Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač 3 už mi přišel takový dost vybrakovaný ke konci. Recyklace stejných témat pořád dokola a byl jsem rád, že jsem se Geralta a Ciri pak zbavil... Je to skvělá hra, ale člověk se tím jednoduše přehltí... Na druhou jednotlivé příběhové linky (Red Baron a čarodejnice hlavně) a obě dlcčka byly lepší než hlavní příběh....

    Na druhou stranu Risen je taková skvělá jednohubka, kterou si člověk může dát sem tam znova ;-)

  • Jarisko84

    Neviem , neviem... mal to tak aj predchadzajuci diel a tak isto aj 15 a 16... skor mi to pride ze to tak im to je jedno...

  • Zajímavé že všechny hry z tohoto seznamu mají své nedostatky, ale jediná, u které jste nedostatky zmínili, je Kingdom Come Deliverance. Jinak všechny ostatní působí jako dokonalá bezchybná díla.

    Se seznamem jako takový celkem souhlas. I když dvě mapy ze STALKER CoP, nebo Archolos a Enderal bych tam přidal.

  • S výběrem souhlasím. Za mě jsem si většinu těch her užil. Nicméně ani např. Zaklínač, Death stranding, KCD nebo GTA se nevyrovnali tomu pocitu v Zeldě, kdy člověk vyleze na nějaký převis a objeví novou výstroj nebo zbraň, či zkonstruuje vznášedlo a s vypětím všech sil se dostane na nějaký vzdušný ostrov, kam se pak dostane i s příběhem bez problémů. Ta možnost vlézt opravdu téměř kamkoliv otevírá neskutečně prostor pro kreativitu. A to nepočítám možnosti likvidace nepřátel. A to přesto, že když vidíte screen ze hry vedle např. screnu z CP2077, tak je víceméně jako konkurent k smíchu. Nicméně všechny ty hry, co jsem jmenoval jsem si nadmíru užil a jsou skvělé. Ještě rád vzpomínám na Operation flashopint, kdy jsem vždycky vymejšlel, jak misi udělat jinak a chodil ze všech možnejch stran, nebo někde čmajznul vrtulník a doletěl někam, kde to nečekali. Tam jsem asi poprvé viděl, jak může open world dobře fungovat a to přesto, že ta hra byla těžce přeskriptovaná.

  • TheSuffering

    Za mě RDR2 jednoznačně na prvním místě (možná ne nejlepší hra, to je otázkou vkusu, ale rozhodně nejkrásnější svět). Následuje GTA San Andreas, hry od Ubisoftu (AC + FC) - to prostě kluci umí. Samozřejmě nesmím zapomenout na Horizon.

  • ještě dodám, že technicky vzato Rebirth není open-world. 

  • Ten výběr je dobrý. Za mě nejlepší světy jsou ve stylu Zeldy a Elden Ring, kdy ten svět tě nutí prozkoumávat. To je peak Open-worldu za mě. Rebirth je třeba úžasná záležitost celkově, ale kdybych měl hodnotit čistě open-world složku, tak je to tak 5/10. Je super, že máš na výběr od exploringu až po nějaké klasické vzorce. Každý si najde to svoje.

    Jinak já jsem asi výjimka, ale jediná hra, kterou jsem z toho výběru nehrál, je GTA. Je tu někdo takový? 

  • lol😂

  • fallout 3,nv,4 nikto?

  • mozno by bolo dobre do nazvu nejak pripisat singleplayer hry, teda ze sa nejedna o MMORPG kde tie svety mozu byt paradne, kde osobne LOTRO je carovne miesto hore/dole kde ani WOW mu na kotniky nesiaha..

  • frank.horigan

    Takže Tears of the Kingdom jsi neviděl ani z rychlíku, to poznám ze dvou vět.

    Ale Risen je samo nejlepší. Já ti to neberu, každy má vysněné nějaké to svoje.

    Ale pokud se budem bavit obecně k článku “nej open world hry”, tak Risen v objektivním srovnání neolízne ani první desítku. Vzpomínám jen na nudný příběh, unylé ploché nezapamatovatelné postavy bez emocí. A hlavně věčný problém Piraní - oni už 25let od G1 dělájí furt tu samou hru, jen na 29 způsobů. Snáží se to všemožně maskovat, ale oni jsou studio jedné hry

  • KIMCID

    Arcania je brána jako 4 a co tobě se líbí je tvoje věc ty špatná hro

  • Necekane dobry byl take - 

    Outcast: A New Beginning


    krasny otevreny svet kde se porad neco delo..i vertikalne - a super moznosti cestovani.. to bavilo!

    a zena vedle mne uz podruhe dohrala na PS  -Lego Hobbit  a musim take vychvalit,na Lego hry,paradni otevreny svet plny zabavy !!! :-D

  • Subjektivne nazory. Uveritelnost sveta, jeho zivost, imerzia a hlavne exploracia su o dva parniky pred zaklinacom, kde je svet len kulisa pre questy a otazniky na mape. Na toto trpi vacsina dnesnych openworldov. Svety su sice krasne ale uplne bezduche... vsetko neni len o pozlatku a produkcnej hodnote.

  • No to nevím, oba díly jsem si užil náramně. Za mě super, jednoduchý ale návykový crafting, slušný souboják a jízda na koni taky pecka. Ani příběh nebyla úplná srajda a bavil mě. Za mě třeba lepší než Gothicy.

  • Two worlds XDD to bola tak strasne spatna hra ze az..

    a ziadny Gothic 4 neexistuje.

  • KIMCID

    Two world, Fallouti, Stalker, Ghotic4 asi by se toho našlo víc ale to je o tom co vás baví

  • frank.horigan

    Trochu se vám to tu zbláznilo

  • frank.horigan

    Pokud jde o Risen, je to nanejvýš průměrná hra - neříkám špatná, zabaví.

    Ale srovnávat to třeba se Zaklínačem3 nebo Tears of the Kingdom naprosto nelze

  • cumpi33

    ANO! Archolos není jen mód, ale za mě je to geniální veledílo po všech stránkách a všechna čest autorům. Kdyby se mě někdo zeptal, jaký Gothic je nejlepší, odpovím Archolos. A to jedničku i dvojku považuju za naprosté srdcovky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit