Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim jako takový jsem nehrál, takže se nebudu zabývat jeho chybami, ale spíše tím, co se nedá v článku přehlídnout. A tím je opravdu těžká zaujatost pana Vávry proti Skyrimu. A běsnění dospělo až k tomuto článku. Je pravda, že poté co jsme si to přečetl už neuvažuji o koupi, díky vám jsem měl " shacking glass effect " ..
  • Takovéhle články jsou v podstatě reklamou, protože se najde hodně lidí jako já,co na to klikli, čím více kliků od naštvaných userů tím lépe, takže to se games.cz podle mě dost povedlo jako marketingový tah. Co se týká obsahu článku, tak to je klasická vávrovina - na všechno nadávat, stěžovat si..já se ptám - tak proč to hrajete,když je to tak nedodělané a zabugované?
  • Takových důvodů si člověk při troše práce najde na každé hře. Věřím, že např. u Zaklínače II by nebyl problém sestavit podobný výčet. Hry nikdy nebudou jako realita, protože by je nikdo nechtěl hrát. Pan Vávra ěviditeln s oblibou vytahuje takové kontroverzní pohledy aneb kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.
  • Pane Vávra, doporučuji si dát studenou sprchu a uklidnit se alespoň měsíční léčbou na psychiatrii. To co jste tady zplodil je výron nějaké zákeřné nemoci. Každá hra má své chyby a jelikož jste ji hrál na PC, poděkujte pirátům za její konzolovost. Od začátku bylo jasně řečeno, že to bude port bez vysokých nákladů. Můžeme být rádi (mám PC verzi), že to dopadlo alespoň takhle. Moddeři se postupem času postarají o vyšší kvalitu hry. Při její otevřenosti jsou některé bugy pochopitelné a některé časem zmizí, ale celkový dojem ze hry to prostě nekazí a to je to hlavní. Nepamatuji si už několik let, že bych hrál single RPG, které by mě takhle vtáhlo a strávil bych s ním tolik času. Ve vašich bodech je také vidět, že jste na spoustu věcí ani nepřišel, nepochopil, nebo neumíte mačkat klávesy. Tahle hra Vás, pokud jste si ještě nevšiml, za ručičku nepovede (jak je poslední dobou zvykem), tak se raději od těchto her opostěte a běžte radši klikat třeba posledního LOTRa.
    • Oprava: hrál jste ji na Xboxu (neměl jsem tu sílu číst všechny body). Takže vás se úpravy hry netýkají a PC hráči jsou na tom lépe, i když je to port.
      • Také mi přišlo že mnoho věcí DV prostě nepochopil, v několika málo věcech má však pravdu..
  • 100+1 Breků o Skyrimu aneb zápisky hnidopicha

    Ze 100+ bodů je asi tak 90+ pouze hnidopištví a 10 reálných problémů. Ano, menu se nepovedlo, chtěli udělat něco nového a aby to běhalo jak na PC tak na konzolích, bohužel se nepovedlo a mírně to kazí dojem ze hry, ale ne tolik jak nám autor podsouvá.

    Jinak a autorovi - když jsem si po pár letech koupil Mafii jako "naprostou klasiku a herní bombu" tak jsem fakt zaplakal, grafika nic extra, auta nejdvětší nuda, když máte dojet kamkoli na kopec, tak si můžete mezitím přešíst Tolstého, nejhorší byly ovšem ovládání, debilní npc co vám vždy zablokovaly cestu a mise typu někam dojeď a někoho zabij (zbraněma kterými se nedalo pořádně mířit). Nedohrál jsem, bolest byla příliš velká. Srovnámí např s GTA:SA ze stejné doby - to je nebe a dudy... dvojku jsem (logicky) ani nekupoval (i vzhledem k horším recenzím než 1) A tenhle člověk tady bude brečet nad (z pohledu mafií) veledílem, hahaha
    • GTA:SA a Mafia z tej istej doby lol lol a ešte raz lol
      Delili ich 2-3 roky. To bolo ale ešte v dobe, keď vývoj hier napredoval skokmi, nie ako teraz, keď na mojom 2 roky starom pc spúšťam všetky hry na ultra a to ani nehovorím, že už keď som ten pc kupoval, nebol to high-end. Ale vy deti sa takéto časy nepamätáte :D
    • ty seš zoufalec největšího kalibru, jdi se oběsit
    • Opravdu žasnu nad tím, jak rozdílné pocity a zážitky mohou mít lidé z té samé hry. Osobně řadím Mafii(1) k české klasice. Bavila mě moc. Grafika na tu dobu byla ucházjící a rozhodně nekazila celkový dojem ze hry. Mise byly zábavné až na onen proslulý závod, který jsem dojel asi až na osmý pokus. Sečteno a podtrženo Mafii řadím mezi své top 10.

      Ke Skyrimu nemůžu říct ani popel, jelikož hru nehraji ani hrát nebudu. Snad se vyjádřím jen k vizuální stránce z různých videí na herních portálech a youtube. Grafika, animace a textury mi příjdou skoro totožné se starším Oblivionem a po téhle stránce nevidím žádný reálný posun. Toť asi vše.
    • Když jsi tu hru nehrál v té době když vyšla, tak nemůžeš ocenit její kvality, protože po letech už to není ono. Hry zkrátka zastarají...
      • Hrál jsem nedávno vícero starých her - Mafia, GTA:SA, Deus-ex. Grafiku nebudu hodnotit (poplatné době) ale GTA a DE bomba a Mafii jsem nedohrál jednak kvůli zoufalému ovládání a nudným misím. Právě tyto věci by se s dobou měnit neměly, takže je možno hru hodnotit i po 10 letech
    • dej si facku a jdi si dál hrát MW3
  • 69. ...Nebylo by hezké, kdyby u motyčky bylo napsané, že s ní jde těžit ruda v dolech a člověk s sebou nemusel tahat tunu odpadu jen proto, ...

    TOHLE MĚ POLOŽILO... MOTYČKA? DĚLAL JSI NĚKDY RUKAMA? BYL JSI NĚKDY VENKU V REÁLNÉM ŽIVOTĚ? TO JE KRUMPÁČ!!!!!
  • Každopádně měl co dělat, aby těch 100 důvodů našel. Tyhle čtyři by se dali klidně shrnout do jediného: 40. Všechny hospody vypadají stejně.
    41. Všechny longhousy Jarlů vypadají stejně.
    42. Všechny pevnosti vypadají stejně.
    43. Většina domů ve městech vypadá naprosto identicky.
    a tokových "rádoby důvodů" je tam víc. Ale pro pobavení článek dobrý. Psát Dan teda umí, to zas jo. *1*
    • I kdyby tak ji je porad 100+ *2*
  • já bych spíš bych napsal 1000 důvodů proč nesnáším Bethesdu. Jejich hry sou hrozný nedodělaný rychlokvašky, až si vůbec říkám že si to lidi od nich nechají líbit.
    • Necham si libit rad. Skyrim je nejlepsi hra, co jsem hral tenhle rok, mozna az na Limbo a From Dust, ale to se neda moc srovnavat.
    • rychlokvašky?! dej si facku
  • Já Dana Vávru moc nemusím a Skyrim mám moc rád. Ale sakra, až na dva nebo tři body má ten Vávra naprostou pravdu
  • tak s polovinou důvodů nesouhlasím, často to jsou blbosti....jinak skyrim mě velice zklamal - slabý hlavní příběb a povětšinou nudné vedlejší úkoly, na první pohled vypadá úžasně, ale po pár hodinách mě začal velmi nudit....ze serie TES mě stále nejvíce baví morrowind

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit