Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Mám otázku, zcela regulérní a netrollskou - Je tady někdo, kdo si o mně nemyslí, že jsem debil/magor/ňouma/psychicky vyšinutý jedinec a další peprné fráze?

    Ptám se proto, abych věděl, jestli to tady mám na dobro zabalit (tak do dvou týdnů), anebo někoho dokáží mé příspěvky pobavit či dokonce inspirovat...

    Díky za reakce! *4*
    • Heleho! On je jeste tady : D

      No to vis ze s tebou spousta lidi souhlasi. ...eh. ... teda s Danem Vavrou presneji receno...
      Na tvych nazorech je jedinecny maximalne to, jak fanaticky, zaslepene je podavas.

      Namisto pozastavovani se nad motivaci, ktera za tou otazkou stoji, teda (jakozto tvuj velikej fanousek) napisu jen NEBAL TO!
      Jen by to mozna chtelo uz zmenit tema. Zabyvat se necim, co te treba dokonce i bavi??? Nebo tou skolou, do ktery mas ocividne fakt tolik prace?
      Dan ma koule - ten ty pritakavace zas tak nepotrebuje...
      • Trol.diskuzni
        Já už jsem to tady jednou psal - každý potřebuje zastání, to přinejmenším... Můžeš dělat sebevětšího ramenatce, ale v pochybách se jednou za čas ocitne každý člověk na této planetě, troufám si říci. *4*

        Školou (školami - zahraniční a v ČR) se zabývám a právě proto tady jsem tak často - nemám čas na jiné věci než během jiné práce tady napsat příspěvek a poslouchat hudbu.
        • Piggsy
          Mně se celkem líbí jak píšeš. Zůstaň. *3*
        • jsi trapnya jen spamuješ
          • Trol.diskuzni
            Nechtěj, abych začal spamovat *5*
            • začni aspon dostaneš ban
        • Kdyz rikas...

          Ja si ale zase troufam rict, ze zastani trola diskusniho Dana asi nevytrhne.
          Za nektery podpurny komentare co tady od lidi litaj se snad musi i on vylozene stydet.

          ... a ver nebo ne, ale ty tvoje ani nemyslim : D
    • V podstate mám rovnaké názory ako ty , ak nejdeš s prúdom tak ideš proti a to sa väčšine nepáči. V podstate súhlasím aj s Danom pretože 10 si tá hra nezaslúži. Aj keď na hodinu hrania denne pobaví celkom fajn. No žijeme v takých štátoch je to náš údel.
      • Jojo... Ty nase staty zavsiveny : D
        Bohajeho, tady to teda fakt lita

        Poznamka jen k tematu - Skyrimu bych dal osmicku, a i tak mi po precteni tohohle vytvoru DV prijde jak magor, popripade zamernej provokater.
        Jedna vec je strizliva kritika, druha bazirovani na nesmyslnejch detailech, hledani hole na biti psa, nebo rovnou holy vymejsleni/vytykani veci, ktery ocividne nepochopil.

        Ano - ve spouste bodu MA pravdu. Ale ve vsech? S tim muze souhlasit jen zaslepenec, kterej tu hru nemel rad uz pred vydanim. Vsichni snad zname vahu prvniho dojmu.
        • Jasně, ale bohužel stado ovcí k nějaké debatě doženeš často jen rotrháním vedoucího berana.

          Když nastane konflikt, pak teprve dochází k vyjádření názorů obou stran.

          Já to taky občas používám, třeba v práci, když vidím, že se rohodování kloní k jednomyslnému a nikdo se nechce zabývat opozity, seknu do živéhu a vyburcuju je k obhajobě jejich rozhodnutí. I v případě, že ten směr, který jsem nadhodil, vlastně taky nechci. Ale je lepší dojít k rohodnutí přes zdůvodnění rozhodnutí než rozhodnout bez zohlednění ostatních altrnativ.
    • Ja uz jsem reagoval :D Mozna budu jediny.:-)No hru jsem si chtel koupit ale po precteni tady tech tun prispevku a nazoru od tebe a od MR.Vavry mam ted otevrene oci dokoran a radeji pockam az ustane ta prvni vlna orgasmu.Viz CoD a BF,porad dokola rok co rok.
      • Trol.diskuzni
        Tak jako upřímně (a to myslím doopravdy) - at se ti lidi tady snaží nakukat, co chtějí, pokud to chceš hrát na pcčku, tak to konzoloidní ovládání asi bude stát hodně trpělivosti, abys to překousl... A jako žádná ultrahra to fakt není.

        Pokud máš rád open-world RPGčka (myslím tím megavelké světy), tak ti to možná přinese ultimátní zážitek, ale pokud nejsi natolik konkrétně orientovaný, zkus raději Zaklínače 2 nebo třeba i ten Risen, který mám hodně rád za docela civilní příběh a skvělý soubojový systém.
      • Spíš si počkej tak půl roku, než to trochu zalátaj, jinak vzteky rozmlátíš klávesnici..
    • Ha! Jen kvůli tobě mám novej účet. Nejvíce mě zajímají tvoje komentáře, protože se tě pak snaží lidi hrozně do**bat :P
      • Trol.diskuzni
        Jo, fakt? *8*
        • Nemyslim si nic o lidech, ktery jsem nikdy nevidel, ale zabalit rozhodne... Troll co mu nejde ani Trollovani je k nicemu ;)
          • Trol.diskuzni
            Tak pořád lepší být "troll k ničemu" nebo "Mr. Nobody", ne? *3*
            • Trol.diskuzni
              Šlo mi jen o to, abys svoji odpověď lehce rozvedl, jelikož jsem v ní viděl potenciál... marně.

              Ale přesto díky, registruju. *3*
            • Ptal ses, co si o tobe lidi myslej a jestli mas pokracovat. Regulerne jsem ti na vyrcenou otazku odpovedel. Jak vidno, zase reagujes precitlivele. Precitlivelej troll je na houby. Zabalit rikam.
            • Trol.diskuzni
              Víš kolik urážek od podobných no-namů jako jsi ty jsem už tady akceptoval? Poměrně dost... A víš jaké je z toho resumé? Že mě zajímá názor těch druhých, kterým mé příspěvky dávají smysl, a proto jsem je oslovil... Nic víc, nic míň. *3*
            • Lepsi byt cokoli nez troll, ktery se ublizene pta, jestli ma ve svem trolleni pokracovat. To sou takovi ty lidi, co radi do druhejch stouchaj a dobiraj si je, ale jakmile si nekdo dobere je, jsou strasne precitliveli a ublizeny, malem jdou brecet domu k mamince. Zabalit rikam.
        • Jasná páka. Ty paka co tu komentují jejich úžasné hry jsou lame.
          • Trol.diskuzni
            Heh, tak dík *4*
    • Zabal to.
  • Konečně někdo napsal článek o tom, jaká je to pi**vina a 116 důvodů, proč si takovou věc nekoupit a natož stáhnout z netu
  • A jeste chci dodat jak Oblivion byl snad nejhorsi z TES serie!!! Vetsi blbost nez level scaling a zavirani oblivion bran nikdo uz vymyslet nemohl.. RIP Arena a Dagerfall
  • Pane Vavro, vetsina toho co jste napsal je diky nymantum jako va co si koupi konzoli. Pak ty hry vypadaji takhle.
    • Malleth
      "Nymanti" co si ty konzole koupili, prakticky zachránili herní průmysl, protože většina herních studií by krachla, kdyby dělali hry jen na PC.
      • Malleth...souhlasím s tebou a přeju ti abi ti ty zarytí PCčkáři a s velikou pravdepodobností piráti nedávali tolik mínusek za kvalitni názory.....i když o to asi moc nejde :)
        • Malleth
          Díky :)
      • Nezmysel.
        • Malleth
          A kde si myslíš, že by na ten vývoj vzali peníze, když se většina výdělku za hru ztratí na warezech a torrentech?
          Neříkám že by se hry nevyvýjeli vůbec, ale určitě ne v takové míře a tak velké a drahé projekty.
          • Malleth
            Reakce na WTF: Že by to bylo tím že dřív nebyl tak rozšířenej Internet?
          • GlaDOS
            Když si to myslíš, brát ti to neberu.
            • zvláštní, že to fungovalo přes 10 let docela v pohodě..

              Konzole nic nezachránily. Spíš jen všechno domrvily.
            • Malleth
              To bohužel není můj názor. Stačí se podívat na čísla prodejů
          • Mopped
            Tak já raději malý a levný projekt, ale hlavně aby stál za to.
            • Malleth
              Ty možná jo ale já sem docelá rád že si můžu zahrát hry jako Red Dead Redemption, Heavy Rain, nebo Metal Gear Solid.
              Krom toho malá studia to taky nemají zrovna easy.
        • Ty si nesmysl.
  • Je pravda že některé věci co dan zmiňuje jsou prkotiny a snaží se tim hru schodit víc než je nuté, ale je třeba si položit otázku. je to blbost, nebo je to něco co bysme měli přestat přehlížet. ale ve většině s danem souhlasím, to co si dovoluje skyrim (hra s takovm jménem a prodejností) to je nepřípustné ! ano je to velká hra což by mohla být omluva pro vše výše danem zmíněném...ale sakra...měli by už po 4 zabugovaaných TrESkách něco změnit a ne stagnovat, stagnují protože ví že se to stejnak prodá, jen dan se na to nevydržel už koukat a řekl ne!
  • Je videt, ze vetsina diskutujicich za hru nezaplatila, protoze by jinak za svoje penize chteli trochu jine kafe ;)
    • Myslíš tím tu kladnou většinu, kteří překousnou ty bugy, když je to nic nestálo.
  • to si dela srandu ne :D ani sem to cele necetl
  • Necetl jsem cele, ale dost pocatecnich vytek vzniklo pravdepodobne kvuli neschopnosti mezi displejem a zidli (alespon to plati pro PC verzi, konzolovou verzi jsem nezkousel). Par veci jsou vylozene blbosti a s tim zbytkem vicemene souhlasim.
    Skyrim ma spoustu drobnych chyb a nedokonalosti, ale celkovy dojem z nej jako celku je vyborny.
    S ovladanim kupodivu take problem nemam (to me puvodne od hry odrazovalo). Ze zacatku me stval inventar, ale co jsem trochu zbohatnul a nesbiral kazdou blbost, je to bez problemu. Hlavne diky klavesovym zkratkam pro rychlou volbu (1-8).
    Kazdopadne pokud se DV podobnych chybicek v jeho hre vyvaruje, mohla by to byt pecka. Tedy pokud ta hra k tomu bude i zajimava a zabavna.
    P.S.: nevite nekdo jak zaridit, aby kun zaradil zpatecku?
    • Cahir
      Zatím nijak.
  • mám dotaz když si koupím hru Skyrim pojedou mi savy ze stahnute verze? (stahnul jsem to protože meli vyprodáno)
    • Ani to nekupuj. Nemá to cenu.
  • Bethesda a celí její tým na týhle hře makali jak šílení a taky je to znát na kvalitě pak příde nějakej ubožák jako je Vávra a vimýšlí si a špiní jinak skoro dokonalou hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit