Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10. Stromy na konzolích se nedají opravit. Nejsou tam mody.
    11.Nemožnost si nastavit UI a stáhnout si UI mod je na nic. Ergo konzolová verze Skyrimu je na nic.
    12.Nemožnost si nastavit weapon sety na čísla na klávesnici je na nic. Konzolová verze Skyrimu je na nic
    13.Nemožnost autosavu a quicksavu na konzoli je na nic. Na PC obě featury jsou, hrajte na PC.
    14.Když se potápíte v reálu, není vidět, kolik vám zbývá vzduchu. Je to nerealistické.
    15.Už mě to nebaví.
    16.Hra je dobrá. Ne na 10/10, ale na 7/10 taky ne.
    • Malleth
      Sorry, ale když se potápíš v reálu tak asi cítíš kolik máš ještě vzduchu.
      Ve hře na to potřebuješ ukazatel.
      • A v reálu víš, kolik ran mečem ještě vydržíš viď:)?

        Samozřejmě je to satira, na tohle porovnávání real vs. hra... Celý je to vtipný. Takhle designer vůbec nesmí uvažovat.
    • rhomola
      :D woe, konečně mi to došlo, von to pan Vávra hraje na konzoli a ještě cracnutý, že jo? :DDDD
      • pan Vávra právě brečí proto, že to smažil na konzoli, což je jaksi v případě série TES trochu problém.
        • No jo, ale chápeš tu nesmyslnost?? Snažej se skyrim co nejvíc posunout na konzoli, což je z pohledu RPG a pc hráčů rozhodně k neprospěchu a ve finále ta konzolová verze stejnak stojí za starou bačkoru, tak nevim..
          • už Poblivion byl kompromis, tak si uvědom, že konzole dneska maj největší hráčskou základnu (platící), tak se nediv, že tam vývojáři dřív nebo později budou chtít brousit (viz. Valve). To, že hra stojí pak za prd na konzoli je jasný - RPG tohohle typu není na konzole stavěný, resp. ne na gamepadový ovládání.

            Skyrim je po všech stránkách kompromis v technickym aspektu.
            • Je to v řiti mno.. Prostě se ze srdeční záležitosti udělal postupem času jen a pouze byznys a nejak se pozapomnělo na to, že se hry dělaj kvůli tomu, aby se u nich člověk bavil.. Chápu, že vývoj hry stojí šílené peníze, musí se zaplatit X lidí, ale to ještě není důvod k tomu, unifikovat všechno do jednoho pytle.. Když se kurňa něco hraje líp na PC, proč sakra neudělaj výrobci konzolí podporu klávesnic a myší skrz USB kur.va, ale místo toho musej vývojáři předělávat jak dementi, nebo to udělat PC/konzole stejný??
            • nejsi v tom sám, taky považuju 95% současný produkce za naprostej odpad, naštěstí sem mohl naskočit hned od začátku do zlatý éry PC hraní, takže nejsem slepej, vidim, že dneska je to opravdu průs*r. Na druhou stranu mi, i když bych to taky rád zkritizoval UI ve Skyrimu nijak zvlášť nevadí a navíc si můžeš stáhnout mody na inventář, kterej se dá ovládat myší, takže není co řešit.. Tohle se vychytá, TES má vážně skvělou moderskou základnu, protože engine podporuje pluginy, což je prostě super.

              Skyrim není modla, kterou z ní někteří dělaj. Ale je to po dlouhý době hra, která se fakt dá hrát a člověk si nepřijde jako úplnej deb*l (tyhle pocity máš v kampani bf3 neustále)
            • No jo, jenže tim se pomalu zabije celej herní průmysl.. Protože začnou vycházet hry jedna jak druhá.. A víc a víc lidí se na hraní postupně vybodne úplně, protože je přestane bavit hrát hry, co jsou na jedno brdo, se stejnym intefejsem, akorát jinou gráfkou.. K tomu už jsem koneckonců dospěl, čekal jsem na Skyrim, že bude zase po dlouhé době nějaká pořádná hra.. Proto mě to vytáčí, čekám na HC RPG, které bude hutné jak za starých časů a dostanu na talíř polokonzolovej hybrid.. Jinak přijde, že jsou současné tituly jedním slovem povětšinou SHIT, všechno na jedno brdo, všechno co nejlehčí, aby to mohl hrát i ten největší bezmozek..
            • tak ale PC v současný době vývoj takovejhle her prostě nezaplatí, proto Rockstar už ani do toho rizika moc nechce jít a to jde jen o pouhý porty.. Představ si udělat ze Skyrimu PC only titul, to je v době, kdy je herní byznys naplno rozjetá mašinérie se všema manažerama, správníma radama a bůhví čím ještě ekonomická sebevražda.
            • Mno jo, jenže u POblivionu to ještě taknějak štymovalo.. Tohle už je fakt moc.. Je sice hezký, že mají velkou platící základnu, ale udělat z HARDCORE RPG, klikfest plošinovku pod jménem série je trošku mimo mísu.. To jako začnou sjednocovat interfacy realtime strategií ala CundC, aby se mohly hrat na konzoli? Některý hry jsou prostě lepší na konzoli a některý na PC, už jenom z principu ovládání, ale snažit se kvůli tomu unifikovat interface je trošičku mimo ne?? Ve finále bude pár druhů her (podle ovládání) a ty budou akorát v jiném kabátě..
  • 1.Recenze jsou na nic.
    2.Dojmy ze série která je doma na pc získaný na konzoli jsou na nic.
    3.Distancovat se od vlastního projektu na kterym se podílíte je na nic.
    4.Totálně přehlížet fakt, že free roam rpg je něco jinýho než kolejiště aka interiéry Mafia 2 je na nic.
    5. Hledat záchody ve fantasy hře je na nic.
    6.Nejsou to borůvky ale winterberries, nepoznat rozdíl je na nic.
    7.Nemožnost si nainstalovat mody na konzoli je na nic. Pro konzolisty je to ok.
    8.Sekající se hra na konzoli je na nic. Na PC běží v pohodě, hrajte na tom.
    9.Stromy nehejbající se ve větru a vypadají jak z roku 2003 jsou na nic. Už na to existujou mody.
    • Kde stahuješ ten mód?:)
      • všechny máš hezky přehledně na Nexusu, jen se tim pěkně pohrab:)
        • NO na nexus už jsem taky narazil .. ale následně jsem narazil, že na soubory větší jak 2MB musim se přihlásit. WTF ?!?! .. sociální síť ? já se s žádným serverem nechci družit. Je sakra jiný místo s těma modama, kde po mně nechtějí důvěrnosti ?? Já prostě na fuckbook a jiné sociální bejkárny nejsem..
        • Řeknu bratránkovi, ten je do toho blázen. Já na to nemám nervy, věřím, že se ke Skyrimu vrátím, ale tak po roce, kdy hra nebude mít 7GB, ale 25 GB s opravama a vylepšeními.
          • si nemyslim, že tolik bude třeba, Skyrim je proti některejm TES hrám ještě celkem v pohodě co se týče bugů, i když samozřejmě, je jich tam hafec, ten svět je fakt velkej..
  • Já se nebudu rozčilovat, ale člověka, který stvořil paskvil jménem Mafie 2, nemůžete brát vážně, ne? Skyrim není bez chyby, to je pravda, ale i tak je to skvělá hra. Posílám pozdrav panu Vávrovi. Kdyby chtěl, může si koupit DLC k mýmu názoru.
    • ale kdyby vynesl Skyrim do nebes, tak by jsi ho vážne bral co?


      btw koho chceš brát vážně? fanboye se základkou?
      • Skola neni patent na rozum, tak pozor. Kor ne v dnesni dobe, kdy se vysokoskolsky titul dava kazdemu noumovi.
        • tím hůř pro ty "intelignety", kteří ho ještě nemaj, když ho má každý ňouma
        • no možná v Plzni, některý z nás docela dost makaj, ti povim:)
          • To mi neříkej, jsem si to zažil na vlastní kůži a právě proto můžu tvrdit, že titul dostal kdejaký ňouma.
    • Takže kdo neoslavuje hru je hned ubožák a další? Zajímavé, jako u komoušů, jenom ten jejich názor byl ten správný a nikdo jiný nesměl mít jiný než oni:)
  • Podle me by se tahle diskuze mela uzamknout, už to nikam nevede, je tady zbytečný flame a to zakladní, a sice že Vavra timhle článkem hodne prestrelil, bylo receno jiz na první stránce.
  • rhomola
    Tak jedem, ještě 107, at uz muzu jit zas hrát. BIGBIGFAN :)
    • Dochází keci :)
      • rhomola
        ehm kecy
  • Mám nápad. Napiště 100+ důvodů, proč hrát Skyrim. S chutí se je přečtu. To platí hlavně pro kiritiky autora. Rád si přečtu Vaše dílo, kde nám přesně vyjmenujete důvody, proč Skyrim hrát. Aspoň budeme mít takovou tabulku PRO a PROTI. A chci přesný počet důvodů PRO:) A uvidíme, kolik jich dáte dohromady. Samozřejmě, že tam mohou být nesmysly jako záchody, ale aspoň polovinu bych rád viděl jako normální argumenty pro důvod hraní. A prosím důvod můžu si ukout železo je v sekci ZÁCHOD u pana Vávry:)
    • Já ti na 100+ důvodů házím bobek,mě ta hra prostě baví,nemusím hledat důvody proč. . . kdyby mě+ nebavila tak ji nehraju,to dá klidně i za 1000 důvodů.
      • To bylo míněno na ty, co neustále kritizují autora, pokud jsem dobře pročítal diskuzi, tak ty jsi nic takového nepsal
        • Takze abych dokazal ze autor je totalne mimo,musim napsat podobne nesmyslny clanek? Hmm,zajimava logika
          • Ty určitě, po tom, co jsi tu napsal. Víš sice je tak 1/2-2/3 blábol, ale ten zbytek je pravda. A dávat 10 z 10 může opravdu jenom zasplepenec.
            • Nikde jsem nikdy netvrdil ze si tato hra zaslouzi 10/10. Tvrdim jen ze tento clanek je blabol nad blaboly.
              Hru mam jiz dohranou(cca 45 hodin),tak snad muzu posoudit co je pravda a co ne.
        • ok,už mlčím
    • Pokud si mame vymyslet stejne jako autor clanku,tak neni problem.
      • Napiš, rád si přečtu a věřím, že pokud by to bylo slušné, mohla by to reakce i zveřenit. Do té doby je to jenom tlachání do větru.
        • ok. bod 1.-ve hre jsou zachody a jsou hned na zacatku hry. (pro mene chapave jedince zduraznuji,ze zachod z te doby nevypada jako dnesni toaleta a taky fakt,ze je nenajdete vsude. Ale jsou tam)
          • Mě napadá mínus.. Že je hra od 18ti a nejsou tam nahatý štětky.. Vlastně žádný štětky.. Což je celkem fail:-D
          • No tak dalších 113:-D A záchody vím, že tam jsou:)
            • bod 2.-nepratele neignoruji pasti a pomoci pasti je naopak muzete z trochou zrucnosti krasne zabit.
              ....
              bod 114.-ma PC verze hry mi nikdy!!!!!!! natvrdo nezamrzla X-BOX


              vazne mam pokracovat?
    • Tem co se libi Skyrim nemaji cas na takove voloviny, jako vymyslet 100+ duvodu. Hrajou Skyrim ;)
  • at tak ci tak, vavra je nyni na vrcholu popularity. dobry tah *4*
    • Mopped
      No to spíš teďka spousta fanoušků Skyrimu pálí originálku Mafie, popř. připravuje hranici, pro jeho upálení. Vávrovi se teď asi hodně škytá.
    • Jo. Asi tak, jako svyho casu Paroubek, nebo nekdo jinej z pravice *1*
      • uz chybi jen aby se toho chytl bulvar, a skandal je na svete *1*
  • spíš by e to mělo jmenovat 100 důvodů proč je Dan Vávra d...l
    • Trol.diskuzni
      Příští článek bude jistě napsán o tobě: "100 důvodů, proč dát Márovi mínusko!" *5*
      • jindra.veliky
        zkus jich vymyslet alespoň 10 *5*
  • do háje :DDD vždyť já Skyrim miluji a myslim, že je to skvělá hra :DD no lol co me to popadlo napsat ten clanek na 8 strance :DD no lol fakt si myslím, že je Skyrim dobrá hra, asi me zblb ten článek nebo co, a neboo možná jsem trochu naštván za skyrim, pač musím zas trochu na druhou stranu přiznat, že měla Bethesda s tak dobrou hrou trochu líp naložit, jako fakt nenávidím tady to jako vydá se hra a hned na to se najdou bugy a my to poravíme my to opravíme :D jako kdyby o tech bugach nevedeli nebo co, vůbec bych se nezlobil kdyby vydali Skyrim klidne o pul roku nebo o rok pozdejc a aby byl propracovanej, Ale to me stve u vsech her :(((
    • Každý, kdo někoho miluje, přes ty růžové brýle nevidí negativní věci .. to jen tak pro pořádek .. *3*
    • Piggsy
      no lol
  • Pan Vávra by si měl vykydat prvně svůj chlíveček...
    • Piggsy
      VanZen: Třeba jen nemá s kydáním tolik zkušeností jako ty..
    • Takže on vlastně už do konce života nesmí nic kritizovat, má zabalit "život" recenzenta a hodit si mašli. No tak to e dobré, obzvlášť když čtu recenze na jiných webech, na idnes by se ti líbilo. Tak jsou dokonalí recenzenti. Neříkám, že je Vávra skvělý, ale 1000krát lepší než ti ostatní, protože on asoň něco dokázal. Pro mnohé sice zklamáním dokázal, ale přesto dokázal.
      • Nevim co dokazal on, ale vim, co dokazal team Mafie. Vavra byl pouze jedno male kolecko.
        • a kdyz pujdes na jeho prednasky, nebo cist neco jineho od nej... pochopis, jak se s tim dodnes nedokaze smirit *1* *2*
      • Kritika a psani nemysylu je rozdil. Pokud tu zitra napise-delal jsem si srandu,pak reknu-byla to hloupa sranda,ale beru to. Ale seriozne se tenhle clanek brat neda
        • Nedelal si srandu. Ostatne takova sranda na "profi" webu by byla snad jeste horsi, nez vazne ;)
          • Pak je to s nim spatne. Asi profesionalni deformace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit