Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám že pan Vávra je jen stupidní vocas co kritizuje celou hru a to jí hrál jen na X-Boxu. Příště si nech kecy jen pro X-Box verzi hry a nebo si zkus zahrát hru na PC a trošku vygooglovat nějaký tweak návody. Z těch kravin co sou tady napsaný jako důvody pana Vávry proč nemá rád Skyrim (BTW nikoho to nezajíma co tě baví a co ne) jich je na PC sotva 10 a z toho 7 jsou bugy. Po grafické stránce po využití pár tweaků nemá PC verze problém. Peace *6*
    • ..a ty jsi se tu vzal kde? *8*
  • Souhlasím s panem Vávrou, těch bugů, nedodělků a nelogičností je tam až příliš..
  • Hra mě extrémně bavila a dál mě baví. To ale nic nemění na tom, že JE odfláknutá a OPRAVDU teží ze svého jména a reklamy. Těch 100důvodů od pana Vávry je PRAVDA. Nicméně díky tomu, že neexistuje konkurence (a asi ani nikdy existovat nebude) je a nejspíš i bude TES nejlepší freeform RPG k dostání. A to mě nijak netěší. PS: Radím, aby si žádný normální člověk nikdy nečetl žádné diskuze v jakémkoli foru. 99% komentujících na tomto foru by se mělo vrátit zpátky do vag1ny a trochu dozrát.
    • hele, když se ti některé komentáře nelíbí tak si jich nevšímej a když si myslíš jak jsou tady všichni stupidní tak zalez do díry a zustaň tam.
  • Dobra snuska pseudo intelektualnich kecu od byvaleho vyborneho herniho zurnalisty...
    • Existují dvě skupiny čtenářů.. Do jedné patří ti, kteří si seznam přečtou a zasmějí se. Druhá skupina zahrnuje všelijaké zbytky lidí, kteří nečtou dlouhé texty a po přečtení nadpisu scrollují rovnou do diskuze.
      A na to doplácí strašlivá spousta mentálně nezaostávajících čtenářů.
    • ani nevíš co to pseudo intelektuál znamená *6* . Dan napsal holou pravdu, kterou těžko nečím zpochybníš, protože všechno to blbé ve Skyrimu prostě je *5*
  • Zdravím , chcel by som sa teraz vážne opýtať jednu vec, totižto ja skyrim som ešte respektíve som sa k nemu nedostal prosil poctivú odpoveď .Mimo terajšej diskusie aký je svet skyrim , mimo grafiky teraz ju vynechajme viem že nieje najostrejšia, je rôznorodý , či je vidno že je ručne robený , či má deataily a pekné výhľady, či je naozaj severský alebo skôr exoticky alebo je to zas všetko generované kde ide o kvantitu?Vďaka.
    • Podle me je ruznorody, je videt, ze je delany rucne, neni to pouha genericka krajina, i kdyz samozrejme tomu se tak rozlehla hra uplne vyhnout nemuze. Detaily, z takove miry kritiky, jak vidno, asi nema stoprocentni, ale me to vynahrazuji prave ty krasne vyhledy na severskou krajinu.
  • Ještě teď mě děsí příšernej deník v Morrowindu, kterej neuměl rozdělit jednotlivé zápisky podle úkolů a pokud tak člověk z rozhovorů nabíral stále nové questy bez toho, aby je ihned plnil, neměl šanci se v něm orientovat. Těch chyb měl Morrowind hafo, stejně jako Oblivion, stejně jako Arena i Daggerfall... Pokud bude za půl roku Skyrim opatchován stejně jako ostatní díly a vše pojede okej, je mi to úplně jedno...
    • MrSanta
      Mě se naopak deník v Morrowindu líbil moc a měl bych ho rád zpátky. A jednotlivé zápisky podle úkolů rozdělit uměl díky patchi (tuším s Tribunalem), který přidal záložku pro questy.
  • Ovšem musím panu Vávrovi připsat jednu dobrou věc čím víc pomlouvá Skyrim tím víc mám rád Skyrim *1* *1* *1* *1*
  • Zdravim,
    100 důvodů mi přijde až trochu moc. Řeknu narovinu, že tenhle typ RPG totálně nenávidim. Vývojáři dostanou pár dobrejch nápadů, ale pak odbydou ten zbytek. TES sem nikdy nehrál a doufal sem, že taky nebudu, ale pak vyšel Skyrim. Severská mytologie a prostředí je něco, co mi v tu chybělo. Už mam pokrk těch džunglí, pouští a všelijakejch opálenejch kurtizán. Řek sem si, že bych to teda moh zkusit.

    Grafika: Nevim co lidem vadí na grafice textur u týhle hry. Nepořizuju si hry abych chodil s lupou a zkoumal kdejakýho brouka, chlup na nose čarodějnice nebo sbíral vzorky kůry stromu. Sice mě pár věcí úplně nesedělo, ale pokud zachraňujete svět, kradete u hokynáře, tak mě určitě zajímaj jiný věci než jak u toho vypadam cool se zaoblenym nosel a cool stínem...

    Hratelnost: S tim, že se hry dělaj předevšim pro konzole sem se už smířil a sem vůbec rád, že vidim vůbec nějaké menu, mapu s legendou atd...Sice je invetář nepřehlednej ale dokážete si vůbec představit, že bojujete zatimco máte v kapsičce nacpaný 4 obouruční meče, 10 seker, 20 dýk, milion šípů, 5 plátovejch zbrojí...? Pokud ovšem chceš sbírat itemy, musíš mít velkej batoh, pokud máš velkej batoh je to obvykle velkej vak bez přepážek na zádech, jelito velkej vak, tak můžes bejt rád, že v tom haraburdí najdeš aspoň ten 1 pitomej prsten kterej hledáš. Podle mě neni problém s nepřehledností, to je pro mě celkem logický, ale nechápu kam to všecko dává...
    • Jo, nevadí mi hrubší struktura apod, ale lepší větve stromů místo těch nehybných papírových kulis neudělá žádná HI textura ani běžné mody. To musí engine ty větve natáčet ke hráči, jako to dělají ostatní hry. To musí opravit Bethesda. Bohužel. Fakt je mi zle ze stromů co vypadají jak z TR2.
      Ohledně inventáře .. to bylo pěkně vymakané v NWN, že se dal pořídit kouzelný vak, který snižoval váhu a objem. A je jasno.
    • smejki
      špatná reakce. máznuto
    • Realita:
      -RPG bejvaj předevšim o NE-realičnosti. Sice by budovy mohli zachovávat poměr velikosti interiéru a exteriéru, ale za celou tu dobu co to hraju, sem si toho nevšim.
      -Pokud někoho štve že vidí bandity v bederních rouškách na Everestu...no co, když na sebe nic lepšího nemáš...do města je nepustí, zvěř tam nežije, tak co maj dělat chudáci...
      -Ten úkol s vyplacením banditů a získánim odměny...schválně na kolikátý úrovni si ho splnil? A na kolikátý si splnil příběhovou lini, kdy zabiješ toho draka u věže v Bílym průsmyku a následně dostaneš sekeru? A schválně na jaký obtížnosti... ;)
      Možnosti:
      -S tim co mi umožnili sem docela spokojen...pokud chceš krást dej se k cechu Zlodějů, pokud chceš bohatým krást a chudým dávat => prostě kraď a rozhazuj peníze a věci po hospodách, ulicích...bys nevěřil jak se po tom zapráší
      -Chceš být vrah? Přidej se k Temnému bratrstvu...Chceš zabíjet jen darebáky? Zkrátka se vpliž do obidlí a zabíjej podle svýho uvážení, dyť nemusíš nikoho poslouchat...
      Chyby:
      -Možná bych zkusil hrát koupenou hru a na plný detaily...
  • tady to nemá smysl se hádat jeden pit..ec si vyhledává 14 dnů všechny chyby a pak je hezky sepíše, ale hlavně jak psal že je Oblivion úžasnej nicméně bych vyhledal taky 114 chyb a dokázal je sepsat.Skyrim je mnohem lepší a pan Vávra pouze žárlí, takže bych pro vás měl prosbu pane Vávro laskavě už jděte do prd..e.


    S pozdravem Anonym
    • To si trafil KÁMO.
    • Naprostý souhlas, Vávra nad Oblivionem roztál jak kostka ledu na poušti, strávil tam času až to hezké není a obdivoval ho kde mohl. Tohle mu teda nežeru *1*
      • Byl fakt Oblivion tak úžasnej? Vim, že když vyšel tak sem o něm ani nevěděl a absolutně ho ignoroval a teď když na to koukam zpětně tak si stejnak radši pustim Baldurs Gate 1...
    • Az to sepises tak pak machruj
      • promin ale ted pařím Skyrim *1*
        • Na to se vymlouvá každý FANboy ..
  • Je sranda jak to tady berou všichni vážně. Z fleku jde napsan na tu nejdokonalejší hru recenzy, která ji totálně zhaní a dostane 0/10 a bude pravdivá a správná. Dá se však i napsat jiná recenze, která bude oslavující a dá ji 10/10 a taky bude pravdivá a správná. Každý člověk kouká na stejnou věc jinak a hledá na ní něco jiného a očekává od ní něco jiného. Hodnocení čehokoliv je spíše kolektivní rozhodnutí o aktuální hratelnosti a zábavnosti s ohledem na ostatní hry v daném roce (max. v horizontu 2 let), tj. je to hodnocení "cena/výkon" a ještě subjektivní. Hodnocení má pouze člověka nasměrovat jestli si tu hru zahrát či nikoli, tj. jedná se o počáteční impulz, né o hodnocení jako takové.
    PS: srovnání s blbou blondýnou je správné, byť filozofické a dokážu si představit, že 90% čtenářů ho nepochopilo (možná ani samotný autor článku).
    • Už protože ovlivňuje koupěchtivost čtenářů, redaktor herního magazínu by měl poskytnout co nejvíce objektivní recenzi. Pokud možno podle nějakých pravidel společných všem hrám. Jeho osobní subjektivní dojmy si může nechat do blogu nebo do článku "jak jsem se zamiloval do nové hry", který ale nesmí být vydáván za recenzi. Recenze by vždy měla být neutrální/nestranná. Pokud toho není schopen, ať ji nepíše a juchá na blogu.
      • pokud by měl být člověk nestranný, tak musí pouze napsat v bodech důletižé věci (tj. ani to nenazývat klady či zápory, jelikož každý bere za klad a zápor něco jiného => jedná se o subjektivní kategoriaci). A něco jako číslené hodnocení by si už vůbec nemohl dovolit, chraň bože. *8*
    • Človeče, ja ťa obdivujem, ako to vieš pekne napisať, ja hneď vypenim a para z uši Pššššš...
      a proste Dan Vavra ti musi JE*AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŤ *15*
      ...inak SORRY chlapi, liečim sa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit