Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom jednoduchej člověk, nebo puberták může být z této představené nechutnosti nadšený...
  • jenom jednoduchej člověk, nebo puberták může být z této představené nechutnosti nadšený...
    • Jediná nechutnost je tento tvůj slint v diskuzi.
      • Řekl bych, že streptokok taky není zrovna chutná záležitost.
    • Zato prezentace tveho ''nazoru'' je dospela az hanba *16*
  • omg tats fuking asom
  • to nema multiplayer? tak to nehraju jak dneska muze vyjit single hra omg
    • Boha jeho, tak to mi ho vyndej... jak se může někdo takový vyskytnout na světě?
      • protože svět je plnej 10ti až 15ti letejch re*artu co pařej od rána do večera Hustý měga cool MP hry, křičej celej den s kamošema do mikrofonu a myslej si jak že nejsou hustý, pak jdou ven, osloví je holka a nedokážou ji ani říct ahoj. ;)
        • Děkuji za pobaveni všem třem zúčastněným, ale nejvíce asi nicku Joe :D :D :D To je proste nehoraznost :D
  • Nemám samozřejmě ani tušení, nakolik grafice hry škodí, že je zároveň i na konzole (jasně, hlavně na konzole *1* ), ale řekl bych že hodně. Přesto však doufám, že Bethesdě zůstali lidé, jejichž posláním je dělat hry a né tisknout dolary, že se v té hře promítnou a že to ve skutečnosti nebude The Fall(out) of the Elder Scrolls V: Oblivion. Svědčí o tom pár náznaků (klády - v kolika hrách vidíte člověka pracovat?- Doufám, že to není script, případně tohle není jediný drsný severský dřevorubec.) například hudba - první motiv mi připomínal Stars of the Lid a i další melodie si držely přinejmenším úroveň našeho nenáviděného Oblivionu. Další Morrowind už se opakovat nebude, ale ... taky cítíte to chvění, co všechno by se z ledových dálek - rozeklaných skal, špičatých smrků, severských legend, dlouhých večerů a jiných pozapomenutých klišé dalo vytěžit za atmosféru? (Viz třeba Nordmar z Gothic 3) Snad se to povede. Zatím věřím a nebudu na tom nic měnit, než se hra bude hejbat i na mém monitoru (což bude samo o sobě z hlediska nároků taky zázrak, myslím) a já SÁM si budu moct vyzkoušet, kolik z vás odsuzovatelů mělo nakonec pravdu.
  • Ta hudba má jako znamenat co? Jeremy Soule kreativně vyhořel? Tu úvodní melodii z videa bych složil sám i po desátém pivu. Takový ubohý podprůměr - alespoň oproti Oblivionu. A jestli je takováhle hudba jenom pro podbarvení nálady, tak i v tomhle je nějak mimo. Tenhle díl Elder Scrolls se totiž neodehrává u kříšťálové studánky kde nejhlubší je les..., ale v drsné severské části kontinentu. Jeremy Soule se měl inspirovat u naprosto geniální severské "kapely" (totiž projekt jednoho muže) jménem "Bathory" skrze alba "Hammerheart", "Twilight of the Gods" (moje oblíbené album), "Blood On Ice" (též moje oblíbené album, hl. skladby "The Lake" a "Gods of Thunder of Wind and of Rain"), "Nordland I" (mňam) a "Nordland II" (mňam), aby nejenom on poznal, kdo je tady bůh - zvláště v dnešní, hudebně ubohé, době.
    • JohnyTheZik
      Probuh jen to ne.. Jeste takove skladby aby mi hraly v elder scrolls -.- .. Jako proti gustu zadny disputant, ale tahle hudba se epicnosti vubec nemuze rovnat skladbam Jeremyho Soula. Navic se do TES serie takrka vubec nehodi. Ackoliv je to severska zeme, tak pri predstave, ze budu poslouchat toto ci pripadne nejaky tvrdy seversky metal, mam hned husi kuzi ..
      • Napsal jsem "Jeremy Soule se měl INSPIROVAT" - ne tedy aby přesně OKOPÍROVAL ten styl. Navíc to, co jsi napsal, že totiž "tahle hudba se epicnosti vubec nemuze rovnat skladbam Jeremyho Soula" jenom poukazuje na to, že repertoár Bathory neznáš, neboli (pardon) větší kravinu jsem dlouho nečetl. Pusť si např. skladbu "Foreverdark Woods" nebo "Ring of Gold" nebo "The Lake" nebo "The Messenger" či "To Enter Your Mountain", atd., atd., atd. a zjistíš, že Jeremy Soule je proti tomu 2. liga.
        • MishKonn
          Whoa, whoa, zabrzdi tady trošku s metalem.

          Sám poslouchám progresivní a mnohem tvrdší styly a jsem muzikantem (abychom se tady vyhnuli nějakým zbytečným předsudkům o popařství), ale upřímně, slepě fanboysky tady propaguješ kapelu, která je 1) tvým oblíbeným dílem a zcela určitě ne jedinou v žánru, a minimálně instrumentálně jsou jiné mnohem více na výši, 2) dát žánrově specifickou hudbu do hry, která je určená pro masy, je ekonomická sebevražda (viz. Prince Of Persia: Warrior Within). Zkus nad tím příště zapřemýšlet, než začneš do diskuze vyjmenovávat své oblíbené songy - nakonec, myslíš si, že si je někdo vůbec poslechne? A srovnávat tohle s Jeremy Soulem dává asi tolik smyslu, jako srovnávat Dimmu Borgir s Johnem Williamsem.

          Mě naopak v posledních pár hrách typu Warhammer 40k apod. přišlo, že se Jeremy už neuvěřitelně opakuje, a tento soundtrack mi zní poměrně svěže a působí na mě dojmem, že se snaží zabrousit do nových, jím neprobádaných vod.
          • Znovu opakuji, "Jeremy Soule se měl INSPIROVAT - ne tedy aby přesně OKOPÍROVAL ten styl" (proto jsem taky chválil hudbu z Oblivionu, která se bez elektrické kytary obešla). Taky bych nechtěl elektrické kytary v Elder Scrolls (ale u takovýho Quake II to bylo O.K. - jestli si ta hra na sebe tedy vůbec vydělala, když obsahovala "žánrově specifickou hudbu" /a navíc byla PC only/).
            Šlo mi o vystižení nálady/charakteru/duše té hudby vzhledem k hernímu světu tohoto dílu Elder Scrolls, který je inspirován vikingskými tématy (z kterých čerpala i kapela Bathory).
            Oproti Bathory je instrumentálně na výši třeba vážná hudba, a to je jako samo o sobě měřítkem kvality? Byli takové legendy jako Beatles/Abba/Roxette nebo Metallica instrumentálně více na výši než vážná hudba?
            K "Zkus nad tím příště zapřemýšlet, než začneš do diskuze vyjmenovávat své oblíbené songy - nakonec, myslíš si, že si je někdo vůbec poslechne?": Mám pro tebe geniální objev - pak je ale celá diskuze na ho*no, samozřejmě. A nedivím se pak tvé hlášce, že "srovnávat tohle s Jeremy Soulem dává asi tolik smyslu, jako srovnávat Dimmu Borgir s Johnem Williamsem" LOL. Asi nevíš, že tvorba Bathory se dělí na tři fáze: Black/Death Metal, Viking Metal, Trash Metal. Dimmu Borgir by stylem opovídal Black/Death Metal, zatímco já jsem psal o hudbě z žánru Viking Metal, O.K.? Samozřejmě že ani Viking Metal není vážná hudba Johna Williamse/Jeremy Souleho, ale to se opět dostávám k tomu, co jsem napsal už výše - a sice že styl hudby z ní automaticky nečiní hudbu více "na výši"/melodickou/jedinečnou a více populární než ostatní hudební styly.
            Na závěr chci jenom poznamenat, že se nemám za co stydět, když jsem fanouškem Bathory, protože tahle kapela je legenda, jak ti potvrdí každý, kdo netrpí předsudky nebo alergií na hudbu, která má koule - má melodičnost, má energii, je originální, má duši. Tohle se o odpadu, co se dnes převážně hraje, říci nedá.
            • MishKonn
              Promiň, ale u "Byli takové legendy..." jsem ztratil zájem. Nechci číst tři odstavce o tvojí oblíbené hudbě / kapele.
  • chyběla mi tam parta blbů co by hromadně řvála: ,,Water! Water!Water!"
  • Jeskyně jsou ú-žas-né a těším se na ně ukrutně! *4* Exteriéry mě ale moc nenachly, zvláště v tom prvním videu ten svět nemá atmosféru, je to takové plastelínové vyblitě zelené cosi. Realističtější určitě jo, ale chybí mi tam styl, který by z toho dělal něco uvěřitelného. Ale uvidíme uvidíme, moje peníze mají jisté, takže to nějak budu muset překousnout. *4*
    • ztymi jaskynami by som pockal tiez, ono je pekne ze ti ukazu jeden rozsiahlejsi dung, ale aj v oblivione to na zaciatku vyzeralo, ze aha stoky wow, aha jaskyna wow aha pevnost jee, a vsetko to bolo strasne rovnake, az na vonkajsiu cast, ked si vosiel dnu si videl, rozdiel iba v rozlozeni chodieb, nic ine stale to boli tie iste textury, aj ked eylidske zrucaniny nemohli velmi vyzerat inak, hm ale mohli, ale makali na tom asi takze copy/paste, aspon my to pri niektorych tych dungoch tak pripadalo, dokonca v jednom zabudli na to, ze nejak by sa zislo urobit cestu aj na hornu cast, a to som prekutral cely dung viackrat, ci nie je tajna cesta ci nieco, tak ked to zvladnu tak bravurne a vsetko bude zas "handcrafted" tak uz som videl vela tomuto podobnych dungov, tento vo videu bol jeden z mnoha podobnych, ale ked si fakt dali pracu, tak suhlasim bude sa naco tesit, sorry za pessimismus, ja som uz taky
  • a pak ze to stou kladou nejde :D:D http://nenudsa.sk/obrazky/Medzitym_v_Polsku/01092011143312/
  • jediné co mi vadí je přílišně statické prostředí, kde jsou lány polí ve kterých vaje vítr, ohýbající se stromy, žijící příroda, alespoň 2D hmyz a brouci, malý tvorové, zvířata která nemáte za úkol zabít ale jen se pokochat, stádem srnek, nebo koní...snad s tim něco udělaj, na první pohled musí každého ta statika zklamat, no uvidíme, snad je tam i jiné prostředí než to co sme viděli
    • na horách asi moc lánů polí nenajdeš :D jinak prý tam jsou zvířata v přírodě :) viz. i screeny kde jsou srny v hlubokym lese atd. :) hmyz tam taky bude a když ne- modeři :))
      • Hned v prvním videu během první minuty tam něco před hrdinou proběhne :-)
        • Myslím, že jsem tam zahlídl lišku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit