Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dan Vávra má malý penius, nic nedokázal a kvôli již zmínľnému penisu toho ani moc nedokáže.
    • Tak tenhle nazor nema chybu. Vazne. Az nato, ze Dan tady sepsal sve dojmy ze hry, ktera jednak tezi ze jmena, druhak z herniho RPG sucha. To ze je v ni spoustu chyb, nedodelku a nesmyslu je fakt. To ze to spouste lidem nevadi, je fakt cislo 2, ale proto jeste netreba neci nazor zkouset sestrelit uplne debilnim komentem.
    • zato Betsheda zaměstnává jen samý obří čuráky *1*
      • Trol.diskuzni
        Toto je kvalitní názor! *5*
    • Na tom neco bude vysvetlovalo by to proc je porad tak nastvanej.
  • froztik
    Těšim se na příští fight club. Snad dorazí i Dan a rozjede se trochu flame na téma Skyrim *15*
    • Nechcem vidiet ten chat na ustreame :D
    • Trol.diskuzni
      Jj, to by byla řežba! *15*
  • kotty
    Chtel jsem se k clanku vyjadrit, ale koukam, ze uz tu bylo vsechno napsano tucetkrat, takze se ani nebudu namahat. Jen me udivuje, kolik prispevku tu vzniklo (snad uz vic, nez k obema recenzim dohromady) a vetsina z nich navic pribyla behem noci a pracovni doby. Snad si kvuli tomu lidi nevzali volno *1* .

    Jinak by nebylo od veci, kdyby byla kritika nasmerovana primo k Bethesde, tzn. tak, aby si ji mela moznost precist (nejlepe na jejich forech).
  • Skyrim už mám dohrán a tenhle článek mi ho nijak nezkazí. Neříkám že to je nejlepší hra s nejlepší grafikou a nejvymakanějším systémem čehokoliv. Je to jen další hra, u které jsem se pobavil. Jasně, ve Skyrimu jsou průsery. Taky nesouhlasím s hodnocením většiny recenzentů. Ale nejsem na tom tak špatně abych napsal takovouhle blbost. Dobrá třetina z nich je naprostý fail, kdy autor jen ukazuje vlastní pitomost ve hře, přehání nebo si jenom vymýšlí. A věřte nebo ne, na většinu zbylých ukrutně šílených chyb, jak jsou nám popisovány nenarazíte, nevšimnete si jich nebo se u nich spíš pobavíte. Je to totiž o přístupu, chci se u hry bavit, nebo vztekal a potom smolit takovýhle bláboly?
  • No jo, frajírek zas napsal něco velmi zajímavého. Je jasné, že je zaujatý proti Bethesdě a nedokáže ocenit nic jiného než své dílo. Protože je trochu divný aby napsal 114 negativ bez jediného pozitiva...

    Já mám rád lidi co se nebojí říct svůj názor a neschovávají se do davu, ale Dan Vávra? Dan Vávra k těmhle lidem nepatří, on je jenom sprostý a nicotný provokatér (jinak bychom tu neměli 1600 komentářů že panstvo...)

    Kritizujte mne jak chcete (hlavně ty uživateli "trol.diskuzni"), ale je to pravda a já si za ní stojím.
    • Paulcz
      takovýto negativistický postoj jsem dlouho neviděl, napiš nějaká pozitiva, nebuď tak zaujatej proti Vávroj
    • "divný aby napsal 114 negativ bez pozitiva" A co by pozitiva dělaly v článku s názvem 100+ důvodů, proč dan vávra nesnáší skyrim..?
      • A člověk, který téhle otázce dal "nelíbí" je prost buď smyslu pro argumentaci, nebo selského rozumu.
    • Trol.diskuzni
      "Kritizujte mne jak chcete ..., ale je to pravda a já si za ní stojím."

      A zase další "pravdomluvný" fanoušek TES, to je mi náhoda! *5*
      • fanoušek? A na to jsi přišel jak? Jen tak pro informaci jsem níže psal, že jsem hrál pouze Skyrim a Fallout NV. Fanoušek jsem tak maximálně série Splinter Cell, jinak mě žádná další série tolik neoslovila. Jen říkám, že Skyrim je fajn, je skvěle hratelný, grafika je fajn, svět je nádhernej.

        Bohužel se najdou lidi jako ty, Vávra a spol., kteří mají tendenci ty všechy chyby vidět. Jo TES Skyrim má svoje chyby. No a? Nikoho nezabije, když ve fantasy světě nenajdete funkční toaletu...
        • Trol.diskuzni
          Jde o to, že ta hra si nezaslouží hodnocení, která dostala. Jde o to, že herní průmysl je připos*aný a jen slepě přikyvuje dnešním AAA rádobyultrahrám... Tohle je typický modelový úkaz - nikdo se neodváží dát hodnocení nižší než 90, protože by byl úplně odepsaný (nebyla by čtenost, inzerce, review verze před vydáním, pozvánky na herní výstavy a další podkuřovačky).

          O to jde... Ne o to, jestli je Skyrim skvělá hra nebo dobrá hra.
          • Mě je fuk jaký je hodnocení, ani nvm kolik Skyrim dostal. Mě úplně stačí když vím, že je to dobrá hra... Ale na hodnocení skoro nekoukám, protože je to bezcenná informace. Ve svém mínění jsem vycházel čistě ze své herní zkušenosti.
            • Aha, napsal někdo, co si předtím nezahrál jinou RPG, která byla zábavnější a hratelnější. Když je laťka nízko, hodnocení je dobré. To je pak těžký.
              Proto se nediv těm, co už dávno dřív hráli něco lepšího a zábavnějšího a po koupi Skyrim řekli jen: WTF ?!?!
            • Trol.diskuzni
              No tak ale pak není co řešit - nikdo se tady nehádá, že je Skyrim hra k ničemu... Vždyť i pan Vávra tomu dal 7/10, což je vysoce nadprůměrná hra, co zabaví.

              Jde o to, že to podkuřování na 10/10 je fakt trochu mimo realitu.
  • Dan Vávra psával kdysi články nejen čtivý, ale i smysluplný, then he took an arrow in his knee...0_o
    • TOP komentář!! :-D
  • WTF?! Sakra dohrál jsem Morrovind, Oblivion, Fallout 3 a další a další RPG a jako je tahle, jsem ještě nehrál. Jasně něco nechali být jako při staru, ale jinak, příběh a vedlejší úkoly jsou báječný. Grafika, jasně tak ta by mohla být o něco lepší, ale když to dáš na ultra, je to bezva podívaná i tak. Takže u mne překonala, pro mne ne zrovna dobrý Oblivion.
    • Ano pro FANa TES série je to jasná volba. Nenakažený hráč jiných RPG je zklamán.
  • jindra.veliky
    taky od precteni clanku nemta chut Skyrim zapnout? *1*
    • ani len stiahnut ci kupit veru :D
    • Náhodou chut mám... Ten velevážený pán kecá kraviny, protože nemá nic jiného na práci. Hrál jsem jen Fallout NV a Skyrim a můžu říct, že jsou to povedené hry. Vytýkat hře TES věci jako trhání borůvek v zimě, nebo postrádání toalet je demence...
      • Jak já ti závidím, že jsi předtím nehrál jiné starší hratelnější a zábavnější RPG. Ano, bez jejich laťky je Skyrim hratelný a zábavný.
      • Trol.diskuzni
        "Vytýkat hře TES věci jako trhání borůvek v zimě, nebo postrádání toalet je demence..."

        Ne, demence je tohleto ještě omlouvat a říkat, že je to vlastně úplně v pořádku. Proč mám pocit, že herní průmysl je snad nejbenevolentnější zábavný průmysl ze všech? Lidi si nechají nakukat úplně cokoliv a kupujou jak diví... A pak se ještě smějí CODku a myslí si, jací nejsou hrdinové se svým Skyrimem. *7*
        • Nejmenujou se náááhodou iceberries? Pak mi na tom, ve fantasy, opravdu nepřijde nic divného.
          • nebo snowberries, ale tj. jedno
        • Hm s tím tvým přístupem bych se rád zeptal, které hry se ti ještě nelíbí stejně jako Skyrim? Nebo spíš se zeptám jinak... Je nějaká hra, co se ti zamlouvá? Kromě CoD? *2*

          Nedivil bych se, kdyby tam zůstalo jen to CoD, protože jestli takhle přistupuješ ke každé hře a hledáš v ní chyby jako "borůvky, ostružiny a maliny" tak nemůžeš mít vůbec žádej herní zážitek...
          • Trol.diskuzni
            Já Call of Duty nehraju... A už jsem to tady psal: Hraju příležitostně a mám své hry, které mě baví, například:

            Gothic, BFME, FIFA apod.

            Pozn.: Ani jedné z her těchto sérií bych nedal hodnocení 10, maximálně bych u některých uvažoval. Jednoduše si jej nezaslouží stejně tak, jako si jej nezaslouží ani Skyrim...
        • A zase bod a to me skyrim bavi. Jinak obektivni pohled bez chyby
          • Trol.diskuzni
            Víš, já nepotřebuju, aby se mnou všichni souhlasili... A je mi jasné, že spousta se mnou nesouhlasí jen proto, že ví, že trolluju.

            To, co mě mrzí, je to, jak někteří lidé řeknou: "Hmmm, pravda, ten Skyrim má opravdu blbé chyby... Ale stejně je to nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál, tak mi můj názor neberte!" nebo "Vávro, ty id*ote, vždyť Bethesda prostě takovéhle hry dělá, tak co ti dává právo na to se do toho navážet?! Udělej si svoji hru a jdi někam...".

            To je to, co herní průmysl dostává tam, kde je dnes... Call of Duty samotné to opravdu není. *3*
    • Trol.diskuzni
      Nemám, já to smazal z disku ještě před přečtením... *5*
  • k bodu 82...Dan pocul si uz o dvanastich mesiacikoch ?...bethesda pravdepodobne ano ! :P
  • CRYPT
    U nekterych bodu jsem se pousmal, u nekterych jsem kyval hlavou na znameni souhlasu, ale i pres to SKYRIM zustane mezi TOP 3mi nejlepsimi hrami co jsem kdy hral
    • Z hlediska hratelnost a zábavy v RPG (když o tu grafiku přece nejde).. ani náhodou. To bohužel musím sáhnout hodně hluboko do minulosti. Vydávají se čím dál tím horší shity. A spravit náladu mi může alespoň krátký pohled na supr grafiku. Ta se tu ale nekoná.
    • Jazz
      No, to je šupér!
      • Malleth
        No to je smutné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit