Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim je ako olivy buď ho neznášate alebo milujete nič medzi tým nieje.
  • Huh, už cez 1750 príspevkov k článku! Hateri a milovníci BF3 sa budú musieť moc moc snažiť *2* Teda nie že by to niekto čítal...
  • A Oblivion se Vávrovi strašne líbíl, dost dobře si to pamatuju jak to vychvaloval v jámě pekel v levelu a Skyrim, o třídu lepší hru, nesnáší...a neznám človeka, kterýmu by se oblivion líbíl víc než skyrim *1*
    • Malleth
      Tak když vezmeš v potaz dobu v který tyhle hry vyšly tak Oblivion je o míle lepší než Skyrim.
      A i když neberu v potaz dobu, tak Oblivion měl o hodně lepší hlavní Questy. Hlavně konec byl ve Skyrimu spíš k pláči
      • Tak to fakt není. Hlavní quest v oblivionu byla tragédie...přestal jsem ho hrát při asi 10 zavření brány oblivionu, což byla neskutečne repetetivní nuda. Level scanning taky tragédie, k main questu sem se vrátil okolo 20 lvl, a bylo to celkem nehratelný. Když si hrál main quest na nizkym lvl tak na tebe utočili ti malí skrčči, už nwm co to bylo zač...a bylo to celkem balanced. Ale jak si se k tomu vrátil dýl tak se na tebe spawnovali ti nejsilnější nepřátelé, a to aspon mě delalo fakt sílený problémy..nebyl sem schopnej zabít 2-3 nepřátelé a téměr si nezničit mec, zbrane se tam opotrebovávali taky šíleně rychle..pár hitů a zbran v řiti. A svět byl celkem prázdnej...pár velkejch měst a mezi něma nic(oproti skyrimu) a mohl bych pokracovat dál...Oblivion se skyrimu fakt nevyrovná
        • Malleth
          Level scaling je hrozná věc
          Svět byl v Oblivionu prázdnej, protože vyšel před pěti lety. Zavírání bran Oblivionu nebyla extra zábava, ale souboje s draky tu jsou taky dost ubohý. Souboj s Alduinem byl úplně stejnej jak se všema ostatníma drakama. Poslat k zemi Dragonrendem, párkrát seknout a zase znovu. Ubohost největší.
          Kampaň v Oblivionu měla zajímavý zvraty a poměrně wow konec, což se o Skyrimu říct nedá
      • Vim ze se budu opakovat,ale velka cast lidi(vcetne me) nehraje TES serii kvuli (klasicky slabym) questum.
        • Malleth
          Ale velká část je hraje. A side Questy v Oblivionu nebyly vůbec špatný. Byly tam skvělý nápady a zvraty
          • Hraji je temer vsichni,ale to neznamena ze to hraji kvuli nim. Jsou nedilnou soucasti hry,nikoliv hlavnim tahakem. Tim nyla u TES serie vzdy otevrenost sveta.
            • Malleth
              Ve Skyrimu jsou hlavně promarněná příležitost.
  • No jo to se dalo čekat Vávra nemá nic lepšího na práci než vypsat u dobrý hry 116 chyb





    Pane Vávro laskavě už jděte někam pokud chcete takhle pokračovat
    • lol hlavne ze pan Vávra udelal tolik prevratnych her s kterych kazdemu padala huba prijde mi ze byl nastvanej na celej svet tak si to vylil tady nebo proto ze ho stve ze se ta hra tolik lidem libi?Pane Vávro urcite se svyma zkusenostma dokazete tak uzasne veci tak laskave zacnete delat mody do Skyrimu at se na to teda lepe hraje!Vy určitě nejaky mody zvladnete ne? nebo si je vytvorte jen pro vase uziti at uz se dale neztrapnujete.
    • Nevypsal 116 chyb,ale 110 nesmyslu. S temi cca 6 body se i da souhlasit,nebo je akceptovat jako jiny nazor
      Vazne netusim co chtela redakce timhle clankem rict.
  • Nema cenu resit. Stejna spina jakou pise roky v levelu. Smutne, tohle je jeden z prototypu ceskeho herniho vyvojare. Jen misto papiroveho clanku napsal na tiscali. Kdyby aspon pochopil, ze fakt u toho nevypada vtipne. Clovek hrajici jen mainstream nadava na mainstream... hmmm.

    Bohuzel. V tomto pripade je ta divcina s kapavkou sam autor *1*
    • Trol.diskuzni
      A co bys nám pověděl o Skyrimu tedy? *5*
      • Ty si furt tady? *1* no life *1* *1* *1*
        • Trol.diskuzni
          Pravda, pravda, už se těším, až se vrátím do ČR a bude to trochu veselejší ten můj život *4*
          • Doufam ze odtud neodejdes nadobro , bez tebe tu bude nuda :D , velice rad si ctu tve prispevky a bavim se jak zdejsi deti jsou z tebe na prasky...
            • Trol.diskuzni
              Jo, fakt? No já měl v plánu to tady zabalit... Chápu, že někdy to člověk přežene a všeho s mírou. Navíc většina lidí mě tady nesnáší *4*

              Ale teda dík za pozitivní feedback!
      • Precti si clanek odbornika a prestan se ptat lameru *1*
  • PCfanos
    Tak já se těším na novou hru od Dana Vávry, podle všeho to bude obrovská mapa s grafikou min. jako v Crysis 2, bez loadingů, špičkové animace a modely, originální questy a příběh, super realistické a inteligentní chování AI, po tom co napsal nečekám nic menšího. Jo kdo s čím zachází..
    Jinak Skyrim má dost chyb, ale důležitý je celkový dojem ze hry a ten je takový, že se i po cca 50 hodinách pořád perfektně bavím. Třeba podobný Two Worlds 2 měl lepší grafiku, animace, výrobu zbraní, ovládání i přivolání koně , páčení zámků, ale co z toho, když jako celek podle mě nefungoval. Hry jsou tak trochu alchymie, občas se i z nedokonalých přísad podaří vyrobit výborný lektvar, což podle mě Skyrim je.
    • Cahir
      ". Třeba podobný Two Worlds 2 měl lepší grafiku, animace, výrobu zbraní, ovládání i přivolání koně , páčení zámků, ale co z toho, když jako celek podle mě nefungoval. Hry jsou tak trochu alchymie, občas se i z nedokonalých přísad podaří vyrobit výborný lektvar, což podle mě Skyrim je" - Předem se omlouvám za svou reakci, ale tohle je ta totální píčov*na. Nebál bych se tvoje tvrzení označit za naprosto iracionální.
      • Souhlas. TW2 moc nahráno nemám, ale když porovnám TW1 a Skyrim, tak mi zčíná vítězit TW1. Co s obrovským světem, když je tam mrtvo a nuda ?
    • A hlavně pořádnýho koně!! :D
  • s niektorymi dovodmi som bol ochotny suhlasit, ale tento ma dostal:

    110. Občas člověk narazí na něco, co skoro vypadá lidsky, jenže pak se připomenou morbidní vzpomínky na Fallout 3. Tak třeba narazíte na chlapečka, kterého šikanovala vychovatelka v sirotčinci a on se jí chce pomstít. To zní docela zajímavě. Problém je, že na chlapečka narazíte při nekromantském rituálu nad lidskou mrtvolou s lidským srdcem v ruce, kterak se snaží vyvolat démona, aby vychovatelku zabil. Když se objevíte vy, myslí si, že vy jste nástroj zkázy. Logicky by každého napadlo, že následně bude mít možnost v rozhovoru chlapci vyhovět, ale také ho od jeho nápadu odradit, přemluvit ho, pohrozit mu atd. Nikoli. Máte možnost mu nevyhovět, nebo vyhovět. Kde a jak vzal chlapeček mrtvolu a lidské srdce se nedozvíte (a možná je to dobře, protože to opravdu vědět nechcete). Když pak přijdete do sirotčince, máte možnost vychovatelku zabít, nebo nezabít. Nejde zařídit, aby jí vyhodili z práce, nejde jí vyhrožovat. Prostě jí musíte hezky před dětičkama krouhnout. A co na to děti? Začnou se nad její mrtvolou radovat. Malý chlapec vám následně poděkuje a řekne, že bude taky asasín. Další interakce není možná. Pokud se vám to nezdá stejně jako mě, tak vězte, že takhle je to podobně u každého questu. Máte možnost se rozhodnout, ale mezi menším a větším zlem, přičemž nejpřirozenější reakce obvykle není v nabídce.

    Dan Vavra je idiot, nema ani paru o tom, co je to Dark Brotherhood alebo ako sa privolava - kompletne sa diskreditoval a neverim mu ani slovo, podla mna nehral ani jednu Elder Scrolls hru
    • Dan Vávra ví co je DB. Dan Vávra jen netuší, jak dokázal nezletiilý chlapec sehnat lidskou mrtvolu a proč když už jí sehnal, raději rovnou neodkrouhnul tu stoletou vychovatelku. Taky moc nechápe který psychopat podobný quest napsal a proč neměl Dan Vávra možnost chlapci za podobné dobytkárny naplácat na zadnici a proč nešlo vychovatelku zbavit práce, místo zbavení života. Celý ten quest je naprosto nenormální obskurní haluz.
      • Pamatujete na ten quest z Falloutu 3 s upírama? To byla taky podobná úchylárna.

        Nevím jestli se v Skyrimu dají zabíjet deti asi ne, tak máte možnost ten quest proste neakceptovat, nebo vychovatelku nezabít. Mrtvola lze sehnat lehce, treba to byl nekdo koho zabili banditi nebo divá zver, nebo zemrel na chorobu.
        • To nic nemění na tom, že v NWN se dalo vše řešít mnohem více způsoby než dvěma. Prostě na lepší si člověk rychle zvykne a na horší si zvyknout nemůže. Ale fanboys TES, kteří netuší co je NWN, nemohou mít laťku nastavenu tak vysoko.
    • Pouc me. Ja mam spise pocit ze tady jsi nepochopil ty o cem mluvi. Clanek je stupidni,ale zrovna s timhle negativnim rysem hry zcela souhlasim. U spousty questu mas na vyber mezi hloupou a jeste hloupejsi moznosti. Nic vic. Klasicka BETHESDA.
      a btw. hral jsem vsechny TES hry mimo Daggerfall
  • Nejsem zadny velky fanousek RPG (az na par cestnych vyjimek ala Fallout, System Shock a Vampire) ale zkousel jsem kdysi Oblivion, ktery me uchvatil grafickym podanim (ve sve dobe nejlepsi grafika) a architekturou ala stredovek v Evrope. Mam znameho ktery je RPG pozitivni, hraje vse pocinaje kazdou onlinovkou (mimo WoW) a konce kazdou lepsi RPG. Proc to pisu? Pred nedavnem jsem u nej poprve videl Zaklinace 2, ktery me Uchvatil (ano jsem fanousek knih), uchvatil me vsim, pocinaje grafikou, pribehem, namluvenim postav, charaktery a erotickymi hrami konce (konecne nejake RPG je realisticke se vsim vsudy). Pak dlouhe cekani, muj znamy sel o pulnoci pro Skyrim, nu proc ne je to fanousek RPG. Minuly tyden jsem ten SKYRIM videl. Prvni vec co me uhodila do oci, grafika nic moc a to ani s temi ini vylepsenimi co zapl (pravda s temi to vypada o min pul tridy lepe nez zakladni dostupna nastaveni). Architektura, ano neokoukana severska ale ze by nejlepsi na svete? Nevim Zaklinac dve se mi fakt libil vice. A na zaver: meho znameho nepotesilo, kdyz jsem mu rekl ze ted uz chapu proc o Battlefield 3 vsichni pisi ze ma nejlepsi engine na PC, protoze ja doma nemam nic jineho a kdyz jsem videl ten skvely engine Skyrimu, rychle jsem pochopil jak jsem se v pripade Battlefieldu 3 zmylil a jak jsem mu moc ze zacatku krivdil, ze grafika neni takova jaka jsem cekal. Ted po hodinove ukazce Skyrimu chapu proc je BF3 nejlepe vypadajici hra na PC. Furt me prijdou mesta prazdna v hospode malo lidi a bohuzel to co pise Dan Vavra v 110+ bodech nize je jako bych videl v Oblivionu (ten jsem hral par tydnu)/Skyrimu.
    A taky chapu proc bych radeji dal svych 1000Kc do Zaklinace 2 nez do Skyrimi. Skyrim je urcite dobry, jako Oblivion, bohuzel ma more chyb. Nezbyva nez souhlasit s Danem Vavrou.
    Je mi jasne ze me TES pozitivni ted ukamenuji ale berte to jako pohled cloveka co primarne RPG nehraje a jak na nej pusobi Zaklinac/2 vs Oblivion/Skyrim.
    • takže tys videl skyrim u kámoše a prisel jsi sem hodnotit?
    • No takhle, na Zaklínače či BF3 to vážně nemá ani zdaleka, ale zase zatímco třeba BF ani nerozjedu, Skyrim hraju na high. *3*
      • Až na to,že Zaklínač 2 byl koridor kterej jsi dohrál za 10-15 hodin v tom je podstatnej rozdíl proti Skyrimu.
  • Když se potopíte není vidět kolik máte vzduchu, musim si aktivovat quest sám..
    Bože Vávro já bych tě chtěl vidět hrát DARK SOULS =DDDDDDD Asi by si spáchal sebevraždu =D
    • A chci palec dolů od samotného Vávry =D
  • Tohle tu píše asi každý ale Vavrovi jeblo.Nadává na Microsoft,Apple,Skyrim
    Call of Duty.To by se ještě dalo přežít ale když řekne že jsou Angry Birds kopie Crush the Castle a Android iOS zjistíte že je to jen po***ný hater který nadává na vše co vidí a v jeho článku o "Úspěšných kopiích" zapomene zmínit svou Mafii která je v podstatě kopie GTA (podle jeho měřítek kopírování).
    • Drahý příteli, ANgry Birds JE kopie Crush the Castle a to je vcelku jistota. Android je kopie iOS, což jak jsi jistě zaregistroval začínají uznávat i soudy. Mafie kopie GTA III není, jelikož vznikala souběžně, pro stejnou firmu a navíc se jedná o diametrálně odlišné hry. Pokud nedokážeš překousnout, že tvoje oblíbené věci někdo okopíroval a dokonce ani přiznat si, že tomu tak je, vcelku není můj problém, nicméně nic to nezmění na tom, že je to pravda a já nejsem po***ný hater, když tu pravdu napíšu :)
      • Neserr si s těmi tvými kecy.Jebeš do všeho a nedokažeš si přiznat že si Mafii ZJEBAL.Ani na piczu Angry Birds neni kopie.Co ti kurv@ vadi na CoD?Tak něco takoveho udělej kurv@.Ty chytraku.Jestli zkritizuješ Uncharted tak si uplna Pič@.
        Z pozdravem Tvuj Zadek!
        Kurv@...Ps:Chuju
        • Sorry to byl kamoš
    • Slava haterum, smrt zaslepenym!
      • Trol.diskuzni
        To myslíš vážně, jo? Docela překvapivě překvapivý názor od tebe... *4*

        Edit: Odvoláno! *5*
        • To odvolas mdly trole! *1*

          Edit: Ou jeeee!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit