Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Konečně někdo, kdo si uvědomil co vlastně hraje. Souhlasím s většinou problémů. Některých jsem si teda nevšiml
    • lol
  • *1*
  • Skyrim jsem nehrál, ale článek mě moc pobavil. Jen tak dál.
  • Miesto záchodov by som tam dal klasické latríny a s nimi spojený úkol MOR Z MORA HOVIEN -museli by ste originálne riešiť problémy s hygienou ,hovnovými horami a nakoniec pandémiou moru ,alchýmia liek proti moru a hovnové rozpúšťadlo -úkol by mal viac zakončenia a jedno z nich by bolo ...to už nechám na vás
    • Paulcz
      hovnorozený by zachránil svět :D
      • Hairy_Ass
        "But... there is one they fear. In their tongue... he is 'Dovahkiin' - Shitborn!"
      • A za odměnu by dostal náhrdelník z králičích bobků se staminou plus 2 a ruku princezny Diarrhea.
      • Rozhodne nechcem vedieť čo by bolo miesto dračích revov *11*
    • dobre tema na hru dekuji :)
  • S vacsinou co tam bolo popisane suhlasim. Ale tiez vidim medzi riadkami do oci bijucu nasratost autora (kde uz robil s komara somara)
    Kazdopadne ak by tento jeho skvost prelozil do eng a vycapil na nejakom prestiznom zahranicnom fore, ci hned na viacerych forach ,tak by som mu len s vdakou potriasol rukou ;)
  • Mafia byla nej hra a kdo nebude hrat moji novou hru toho zabiju normalne k vam prijdu vezmu sve dildo co si davam do zadku a budu vas s nim mlatit dokud se neudelam a pak vam predem svou novou hru a pokud rekne te ze to je blbost zabiju vas je to jasne? naschle vas buh a otec vseho Dan Vavra
  • Mě by jenom zajímalo, kolik procent z těch, co tu hru tady tak skálopevně obahují, ji má opravdu koupenou, protože se divím, že jim ani ty problémy všechny nevadí, když za tu hru tolik zaplatili.

    Ale když to tak vezmu, hodně velká část tady diskutujícich bude tak 13-18, a z těch má tu hru tak 1 z 10, i to je moc...To se to pak ta hra lehce vychvaluje *7*
    • Ale jasne ze uz ji mam. *3* Jasne ze ta hra neni dokonala. Jasne ze tam jsou bugy. Ale pokud jsi hral napr. ceskou Armu (ze zacatku za litr), tohle jsou nebe a dudy *1* Jasne ze vetsina z nich ty bugy vidi. Ale vetsine jim nevadi. Ne ze by to prehlizeli, nybrz proto, ze se jimi nezajimaji, pac ta hra je evidentne vthala atmosferou a uz nepustila. Proc bych probuh mel chodit kolem nejake textury a sledovat, if je natajlovana? *1* Ano, neni? Ale proc bych mel jako hrac tam vyvijet takovou cinnost? :D

      Ne. Je mi 32. Na gamesu si nakonec vydelam. A fakt mi za ty prachy stala. A i tech 10/10 nakonec chapu. Kdysi takto dostal Terminator Future shock v Levelu a popravde opravnene, prestoze se nektere levely v nekterych pripadech nedaly dohrat. *3*
      • Tak to jseš asi ten 1 z 10. Armu jsem nehrál, mně ty válečný hry nebaví. A nemám finanční problém si hru koupit. Jen mám prostě zkušenost naposled s Oblivionem, kterej byl taky takhle hypovanej a byla to taková kravina (netahejte sem mody). Mně v tom Oblivionu tak s.rala ta povrchnost a hromada nelogičností, že jsem byl slušně řečeno naštvanej, že jsem ty peníze radši neprochlastal. Tenhle Danovo soupis obsahuje samozřejmě spousta bugů, který není problém přehlídnout, ale naráží taky na zásadní věci, který byly špatně už kdysi v Daggerfallu. A to mně od koupě odrazuje. Peníze, co mám, jsem si musel tvrdě vydělat, a nehodlám je utrácet jen tak.
        • Jenze vis jak. Vim, ze Bethesda odjakziva vydavala hry s velkymi neodladenymi svety. A Fantasy mne nikdy nebralo. Nakonec i Dragon Age jsem obesel obloukem. Snad jedine veci jako Planescape: Torment mne silene nadchly. A dokonce i kolem tohoto jsem slapal obloukem. Nakonec prave kvuli tomu, ze to je Bethesda, jsem si daval bacha - a ne jim neco promijel, jak se mi autor snazi namluvit. Presto jsem tomu sanci dal a ze zacatku skripal zuby. Ale libi se mi to. Fantasy jsem nejak vstrebal, v hodne vecech se neorientuji, ale cekal jsem od toho vylozene fantasy fallout. Nejsem zklamanej. Modlu si z her nakonec nedelam a mody popravde nestahuji. Maximalne skiny a modely, ale ty si kdyz chci udelam sam.

          A nelogicnost. To je trochu problem. Ne vzdy vec, kterou nemuzu pochopit, nemusi byt nelogicka. ;)
      • MrSanta
        Já sice hodnocení 10/10 tak úplně nechápu, ale jinak jsem na tom stejně. Hra mě prostě chytla a odmítá mě pustit. Chyby vidím, ale to mi nebrání v zábavě. Nevím proč má spousta lidí problémy pochopit, že ta hra někoho baví a hned to musí být zaslepený fanboy a ovce *7*
    • Asi tak. Jak jsem psal níž, beru tenhle článek jako jedno z vodítek, jestli si hru koupit. Těm, co to stáhnou, což je asi na tomhle fóru většina, pak samozřejmě uvedené chyby nevadí, protože do hry investují tak maximálně svůj čas a toho má tebou uvedená skupina mnouho.
    • Hairy_Ass
      A já myslel, že časy, kdy se hráči škatulkovali podle věku, už skončily, a ono ne, koukám. *7*
      • To neni skatulkovani, proste jen konstatovani, ze tahle vekova kategorie se tu objevuje asi nejvic, ale pritom tahle kategorie i nejvice pirati hry, takze objektivitu jejich nazoru nejde brat prilis vazne. Kdyby do toho investovali opravdu vlastni penize, tak by casto zmenili nazor a uz by to spousta z nich pouze slepe nevychvalovala. Samozrejme hodne lidem se ta hra bude libit dal, to je v poradku, hra je to dobra *5*
  • Paulcz
    dobrý komentáře :) většina lidí.. většina lidí u nás platí bance debilní poplatky nadává na to, ale banku nezmění, většina lidí používá předražený služby mobilních operátorů, žere blafy v restauracích, kupuje jídlo podřadné kvality, má sex 5 minut týdně.. blabla.. většina je hodně blbý měřítko kvality
  • morik
    Několik důvodů, jejichž přesný počet autor ještě nezná, proč Morik nemá rád tento článek.
    Použití slova "nesnáší" v nadpisu (ošklivé slovo). Umístění jeho jména do názvu článku, který autor sám napsal. Umístění bílých reklam po stranách tohoto článku komplikují mému mozku udržet pozornost na stejnobarevném textu. Averzivní připomínky k inventáři by stačil pouze jeden důvod. Připomínka k absenci toalet ve fantasy hře, neboť jak patrně D. V. neví, elfové, trpaslíci, draci, meče ani ostatní fantasy věci NEKAKAJÍ - NIKDY! Autor neví, že trefení šípem do dolní části těla ( vyjma genitálií) nebolí. Nadávání autora na hloupou AI a napsání přitom článku s názvem "o chytrou AI nikdo nestojí."
    • Trol.diskuzni
      Jsi borec, moriku, skvělá práce jako vždy *15*
    • Hairy_Ass
      "Nadávání autora na hloupou AI a napsání přitom článku s názvem "o chytrou AI nikdo nestojí.""

      Tohle si docela vystihl! +1! *3*
    • :) náhodou, ten nadpis je dobrej a je vidět, že ví co dělá. Tenhle článek neni nic jinýho než honička přístupů a komentů. Ví to on, měli by to vědět i diskutující a z odstupem se na to podívat. Řemeslně to neni špatný.

      A citově zabarvený slova prostě lidi táhnou, stejně jako název značky- tedy tady Vávra.
      • s odstupem, sorry, dal sem si moc kolaloky
  • Dan Vávra sice předpojatě a silně negativisticky pojal svoji kritiku, nicméně v pár nedostatcích má pravdu a v pár se zase projevuje subjektivní hodnocení. NICMÉNĚ - Pánům s Bethesdy jde přece jenom o byznys. Proč by opravovali (opravu si někdo myslí, že u takto finančně-potenčního projektu, na kterém pracují stovky lidí, by nebyl schopný nikdo z nich postřehnout to, co tady pan Vávra vyjmenoval- prosím Vás, neopájejme se svoji domnělou genialitou) všechny ty bugy, když je přesto na trhu mezera a poptávka po hře, která bude o něco lepší než oblivion (to si dovolím tvrdit), avšak nebude opravovat vše. Ano, množství bugů je znatelné a kdyby je páni s Bethesdy opravili u Skyrimu, pak jejich další počin by se velmi složitě vymýšlel. Takto jenom u dalšího dílu dají nové názvy všemu, co bylo kritizováno, čímž opraví další bugy, ale ne všechny samozřejmě a přinejlepším nějaké přidají, aby bylo co opravovat. Avšak je třeba z toho vinit pány s Bethesdy? Chtějí-li co nejvíce peněz vytřískat ze svého projektu, pak to je nejlepší cesta a věřím, že žádná firma by se nezachovala jinak, alespoň firma s dobrým vedením (dobrým nemyslím morálně dobrým). Má to hodně bugů a některé nové, ale to vše je děláno pro co největší finanční potenciál pro budoucnost. Chtít opravené všechny chyby v takovém projektu je ve společnosti zajišťující z každého projektu co nejvíc profitu pro jeho vedení utopií a trochu mi to připomíná komunistické manifesty proti kapitalismu.

    Nakonec se omlouvám za gramatické chyby, neboť jsem psal z osobního potěšení a ne pro společenskou prestiž.
    • A proc by pak meli hraci za ten nedodelek platit, kdyz si ho muzou stahnout gratis? Nj, a pak bude Bethesda brecet, jak ji pirati pripravuji i prachy ... at breci a at klidne krachne, ze toto si nic jinyho nezaslouzi.
    • Hairy_Ass
      "Nakonec se omlouvám za gramatické chyby, neboť jsem psal z osobního potěšení a ne pro společenskou prestiž." - To má bejt jako co? *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit