, co sis vytvořil, protože nikdo jiný už na tebe nereaguje....A jestli v 60 fps citíš microstutter, tak máš asi nejlepší oči na planetě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit