Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu říct, že bych s některými body nesouhlasil, ale mám pocit, že pan Vávra nechce ani tak fantasy, jako simulátor středověkého Norska, kde jsou mimochodem i draci.
    Ne, že bych takové přání nechápal, ale mě by taková hra asi nebavila.
  • Jako stačí šířit tohle video co postnul kolega pár stran zpět a všichni prostě musíte chtě nechtě odložit všechny bugy a podobný malichernosti stranou

    http://www.youtube.com/watch?v=CQB4wkmKOv8

    Bude tohle mít nová hra od Warhorse?
    • joo .. Pohled z dálky je úchvatný. Bohužel se pak musi jit blíž. V celém videu je poblíž kamery strom jen asi 3x. A vždy je zajištěno, aby pohled na něj byl z takového úhlu, aby nebylo poznat, jak blbě jsou stromy udělané. Chápu, že ten co běží za questem nemá čas koukat kolem sebe. Já si ale chtěl užít toho světa. To jsem neměl dělat. Až budu chtít vidět takové stromy, pustím si oblíbený TombRaider 2. *7*
    • To video je nyni uplně irelevantni, protože Vavra jasně napsal, že graficky to vypada hnusně, stiny kostrbate, stromy kulisy pro besídku zvláštní školy atd... *7*

      ...ale možna měl špatne graficke nastaveni... ...v hlavě...
      • možná ti to nepřijde, nebo ani nechceš aby ti připadaly ošklivý, ale problém a techniky generování stromů jsem řešil půl roku zpátky, a ty stromy ve skyrimu jsou opravdu na facku. stromy na podobné úrovni byly generovaný už 20 let zpátky
        • Venku už jsou počítám v tuhle chvíli dávno mody, ne? Bavíme se o TES sérii.. To, že si to někdo koupí na konzoli, je už ze samý podstaty série prostě špatně.
      • to by se mezi těma stromama měl cítit jako doma :))
    • Tak takhle hnusnou grafiku a mizerný level design Danova nová hra mít určitě nebude.
      • že level design:))))
    • Krasny, diky tyhle malebnosti prostredi mam prave Skyrim rad. I ty dungeony tam jsou malebny :)
  • 100+ chyb... ale řeknu to takhle: VŠECHNO tohle zkousnu spíš, než jeden bug, co mi zabrání dohrát quest, nebo dokonce celou hru (což se mi stalo třeba ve Far Cry 2).
    • Nebylo to v ty zatoce na lodi, jak se ten trouba s kterym se melo promluvit propadl nekam o palubu niz? To se stalo me, a presne taky sem to uz nemoh dohrat, coz me nastvalo. O to vic, ze jinak se mi FC2 libilo.
  • Vávra se asi pos.. Některý chyby hra má, a nelogičnosti třeba s ročním obdobím jsou vlastně logické - je to jen hra a jde o hratelnost. Vadí mi že má na webu, který mám celkem rád prostor psát celkem slušný plky. Nechci to rozebírat je to dost vycucaný - ale grafika je super má spoustu detailů a svět je obrovský. Za mě palec nahoru! Je to best a čekám zas na další - hrál sem Fallouty i Oblivon, hraju 20 let vše. S pusy asi smrdí někomu jinýmu řekl bych a spíš mě mrzí že supr Mafie 2 ke konci vyšuměla a stála dvojku a dal sem jí za 7 hodin. Njn je to hold expert! A´t žije čecháčkovství. S timdle děte víte kam... *16*
  • A tomto článku se bude mluvit ještě za 100 let a já jsem rád, že budu jednou moci říct svým vnoučatům - byl jsem u toho, když vyšel! Dan Vávra je bezpochyby jedním z největších Čechů a toho, že můžeme žít v jeho éře, by si měl každý vážit.
    • :D:D:D
  • Mně nezbývá než se článkem souhlasit. Hlavně mapa kde chybi legenda, ukazatel koně a parťáka.
    Intventáŕ je totální katastrofa!!! Nicméně Skyrim pařím a baví mě, ale 10/10? Určitě ne!
    A pokud pan Vávra pracuje na savém "podobném" projektu, tak mu držím palce.
  • Skyrim neni muj salek caje, ale ta kritika je zajimava. Muzu poprosit tim samym stylem clanek pane Vavra na BF3 ? ta hra me pohltila, a rad bych znal takovy pohled odjinud. Vecne.

    Diky
  • Už dlouho jsem se takhle dobře nepobavil, super článek a pravdivej:-D
  • yuri337
    Jen jsem viděl nadpis článku, hned jsem si pomyslel: "To zase bude plodná diskuse." A vida nemýlil jsem se.. Tolik řevu, pro jednoho nafoukanýho Vávru se jen tak nevidí.
  • Nejsem si uplně jist, že to autor myslí s nadsázkou:-)) Přijde mi, jako by se špatně vyspal a dostal od Falmerů pěkně do tlamy aniž by provedl předchozí save... Ne teď vážně, nechápu takové chrlení zlých vět. Myslím, že to si Bethesda rozhodně nezaslouží! Všichni víme, že engine není žádnou novinkou, ale i přesto hra vypadá na PC v max detailech a vyhlazování opravdu SKVOSTNĚ! Dlouho jsem se nad některými scenériemi u hry takhle nezastavil. Dělat hru takových rozměrů holt není legrace a zrovna Bethesdu a Todda si brát takovým způsobem do huby, mi přijde minimálně nevhodné, zvlášť po tom, jak se skvěle chovají k fanouškům a snaží se vydávat patche s jejich asistencí. To nedělá každý vývojář... Abych to uzavřel, s některými výroky z tohoto "článku" souhlasím, ale většina mi přijde jako výlev vytočeného puberťáka.
    • tak to asi nemas vysoke naroky na grafiku, lebo ta je na novu hru fakt grc, pohyb, spracovanie postav - rovnake ako v predoslych hrach. na 95% ta hra nema...pribehovo 100%, ale zvysok by malo zhodit spracovanie.Vavra nehovoril, ze hra ma byt real..ale zas by nemala byt uplne absurdna..Drak letiaci vo vzduchu takmer uplne bez pohybu...ako keby dostal krc..alebo freezol - to ma byt ako sarkan, alebo co? Ked vysiel Oblivion - grafika bola paradna...Story a questy nuda...tu je to presny opak..je taky problem spravit oboje paradne naraz? Ako bugy v RPG su uz asi normal, aj ked to je zle...vid Gothic serie. Bugy opravia patche, ale kto opravi grafiku, zvuky, animacie, AI? to uz asi nikto. Hra dobra..ale nic prelomove, a urcite sa k nej po dohrati nevratim. Fallout 1 + 2 - minimalne 4x dohrata kazda hra - lebo to bol stale fun a vzdy sa naslo nieco nove. Tu clovek tiez urcite najde vzdy nieco nove, ale bude sa mi chciet to hrat znovu a pozerat sa na ten grc? NIE.

      Nic v zlom, ale ked niekto hovori, ze grafika je nadherna - ma asi nieco s ocami, alebo fakt nevidel RPG s peknou grafikou..posledny Gothic mal 100x krajsiu grafiku a hratelnost, to ze niektore scenerie vyzeraju nadherne, lebo si dali zalezat, a zvysok je grc je naozaj hanba..a to uz aj zaciatok hry bol otras az som sa zlakol, ze co to hram. odvtedy som to skusal viac krat, ale vzdy som to musel vypnut. Kupil som si na steam Fallout New Vegas za 5euro a hram to...je to starsia hra..skvely pribeh a tam mi ta grafika nevadi, mohla byt tiez lepsia, ale co uz...ale ked mam tu istu grafiku v novej hre..ehm..mozno o rok po opravach sa mi to bude lepsie hrat
    • "Patche s jejich asistencí" neboli kluci klídek, on to někdo dodělá a ještě nám za to, že to po nás může dodělat, zaplatí ^_^.

      Na druhou stranu od Bethesdy je více než sympatické, že neházím moderům klacky pod nohy. Takový přístup by nebyl k zahození ani od jiných firem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit