Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo si přečetl vsechny komentare? :D
    a myslim, ze učel tohoto članku je jenom vytroleni a maximalizace počtu komentaru
    • A aby natřískal Fame
  • Proč radši Vávra nenapíše 100+ důvodů proč se stal z vývojáře zahořklým remcalem?
    • Kdo je to Vavra? *8*
      • Jeden je skvelej filmovej reziser, bohuzel uz zemrel a druhej architekt a sklepak. Kteryho myslis? *3*
        • septicflesh
          ...a třetí bohatý mlynář *1*
  • septicflesh
    Já se bavím *1*
  • rhomola
    HeleVocas, přidej tam za mě ješě jeden bod. Řevem můžete měnit počasí! BTW tenhle řev mi fakt baví, když mi leze vánice na nervy, tak si zařvu a na chvíli mám sluníčko ;) No kde jinde si tohle můžete zahrát, že si měníte počasí? *2*
    • Ty jo, az pridu domu, to hned zkusim :)
  • No já bych to shrnul tak, že jsme se díky Danovi opět zasmáli a smích přece léčí *3*
  • Kdo by četl článek "100+ důvodů proč Dan Vávra hraje Skyrim" ?
    Nebyly by náhodou v diskuzi pod článkem jen příspěvky typu "Skyrim je sra4ka"? Rozhodl jsem se vydat se do terénu a provést malý experiment.
    A doufám, že mi to pan Vávra okomentuje, abych mohl zejtra ve škole machrovat.



    50+1 důvodů proč si Darth Skywalker užívá Skyrim

    1) Máte meč, obvykle se podobající lightsaberu
    • a 40 bodu z tech 50 je v kazde fantasy RPG uz nejmin 5 roku.. smutne...
    • 24) Ve hře jsou všechny dialogy dabované ..
      ale ne v ceskem jazyce, na tom usetrili, pouze titulky ..
      takze spis "mluvene" nez dabovane
      • Vidíte? VIDÍTE? Přece se jeden našel. Tímto prohlašuji experiment za ukončený. *14*
    • MrSanta
      Perfektní práce *1*
      • Ja nevim jestli je to vazne minenej vycet fanusika, nebo parodie na Dana.

        Samozrejme to vypada spis na to druhy, ale nektery body bych klidne bral smrtelne vazne... ?

        Tak ci tak... pobavilo.
        • Parodie na parodii? To snad uz ne!
    • 2) Můžete jezdit na koni
      3) Draci!
      4) Můžete zabít draka
      5) Pěkná krajinka
      6) Příběh se točí kolem draků
      7) Můžete čarovat
      8) Můžete dokonce chodit do Bradavic
      9) Na meč si můžete dát jed
      10) Jed můžete koupit od nějáký ženský
      • 11) Nebo chlapa
        12) K jedu většinou dostanete ještě quest
        13) Za splnění questu dostanete jed
        14) Questy jsou zábava!
        15) Je zábavné sledovat obry, kteří pasou mamuty
        16) Můžete vidět obra, který bojuje s mamutem
        17) Můžete jet na koni, plavat nebo použít rychlé cestování
        18) Vždy s sebou můžete vzít parťáka
        19) Ke hře dostanete tištěnou mapu
        20) Při hraní hry si můžete projít všech pět měst, které na tištěné mapě jsou *7*
        • 21) Pro navigaci ve hře můžete použít tištěnou mapu
          22) Tištěnou mapu lze použít i jako plakát
          23) Tištěnou mapu si můžete nechat i v případě, že hru vrátíte do obchodu
          24) Ve hře jsou všechny dialogy dabované
          25) Hru jen tak nedohrajete
          26) Průřez obyvatelstvem Skyrimu je velmi pestrý
          27) Hra nabízí nepřeberné množství nepřátel
          28) Můžete si rozsvěcet hvězdičky ve skill menu
          29) Místo meče můžete použít pěsti
          30) nebo sekeru, palcát
          • 31) drápy
            32) hůl
            33) a samozřejmě spoustu kouzel
            34) Můžete vyčarovat vlka
            35) Můžete si očarovávat zbraně
            36) Ve Skyrimu se dynamicky mění počasí
            37) Můžete narazit na "divokého draka"
            38) Souboje s draky jsou super
            39) Po úspěšném souboji s drakem ukradnete dračí duši
            40) Ta vám pomůže odemknout jeden z "řevů"
            • 51) Questy jsou zábava

              ..tohle bouchne *14*
            • 41) Řev vám může zachránit zadek
              42) Ve hře můžete míchat recepty
              43) Skyrim vám nabízí nepřeberné množství oblečení
              44) Ve Skyrimu žije mnoho zvířat
              45) Můžete jít do lesa na houby
              46) Z hub můžete ukuchtit co vás napadne
              47) Skyrim je jedna velká knihovna
              48) Můžete trávit stovky hodin čtením textů
              49) Z knih se můžete naučit nová kouzla
              50) Při čtení knihy můžete přijít na nové questy
  • klidně se podepíšu pod tímto článkem...
    a to mi veřte že jsem prokoukal stovky hodin u oblivionu ....
    předobjednáno jsem to měl x měsíců dopředu a to zklamání mi za to fakt nestálo...

    JE ROK 2011 - PROBERTE SE......
    • Podepises se pod co? Pod snusku polopravd a lzi? Relevantni je mozna tretina jeho postu a to se treba jeste prvnich deset da shrnout do jednoho(spatny herni interface)
      Tady nejde o to jestli je Skyrim bajecna hra nebo neni. Ale vetsina troliku zde to nechape nebo schvalne nechce pochopit...
      • tak já se na to popravdě třepak mooooooooc dlouho..naladěnej jako kráVVva a jako s grafarnou HD6990 a zbytkem nových věciček očekávám v roce 2011 fakt něco jinýho...
        hroooozně zklamanej..takže se pod to fakt klidně podepíšu....
    • proč se koukat na něco co je posun několik let zpět? i have no fuking idea *16*
  • Hra má sice své mouchy, ale je taky pravda, že tento článek se snaží být až přehnaně kritický. Například ta část ve které píše, že když si od obchodníka koupí omylem něco co nechtěl tak v tom samém stánku ho pak prodá jen za desetinu ceny. Myslím že mluvil o něčem za 1000 a prodá za 200? No, to je celkem jedno, ale co si pamatuju, tak stejný systém je v každém druhém RPG. Teď jsem zrovna hrál betu SWTOR a stalo se mi úplně to samé. Člověk si prostě musí dávat pozor co kupuje no.
  • Jinak by možná bylo dobré aby si čtenáři tohoto článku uvědomili že se nejedná o recenzi ale o článek jehož název je záměrně přepálený aby působil kontroverzně.Spíš než o zhodnocení kladů a záporů hry se jedná o výčet výtek kvuli kterým si hra absolutní hodnocení ani zdaleka nezaslouží,ostatně sam Dan píše na svém twittweru že by hře dal nadprůměrné hodnocení 7 z 10 (což je hodnocení s nímž bych se i já ztotožnil) .Samozřejmě že mnoho v textu vyjmenovaných chyb je malicherných a nestály by sami o sobě za zmínku,problém je v tom v jak velké množství se tyto chybky ve hře vyskytují...
    • Čtenáři tohoto článku a webu obecně jsou evidentně hodně narudlí levičáci - pravdu považují za sprosté slovo a kritiku za šíření nenávisti.

      To spíš Dan Vávra by si měl uvědomit, že tak jako má blog na idnes a ne na novinkách, by měl psát o hrách na web, kde namá čtenářská komunita rudo před očima.
      • Myslim, ze ctenare tohoto webu politika vubec nezajima, minimalne ne pri cteni o hrach...
        • Politiku utváří názory a podle těch sraček, které se tu na Dana vysypaly, je evidentní jaká svoloč se tu pohybuje. Zvlášť když každý druhý výpad na Dana je ve stylu - Vávro drž hubu.

          A to rozhodně není nic demokratického, natož diskuze. Spíš to připomíná zasedání Komunistického svazu mládeže.
          • Nekdo tomu rika slovoc, nekdo v tom vidi politicke smysleni, podle me to jsou proste deti (diskuse pod clankem o hre vis...)...
            • mně se spíš líbí, že když někdo (i když přehnaně) reaguje na přehnaný článek, ať je to kdekoliv, tak se objeví nějáký trotl (pravičák) a nazývá ty lidi levičákama atd., i když to třeba s politikou nemá co dělat.. (neřadim se ani k jedné straně.. jsem mladý člověk, který si o politice maximálně někde přečte článek, aby tu zase nějáký pravičák na mě nezačal utočit..)
            • Tak jako tak,deti jsou tu na oboustranach taboru. Takze tohle si tezko muzete vycitat
  • No čo je podstata takýchto článkov , človeku je už z toho zle, písla to naozaj pán Vávra, je to kvôli reklame, kvoli rekordnej diskusii či kvoli vzteku. A keby to napisal na Dragon Age , rôrne dnešne akcie, Záklínačov ..., tak by už potom zmenil nazor každy o čom to je naozaj..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit