Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhomola
    Nvidia beta drivers boost Skyrim, Modern Warfare 3, Battlefield 3 and Batman: Arkham City

    http://www.pcgamer.com/2011/11/28/nvidia-beta-drivers-boost-skyrim-modern-warfare-3-battlefield-3-and-batman-arkham-city/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0
  • rhomola
    Tak ještě 170. ;) Koukám do statů Steamu: 69 hodin odehráno, 28/50 achievementů a a zatim i to do woken spadlo třikrát, pokaždý to shodil Steam client, a v celý hře mě sem zatim našel jedinej minibug. Mám samozřejmě legálně koupeno a opatchováno.
    • 67 hodin, 26/50 a tiez spadlo len 3x za cely cas, hram na high ..ked porovnam cas a pady tak je to jedna z najmenej padajucich hier co som hral
    • A na jaký detaily/kvalitu a tak to hraješ??
      • rhomola
        ultra mi někdy cuká v hustým lese, tak většinou na vysoké
        • Aha, divný.. Já to jedu na plnou palbu a padá to jak jablka na podzim (samo taky origo + patching) ale vždycky až po určité době hraní.. Jako by se to nějak postupně zahlcovalo, nejdřív jede svižně, pak se to začne sekat, při změně lokace to zase jede v pohodě, pak třeba na stromech zmizej textury..
  • Souhlasím s většinou co tam popsal. Přeci nejsou tak malým studiem aby nedokázali opravit chybi, které byli i v minulých dílech. Jak píše, to co funguje, to mění a to co nefunguje to nefunguje dál.
  • tak jo, taky prispeju, at udelame tu dvoutisicovku *3*
    • Trol.diskuzni
      No chce to ještě 150 příspěvků, to nebude easy...
      • jeste 104 ... to dame *5*
  • Erien
    Tak s 90% souhlasím, přesto nevím proč mě to prostě baví :).
    • uzivatel1982
      protoze to ma lepsi grafiku nez minecraft:D:D
      • Asi tak .. :-)
  • Wtf is this. Who is vavra? Anyway, thx for playing and enjoying our game.

    T. H.
    • Heh..
  • už jen 200komentů do druhé tisícovky jedu chlapci *1*
  • Hlavne ze pan Vávra udelal tolik prevratnych her s kterych kazdemu padala huba prijde mi ze byl nastvanej na celej svet tak si to vylil tady nebo proto ze ho stve ze se ta hra tolik lidem libi?Pane Vávro urcite se svyma zkusenostma dokazete tak uzasne veci tak laskave zacnete delat mody do Skyrimu at se na to teda lepe hraje!Vy určitě nejaky mody zvladnete ne? nebo si je vytvorte jen pro vase uziti at uz se dale neztrapnujete.

    PS:sry jestli se to poslalo 2x
    • Mafie byla cool a ty jsi kr*pl stejně jako kůň ve Skyrimu.
      • A ty ses id*ot.
        • Jakou hru si udělal ty pane nikdo?
          • Piskvorky v C#. Coz je o jednu hru vic, nez ty.
            • Trol.diskuzni
              Já jsem udělal asi 15 nebe-peklo-ráj, bro! *5*
            • To jsi v prváku nějaké střední školy? Gratuluji.
  • Mno, vzhledem k tomu, že TES hraji už od Areny a každý díl oslavuju jak narozeniny, musim říct, že mě Skyrim pěkně nasr.l.. Jo, je to hezké, ale tím, že to udělají v podstatě na konzoli (klasickej RPG dungeon na konzoli, kdo to kdy slyšel - chápu, prachy jsou prachy), ještě je to zabugovaný stylem, že nejde dodělat questy pro guildy, protože se de-bilní npc někde kousne a pak zmizí, celkem silné kafe.. Chápu, že kšeft je kšeft, ale vážně se nechci dožít doby, kdy budou dělat třeba strategie s ovládáním přejatého z konzolí.. Chápu rozhořčení autora nad bugy, mě už ruply nervy taktéž, neřekl bych ani popel, kdyby to bylo poprvé, podruhé, možná ani potřetí, ale tohle je snad každá hra od Bethesdy..
  • ty vole ja to fakt precetl cely......
    • Já taky a bavil jsem se :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit