Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Přes 1700 příspěvků za necelý den, to je docela kvalita, ne? Chtělo by to přes 2000, to by jen tak nějaký článek netrumfnul... Leda nějaké další pokračování typu "1000 důvodů, proč Dan Vávra nemá ráda COD" nebo tak něco. *5*

    Edit: Myslím, že podobným článkem na téma COD by asi vypukla třetí světová! *15*
  • Je fajn, ze tady daji prostor i takovym clankum, ale jeste lepsi by byly objektivni recenze na 10 z 10ti ta hra nema ani nahodou.
  • Nevím co mi přijde smutnější, jestli Vávrův pokus o trolling, nebo ta armáda ublížených moulů, co jim někdo rozšlápl hračku a ironii by nepoznali, ani kdyby je kopla do řitě.
  • Vavro, vavro,
    ty jsi ale red ard.
  • Paulcz
    už někdo pracuje na tom Shitborn modu ? :D
  • *15*

    1695 Příspěvků a to jen za... za den? Páni, jsem zvědavej, za kolik let tahle diskuse vychladne...
    No já už bych šel pánové... už mě to tu nebaví. Jinak, z článku Dana Vávry jsem si odnesl několik věcí:
    1. Že minimálně polovinu věcí už si schválně a útočně vymyslel (tedy psal hlouposti)
    2. Že už nemám číst jeho další články, protože budou nejspíše stejně stupidní.
    3. Nevěř všemu co je černé na bílém (v tomto případě je to bílé na černém *15* ), poněvadž Skyrim je fajn hra
    4. Nikdy k takovému článku nerozkliknout diskusi!!! WARNING!!!

    Sbohem děti *3*
    • 5. Hlavně naztratit růžové brýle.
    • Vyjádřím se k jedinému bodu - nejdětinštější rádoby dospělák vždycky v jakékoliv diskuzi končí slovy "sbohem děti", tak si to pro příště někam napiš.
    • Trol.diskuzni
      Sbohem, paní učitelko, budete nám dětem chybět. *5*
      • Sbohem žáčku hlupáčku, snad u tebe nedojde k pláčku... *15*

        (Pozor... ZLÝ TROLL - to si dej na vchodové dveře, teda jestli vůbec někde bydlíš... *3* )
        • Čo je to za blbosť ? Každý predsa vie že trollovia žijú pod mostom *7*
        • Trol.diskuzni
          LOL, tos mi to teda nandala, účo! *15*
  • mam doma casopis Level z doby kdy vysel Oblivion, a prave pan GENIUS se tam vyjadruje stejnym zpusobem o zminene hre. Jenze pozor, presne opacne. Vynasi ji do oblak a rozplyva se nad kazdou hovadinkou. Vim ze je to od Oblivionu 5 let, ale na takovou radikalni zmenu nazoru je potreba vic nez jen zoubek casu. Vavara je bud troll anebo pokrytec. V kazdem pripade obrich rozmeru. *5*
    • Oblivion vyšel na novou generaci hardware, graficky nebyl (zas tak moc) zastaralý, opravil k lepšímu celou řadu věcí z Morrowindu, měl mnohem lépe řešené questy než Morrowind. Uběhlo pět let a celá řada věcí se změnila. Vyšlo pár her, kterým SKyrim nesahá technologicky ani po kotníky, v level designu se taky leccos odehrálo a Bethesda vydala oskinovaný Oblivion.
    • Za 5 let se toho dost změnilo, nebo by mělo. Dochází k opakování a příjde vystřízlivění, bugy už nejsou ok, a dostaví se kritika....pro vyvážení? C´est la vie.
    • Trol.diskuzni
      To bude tím, že Oblivion je lepší než Skyrim... Já jsem ho hrál též a pro mě je o dost lepší než Skyrim.
      • Uhhh!
        Tak to bych netvrdil ani v nejmenším - Skyrim má konečně dodělaný leveling, není tam level scalling, radiant story je snad to nej. co to mohlo potkat... Achjo - vsadím se, že si to ani nehrál, jak Oblivion, tak Skyrim.
        • Trol.diskuzni
          Hrál jsem obojí... A nechtěj, abych tady postoval svůj dlouhý příspěvek z 5-6 stránky od začátku diskuze napočtvrté :-D

          Skyrim je zprasený konzoloidní přeblurovaný nedodělek... Oblivion měl aspoň glanc a mohl se určitým způsobem rovnat sérii Gothic.
  • Líbí se mi, jak se tady TES Averzní lidi snaží vnést objektivitu... (Ano použil jsem větu kterou tu už "Trol.diskuzni" vytvořil v pravém opaku).
    A to jsem prosím poprvé ochutnal chuť Elder Scrolls - vždycky jsem se mu vyhýbal a Skyrim jsem čekal jako velký propadák - ale ona je to PECKA!
    Navíc nechápu, jak někomu může záležet na grafice, když se v dnešní době dá koukat snad na každý grafický výtvor.
    • Treba proto, ze kazdy minuly TES byl vzdy graficky tak dobry, ze na nej bylo treba upgradovat komp na to nejlepsi, co bylo na trhu a Skyrim je graficky v podstate jen o malinko vylepseny Oblivion a to jeste ne ve vsem. Treba ty stromy byly v Oblivionu opravdu lepsi, jak autor napsal.
      • Btw. když jme u HW nároků, tak nezapomeň, kamaráde, že dneska se vyvíjí bohužel hlavně pro konzole. Imho Skyrim tam má taky největší prodejnost (a proto optimalizace menu atd). Proto grafika ani nemůže být tak hustá, že bys musel upgradovat - silnější konzole než na které mohli dát Oblivion nejsou, takže Skyrim stejně mohli jenom poladit - resp. nic převratného a náročného nemůžeš vydat, pokud nechceš investovat do specifického PC vývoje (tj. vyvíjet vyšší hru pro vyšší detaily a kvalitu, kterou pak v 70% budeš muset silně ořezat, aby to jelo na konzoli, které mají GPU na úrovni 7900GTX/R600 ... generace dozadu) a kde již obstarožní Unreal3 je aktuální záležitost.
        • Na konzole vyšli daleko líp vypadající hry jak Skyrim.Ty očividně jenom nesnášíš konzole
      • Já jsem třeba rád, že mi Skyrim běží na vysoké detaily a plynule. Grafika? Mě přijde dost pěkná a prostředí krásně zpracované. Nevím, jestli můžeš s jistotou nadhodit desítky konkurenčních výtvorů, které jej strčí do kapsy.

        Skyrim není jen o grafice a otevřeném světě, ale o komplexitě a detailech a za ty je milován. Ukaž mi jinou hru, kde je standart, že vystřelený šíp kam dopadne nebo se zapíchne, tam je ... teď si to budu muset jít ověřit, ale mám ten dojem, že když v lese zahodím kladivo, za 40hodin tam přijdu, pořád tam bude. Mám rád, když je na hře vidět, mé konání, když se reflektuje má činnost v tamnějším světě - naopak než namlouvá Vávra. Mimochodem sám prý vyvíjí hru, tak se necháme překvapit její originalitou, technickou stránku a perfektcionismem ...budu jen rád.

        Prostě ten svět třeba není zcela uvěřitelně živý, jako u žádné hry, ale ani tak persistentní jako třeba u FarCry2, kde naopak ať uděláte cokoliv, je to zcela jedno. Rozstřílíš efektně vesnici, všechny pobiješ a zapálíš pole ... odejedeš po 100 za první svah, hned se vrátíš a všechno je jak původně - netknuté. Svět je ještě víc generický, není komplexní, ani nemá dokonadlou akční stránky (coby FPS) a přitom jej mnoho hráčů rádo hrálo (i když pojmem se příliš nestal).
        • Desítky ne, ale jednotky určitě. A některé i několik roků staré. A v žánru RPG, ne Crysis technology demo.
          No víš, to co vychvaluješ, může někdo jiný zatracovat. To, že se ztratí něco, co necháš volně ležet, je NORMÁLNÍ v RPG i běžném životě. Sám taky sebereš všechno co najdeš. Takže mi spíš přijde nenormální, když to tam zůstane. O co nechci přijít logicky někde zamknu nebo schovám.
          Když jedné babce na pastoušce co si stěžuje, že je sama a život je těžký, zkusím nechat pár věcí na přilepšenou, tak se jí to tam válí i za uherský rok. WTF ? Takže reakce na moje chování = klasické na úrovni všeho co už tu bylo. Zázrak se rozhodně nekoná.
          U FPS hry je důležitá akce a hráče jedině potěší, že tu vesnici muže srovnat se zemí znovu. Jediná fyzika se reší při dstrukci a pádu mrtvol. Logika není důležitá.
          RPG je ale jinde. Ten virtuální svět musí být konzistentní, musí fungovat podle pravidel (i když jsou trochu nereálná viz magie). Což ale Skyrim NENI. Neni konzistentni, nemá definována jasná pravidla toho světa a i když si myslím, že jsem na nějaké přišel, je mi to brzy vyvráceno kdy Skyrim svět popře sám sebe. Chybi zcela ta propracovaneost detailů vlastností toho světa. Pro přirovnání jako knihy Pána prstenů. To bylo propracované a taky je to v literatuře legenda. Dodnes. Skyrim je taková plagiátorský miniromán, kde někdo navrhl velkou mapu a už se mu nechce babrat s detaily.
          Ano, jako ZAKLAD pro MODerké aktivity je to asi úchvatně jedinečné. Jako hotová hra ubohé.
          PS: a píše se "standard". *3*
      • Vzhledem k tomu, že stromy využívají dynamický vítr, tak se nedivím, že jsou trochu ochuzené (btw. tak zase netknutý nejsem a vím, jak na tom byli TES graficky - přeci jenom jsem spolu se sérií dospíval, ale nehrál a za svoji hráčskou kariéru toho už mám hodně zahraného - myslím, že zkusím předešlé díly...)
  • Proč se ten hošánek tak vzteka? Jeho dozajista skvělá duše to určitě zhodnotí a změní názor... jo a Jarmylko, Daníček nemá malý penis, Má ho přímo MASTODONTNÍ!!!!
  • Bohužel Daník má svá nejlepší léta za sebou,a on to moc dobře ví ,stává se z něj,nebo spíš už je - maniodepresivní děděček - rozdávajíc rozumy kolem - snažíc se o pozornost na svou osobu.....nemá cenu se mračit na tím ,co tu napsal:-)
    • Trol.diskuzni
      Jj, další TES-ultras... *7*
    • Jazz
      Chlapeček se čertí, že mu kritizují oblíbeňoučkou "hru" ?
    • Paulcz
      napsal snad nějakou lež ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit