Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po cca 50ti odehraných hodinách jsem se už uklidnil a moje benevolence se vrátila do zaběhlých kolejí u téhle série, je opravdu ostudné, že bethesda zkouší trpělivost hráčů až na samou mez, které studio si dovolí vydat po tolika letech hru s naprosto stejnými chybami?? Pořád hraju Oblivion, mám ho prohnaný asi 20ti gb úprav, hrál jsem ho den před tim, než jsem si přinesl Skyrim.... když sem viděl načančanou grafiku málem mě trefilo, mizernost textur se nedala ani srovnávat s mým vytuněným oblivionem, a všechny chyby AI které jsem den předtim viděl v oblivionu sem viděl znova u úplně nové hry!! Nemůžu odpustit studiu stejné chyby které udělali už několikrát a neobtěžují se s nimi vůbec zabývat, však oni dostanou construction set a doladí si to sami! ano komunita tu hru doladí jako oblivion, jako morrowind ale opravdu to nešlo líp? Jinak je to TES a mám pro něj slabost a proto jsem naštvaný, že to takhle zvorali když k nim všichni vzhlíželi *16*
    • je otazka kolik dnesnich her ti da na "uklidneni" 50 hodin...
  • Konecne nekdo kdo se neboji kritizovat. Hra ma tolik nechutnych bugu, to jsem v zadne hre nevidel(Fallouty jsem nehral)
  • Trol.diskuzni
    Tento článek by mohl být prvním ryze dokonalým dílem v historii lidstva...

    Chybí mu však jen jediná věc: Číselné ohodnocení hry Skyrim na konci. *5*
    • Na Twitteru Dan píše, že by dal 7.
      Docela by mě zajímalo, kdo vymyslel ten flejmovací název článku. Např. 100+ důvodů proč by Dan vávra nedal Skyrimu 10, by odpovídalo mnohem víc.
      • Trol.diskuzni
        Já si myslím, že to vymyslel pan Grygar, aby se pokusil lehce znevážit Danova slova!
        • Znevážil sa sám tým, ako to napísal.

          Sám by som hre dal maximálne 8/10, v niektorých chvíľach aj oveľa menej - ale je zrejmé, že on to napísal s cieľom flameovať a vyvolať diskusiu, nie s cieľom objektívne to hodnotiť a kritizovať.

          Takže fakticky obe recenzie na tejto stránke boli dosť odtrhnuté od reality a pre hráča, ktorý by sa nimi chcel riadiť pri rozhodovaní o nákupe, teda nanič.

          Inak fanatizmus niektorých fanboyov je skutočne až na pováženie...
    • 7 / 10 viz. Vavruv twitter.
      • Trol.diskuzni
        Díky moc, twitter/facebook a ostatní sociální sítě jdou naprosto mimo mě...

        To hodnocení je někde v textu? Kde přesně? Četl jsem to docela pečlivě, ale asi jsem se přehlédl... *8*

        Edit: Četl jsem to včera... Bylo tam už od včerejška? Když jsem o tom psal, nikdo nenapsal, že by o hodnocení věděl.
      • Vzdyt je to i v tomto clanku, to ho nikdo necetl nebo co, hlavne ze kazdy jen blbe keca
  • Kdyz pominu to, ze tak 1/3 z vytykanych bodu je nepravdiva nebo zkreslena, tak je to hezky sepsany... ale porad to nic nemeni na tom, ze je skyrim nejlepsi sand-box rpg poslednich par let ;) 10ku si samozrejme ale nezaslouzi....
  • Safra, to bylo tolik negativní energie, že jsem si málem káknul do kalhot. Skyrim ale budu hrát dál *2* .
  • Odporúčam autorovi tohto článku aby navštívil www.encyclopediadramatica.com a napísal článok "How to troll Skyrim fans."
    • Dan prostě umí:)) A pak se při čtení komentů stopro velmi dobře baví.
      • jj, presne tak. Dan je proste krutej ruler :-)
      • To ta Warhorse teda za moc stat nebude, kdyz Dan ma cas psat takovehle clanky a jeste procitat diskuse a smat se u nich.
  • Ještě jeden takový postřeh: Dan Vávra sice kritizuje vše možné, ale Sand-box si bez vlastního Role- playingu neužiješ. Je to prostě o tom jak se k té hře stavíš :-)
  • Autor je v mnoha bodech naprosto mimo jen to vsechno demonizuje pritom ty chyby tam ve skutecnosti ani nejsou nebo minimalne urcite ne v takovym rozsahu v kterym tam pise . PS: pokud si autor nevsiml zachodu tak at se lepe podiva.
  • husté je že ani já, který mám skyrim rád, o ní nevím tolik dopodrobna jako lidé co ji nesnáší a haní..

    proč to proboha hrajou takové hodiny kdyz je to sra*ka sra*ek.

    jako ja treba na skaredou zenu klidne vlezu kdyz ji budu mit rad, vlastne spousta chlapu ma skaredy baby a presto je milujou, ale hrat hru co me nebavi a nenavidim ji to uz ne :D

    no ale nejlepsi je kdyz je holka pekna to je fakt.
    • Podle me je to o dvou vecech. Egu autoria prispevku (myslim diskusnich, i kdyz...) a za druhe ta vecna otazka oduvodneni si hrani z warezu. Oni kdyz hru hrajou a celou dobu si u toho rikaji, jak se jim to nelibi, nemaji pak spatne svedomi, ze za to nedali ani korunu :)
      • A když řeknu, že jsem si hru koupil, nikoliv stáhnul. Tak můžu kritizovat? Docela ubohá výmluva na warez. Připadáš mi jako iD studio a jejich poslední skvost, ti se taky vymlouvali na warez a všichni ví, jak to dopadlo:)
        • U lidi, kteri si hru koupi neni tak caste, aby na ni tak z ostra nadavali a hledali na ni to nejhorsi (zkusenost). I kdyz stat se to samo muze, ale vetsina si podle me hry vybira podle toho, ze maji aspon hrubouu predstavu, jestli se jim to bude libit, nebo ne.
          • Jazz
            Kdybych si to robotíku koupil, tak asi vyskočim z okna, protože jsem hodil 1200 do luftu. *6*
          • Tak četl jsem články, videa nevypadala špatně, tvrdili, že se poučili z Oblivionu, vydání Diabla je daleko(ikdyž to není klasické RPG), tak jsem po tom holt šel.
    • A ty si o hře uděláš obrázek, že je špatná či dobrá bez toho, aniž by jsi ji hrál? Miluji lidi, co kritizují či vyzvihují hru a nemají z ní nic odehrané. To jsou ti nejhorší. Tudíž pokud chci něco kritizovat a na to mám plné právo, tak je podle mně logické, že aspoň část času věnuji té hře. Navíc pokud ke hře přistupuji neutrálně a pak se můj negativní názor po 20ti hodinách změní v reálný názor na tuto hru, tak je to špatně? Zamysli se nad sebou.
      • Pardon, ale větší blábol jsem již dlouho nečetl. Přistupovat k něčemu 20 hodin neutrálně? Neříkají Vám Sheldon, tedy co se jeho autistické povahy týče? Prostě cokoliv co děláme, co vnímáme, je spojeno s nějakým názorem, je to nedílná součást poznání. Mohu se jen domnívat, že jste chtěl říci něco jiného, že jste se prostě pokoušel získat na hru objektivní názor. Pak z toho ovšem vyplývá, že když vás hra neodradila dříve než za 20 hodin a po celou dobu jste jí hrál dobrovolně, tak jde vlastně o dobrou hru. Takže jste vlastně hru ocenil, aniž byste to věděl, ale takovýto paradox je v lidském jednání obvyklý, nebojte, není to patologické.
      • rhomola
        20 hodin je dle mého málo. Mám 60 a možná bych už si troufnul na ucelenější hodnocení, ale vzhledem k tomu, že se obtížnost a zábavnost soubojů a q ještě stále mění, tak bych si počkal, až domaxuju level hrdiny. A taky ještě pořád sem ani neviděl celou mapu a všechny dungeony, takže času hafo ;)
        • Jsem pracující student, takže rozhodně nejsem žhavý dalších 40 hodin trávit čas u něčeho, co mně po 20ti hodinách nebaví.
          • rhomola
            A měl si to vůbec dobře cracknutý? Páč počítám, že nepatříš mezi platící, to bys tomu ještě pár hodin dal ne? Za ten litr přece jenom ne? Ale to není tvůj případ nejspíš. Jenže zase to riziko, že ty všechny bugy tam máš kvůli tomu cracku, protože to máš bez toho patch, co vyšel v den vydání.... njn, co se dá dělat :D
            • No nejhorší je, když tě ty bugy/kvalita serou tolik, že to hrát nechceš .. dřív než sis užil penízky za to vyhozené. Sorry, ale hrát něco dál jen proto, že jsem si to zaplatil .. to je jak dojist úplně hnusný jídlo jen proto, že jsem si to koupil, to je úchylný. Nechutná mi to, je mi po tom zle => šup s tím do koše. Naštěstí v tomto případě je to jen nedozrálé ovoce, tak ho nechám na polici dozrát a pak to zkusím dojíst. *1*
            • Tak to podceňuješ warez komunitu :D
      • nemusim se necemu venovat stovky hodin abych si udelal nazor, protoze nejsem hňup a informace vstrebavam docela rychle, a jeste rychleji zjistim kdyz me neco nebavi.
        • To je dobré. Spousta her mně třeba nebavila první hodinu a přesto jsem se poté královsky bavil. Tudíž dle tvé logiky jsem prostě jenom hňup, který dává šanci něčemu, co ostatní tak vyzvihují. Jenom mně to utvrzuje v tom, že bojovat proti Skyrim fans je naprosto zbytečné. Stejně tomu tak bylo i u Oblivionu, ti si nikdy nepřiznali, že to byl nedodělaný paskvil.
      • takze ty venujes 20h hre, na kterou mas celou dobu negativni nazor ??
        • Asi nechápeš psaný text. Ke hře jsem přistupoval neutrálně a po 20ti hodinách jsem měl na hru negativní názor. Stačí to nebo to mám napsat tak, aby to pochopilo i malé dítě?
          • vrat se do skoly, zopakni si vetnou skladbu a pak pis neco o malych detech
            • no vyborne, takze zaklady uz znas
            • Veta zacina velky pismenem, pokud konci teckou.
            • Říká ten, kdo neví, že věta začíná velkým písmenem.
  • A nejsem fanouškem autora, ale pro kritiky. Napište 100+ proč hrát Skyrim. Mně napadají 3 důvody.

    1. Dohráli jste Zaklínače 1,2, Morrowind, Risen a DA.
    2. Nevíte, co s časem a máte rádi sérii, nemáte rádi hardcore RPG a stačí Vám jednodušší RPG se silným otevřeným světem.
    3. Přáli jste si koně spidermena.

    Vím, pro mnohe to bude ubohé. Ale Skyrim není nic jiného než zklamání, za poloviční prachy, co měli vývojáři na vývoj mi přijde Zaklínač mnohem lepší. Skyrim je takovou lehkou oddechovkou, ale strávit u toho X desétek hodin? Na to co nabízí, to rozhodně ne. To nabízel Morrowind a po X patchech a módech i Oblivion, ale ten byl hratelný tak po roce a desítkách úprav.
    • Vypůjčím si citát od konkurence, se kterým (na rozdíl od zbytku recence) stoprocentně souhlasím: "....zatímco do Oblivionu jsem se musel vždy násilím dokopávat, od Skyrimu mě musí jiní násilně odkopávat."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit