Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč Dan Vávra nemá rád Skyrim nikoho nezajímá, chodíme sem abychom četli novinky o hrách a ne výžblepty nějakého tribunového kibice, který nikdy nic pořádného nedokázal.
    • jindra.veliky
      cos dokazal ty? on pracoval na mafii 1 a vietcong a hidden and dangerous atd *5*
      • na vietcongu naštěstí tento pán nikdy nepracoval
        • Svatá pravda. Vietcong je dílem Pterodonu. Jediný kdo z bývalého IS si může přisuzovat nějaké zásluhy jsou testeři.
      • rhomola
        První vietcong byl hodně dobrej a mam k němu super příhodu. Mam kámoše, kterej v tý době s compem začínal a chtěl pařit. Tak sme mu tam rozbehli vietcong, pak sme ho dlouho neviděli a když se zas obejvil, řikal jak je tu super hra, ale hrozně těžká. že ty tunely dělal snad měsíc. A já jakože cože? Woe a von prostě nepřišel na to, že má v inventáčři baterku a že jí může rozsvítit a celý ty tunely dal s nožem potmě :DDDD normálně zkoušel odbočky, řezal do tmy, savoval a loadoval, až se prořezal ven :DDD
        • uzivatel1982
          to je mazec..muj spoluzak ze stredni prisel tenkrat do skoly se stejnym zazitkem a postupem. Ta baterka byl v ty dobe docela zakys. :)
        • Tak to mě pobavilo :D :D :D
  • rhomola
    Lidi pomóc. Já chci taky lítat! Včera sem obětoval asi 30 minut zábavy tomu, abych si zalítal a nic. Našel sem si obra. Nastavoval se mu, otáčel se na všechny strany, zkoušel možné i nemožné a nic. On do mě bušil, kopal, šlapal na mě a já se vždycky jen dohealoval lektvarem a tak furt dokola půl hodiny a nic. Prostě nic. *9* To mi teda někdo vysvětlete.

    Včera sem narazil (80 hodin odehráno) na první questovej bug, ale šel vyřešit ingame a dokonce bez konzole. Prostě sem měl něco odevzdat, měl sem to u sebe a npc to nechtěla. Tak sem šel znova do dungu, kde to bylo, byl pořád vymácenej, ale ta věc se znova objevila v truhle na konci, tak sem ji sebral znova a už to odevzdat šlo.

    A zážiteček na závěr, včera sem teprve zjistil, že pes ve hře není jen v rámci daedrickýho q (te nje ovšem jako tank nejlepší, páč je nesmrtelnej) ale ře se dá i koupit v jedněch stájích a měli tam i pěkný bělouše, tak sem utrácel. Je to fakt super, klusat krajinou na koníkovi a sledovat jak kolem pobíhá a štěká vlkodav. A malý postřeh, pes je cvičenej, takže čeká na místě, kde mu řeknu, takžééééé hlídá koně a spolu včera zvládli i medvěda, než sem se vrátil. *3*
    • Pejsek je tam ještě jeden, jmenem Meeko, pohybuje se kolem chajdy jižně od Solitude (je to hned za jezerem). Když ho potkáte začne utíkat směrem k chajdě kde uvidíte mrtvého páníčka... a to je asi tak cele a pes je váš a zadarmo. *2*

      Ovšem já ho po hodině hraní nechala doma, jelikož štěkání bylo ze začátku fajn, ale po jistá době mi to fakt lezlo krkem *10* . Ale jak tak čtu že dá s koněm medvěda tak ho asi zase vytáhnu a nechám ho hlídat koně *1*
    • To létání se stává, když tě zabije úderem kyjem shora přes hlavu. Jednou se mi to stalo, hezký výhled. Ale to jsem nedával pozor a nějaký obr se mi připlížil za záda :D
      • rhomola
        Hmm tam sem asi smolař. Dokud byla moje postava na nízké úrovni, zabil mě na jednu ránu a teď prostě nic. BTW kolikrát vás sebral drak do tlamy a pak odhodil? Mě se to stalo jen asi jednou/dvakrát zezačátku a teď už kluci šupinatý na mě nějak nestíhaj :D
        • Jednou, když jsem poprvé potkal ....nevím, jak je to v češtině. Draka předků? Starého draka? Staršího? Pak jednou chytil (slabší verze) nějakého strážného ve Winterholdu. (Asi Zimodrž, nebo co). Jenže vzhledem k absolutní nevyváženosti perku Impact / ...Náraz jsou pro mě boje prakticky s čímkoliv naprosto primitivní záležitostí. Takyvý drak si ani na mě nedýchne, pokud neudělá ten manévr přelet+bleeee
          • rhomola
            ROFL Zimodrž :DDD ale možná lepší než Ledohrad. Mě už manévr většinou ani nestíhaj, jak si sednou 1xmocnej úder palcátem z rozběhu se skokem (což mě mimochodem pořád hodně baví) a 4x-5x mocnej úder na místě nebo s otočkama a soul je muj. A dokud lítá, tak zvednutej vymaxovanej štít společně se znamením Dámy a vůbec nic mi neubejvá.
        • Mě se to stalo ze začátku taky asi jednou, le tuším, že záleží na nastavení a jde se toho zbavit :) asi máš prostě dobré PC :) mě už taky nic nelítá.
  • Zajímavá snaha o vyburcování diskuze. Pan Vávra má na svůj názor určitě právo. Druhou věcí je forma, kterou článek napsal. Jestli má pan Vávra problém s očima a jeho parkinsonem třesoucí se ruka není schopná v menu perků vybrat co potřebuje, tak je to jeho problém. Osobně jsem hráll všechny TESy a vždycky měli chyby. Zatim jsem na levelu 33 a žádné zásední bugy jsem zatim nepocítil. Skyrim je velmi rozsáhlá hra a proto se některým chybám asi ani vyhnout nemůže.Určitě by ale Bethesda měla přidat na betatestingu. Hodnocení her moc nevnímám a radši si obrázek udělám sám a zatím je to super zábava. Až třeba firma VAVRA ENTERTAINMENT INDUSTRIES vydá TESům konkurenci, rád si jí zahraju. Do té doby je Skyrim nejlepší openworld RPG a pokud se někomu nelíbí, tak ho nemusí hrát, určitě to není jediná hra.

    PS: Kdo z vás viděl draka a může říct, že neumí lítat pozadu *2*
  • 100% suhlas... velmi dobry clanok
  • Hral jsem Arenu (nedohral kvuli bugu ve hre) a Morrowind (dohral nanestesti), oboji to byly zabugovane srack*. Rikal jsem si, ze vyzkousit Tes5, tak abych mel pokryte licha cisla v serii. No radsi se tomu vyhnu a koupim si Deux Ex 3.

    Jinak souhlas Bethesda nedokazala nikdy vydat neco, kde by hraci nebyli betatesteri a ono, jak je videt to nikomu nevadi - no neni to bozi ;)?
  • Zkuste Lord of the Rings - War in the North. Není to otevřený svět a možná díky tomu to nemá žádné bugy a má to pěknou grafiku.
  • My chceme článek "Proč Dana Vávru s3rou draci lítající pozpátku"! Kdy to chceme? HNED! *16*
  • Hraju přes 13 let...A 100% souhlasím...
  • Malleth
    Bonfire vyhasl...
  • http://store.steampowered.com/stats/

    Zajímavé, ta nejhranější hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit