Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se hlavní hrdina nedokáže bránit bez štítu? Ve videu se bez štítu neubránil sebemenšímu útoku. Chápu to když má v obouch rukách kouzla, ale když budu mít masivní obouruční meč nebo sekeru, tak do sebe nechám jen tak řezat? *13* Pokud to tak bude tak tuto neschopnost hridiny budu proklínat celou dobu hraní. Kryt, úder, kryt... vždyť v tom je kouzlo souboje s meči. Jinak se mi hra líbí a těším se až budu kolem sebe švihat obouručákem v blýskavé zbroji (když nebude fungovat obrana s mečem tak mi nic jiného nezbude). *1*
    • Nemůžeš se bránit když máš - meč + kouzlo nebo dva meče, obouručními zbraněmi se dá normálně bránit.
      • Aha to jsem nevěděl. A kde jsi to zjistil (vyčetl)? I když je to škoda, že se nedá bránit s dvěma meči jak v reálu. Pokud máš pravdu tak mě už asi nic neodradí od koupi. *1*
        • Četl jsem to v dojmech na jednom herním webu a na české fanside.
          • Mechwarrior_bw
            pokial viem, tak potvrdené je iba zamedzenia blokovania pri použítí meč+kúzlo, u použítí dvoch zbraní to potvrdené nie je.

            edit: v tomto videu v 0:46 http://www.youtube.com/watch?v=N5uNlJAgIO4 to vyzerá že na okamih blokuje ale ťažko posúdiť či je to skutočne blokovanie alebo nie. Každopádne by to bola riadna podpásovka keby to nebolo možné.
  • plescher
    No, na Elder Scrolls mi to přijde až moc lineární. Aby to nedopadlo jako gothic 4, jen s hezčí grafikou.
  • soubojovej system silenost
  • To sou kok**i, co to má bejt jak tam ten chlap sundává tu mega kládu na pile.
    Švarcik v Komandu by byl slisovanej na palačinku.
    • Ty woe dělate si prdel?:D Jako že v COD nezhebnete na jednu ranu neřešíte to je normaln ale že fe fantasy světa někdo zvedne kladu řešíte jak pominuti hustě vy:D:D:D:D
      • Protože se na Skyrim taky hodně těším, tak jsem se rozhodl mrknout se i na tuhle diskusi, jak jsou na tom ostatní. Narazil jsem na tohle vlákno a dost mě pobavilo, tak jsem se rozhodl zareagovat :) Na videu mě tahle pasáž s přehazováním kmene taky zarazila, ale co. Já jen že jste s tou váhou kmene dost mimo. Smrk má lehké dřevo a proto z něj je i nábytek levnější, nehtem do něj uděláte bez problému rýhu. Jenže i tak lehké dřevo má váhu dle wiki 455kg/m3. To znamená, že ta kláda o r = 0,45m a délce 5m by vážila 3,2t! Dál už to myslím rozepisovat nemusím :)
        • No jo, ale nesmíš zapomínat na to, že je tady banda uhrovitejch školáků, co je pouštěj ze školy dřív aby mohli tahat z lesa klestí a dávat plusy vlatním výplodům, no a takovej pubescent si přehazuje třeba i 10t na dvou prstech a ani si u toho nenadělá do kalhotek.
    • No vazne!! jak si to mohli vyvojari dovolit!! Hruza, nekupuju. Diky za upozorneni.
    • Tak jo,
      abych to uzavřel před minutkou jsem vyzpovídal velkého Todda H. a ten mi potvrdil, že skutečně na prudkých svazích Skyrimu se prý udrží jenom balsa a balsové dřevo to je něco jako polystyrén.
      Takže nkonec měly všechny teenky pravdu, zvednout se to dá.
      PS: To co vy vypijete za den to já nedám za celej život.
    • ty jsi ale hlupáček, zaprvý on ji bere jen za jeden konce, nenese celou váhu a pak ji jen pustí dolu, tzn. že jen nese její částečnou váhu (nezvedá nic) osobně vím že takhle taky dokážu udržet váhu několikanásobně těžší než jsem já.
      • Víš ty co, já ti to věřím,
        váha tvé imbecility bude pravděpodobně mnohonásobně větší než tvoje vlastní váha.
        PS: pusť ten XBox ovladač z ruky a zajdi si někam do lesa a jesti se vrátíš tak mi odepiš ty můj malej chytráčku.
        • tohle je na ban... takže redakce, banuj!
        • sam jsem tahaL KLADY TRIKRAT VETSI NEZ JA SAM TY IMBECILE,vaha tveho nazoru ma cenu toho co kazdej den vy..ru do zachodu.
          • Tak tohle není fér, nevěděl jsem že hmyz může přispívat do téhle diskuse.
            Každej ví, že třebas takovej mravenec unese mockrát víc než sám váží - proč ses nepřiznal dřív.
            A teď vážně: nevěděl jsem že je teen generace takhle poničená drogama, levným chlastem a filmama. Když ti takovou kládu hodím na hřbet a jeden konec teda nechám na zemi tak tě to bude bolet akorát trochu dýl. Se kur*a vzpamatuj, si to co si. Svoje idoly nech spát v časopisech co máš pod polštářem.
            • jenže on psal větší, ne těžší! sám Vím že pěkně vyschlý byť i velký a dlouhý kmen se dá takto podržet (neříkám zvednout nebo tahat) ale udržet chvilku nebo přehodit jako na videu jde...
            • nebuď na sebe naštavný že jsi slabý.
        • jééé takovýhle pinďíky na internetu naprosto zbožňuji, jsou hustý a cool až za hrob ale v realu nejsou vidět protože jsou to prostě internetový "týpci" ve skutečnem světě si o ně nikdo neopře ani kolo :)
        • ze školy dnes pouštěli dřív? :) já chodim do lesa pro dřevo už asi 14let takže o tom něco vim... ty počkej až vyrosteš a až ti narostou svaly a netrap se tím že nezvedneš asi svojí váhu. to se změní neboj ;)
          • Mechwarrior_bw
            ta kláda može mať pri hustote dreva 600kg na meter kubícký okolo 400-500 kg, takže si cez hlavu prehodil 200-250 kg... ale pre teba je to asi malina *7*
            • Mechwarrior_bw
              Phobos: presne tak, udržať to na ramene pre chlapa ktorý pravidelne posiluje nie je veľký problém ale podstatné je to na rameno dostať a tak ako na videu by to dokázal možno tak iba nejaký top vzpierač alebo kulturista s obvodom paže 60 :) a aj to s problémami.
            • ucho
              Phobos: pozorně se na to video podívej, od té klády jdou provazy ke stropu a asi za ně někdo tahá, jak to zvedá, je to fake. asi chtěli jen machrovat.
            • No je fakt, ze tech 180kg na rameni dam i ja (kulturista nejsem), ale tu kladu bych jednou rukou (jako na videu) na to rameno nedostal *5*. I kdyz znam kulturisty, co daji na bench pres 300 kg (svetovy rekord je myslim kolem pul tuny), jeden z nich by to mozna nejak dal... A nikdy nevis, treba je ten drevorubec kulturista a na obleceni ma magickych +100 strength :-D
            • Mechwarrior_bw
              tá kláda má priemer cca 45cm a dĺžku minimálne 5metrov, aj pri tvojej extra nízkej hustote 455 by kláda vážila minimálne 360 kg, takže by z úrovne ramien preniesol 180kg váhy (a ešte mal pri tom vystetú ľavú ruku pod pravým uhlom!) Povedzme že kulturista alebo vzpierač by to dal ale tento chlápek ne-e ... ale najradšej by som pri tom videl teba :) urobil by si to raz a finito.
            • Take je jeste dulezite brat v potaz vlhkost dreva *3* - da se to poznat podle zvuku, kdyz do nej tuknes (z videa bych tipnul vlhkost tak 5% - tedy navyseni cca 20kg/m^3 *5*). Dobre vysusene drevo oproti cerstvemu muze vazit temer o polovinu mene.
            • ty hustoto :D nevíš co to je za strom takže muže mit hustotu třeba jen 455kg na metr krychlový :) takže si přidržel třeba jen 100kg (nepřehodil přes hlavu ;)) a držet 100kg na rameni neni problem.
          • Tak doufám že máš aspoň velkou nůši.
            Jinak jsem se 2 roky živil jako dřevorubec.
            No a řekněme že kámoši mi nepřezdívaj tintítko. Škoda, asi nemáš mojí fotku, co?
            Chceš nějakou poslat? Třeba bysme se mohli spřátelit.
            • někdo je hold na holky tak tu od cizích lidí vyžaduje fotky no... tak přejme mu to :)
            • ucho
              to už tady z toho děláte seznamku, že si chcete vyměňovat fotky? :)
            • jistě pane jistě... ;) takže si samozřejmě silný dřevorubec co má re5pekt u kámošů a přitom nezvedne kládu větší jak ty sám... ano pane děkuji, stačilo :D
    • jestli on to není fanttasi svět co??
      • Arnold mozna *3* http://www.sanitaryum.com/wp-content/uploads/2011/05/usa_vs_russia.jpg
      • Tak jestli je to fantasiY svět tak dofam že budu moct uškrtit holýma rukama draka, až budu 32 lvl tak naložím jednou rukou všechny ty kmeny i s tím buřtíkem a pak si půjdu zahrát pokémony to je taky super fantasY hra kde můžu všecko (je to totiž hrozná sranda).
  • brutalni hype datadisku pro oblivion. i slepy vidi ze je to vizualne stejne jako zmineny predchudce obohaceny o vizualni mody fanousku, zejmena vizual scena ve vesnici je na dnesni dobu dost mimo, absence stinu a nevyrovnana kvalita textur. jestli bude tento interface a grafika stejna i na PC tak zklamani roku :/
    • smejki
      a co svět? ještě drží, nebo už se zrhoutil?
    • Zklamani z ceho? Jednak,jak jsi sam potvrdil,to neni video z PC verze. Jednak je to o poznani hezci nez Oblivion,jen je to proste jina krajina. A to na prvni pohled. A ta grafika co tu predvadi je i ted v teto podobe zcela v pohode. Kolik vyslo v posledni dobe (1-2 roky)peknejsich freeform RPG? Pockat?.... zadna? Hmmm.....
    • H4wk
      Don't feed the troll
    • walltar
      A mě to třeba vůbec nevadí ... bude nový příběh, nové lokace, nové postavy ... RL taky neupgraduje grafiku a nenadávám že je pořád stejná.
    • Teda tvoje starosti bych chtel mit.
  • Hodne to pripomina Oblivion...

    Vadi mi jedine podivne a dost znatelne "klouzani" postav po povrchu. Vypada to strasne neprirozene... Asi si znovu nahraju Oblika, protoze mi pripada, ze tam to tak zjevne nebylo... Mozna PC uz tehdy zvladalo vice travy a vegetace, kde se klouzani postav ztratilo lepe...
    • v oblivionu i falloutu bylo tohle priserny levitovani taky. doufal jsem ze ve skyrimu uz nebude. a ze taky konecne budou videt nohy a telo kdyz se podivam dolu. ale pravdepodobne budeme zase hrat jen za litajici ruce. co je za problem vzit model z treti osoby se vsema animacema a jen mu na ksicht prisroubovat kameru? a dohlednost vegetace doufam na pc pujde zlepsit. tohle objevovani travy primo pred nosem je komicky.
      • Walldstein
        Problém to asi tak velkej nebude..vzpomeň si na stařičkou Operaci Flashpoint...sice tam mě děsila představa že někdo dokáže za jízdy autem otočit hlavu o 360° ale šlo to..nebo o něco novější Mount and blade...tam pokud si pamatuju taky nehraješ za levitující ruce (i když většinu času máš stejně zapnutej pohled třetí osoby).. *1*
        dohlednost...no, mě spíš pobavilo že v některejch hrách když projdeš trávou tak se pohybuje, ale tady ta tráva jaksi tvejma nohama projede a ani se nehne..
  • předně pohrdám oblivionem, i falloutem 3, prostě ten engine je hnus, smrdí z toho konzole a přesně takovejhle interface já nemusim, strčte si to do řiti, přesto pár postřehů

    klad- grafika, nápad s lepšim kouzlem, když se používaj obě ruce
    zápor - koukal sem na vídeo, říkám si dobrý no, dobrý, skončí boj s lučištníkem, vyjedou dole ikonky zdraví a voila, plný životy, autoheal? nakakat, přesto koukam dál, inventář, co to jako kua je? tomb raider? tohle má být rpg? nakakat, přesto koukam dál

    koukam na druhý video, souboj, zase se sám hned uzdraví, takže se mi to poprvý nezdálo a vypínám to, užijte si to, až to vyjde, muhaha
    • MrSanta
      Pst, ve všech předváděných videjích je postava načítovaná.
      • skaven123
        podla mna tam autoheal bude
        • autoheal byl vždy, k tomu je autoregen Life ale je to pomalé. (každý člověk se přece pomalu uzdravuje sám. Ale pokud to bude tak že se na 10 sekund zastavim a ejhle mam plný život, to by mě naštvalo, jo mimochodem ta postava pokud vim má nacheatovaných maximum života aby v prezentaci na quakeconu neumřela, bylo by to blbý ;)
  • vokr.cz
    Nevím zda to je jen můj dojem, ale moc se to stylem od Oblivionu neliší. Ano mírné grafické úpravy (nasvětlení stejné), lepší animace - ale ne o moc, a máme draky... zupa, ale to je vše jako??? Tak to sry... *4*
    • trolo
      tak ja zase neviem co by ste chceli... tak ako uz pisali podomnou auta a vlaky tam nebudu. bude tam novy svet, questy, main plot, a podobne veci ktore su hlavne... ostatne veci ako grafika, animacie, interakcia atd sa nevyvija rychlo lebo.... ved my vieme preco
    • Proc by to melo byt spatne? Oblivion byl uzasnej a s lepsi grafikou, novym pribehem, svetem a drakama jeste lepsi *1*
    • nedavno jsme jen tak zapnul Oblivion a ta graficka stranka je ve Skyrimu opravdu nekde jinde, az me to zaskocilo, taky mi do te doby Skyrim pripadal jen trosku lepsi Oblivion, ale ten rozdil je obrovsky, to jen vzpominky cloveku rikaji neco jineho
      • já si nedávno pohrával do Oblivionu s OBGE a shaderama + textury + efekty počasí a co ti modeři dokázali s tim udělat je parádní, ta hra omládla tak o dva tři roky určitě, akorád jen ty animace a postavy by to chtělo lepší, ale s tim už nikdo markantní změny neudělal.. Skyrim bude špica a modeři udělají co bude zase třeba, když to bude potřeba :)
    • ucho
      mno otázka je, co bys chtěl udělat jinak. letadla tam lítat nemůžou a autem se tam taky nejezdí. prostředí vypadá slušně a otevřenost je prostě ala oblivion. v tom žádná revoluce být nemůže, nějak se to ale prodat musí, tak se masíruje publikum, aby se navýšil pocit chtění něčeho nového... a samozřejmě to vypadá velmi dobře :)
  • Ahoj, celou diskusi číst nezvládám, ale měl bych k tomu asi jedno - nelíbil se mi Fallout 3, zamiloval jsem do New Vegas. Ty hry byly na první pohled stejné, ostatně i z tehdejších gameplay videí vlastně nešlo poznat, jestli bude NV super, nebo to po dvou hodinách odložíš. Jsem zvědav - graficky mi to přijde hezké, souboje OK - ale myslím, že pro většinu z nás tu hru "udělá" až kvalita questů a jejich provázanost na dění ve hře. Bohužel, zatím se trochu bojím podobného scénáře jako u Oblivionu - po páté zavřené bráně do pekel mě to přestalo bavit.
    • jenže krása oblivionu byla v úplně něčem jinym než v hlavní příběhový linii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit