Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ono je fakt, ze obrazky z kobky nevypadaji zase tak moc jinak nez ve oblvionu. Je fakt, ze hodne velky rozdil dela pouziti horskeho prostredi, ktere se od tech lesiku oblivionu lisi dost a asi je i celkove atraktivnejsi. Plus davam za vodu a pavouka, minus za "AI" toho borce v jeskyni (ale treba je to nejaky retard, tak stoji a ceka na sip) a dal mam pocit, ze tam bude tak trochu predrakovano. Radeji bych tech draku jen par, aby to bylo vic monumentalni... Ale jinak se na 4 pokracovani serie tesim dost.. (no s tim casem na hru teda ale nevim... ;)
    • 5 pokracovanie nie 4
      • :) najdi si prosim, co znamena presne slovo POKRACOVANI (vysla arena a pote jeji 4 pokracovani)
        • Ano, Battlespire a Redguard se nepočítaji :)
          • jisteze ne. battlespire byl ze "serie" elder scroll legend a redguard elder scroll adventure.... bohuzel na dalsi dily uz nedoslo :-( bs byl super a bavil me hodne....
    • to bolo aj v oblivione, pokiaľ si mal vysoky skill zakradania, tak si vystrelil šíp a straže nevedeli kde si a začali patrať po okoli a obzerať sa. Ak by si od neho chcel aby sa utekal skryť (navyše ani nie je kam), tak to by si asi chcel moc. Mne to zas tak nerealisticke alebo hlupe nepripada.
      • JENZE ON NEZACNE ANI PATRAT! a schovat neni kam? a co se treba jen se skrcit? jako chapu, ze kdyby vystrelil 2 sip za vterinu - tak OK. Ale je tam velka prodleva a on jen stoji a kouka... Ja vim, zijeme v dobe, kdy sice vetsina her toto ignoruje, ale neni to skoda? Ubehlo par let od Oblivionu a ja cekal v tomto, nejaky pokrok. A on krok zpet.
  • Vypada do dobre, jen skoda, ze graficka stranka od ctyrky velky skok neudelala. Ach ty konzole *7*
    i tak se ale tesim
  • vokr.cz
    Nevím zda to je jen můj dojem, ale moc se to stylem od Oblivionu neliší. Ano mírné grafické úpravy (nasvětlení stejné), lepší animace - ale ne o moc, a máme draky... zupa, ale to je vše jako??? Tak to sry... *4*
    • trolo
      tak ja zase neviem co by ste chceli... tak ako uz pisali podomnou auta a vlaky tam nebudu. bude tam novy svet, questy, main plot, a podobne veci ktore su hlavne... ostatne veci ako grafika, animacie, interakcia atd sa nevyvija rychlo lebo.... ved my vieme preco
    • Proc by to melo byt spatne? Oblivion byl uzasnej a s lepsi grafikou, novym pribehem, svetem a drakama jeste lepsi *1*
    • nedavno jsme jen tak zapnul Oblivion a ta graficka stranka je ve Skyrimu opravdu nekde jinde, az me to zaskocilo, taky mi do te doby Skyrim pripadal jen trosku lepsi Oblivion, ale ten rozdil je obrovsky, to jen vzpominky cloveku rikaji neco jineho
      • já si nedávno pohrával do Oblivionu s OBGE a shaderama + textury + efekty počasí a co ti modeři dokázali s tim udělat je parádní, ta hra omládla tak o dva tři roky určitě, akorád jen ty animace a postavy by to chtělo lepší, ale s tim už nikdo markantní změny neudělal.. Skyrim bude špica a modeři udělají co bude zase třeba, když to bude potřeba :)
    • ucho
      mno otázka je, co bys chtěl udělat jinak. letadla tam lítat nemůžou a autem se tam taky nejezdí. prostředí vypadá slušně a otevřenost je prostě ala oblivion. v tom žádná revoluce být nemůže, nějak se to ale prodat musí, tak se masíruje publikum, aby se navýšil pocit chtění něčeho nového... a samozřejmě to vypadá velmi dobře :)
  • jediné co mi vadí je přílišně statické prostředí, kde jsou lány polí ve kterých vaje vítr, ohýbající se stromy, žijící příroda, alespoň 2D hmyz a brouci, malý tvorové, zvířata která nemáte za úkol zabít ale jen se pokochat, stádem srnek, nebo koní...snad s tim něco udělaj, na první pohled musí každého ta statika zklamat, no uvidíme, snad je tam i jiné prostředí než to co sme viděli
    • na horách asi moc lánů polí nenajdeš :D jinak prý tam jsou zvířata v přírodě :) viz. i screeny kde jsou srny v hlubokym lese atd. :) hmyz tam taky bude a když ne- modeři :))
      • Hned v prvním videu během první minuty tam něco před hrdinou proběhne :-)
        • Myslím, že jsem tam zahlídl lišku.
  • Jeskyně jsou ú-žas-né a těším se na ně ukrutně! *4* Exteriéry mě ale moc nenachly, zvláště v tom prvním videu ten svět nemá atmosféru, je to takové plastelínové vyblitě zelené cosi. Realističtější určitě jo, ale chybí mi tam styl, který by z toho dělal něco uvěřitelného. Ale uvidíme uvidíme, moje peníze mají jisté, takže to nějak budu muset překousnout. *4*
    • ztymi jaskynami by som pockal tiez, ono je pekne ze ti ukazu jeden rozsiahlejsi dung, ale aj v oblivione to na zaciatku vyzeralo, ze aha stoky wow, aha jaskyna wow aha pevnost jee, a vsetko to bolo strasne rovnake, az na vonkajsiu cast, ked si vosiel dnu si videl, rozdiel iba v rozlozeni chodieb, nic ine stale to boli tie iste textury, aj ked eylidske zrucaniny nemohli velmi vyzerat inak, hm ale mohli, ale makali na tom asi takze copy/paste, aspon my to pri niektorych tych dungoch tak pripadalo, dokonca v jednom zabudli na to, ze nejak by sa zislo urobit cestu aj na hornu cast, a to som prekutral cely dung viackrat, ci nie je tajna cesta ci nieco, tak ked to zvladnu tak bravurne a vsetko bude zas "handcrafted" tak uz som videl vela tomuto podobnych dungov, tento vo videu bol jeden z mnoha podobnych, ale ked si fakt dali pracu, tak suhlasim bude sa naco tesit, sorry za pessimismus, ja som uz taky
  • Vypadá to parádně. Už se těším. Předpokládám, že to hráli na nějakou nejlehčí obtížnost, protože ten damage od příšer byl minimální.
    Výtku bych měl snad jen k AI, kdy střelím někoho lukem a jeho kumpán jen stojí jako opařený a čeká, až dostane šípem taky.
    Nehybný obr, kterého chytí drak, vynese a vyhodí, taky nepůsobí zrovna nejlépe.
  • pripadá mi to sterilne a genericky, risen bol lepší. Napr. aj v Gothicu 3 mi osady pripadali "živšie".
  • Moc, moc pěkné.. A pro všechny co tady zamoří fórum stížnostmi všeho druhu - to už si neumíte nějakou hru úplně jednoduše užít?
  • chyběla mi tam parta blbů co by hromadně řvála: ,,Water! Water!Water!"
  • Ti draci se mě zdají nějácí moc snadno porazitelní... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit