Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danko ty si riadny kokoooot
    • A ty ne co ? :D
  • Nic ve zlem, ale kybicovat umi kazdy a v nasi republice to tak krasne umime. VSECHNY dily TES byly zabugovane. VSECHNY! Daggerfall dokonce sveho casu nesel dohrat. Kdo cekal u Skyrimu opak byl blazen. A proc tomu tak je? No protoze TES hry byly vzdy neuveritelne komplexni a volne a to je sakra tezke naprogramovat a i pres tech nekolik desitek bugu je Bethesda pravdepodobne jedina na svete, ktera tohle dokaze.
    • Tohle se tady snažím vysvětlovat jak dlouho ale tady asi málokdo pamatuje Daggerfall.
      • skaven123
        dostal Daggerfall ultimatne hodnotenie?
  • Osobne, kazdou "chybu hry" beru s humorem. Napr vlezete do male mistnosti vzit vse co jen unesu a vase spolecnice stoji ve dverich, cumi jako by ji neco svedelo a nehne se, aby uhla. Cili skakanim v mistnosti vymetu aspon stare pavuciny a tim padem prinutim onu slecnu, aby se hla z cesty.

    Samozrejme neni to jedina chyba jake si vsimam, ale diky tem chybam si aspon rikam, ze je to stale hra, u ktere se skvele bavim, a kdyz mne neco primo stve stahnu mod nebo si nejaky jednoduchy napisu jako to bylo u Oblivionu.

    Ale co se tyce TES serie, ja si proste nemuzu pomoct, ale Morrowind byl proste jedinecny.
    • Masa-san
      JJ pravda, nesmí se to brát tak drasticky vážně *4*
      S tou společnicí ve dveřích stačí na ni mířit a držet tlačítko akce (E), jakmile se rozbliká zaměřovač, tak je ji následně možno opětovným stisknutím tlačítka akce poslat tam kde je je namířen zaměřovač *3*
      Stejným způsobe může vybírat truhly, tahat za páky, utočit na konkrétního nepřítele nebo prostě stát někde dal, přivolat jí, když čeká daleko, bez toho by se tam musel hráč vydat sám a říci "wait here"/"follow me"
      *5*
      • No vidis na to jsem uplne zapomnel, ze ona muze plnit moje rozkazy :D njn, tak jsem si to trochu ztizil :)
  • Vavra posledni dobou pouze kritizuje, bohuzel dost neprofesionalnim zpusobem. Tento clanek ma ton 15ti letyho fracka, kterej nedostal to co chtel. Nemuzu se dockat, az nam p. Vavra opet predvede, co v nem vezi a jak je jednoduche vyrobit perfektni hru.

    Skyrim neni perfektni, je videt stejna sablona z predchozich dilu. Ale stejne tak obsahuje spoustu novych veci a rozsireni, ktere stoji zato to hrat znovu, i kdyz spoustu veci zname z predchozich dilu i jinych serii (Fallout).

    I kdyz je engine hodne stary, porad z nej dokazali dostat dost na to, aby dobre vytvarel atmosferu hry a zatim neni vubec nutny kvuli tomu knucet.

    Jedinej problem za ~40h hrani, nad kterym sem si povzdechl, byl quest z hlavni linky, kdy dulezita NPC nereagovala/nemluvila s vami a odmitala otevrit dvere, pro pokracovani v pribehu.

    Kdo se chce bavit, tak mu to Skyrim dopreje, kdo hraje aby hledal chyby a nasledne kritizoval, i ten si uzije.
  • jak jsem to tak přečetl nemůžu se zbavit pocitu něčeho velice mi známého ( jak je to jen možné ? ) , skyrim jsem ještě nehrál , ale TES III , TES IV , fallout 3 ano ( jo proto ten známý pocit ) . Mno počkám na Risen 2 zatim ... Bethesda classic bugs kit *15*
    • Masa-san
      Není to tak hrozné, je to jak s Bulvárem, každý vše zveličí, at už to dobré či špatné..
      mam kopii doma a je pravda že bugů je tam požehnaně, ale ani jednou se mi nestalo, že by mě to nějak brzdilo ve hraní, navíc je tu modařská komunita, která mnoho bugů fixnula a mnoho vylepšení vydala a to ještě ani nevyšel oficiální nastroj na mody *4*

      Takže pokud nemáš vyloženě problém s hrami od Betsedy obecně, tak Skyrim určitě zkus, třeba později až bude levnější a bude stovky modů a vše bude fixle apod *4*
  • Trol.diskuzni
    Oh my goodness... Tahle diskuze snad dá 3000 příspěvků! *8*
    • Masa-san
      Ah! My Goddess! (Nekoň mi tu název dobrého show *2*)
      Ale jo máš pravdu, vypadá to, že se to tam možná dostane.

      Čím to je, že lidi reagují v takové míře na negativní posty?
      Nebo to mělo být
      Čím to je, že lidi reagují negativně v takové míře na posty ?

      *2*
  • Masa-san
    Omlouvám se za double post
    EDIT.Hey hey, nechte si ty mínusky, omylem jsem double postnul, ale nejde to smazat tak to prostě přeskočte *16*
  • Masa-san
    To boing boing , video s gianty a Lydií bylo úchvatné , musím to také vyzkoušet XD

    Naštěstí máme modařskou komunitu,
    např. lepší inventář možností srovnat dle váhy/ceny/poškození a armoru, už je na světě
    http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=667

    screen:
    http://static.skyrimnexus.com/downloads/images/667-2-1321715262.jpg
  • A co dokazal pan Vavra? Je to vyvojar s milionem vydanych DVD a s milionem hracu, ze tu velkohube kritizuje? Klasjckej cechacek, kterej to do dotahl na ridice dreziny, mopslik stekajici na dobrmana :) Sam udelal starou belu a tady kritizuje modron jeden. po precteni mi to pripada, ze mu stara v noci nedala a musel se spokojit s ancou dlanovou a tady se ventilovat :)
    • A predsa si hral mafiu 1 aj 2.....
      • Jednička odinstalovaná po hodině a půl :) dvojku už sem radši ani neinstaloval, stačilo vidět u spolubydlícího :).
    • Core
      Tvůj nick je zcela příznačnej. Ještě bych tam dodal "anonymní".
  • ... dobra review, vcelku suhlasim, a hlavne hlasky typu "Není sice nejlepší, ale je jediný." su proste klenoty *1* ...
    • rhomola
      no však.... vono taky říct to je dobrá open world hra bude už jenom horší a horší, páč čim dál pojedem ve snaze simulovat funkční svět, ať už reálnej nebo fantastickej, bude to jen horší a horší, znam jen málo lidí, kterejm se líbí celej skutečnej svět, tak jak je, takže nečekám, že se někdy někomu bude líbit celej svět umělej, jedině až si sami vlezem do matrixovýho ráje a každej si bude do toho svýho, generovat jen to, co chce... nebo už tam sme? *8*
      • ... tak nejak. A osobne si myslim ze toto review je trochu pritvrde. Simulovany model realneho sveta je komplexna a tazka vec to je jasne, a vzdy sa najdu chyby. Ale, ako skalnemu fandovi Oblivionu mi tu vadi dost veci ktore su samozrejme medzi tymi bodmi ktore autor clanku vypichol. V podstate bol Oblivion zaujimavejsi v mnohych ohladoch. Uz len samotny pribeh bol chytlavejsi netechnicky pvedane. Uvidime co prinesu patche, zatial sa neponahlam a levelujem len tak pozvolna *2* ...
      • Je síce pravda, že veľa vecí z reálneho sveta nie je moc dobrých, ale ja osobne som hlavné výtky vycítil voči javom a okolnostiam fyzikálneho a nie spoločenského charakteru. Zober si napríklad tú hmotnosť objektov. Veď ešte aj v Morrowinde bolo hmotnosti viac logické. Napriek tomu, že si tam nemal možnosť triediť objekty, mal si tam ikonky predmetov a mohol si si spraviť okno avatara dosť veľké na to aby si videl všetky objekty.
        • rhomola
          Jo rozumim, ale já teda v žádný TES, ani když sem hrál za silovou postavu, netahal u sebe vagón předmětů. Těžký vždycky čistím pravidelně po každý výpravě, páč kdo ví, co najdu v dalším dungu a nechávat to tam, nebo vracet se pak proto, je vopruz. A lehký šperky a blbinky čas od času prolustruju a prodám nebo uložím. A jsem si jistej, že každej větší pařan rpg tohle dělá, páč: "Čistit bágl, je základ, woe :D"

          P.S. ještě se mi nepovedlo odnýst si domu to prastarý akavirský brnění z chrámu, anžto tam vždycky dondu s plnym báglem. Ale zajímá mi, jak moc půjde vylepšit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit