Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt, že Skyrim má řadu bugů. Je ale taky fakt, že článek přehání. Je pravděpodobné, že je účelový - právě kvůli této diskuzi.

    A hodnocení? O tom se tu snad nejvíce mluvilo - Skyrim je super, ale zaslouží si absolutní hodnocení? To je otázka pohledu a systému hodnocení. Ano, hodnocení má velmi relativní vypovídající hodnotu, resp. rok za rokem nižší a nižší. Pokud je 10/10 známka dokonalosti, žádná hra na ni nemá nárok. Ovšem to hry minulé, které jsou horší? Nová lepší hra má nárok dostat vyšší hodnocení (a ano, počítá se do toho i technická stránka hry, pro hodnocení je irelevantní, že vyšla třeba o 8 let později).

    Proč se nikdo nerozhorluje nad Deus Ex: HR? Je to třeba dobrá hra a mnoho lidí baví, mě přišel jako celkem kvalitní kousek, ale velmi brzy mě omrzel. Mě osobně nebavil zdaleka jako Skyrim. Přes všechno mi nabízel méně - sériově dávkovaný příběh a svět, nenabízel ani lepší grafiku, které je u Skyrimu kritizována, prostředí bylo zpracováno hůře ...odehrál jsem pouze kousek, ale město například ...dobré před 5 lety. Ale ok, jako celek třeba nakonec lepší než jiné, takže 10 s rezervou (!) beru.
    http://games.tiscali.cz/recenze/deus-ex-human-revolution-recenze-56741

    Když dostane slabý Dead Island 8, předchůdce-Fallout:NW 9, atd ... a Skyrim je lepší než tito jmenovaní, tak si zaslouží víc, než oni. Pak může dostat 10. A co příště? Holt tento jednoduchý, avšak nekvalitní systém hodnocení bude muset být změněn ...
  • já mám Skyrim rád, ale na druhou stranu musím uznat, že bezchybný není. Takových bugů jsem naposledy viděl u Army 2. Navíc mi příjde, jako by Bethesda vykrádala sama sebe, jelikož od samého začátku jsem si ve Skyrimu připadal jako v opravdu obsáhlém a vydařeném módu pro Fallout 3 nebo New Vegas. Jediný co tomu chybí je středověká verze PipBoye a režim Vats. :-)
    • Masa-san
      Zkus zabít zezadu, když se plížíš, to dost připomíná zabití ve VATS modu i ty zvuky mi vždy připomenou poslední falouty *2*

      Ale ta hra je jinak sranda :D kde jinde letají draci po zpátku , nebo máš možnost se nechat katapultovat do výše mraků přerostlým modrým vágusákem :D
    • Asi si nehrál Oblivion.
      • přiznám se, nehrál :-)
  • Článek takovýho bezcennýho zakomplexovanýho homosráče jako je Vávra vůbec nelze brát vážně...
    • Rekl ten, co ma pero od hoven
  • Tak vzhledem k reakcím na nejnovější patch na Skyrim to vypadá že Dan bude muset rozšířit seznam *1*
  • To je zase flame *4*
    Odpověď je ale jednoduchá. Komu se Skyrim líbí, ať ho hraje a komu ne, tak ať ho nehraje.
  • Skoda ze ani tato diskuse nevyda na 9000 prispevku. Chtel jsem si zarvat "It's OVER 9000!" a takhle zas nic.
    • Nikdy neříkej nikdy ,třeba se tahle diskse se teprve rozjíždí *1*
  • tak ja mam zase pocit ze drogy bere Dan Vavra, moc to tady nekomentuji, ale ted mi to neda, odehral jsem uz nejake to rpg ve svem zivote, od mercenary na atari xe, pres dungeon master na amize atd. atd.

    morrowind me prestal bavit po dvou dnech, oblivion asi taky tak, skyrim je jina liga, paradni iluze otevreneho carovneho sveta a dle mne, prvni skutecna konkurence serii puvodni gothic/risen

    urcite se tato hra da vylepsit, ale to je jenom dobre, bethesda ale konecne pochopila jak ma delat uveritelnou simulaci sveta za zrcadlem, kritika tohodle dila a jeste ve stylu vyjmenovani sta nedokonalosti je uplne mimo, takze ty drogy musi byt asi fakt kvalitni..
    • Jako jeden z mála jsi alespoň trochu osvětlil pocitovej rozdíl mezi oblivionem a skyrimem. Proto jsem se pořád nerozhoupal ke koupi, protože mám zkrátka strach, že se zase spálím. Stejně ale počkám, co budou říkat hráči tak za měsíc až dva.

      ad Danovo kritika - od toho kritika je, aby vypichovala nedostatky- Bohužel spousta lidí dává rovnítko mezi kritiku a nenávist. Bez kritiky (tzn. odhalování chyb) by vývoj nešel dál v žádnym oboru, proto je třeba ji brát pozitivně.
  • Tak mam dojem ze s tim novym patchem by Dan mohl dopsat dalsich aspon 20 bodu :D
  • 100 duvodu proč nesnasim dana vavru
    1. Nemá rád skyrim
    2. Nemá rád skyrim
    3. Nemá rád skyrim
    4. Nemá rád skyrim
    5. Nemá rád skyrim
    6. Nemá rád skyrim
    7. Nemá rád skyrim
    8. Nemá rád skyrim
    • 9. Nemá rád skyrim
      10. Nemá rád skyrim
      11. Nemá rád skyrim
      12. Nemá rád skyrim
      13. Nemá rád skyrim
      14. Nemá rád skyrim
      15. Nemá rád skyrim
      16. Nemá rád skyrim
      17. Nemá rád skyrim
      • 18. Nemá rád skyrim
        19. Nemá rád skyrim
        20. Nemá rád skyrim
        21. Nemá rád skyrim
        22. Nemá rád skyrim
        23. Nemá rád skyrim
        24. Nemá rád skyrim
        25. Nemá rád skyrim
        26. Nemá rád skyrim
  • At nekdo ukaze lepsi hru jako Skyrim, myslím stejný žánr a fantasy. Sakra NIC lepšího na trhu monentálně není. Ani se tomu zdaleka nepřibližuje. A to je nepopiratelný fakt. :)
    • v současnosti je Skyrim možná to nej,co můžem hrát,ale před lety byla většina her takhle úžasných. to jen dneska sme zaplaveni sračkama. podívej se ale na druhou stranu,je možné aby firma takhle v-y-j-e-b-á-v-a-l-a se zákazníkem,který si zaplatí za plnohodnotný produkt?

      btw k některým komentářím tady - jsem zvědav,jaká bude další generace děcek,když už tahle začíná být snhilá -.-
      • Plne súhlasím. Morrowind vyšiel kým som bol na strednej škole, Oblivion na výške a Skyrim, keď už robím. Na mojej poličke nájdete len Game of the Year edition Morrowindu. U kamaráta som videl Oblivion, ale nepáčili sa mi zjednodušenia kvôli konzoliam a main streamu na úkor prepracovanosti herného systému. Skyrim zachádza ešte ďalej a som už vážne nasraný, že očakávajú od nás, že zaplatíme 1k+ KČ za alpha verziu hry. (Aspoň, že nezašli tak ďaleko ako Atari s Test Drive Unlimited 2.)
    • Malleth
      To ale nedělá z nedodělaný a nedomyšlený hry klenot.

      A lepší open-world fantasy RPG je Darks Souls.
      • Bud jsem slepy, ale nevidim Dark Souls na PC! Rekl bych, ze tu 70% hracu skyrimu je na PC platforme, cili pro nas nezajimavy komentar :)

        Pokud chce clovek na PC fantasy RPG se stredovekou tematikou ( receno ve skratce pro pripadne rypaly ) v provedeni open world, tak je Skyrim proste spice + neznam moc her, ktere by byly otevreny modifikacim v takove mire jako je TES serie, cili kazdy po urcite dobe bude mit doma unikatni kus Skyrimu jak ho chce presne mit.
        • Malleth
          Psal to obecně a ne o PC.
          Letos Vyšel Witcher 2, který se dost povedl a je na něm vidět že na něm dělal i designér.
          Taky je tam vidět vělký pokrok oproti Skyrimu. Tu hru překopali od základů.

          Pravda. Skyrim je hodně otevřená hra a taková na trhu není, ale za cenu že slabého gameplaye, hromady nedomyšleností a bugů.

          Je fakt že Witcher 2 není asi tak otevřený modifikacím ale za to má snad nejlepší podporu přímo od vývojářů.
          • Zaklínač byl fajn, ale moc open nebyl a extra dlouhej taky (uznávám, že se taky dohrává několikrát, takže to nevadí)... každopádně po Skyrimech bych ho dal hned na druhý místo.
            Ovšem srovnávat asijský rpg se Skyrim je asi jako srovnávat ohaře a vlka - chápu, že každý bude mít rád něco jiného, ale je to prostě naprosto jiná kategorie (nemluvě o tom, že jestli si někdo pořídil Skyrim na konzoli, tak si zaslouží k těm bugům ještě nakopat do pre!e).
          • Ok 2 hry, pohoda, porad se skyrim radi do tretice tech nejlepsich her ve svem zanru.

            I když zaklinac byl tak narocny ze byl pro me nehratelny a dark soul je only konzole fajn beru pač pouze PC jsem nezmiňoval.

            Až někdo vydá na PC něco tak komplexního a otevřeného bez chybky, bugu, a aby to byl grafický skvost na který nepotřebuji drahý počítač tak budu nejšťastnější na zemi. Zatím je tomu nejblíž Skyrim, vše ostatní je irelevantní, nevyhovující. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit