Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slavik_Jenda

    Pro mě Watch Dogs 2... Elden Ring zase nepovažuji za otevřený svět, pro mě je to spíš otevřená aréna, ale světem bych to nenazval... Od světa očekávám nějakou iluzi normálního života, nejen rozmístěné nepřátelé, kteří mě chtějí zabít...

  • cms.sarka-tmejova

    Je to tak, díky!

  • Hlásím překlep, druhé Dragon's Dogma nevyšlo loni v březnu, ale letos 👌

  • Widl_CZ

    Archolos jsi hrál? To je tak dokonalá pocta Gothicu, která přidává i něco navíc. Ale mapa je zpracovaná se stejnou péčí jako v originálních hrách. Támhle zastrčená jeskyně, opuštěná budova, pradávná hrobka a vymýšlení toho jak ji otevřít. A nebo prostě jen to, že vyšplháš na nějakou římsu a najdeš tam kouzelný svitek. To odměňování hráče za zkoumání světa je nepřekonatelný.

  • Gothic 2 a Risen 1. Pokud někdo mluví o level designu a objevování světa, a nezmíní Gothic 2, je to pro mě kacíř ;) Sorry ale natural boundaries a ten pocit když konečně můžete za další zátočinu, do dalšího kouta lesa, přes další most nebo do další jeskyně, protože jste konečně porazili smečku mrchožroutů, číhavců, vlků, polních škůdců, goblinů nebo snad skřetů jsem prostě jinde nezažil a za ty roky jsem se smířil už i s tím že nezažiju. ne level design, ale open world design G2 je nepřekonatelný.

  • daň za kratší vývoj. Hra byla na tak velkou záležitost dost krátce ve vývoji, proto tam jsou technické kompromisy. Přitom při první ukázce se tráva pohybovala na základě pohybu postav. 

  • Jarisko84

    Ten svet ff7 je krasny a ozaj sa oplati hru hrat v grafickom mode a obtovat par fps lebo obraz je potom krasne ostry. Jedine co mi vadi je ze je staticky. Ked prejdete po krasnej luke plnej kvetin ,nepohne sa ani steblo travy...

  • Risen jednička! Pořád si pamatuji na tu pěknou tropickou a záhadnou atmosféru + ten pocit izolace od okolního světa. Strašně rád jsem se tam toulal po tom ostrově. Je to sice takový ze 3/4 otevřený svět když člověk vezme v potaz, že to není moc veliké... Ale asi o to lepší...

    Jo A Toussaint byl taky skvělý! A ta ambience hudba tam hraje důležitou roli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit