Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    A brečíme dál, že nám naší oblíběňoučkou "hru" zkritizovali...
    • ...chod si zastrielat do BF, suhajko :)
    • jindra.veliky
      http://www.youtube.com/watch?v=YYupW1VCQCA
  • me to bavi vic nez jine hry s 8+ hodnocenim i s tema hromadama chyb a bugu, divne..
  • rhomola
    Myslel sem, že to dokážu aspoň dočíst dokonce, ale nedokážu. Skončil sem u desátého důvodu a nemám sil, silně vulgární mlácení prázdné slámy. Zkusím to ještě jednou později, ale nevím nevím. Přijde mi to velmi zoufalé. A nebo tu možná jde víc o hru na zvýšení sledovanosti games.cz Což by bylo o to smutnější ale aspoň pochopitelné. *10* *13* *8*
    • Pochybuji, ze si tim nekdo chce zvysit sledovanost. Na par dni to bude mozna fungovat, potom to ale o to vic klesne. *3*
    • Takze jinymi slovy ma podle tebe Skyrim nejgenialnejsi inventar vsech dob, kde je vse krasne roztridene a prehledne a vsechno hned najdes? Protoze o tom jsou ty prvni body.
      • rhomola
        Ne, ten inventář je naprd, je konzolovej, ale zvyk sem si. Najdu ale všechno, protože si ho uklízim a nemam v nem 500 knih, protoze ty knihy mam v polickach v baracich, ktery sem koupil. A stejne tak i vsechno ostatni. Ostatně, kdo si do krosny na zada, kdyz jede do lesa, vysype celou kartoteku, nemuze se divit, ze nic nenajde a chybej mu zalozky.. haha

        ale o to nejde, nebavi me cist vulgarity o odéru dechu a malých prsou a ty dalši nesmysly a obzvlášt nekolikrát, během několika prvních odstavců, dřív než se dozvím něco podstatnějšího.

        A něco málo k obchodním produktům obecně bych ještě řek. Že je docela v HODNĚ pohodě, bejt za jedne litr českejch už třetí tejden večer co večer přikovanej k monitoru, žít dobrodružství, vědět, že ani zdaleka nejsem na konci, vědět, že jakmile získám dojem, že na konci sem, rozjedu to znova s jinou rasou a specializaci, a to hlavně kvůli stealthovejm q, který sem ted probušil palcátem, a kvuli tomu, že ted sem se ve valce pridal k bournejm.... atd atp.

        JE TO KURŇA ZA TEN LITR fakt vo hodně víc v pohodě, než když sem jedný český partě, v dobré víře v super DRUHEJ DÍL něčeho mnohem jednoduššího a tunelovýho, zaplatil skoro jednou tolik a po TEJDNU neměl co dělat a musel si dokoupit "volnou a extrémní jízdu" za další velký šušně. Ale taky říkám dobrá hra, jen výrazně víc jí smrdělo z huby...
        • Souhlas, jenze kurňa k tomu svýmu prvnímu baráku se už nedostanu, protože do tý doby mně to tak nakrkne, že to vypnu a odinstaluju. Chápu že FAN to vydrží/přetrpí, ale normální člověk asi ne. Mělo to mít nálepku: WARNING - ONLY FOR FANS ..
  • Odulin
    Ale fuuuuuj. Mně kritika Skyrimu nevadí, ani já před jeho chybama nezavírám oči, ale tohle? Každý má právo na svůj názor, ale absolutně nechápu, proč tady dostal ten článek prostor. Nechat vývojáře v podstatě konkurenční hry napsat takový čistě subjektivní, bulvár článek v trollím formátu..no to mi přijde divný a laciný. Vávra se vyřádil, web dostal pěknou reklamu a čtivost a všichni jsou spokojeni...jen se to kucí nesmí brát moc vážně..asi vůbec. *3* Tohle patří na blog a ne sem. Kdo dal tomuhle zelenou je u mně ošklivé kačátko zkřížený s kaktusákem. Jediný co se mi na tom líbí, je ten tag filipika ;)
  • Trol.diskuzni
    Pro všechny, kdo chtějí získat další důvod, proč mě obdivovat či nenávidět, nalistujte si 5. - 6. stránku od začátku diskuze, kde jsem publikoval naprosto objektivní rozbor této hry... *5*
  • Část jsou hnidopišské kraviny, část neschopnost autora pochopit jiný koncept než by zvolil on sám, část kritika věcí, co jsou tam zcela úmyslně. Fail, pane Troll.
    • Ja bych rekl, ze dan Vavra pro stromy nevidi les :)
  • Pán Vávra udrel klinec po hlavičke a 1000+ ľudí vie, že má pravdu, tak musí postovať nenávistné, urážlivé a vulgárne komentáre pod rúškom internetovej anonymity...
    :D
    • Ved nič iné účelom tohto článku nebolo.
    • Co to je pravda? Protoze se ve hre daji najit chyby, tak je pravda co? Ze je spatna, nikoho nemuze bavit a nemel by ji hrat? Vidis, a u Skyrimu je to presne naopak. Je to zabavna hra, ktera ma schopnost cloveka do sveho sveta vtahnout a ten se jen tezko vraci do reality ;)
      • Skyrim je dobrá hra, ale nie "hra desetiletí", hra za 10/10 aťd. A to je to, na čo sa tu Vávra snaží poukázať. ;)
        • Ja bych zase nedal 10 Uncharted 3 no a co? Je to jen cislo. Kdyz se chci o hre neco dozvedet, prectu si recenzi, cislo je jen orientacni.
          • Bethesdu zaujíma to číslo. Keď vidia aké dostali skóre, povedia si, načo by sme sa snažili, o pár rokov vydáme ďaľší klon oblivionu a zobereme za to milióny a všetcia nám ešte budú ďakovať...
            • Psal si, ze pokud se chteji dozvedet, jak jejich hru dle kritiky zlepsit, tak se zajimaji o ciselne hodnoceni? Ne, v ciselnem hodnoceni nic takoveho receno neni, konkretni kritika je v textu recenze, ne v hodnoceni, ktere je orientacni. Nevim, co je na tom nepochopitelneho.
            • Text recenze hovorí to, čo číslo, či?
            • Pokud ctou recenze, aby se dozvedeli co zlepsit, tak prave musi tu recenzi precist a ne se divat jen na cislo, coz jsme se dostali zpet. Ciselny hodnoceni je orientacni. Dulezity je text recenze.
            • Nepochopil si. Samozrejme, že ich zaujíma predaj, ale keď chcú vedieť, ako sa majú zlepšiť do budúcna, pozerajú recenzie. A tam vidia, že sa ani nemusia snažiť niečo meniť...
            • Bethesdu zajimaji hlavne prodeje svy hry.
      • Jazz
        Strašně zábavňoučká, ťuťu.
        • ...moc tazke na teba, ze? nebud smutny...
        • Ano, me bavi a libi se mi, o spouste zde jmenovych chyb bych vubec nevedel, nevsiml si jich, dokud jsem si o nich neprecetl.
          • Trol.diskuzni
            V tom případě máš asi hodně nízké požadavky...

            Já jsem tu hru rozjel a např. taková konzolovitost až nad mraky na mě dýchla už v hlavním menu. Bohužel to v tomhle nelibém stylu už jen pokračovalo...
            • Hraju na PS3, takze mi konzolovitost fakt nevadi. Nemyslim si, ze mam nizke pozadavky.
  • Mne ten clanek docela pobavil a docela se trefil. Jako kdyz mi po stopadesateosme kovarka ve Whiterunu zacne rikat, ze neni nejlepsi kovarka, ale ze se snazi a po stopadesatedevate se mne pta, jestli vim, kdo je jeji fotr, tak mam opravdu sto chuti ji necim prastit po hlave. Nebo kdyz po desate omylem sejmu sveho partaka, protoze se mi priplete do rany, protoze zcela nesmyslne prepne z luku na mec (a neda se mu ani rict, co ma pouzivat), tak je neco spatne. Dalsi kapitola jsou draci, kteri nejsou nebezpecni, ale totalne otravni. Pri kazdem fast travelu trnu, jestli mne ceka dalsi nudny a zbytecny souboj s drakem, nebo jestli opravdu budu moct plnit quest, kvuli kteremu jsem tu. Permanentne mam tak 6 bodu k dracimu revu, ktere proste nemam kam dat a truhla v baraku je plna dracich kosti tak na 8 kompletnich brneni. O totalne hnusne grafice, kde vsechno pri pohledu zblizka vypada jak rozmazane cosi se ani nema cenu zminovat. Nekdo by mel Bethesde opravdu rict, ze je rok 2011. Takze, stejne jako autor, nechapu ta hodnoceni 10/10. Ale holt je jina doba, dneska ma 10/10 totiz skoro vsechno.
  • Ja bych napsal radsi clanek "Tisic duvodu proc miluju Skyrim" ale nemam cas hraju Skyrim *1*
  • Vavra vi o level designu krajin v otevrenych svetech pekny h*vno.
    • Trol.diskuzni
      No určitě daleko víc, než ty, páprdo *15*
    • A je vubec krajina level design?
      • taky bych neřekl, že open world je level design, on je rozdíl dělat kolejnicový hry se světelnou pistolí a open world typu gta IV nebo morrowind..
        • Je to level design, nebo obcas se nazyva environment design, pod nej treba spada world building, coz je primo tvoreni svetu.
          • environment/al design už se mi líbí daleko víc:)
      • Malleth
        Rozhodně je. Jde udělat otevřený svět, který je placatý a nudný. A jde udělat svět který má zajímavou strukturu a je radsot ho prozkoumávat (viz. hry od Pyranhi)
    • Malleth
      Jak si na to přišel?
      • Pac se tomu venuju na profesionalni urovni.
        • Malleth
          A kde děláš?
          • Nekde, kde se tvori krajiny do otevrenych svetu a kde se vi co to obnasi.
            • @ Phantom: Co to meles? :) Pokud vim, tak Vavra nedelal zadny sandbox s krajinkama, takze tahle kritika je dost troufala, navic to co napsal o generovani atd svedci o tom, ze o tyhle problematice vi prd.
            • Takže nikde *1* *1*
        • ja myslel, ze pise scenare?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit