Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takhle se má recenzovat!! Naprosto nekompromisně! Pokud hra přináší progres nad něčím se dá mávnout rukou ale né v tomhle případě. Super článek něco podobného bych dal dohromady i u RAGE taky fail roku! Ať si říká kdo chce co chce tohle jsou fakta a všechny mě ve hře naprosto neuvěřitelně iritují!!
    • Trol.diskuzni
      Přesně tak... Líbí se mi, jak se tady TES fanboyové snaží si nárokovat pravdu a objektivitu.
  • huéééééé
    • huéééáááééé
  • Souhlasim s autorem. Pro mě je to jen Fallout v jiným kabátě.
  • Vavra dela jako by Mafie byla bez bugu ale v prvnim dile jich bylo taky plno a v druhem jsou taky proste dokonala hra bez chyby snad ani neexistuje.
    • smejki
      "Vavra dela jako by Mafie byla bez bugu"

      Kde?
      • Nestalo se ti nikdy, že padouši zaseklá někde za rohem prostě jen běželi do stěny, řvali teď chcíp**š ? Mě jo a ne jednou :-) a to neni RPG a chování dost postav je čistě nascriptovaný, což by u hry velikosti Skyrimu scriptovali tak do roku 2050.
        • musim priznat, ze tohle se mi po sto hodinach hrani nestalo ani jednou (pc verze). nic to nemeni na tom, ze hra ma bugu kopec...
        • smejki
          Kde dělá, jako by byla bez bugů? (!).... *7*
          nah, to je zas diskuse...
    • ale de o to, ze oni je neustale opakuji jiz po nekolikate
  • Keby to napísal na Dragon Age, Inquisitor, Assassins Creed a dalšie nemenované totižto na všetky sa dá napísat cez sto nedostatkov a nakoniec by po desiatich jeho člankoch zmenil pohľad na neho každý , v dnešnej dobe tomu članku nerozumiem naozaj.
  • Ano ano,konečně někdo normální,taky nechápu jak každý může šílet z 6 let starého lehce upraveného Oblivionu,tohle je práce za ŠEST let ? tak to si strčte do pr***
  • nebudu číst celou diskuzi, 1500+ v tenhle moment je na mě fakt dost.. ale milý dane, ta tvoje železná logika... ehm... nejsou paklíče? ... co takhle zkusit je sehnat v guildě zlodějů? ... co? .. proč by normální obchodník měl paklíče? ... já teda nevim, nehrál jsem toho moc, udělal jsem akorát companions, hlavní příběh a thieves guild, ale lockpick jsem měl na 80+ a paklíčů, po tom, co jsem se díky companionům dostal do riftenu jsem u sebe pořád tahal okolo 200. s dobrou půlkou souhlasit můžu, ba musím, ale druhá je tvůj bohapustý hate. vymýšlíš kraviny, jen aby toho bylo co nejvíc. spousta tvojich bodů shoří jako papír, stejně jako s těma paklíčema, když se zeptáš člověka, co se na problém podívá trošku jinak. ovšem je pravda, že grafika engine a uživatleksí rozhraní jsou suveréně nejslabší články hry. doufám že si to přečteš.
  • D*vka (whore) z orientu - 3 komentáře. Dan Vávra - 1700 komentářů. No aspoň je vidět, o co mají hráči opravdu zájem :)))
    • A to článek neni ani nahozenej nahoře na hlavní stránce...
  • Vávro už to nehul.V ledasčems bych s tebou souhlasil,ale až takhle tragicky bych to neviděl.Žádná s Bethesdích her nikdy nebyla dokonalá a že Bethesda opakuje pořád ty stejný chyby je taky jasný.Ale zas tak velká tragedie to zase není.Imho když ty chyby budeš hledat,tak jich najdeš mraky,ale když to vezmeš tak jak to prostě je,tak hrát se to dá.
    • A ty růžový brejle, abych neviděl ty iritující blbosti, dostanu s průkazkou do FANklubu TES ?
  • něco tak obrovskýho, jako je Skyrim, chyby musí mít... po případě kdyby je neměla, tak by Bethesda na skyrimu musela makat dalších 5 let!!!!!!!!!! Kdežto takhle, se to po pár patchu spraví...... hra je výborná, já mám dohráno..... ted si dám na chvilku pauzu, kvuli jiným hrám, a pak se do Skytimu znovu vrátím.....
    • smejki
      Fallout: New Vegas byl udělanej za 18 měsíců, pětiletko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit