Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    Danov prístup je síce extrém ale hráči a hlavne recenzenti by si mali uvedomiť, že kritika je niečo čo posúva hry napred. Recenzenti si zrejme vôbec neuvedomujú akú majú v rukách moc, ani to, že môžu nepriamo ovplyvňovať budúcu podobu hier. A pritom stačí len jedno : byť kritický a to nie len k pár základným neduhom ale i k detailom (ktoré sú často zásadného charakteru). Ak by tento prístup aplikovali najznámejšie herné magazíny po Oblivione, je veľmi pravdepobné, že dnes by sme podobné chyby charakteristické pre TES4 v Skyrim nevideli. Nekritický prístup a hodnotenia typu 100/100, 97/100 dávajú developerom jediný signál : na detailoch nezáleží, ľudia nekriticky prijmu všetko čo im strčíme pod nos a ešte nám za to poďakujú. Takýto prístup je však cestou bez svetla na konci.
    • To mas pravdu, ale kritika by mela byt zdelena rozumne a ne stylem, kdy jedna pulka zacne jasat, protoze autor si vylil zluc na dalsi hru a druha pulka si klepe na celo se slovy co je to za ma*ora
      • Ovšem po tunách stránek naprosté glorifikace je jedna mírně přehnaná kritika věc vybalancování. Možná by neuškodily další...
    • Přesně tak, když to porovnám třeba s Formulí 1 tak tam figuruje pilot jako takový největší kritik, který tím že je neustále nespokojený s vozem hledá místa, kde by se mohl monopost zlepšit. Takto podobně by měla kritika fungovat všude, ale dnes jsou kritici naopak zpětně kritizováni za přílišnou kritiku :D :D :D Wake up!
    • Kritika ale moc nezmoze ked sa veci dobre predavaju, No suhlasim ze Bethesda sa vezie na Kulte a nejakú extra snahu nevykazuje.Zas na druhej strane, nelako by vas zahrat si Daggerfall znova v kabate Skyrimu??
    • +1 Úplny súhlas.
    • Core
      Souhlasím.
  • Teď jsem si všimnul, že jako jeden tag je napsáno "filipika", to mě dostalo *1*
  • Ale veď toto sedí na 90 % vychádzajúcich hier. A už pár rokov.Prečo iba Skyrim?
    Pán Vávra takisto ako Bethesda varí starú kašu. NHL?FIFA?NFS?GTA?Gothic?MW?Silent Hunter?WoW?Assasins Creed?Halo?
    Dano si len robí reklamu.JA si Tiež Myslím že skyrim je len oblivion v bielom a jediná skutočná novinka sú draci.No stále sa to skvelo hrá a osobne mi to iba 3x zamrzlo.No a zachvilku tu bude plno patchov, modov, atd. toz si kazdy pride na svoje.Netreba to tak tragicky brat.
    Do vydania Diabla III este dlho, a myslim ze Skyrim za svoju cenu ponuka dostojne zabitie casu.
    • "a osobne mi to iba 3x zamrzlo", to je naozaj uspech :)
  • Nahliadol som a pridavam dalsie:
    Pri boji s Blood Dragonom znie rovnaka hudba ako pri boji s Frost Dragonom.
    V kuchyni nie je vobec hubka.
    Hriby su po dazdi dost skarede.
    Padavka Breton vobec nevydrzi zasprintovat kilometer-dva.
    A keby tam aj bola hubka, nie je tam umyvadlo.
    http://forum.bonusweb.cz/elderscrolls/viewtopic.php?f=33&t=11472&p=236752#p236752
  • Přesně tak, naposledy jsem viděl stromy vyrobene z papíru v TombRaider II. Ani supr dupr nastaveni na PC nezmění to, že větve stromů jsou z papíru. Což maji i ostatni gamesy. Ale ostatni je alespoň natačejí plochou proti postavě. Schválně jsem to zjišťoval v Rage, Risen, Two Worlds II, Two Worlds. Několik roků straý Risen a TW 1 mají mnohem mnohem lepší a OPRAVDOVĚJŠÍ přirozenější stromy .. než tyhle papírové kulisy ve Skyrim. To že stíny byly čtverečkované jak z Pacmana, to už se povedlo poladit v nastavení. Ale defaultně by neměly být tak hrozné. ..fail.. *16*
    • Kdybych hral ve Skyrimu za veverku, tak by me to asi vadilo.
  • is this Dan Vavra reacting to Skyrim? nope...... its chuck testa,with another realistic trolling review
  • No to je fakt střela kritizovat takhle hru. Pan Vávra evidentně hledá utopii. Protože kdyby byla taková hra bez těch jeho 100 chyb tak je to hra století s největší pravděpodobností. Ta hra ty lidi baví i přes tyto neduhy a proto jí hrajou a lidí, kteří v ní vidí takový hnus by ji v prvé řadě neměli ani hrát. *16*
    • Mechwarrior_bw
      ľudí baví jesť i vyprážaný syr s hranolkami ... prístup typu "veď to ľudí baví napriek mnohým chybám tak to neriešte a ak vy tie chyby vidíte tak to nehrajte" je prístup ktorý nemožno nazvať inak ako zvrátený.
      • Určite, no v zvrátenej spoločnosti je to normálne.
    • Zaujímavé, že keď idem na metacritic, ale v podstate je to všade, ma presviedčajú, že je to skutočne hra storočia alebo desaťročia, najlepšia hra doteraz, bezchybná hra, všetky FPS, ktoré s tým porovnávajú, sú "sračky" atď.
      Takže no to je fakt střela velebiť takhle hru 90% internetu. :D
  • Kolik z vás šokovalo, když se ukázalo, že Gellar je už mrtvej a Travis ty vraždy dělá sám?
  • ...ne jednej strane sa tu vyskytuju ludia, ktori to hraju, paci sa im to, ale vedia aj o chybach a na druhej strane su tu ti, co na vsetko v tej hre picuju...A HRAJU TO TIEZ :)
    • a kdo je vic!
  • Jako tohle mi přijde spíš jako tak, že pana Vávru Bethesda nečím naštvala a teď si vyřizuje účty. V některých věcech má pravdu a největší průšvih asi je inventář a nakupování, ale cca tak 80 bodů jsou naprosto zbytečně vykonstruované. Uvidíme, co přinese patch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit