Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    jinak nejvetsi chybou je asi fakt to ze mec ktery jsem dostal behem prvnich par hodin hrani je nejsilnejsi i po destiky hodinach *9*
    • nieje možeš kombinaciou maximálneho enchantingu a kovania brutálne kúsky na ktoré sa nechytajú ani artefaktové
      to samé platí aj pre zbroje
      Ked už kriticky chýbala mi možnost vytvárat vlastné kúzla
    • rhomola
      A to je který prosím tě? Buď pls konkrétní ;) Já totiž už dostal spoustu mečů a spoustu jich našel a vystavil na stojany ve svých domech, ale na legendární (jednou velepšený) daedrický palcát (bez očarování!), který sem si vykoval - po poctivém snažení a učení se v kovárně - někde kolem 20-tého levelu a asi po dvaceti hodinách hraní, zatím nic nemá. Obzvlášť, když všechny perky rvu jen do palcátu :D
      • Zcela jste se minuli. On si stěžuje, že to co dostal na počátku mu vystačí na neuvěřitelně dlouho. A ty napíšeš, že to není pravda, že si může vyrobit něco mnohem lepšího. Ptám se ale PROČ by to dělal? Když mu zatím stačí to co má ? A vo vo vo tom to je ..
        • rhomola
          Vůbec jsme se neminuli. Já vycházím z toho, že jsem dostal to samé co on, nebo něco podobného. Pokud to bylo na začátku, je to dost apravděpodobné, ale ja samozřejmě možné, že natrefil na nějakou rare věc. Proto sem tedy ptal, co konkrétně za meč má a přidal, že ty co si vyrobím, sou zatím lepší, než ty, co najdu. kapišto?
  • Preed
    This is madness! madness? THIS IS VAVRA! jeden z najhorsich clankov na games,v podstate cisty trolling a diskusia jedna velka zumpa,nechcem sa ohanat cislami,ale zaujmalo by ma kolko vygeneruje takyto "kontroverzny" "clanok" prachov za reklamy ak to teda funguje tak,ze cim viac sa na to klika,tak viac prachov za to ide,urcite viac ako hocijaky iny normalny hodnotny clanok,ale ocividne staci par ludi nas*at nadavanim na jednu z najlepsich hier a nahrat na smec trollom.
    • Upřesni. Na jednu z nejlepších her TOHOTO ROKU. Protože žádné lepší RPG letos nevyšlo. V porovnání s RPG hrami za posledních 5 let už by asi nebyl nejlepší.
      Ano, za tu dobu to bude asi nejlepší Open-world. Dost mrtvý open-world.
      Ale jako RPG je to SLABOTA. Znám několik RPG starších 10 roků, co Skyrim strčí do kapsy svojí hratelností.
  • Jednoduše řečeno: Skyrim je ohromné lákadlo (protože je jediná hra tohohle typu) prestižně zabalené s úchvatným obsahem, který na první pohled všechny dojme, ALE jaksi nezvládá základy RPG a už vůbec hry. Jak Dan Vávra dodal u Bethesdy heslo: když není konkurence, proč se snažit. :DDD
    • jo a k tý grafice přiznávám, že mě nejde o grafiku nikdy mi nešlo je to většinou jen o uchvácení hráče, než o hratelnosti atd a nevím co jo a přiznávám se Skyrim jsem nehrál, tak se mnou neřidtě, jen jsem se tak nějak vyzpovídal o tomhle světě tak sorry a už toho nechám
    • říkáte akorát, že je jen Dan negativně naladěný, ale tak si to vemte anoo ano hezké, že u Bethesdy přistupují někdy k hráčům, ale je to tak u všeho, každý se snaží s hrama dělat jen prachy (zasraná komerce) a nalákat plno lidí atd atd atd, jen si to vemte např. filmovej průmysl až na výjimky(které někdy opravdu stojí za to): plno filmů musej bejt jen trháky a krásně zabalený dudlík nebo stříkací pistole a já nevím co, ale snaživost tvůrců, cíl toho filmu (myslím snaživost pro kvalitu) fakt kulhá, hudba: dnes jen mládež oblblá nějakýma lidma co nic nedokázali ani nedokážou, ale že je to jen show tak to jede! Dobře trochec jsem se jen vyspovídal a myslím, že Skyrim je dobrá hra, ale jako že základům, věcem jako engine nebo bugy, systém rpg atd se důkladně nevěnovali, že se nevěnovali věcem co tvoří hru a věnovali se uchvácením lidí mě mrzí !! (ale jak jsem řekl to je tak u všeho a taky možná uplně kecám :DD)
    • Chtěl bych vědět, kolik z vás co to tu kritizujete ste tu hru opravdu hráli, nebo jen přečetli recenzi a jen tlučete hubou jak ta banda pak na seznamu, co nevědi o tématu zhola nic, jen musej kritizovat jen proto že kritizujou. Já jsem skyrim hrál, hraju a hrát budu, nejenže mě nijak nesklamal, naopak mnohem předčil moje očekávání. Naprosto nechápu proč kritizujete grafiku, necháchápu jak chcete od hry co má jít na Xboxu grafickej zázrak. Takhle to aspon rozchoěj i starší PC jako je to moje s přijatelnejma FPS. A jak už jsem tu jednou psal... Bethesda vydává defakto polotovary, to je známá věc a nijak to nepopírám, ale polotovar neznamená Paskvil. Polotovar si hráči můžou a už to dělaj přez editor kde de udělat defakto vše dodělat a předělat k obrazu svému a vlastní spokojenosti. Co jste tu psali o tom, stačí se schovat za kámen a usmažit fireballama, uveď mi tu konkrétní situaci, mě buď skoř na kámen a zeshora rozseká palici, popř zpoza kamene bafne a to samý jak v případě č. 1. Ale, je tu dost věcí co mě naopak zklamali... slabí draci, mizerný q liny u všech cechů atd... ale to jsou věci co budou podle mě do půl roku ( některý sou už teď ) dodělaný a pak už si moc na co stěžovat nebude. Možná byste si mohli nejdřív představit, co to musí bejt za pakárnu udělat hru jakou je Skyrim, navíc naprosto otevřenou libovolným změnám, dodělávání, přidělávání atd, a pak tomu vytýkat nedostatky jako jsou vážky nad zamrzlym jezerem. Já dávám skyrimu 8,5/10, za odfláknutý q
    • rhomola
      Nezvládá základy RPG? Že se není o co snažit? Fakt nechápu, ale vy asi fakt hrajete jinou hru. Podle mě TES minimálně od Morrowindu základy open world fantasy rpg zcela brutálně definuje! A s každým dalším dílem tuhle definici dost rozšíří! A Skyrim v tom pokračuje, dokonce pokračuje víc než Oblivion. Proč tu proboha pořád nikdo nzkoumá generátor questů? Proč nikdo neřeší jeho interakci se scriptovanou částí? A interakci scriptovanejch hlavních a vedlejších dějů? Vnímá to tu někdo vůbec? Já si fakt dám tu práci a něco sepíšu, páč tenhle flame, už má spoustě nevědomých šanci zkazit či úplně znemožnit zážitek z jedné z nejlepších letošních PC zábav. (Konzoláci už to naštěstí drtí počtem a jim to Vávrové už neznechutí ;)
      • Vy si furt nějak pletete pojmy open-world a RPG.
        Jako open-world nemá konkurenci.
        Jako RPG je to ubohý paskvil. V porovnání s tim, co už v RPG vyšlo 15 roků zpět.
        Ano, můj subjektivní názor hráče RPG od dob Baldurs Gate (1998) a Diablo (1996), který má RPG dost svázané s pravidly D&D.
        • rhomola
          Fakt je, že standardní/klasické RPG prvky ve smyslu staty postav/vy se díl od dílu zjednodušují. Ale to je aktuální trend myslím ve všech oborech RPG a nevím jestli je to na škodu. Možná jo, ale doby zrychluje a hráči taky. Dneska je asi drzost, chtít po nich aby hráli a vnímali příběh, natož je votravovat tim, kolik bodu si prihodej do aglity a kolik do might a kolik do morálky... :D joke
      • A protože je to super rpg, tak ani nevim jaký staty mají například blessingy *15*
        • rhomola
          Tak proč se nekoukneš? Jsou samozřejmě k vidění tam, co vždycky.
  • rhomola
    OT: Makejte, ať dáme do večer 2K :D Teď musim pryč, ale večer ještě přijdu pomoct :DDD
  • Challenge accepted..

    +1) Vážky nad zamrzlým jezerem
    +2) Sněží v lodi
    +3) Moje postava nemá hlavu, jen prostě díru v kápi
    +4) Většinu bossů lze zabít skrytím se za překážky a střílením fireboltů
    +5) Někteří bossové se zabijí sami
    +6) Brumbál a Snape ve Whiteholdu
    +7) Mroži
    • Mroži? Co s nimi? To už mi horší přijdou ty piraně. *1*
    • Od teď tě korunuju novým trollem :D konečně troll na úrovni :D
  • Hlavně, že tvoje hry jsou krásné,zvukově dokonalé,dialogy promaknute a zabavne ty samolibej blbečku .
    • Ano, Mafie je krásná, skvle ozvučená, a včeském dabingu nepřekonatelná. K tomu jsem se u ní i bavil. Proto mě napadá, co tě asi vedlo k tomuhle rektálnímu výtoku... *1*
  • s vela vecami sa da suhlasit ale p.Vavra je proste evidentne negativne naladeny kedze kritizuje aj niektore "plusove" herne aspekty ako napr soundtrack, architekturu atd. Ako tu niekto predomnou napisal, cenim si schopnost ked ma hra pohlti svojim svetom {aj ked slusne nedokonalym} a tuto dolezitu vlastnost skyrimu ktora funguje na vacsinu ludi, pan Vavra vobec nespomina ba je voci nej akoby imunny ;). Ked som hru prvy krat zapol, bol som skor sklamany z konzolovej grafiky, interfacu a inych nedostatkov. Ale nastastie som nedal na prvy dojem a hra ma vtiahla navyse po modoch ktore vychadzaju a hru uz podstatne vylepsili. Nadavat na vyvojarov pre nedokonceny produkt je samozrejme na mieste ale ja ako hrac sa chcem bavit
  • jindra.veliky
    skoda ze jsem nestihl zacatek clanku jsem chtel mit ten muj koment na hlavni strance *9* *9* *9*
  • BoB.2
    Přečteno jedním dechem a musím uznat že je to super a bohužel pravda.
  • BTW ten "EPIC FAIL." na konci je sebereflexe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit