Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem si přečetl ten pctuning ..
    - anebo třeba výrazně vylepšenou technologií chování stromů SpeedTree. Každá větev má nově definovanou svou vlastní hmotnost, díky čemuž se stromy ve větru chovají daleko realističtěji. -
    LOL.. ano urychlili vykreslení stromů použitím metody z TombRaider 2. A aby to vůbec nijak nezdržovalo, neimplementovali natáčení textur větví proti hráči. No hlavně že to je speedy.
    Co je platné větvi váha, když je to vizuálně list papíru, který často vidím zboku, takže ho nevidím. Jak může mít 2D objekt něco společného s váhou ? Je to dobré jen na to mávání ve větru.
  • Chtěl bych od autora slyšet názor na Battlefield 3. Jestli je podle něj totiž battlefield 3 skvělá hra bez chyb, je to absolutní ****.
    I tak jeho článek za moc nestojí.
    Aby chcípl *1*
    • Ač mám Skyrim, rád, hraní si užívám, tak pan Vávra á pravdu =)
      Přec jen s grafikou, chybama, 4 stejnými hlasy atd, to vše je pravda =)
      Takže to tvoje - aby chcípl světčí jen o tom, že jsi vygumovaný imbecil, který neví co píše =) Bez urážky =)
      • http://www.youtube.com/watch?v=XJ7lmWc14uo&feature=player_embedded#! to jen tak k těm 4 hlasům :), nevím jestli jste s Vávrou oba hluší a nebo neovládáte matematiku základní školy :).
      • Vypadáš jak přeslečený Vávra v ženských šatech...radši si běž hrát Minecraft, to je hra pro ty méně nadané
        • raději běž dál .. ty přeslečený .. a vezmi si sebou nějakou knihu, nejlépe českou..
          • na co knihu ? prosímtebe, tak si našel nějakou chybu, bože =D
        • Přeslečený Vávra opravdu nejsem =)
          neříkám že má pravdu ve všem, napsal tam tunu hovadin, prkotiny typu neukazuje se jak dlouho vydrzim pod vodou, mana ubejva normalne ale zivot z obour stran - to je zhovadilost nejvetsiho razu pro me =))
          Ale v hodne vecech ma pravdu. Bethesda je spolecnost jako krá*a takze by ty chybi jako sou 4 hlasy atd mohla zpravit.
          ty minecrafte =)
  • pokial viem tak new vegas robila iná firma takže pán Vávra plácá jedno cez druhé, asi si povedal ked kritika tak riadna ale dal som si tú námahu a prečítal som to celé v niečom pravdu má ale vo vačšíne nie a ked hrám hru prd sa pozerám či je niekde stena z dreva alebo kamena ja HRÁM!!!! nekukám na hovadiny inak by som si nikdy žiadnu hru nevychutnal!
    • By mně zajímalo jak si jí vychutnáváš, když ji vlastně ignoruješ. A jó , já zapomněl, že (na rozdíl ode mně) ten virtuální svět je ti šumafuk. Huráááá na nepřítele, směr Valhalla. Mno na to stačí WOW nebo nějaké FPS. K čemu ale pěkný open-world, když je lepší se na něj nekoukat, abys neviděl nějakou chybu?
    • Jo, takhle používám FPS. Tam je to fuk.
      Ale u fantasy RPG bych moc moc chtěl být do tohgo světa vtažen ... nějak to nejde ..
  • Ještě 30 .. to dáme , ať je suma kulatá .. teda .. hypoteticky ..
    • tak na to zakulaceni *5*
  • Je mi pana Vávry líto. Nepolemizuju nad jednotlivými body to bysme tu byli dlouho. Některé z nich jsou určite pravda. Faktem ovšem je, že ani mě, ani hromadě ostatních lidí to zjevně nijak nevadí. Třeba v Bethesdě vědí, na co se malí soustředit. A zjevně to není prkno na zadní straně kamenného sloupu. Ať to čtu, jak to čtu, vidim v tom pouze závist a ubohost. K tomu všemu od člověka, který kdysi vyrobil suprovou Mafii. Jak ta mě bavila. A že jsem ten závod musel jet asi třicetkrát abych se dostal dálí. Ani tenkrát mi to nevadilo. A teď je mi z toho trochu smutno...
    • Mně je zase líto takových retardů jako jsi ty, kteří prostě nepřekousnou fakt, že někdo není ze Skyrimu celý mokrý. Závist? A čeho? Skyrim není nic k závidění, spíš k pláči. Za 5 let vývoje se oproti předchozího dílu změnilo minimum věcí.
      • Víš že zbytečné urážení dost vypovídá o inteligenci a nadhledu člověka?
        Mimochodem, se právě chováš jako ten "retard co nepřekousne fakt", že někoho může víc bavit Skyrim.
        Pokud vezmu v potaz, že Mafii sem zhruba po hodině a půl přestal hrát kvůli nudě a Skyrim nenudí ani po dvou týdnech... dalo by se najít z mého úhlu pohledu lecos k závidění :).
        • Fanboy +1
          • Já sem fanboy, ty si hater a celé se to rovná nule :) rozdíl je v tom, že já aspoň nikoho neurážim, protože to by bylo dost slaboduché :).
            • Jasně Chucku *1*
      • A me je zas lito takove zkurvene luzy, jako jsi ty.. luzy lizajici vlastni mrdku z Vavrovy rite.
        • To si mě pleteš se svou matkou *1*
  • Trochu zbytečný článek nulové kvality a obsahu, který je zveřejněn jenom proto, že jej napsal jistý Vávra. Že vycházejí ročně hry, které dostávají vysoká i maximální hodnocení, a to i přesto, že jsou objektivně vzato "nedokonalé", to autorovi zřejmě nevadí. Vadí mu to pouze do té doby, dokud hra, která se jemu osobně nelíbí, dostane maximální hodnocení. V opačném případě je vše v pořádku. Povrchní a hloupé. *12*
  • Paul_cz
    Moc pěknej koment ze zahraničí:
    "In essence, all it would take to make Skyrim a good game would be to:
    A) Fully integrate all the major gameplay elements of the game Thief into the rogue skills.
    B) Fully integrate the entire combat system from either Dark Souls, or M&B (and for hand to hand, just lift everything from Street Fighter IV).
    C) Fully integrate the spell system from Magika, or Bioshock.
    D) Fully integrate and expand on the spell creation system from Morrowind.
    E) Get a graphics engine that can render scenes as beautiful and detailed as The Witcher 2. One that can still render many, many square miles of terrain without any significant hit to performance. In fact, create two completely different game engines to benefit PC gamers who don't want to be held back by the absurd constraints of six year old console tech.
    F) Get a sound track with catchier tunes that never let up, no matter what type of ambiance the environment might be otherwise capable of providing.
    And finally, stopping allowing players to just pick and choose quests. Just put them in a linear story and hold their hand all the way through to the end. Too much open world just starts to feel aimless and plodding.
    It's all been done before, dunno why Bethesda continues to be so lazy and uninspired." Takže Dane, máš na to, věříme ti! Warhorse nesmí zklamat. *4*
    • Úžasný combat systém, který vždy majzne do břicha bez ohledu kam majznu já. LOL
      Kdyz dopr*** mají pro PC úplně jiný engine, proč vypadá jako na té konzoli ?!?!
      • Jo táák , ja to špatně přečetl. To jsou body, které by ze Skyrim udělaly tu nej.. hru. Tak to JOOOO . *1*
        • Malleth
          Přesně tak :)
          Fakt že Dark Souls jako inspirace pro combat systém je víc než na místě. Lepší souboje v RPG ještě nebyly.
          • Každopádně .. za posledních několik roků .. 3D RPG co jsem hrál .. všechny měly líp vypadající souboje.
            • Teď jsem v půlce TW1. Jak tam pěkně skupinka banditu funguje .. paráda oproti Skyrimu.
              Lučistnící zůstavají vzadu a utíkají přede mnou (nejdou mně dloubnout do xichtu šípem v luku zasazeným). Jako první se na mně hrne nejsilnější a nejodolnější a ostatní se mně snaží přídavně majznout.
              Kam se hrabe Skyrim, to se nedá srovnat. *1*
            • Nemluvě třeba o Two Worlds 2...
            • Malleth
              :D
              Je fakt že i Risen (když pominu lehkou křečovitost v ovládání) má mnohem lepší a fungující souboje.
    • Malleth
      Až na bod F bych celkem souhlasil. Soundtrack je z celý hry asi to nejlepší.
      • Mně se teda zdá nejlepší to co vytýkají jako úplně poslední. Ta volnost. A měl jsem za to, že to je hlavní pilíř TES a Falloutu.
        • A neni pointou celyho prispevku to, ze do jedny hry se ty prehnany pozadavky nevejdou?
          Fakt se mi zda, ze to tady opomijite : D
          Taky by to mohlo mit spravu domu jako v Sims, ksichty LA Noire, grafiku BF3, ...

          Ale zlepsovat by se dalo i s nohama na zemi. Ne ze ne
        • Souhlas. Totální. Bohužel to mám teď jako jediné plus pro Skyrim.
  • Problémy jako vy bych opravdu chtěla mít. Nejsem fanatický milovník Skyrimu a souhlasím, že pár bodů dává smysl, ale co třeba odprostit se od snahy být ukrutně vtipný? Škoda slov.
  • Spades
    We didn't start the Flame War!
  • Ježííš už sem nic nepište!!!:D
    • že, kdo to má fůrt kontrolovat
    • Ještě 65 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit