Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrázek č. 16 - HowDoYouTurnThisOn :)
  • Drakens
    Tohle se tak těžko čte ta recenze :(

    Doufám že pokud budou dělat HD Age of Mytologi (dle mého nejlepší hra ságy Age) tak se vyvarují těchto ostudných chyb....
  • Je jasné, že je sprostoť kupovať za 18 eur niečo, čo si človek môže spraviť aj sám s dvomi módmi(HD a widescreen).
    Minule som skúsil AoE 2(bez módov) na Windows 7 64-bit. Niektoré textúry mali zlé farby, napr. tráva bola fialová a ružová, robí to aj niekomu z Vás? Ako ste to opravili?
    • Dělá to proces explorer.exe (tedy nikoliv Internet Explorer), ale protože je opruz ho pořád kvůli hraní vypínat a zapínat, tak si stáhni tohle a postupuj podle přiloženýho návodu: http://ulozto.cz/xmgy9Gq/age-of-empires-ii-the-conquerors-windows-7-no-cd-crack-opravena-grafika-rar
      Bohužel je to oprava jen pro datadisk Conquerors, opravu pro základní hru jsem uploadoval taky, ale tu už mi nějaký negativci smázli...
    • repley
      Většinou stačí skočit pomocí Alt+TAB na plochu a zpět a když to nepomůže, stačí vypnout v průzkumníku internet explorer. Pak to jede naprosto korektně! *5*
    • Prý se to dá vyřešit vypnutím všech aplikací na pozadí (včetně průzkumníka windows).
  • Samozřejmě, že cena je posunutá moc nahoru, ale neznamená to, že je HD remake a celkově AoE II nehodnotné. Pro lidi, kteří se spokojí jedině se hrou, kde nepotřebují uplatnit žádnou taktiku, nebo v ní musí umřít každou vteřinu bytost a to tím nejbrutálnějším způsobem, možná nemá hodnotu. Ale pak jsou zde osoby, které hrají hry, pro alespoň mírné rozvíjení ducha.
  • Já s tou hrou třeba problémy nemám. Ani technické (hraji jen multiplayer a ještě se nestalo, aby někdo stihl vytvořit 500 jedotek.) a ani s tím, že hra na dnešní dobu vypadá "zastarale" - hratelnost je totiž furt skvělá.
    Když jsme to kdysi hráli s kámošema, tak jsme si říkali, že 200 jednotek je málo, ale teď se ukázalo, že to vlastně bylo dostačující. *1*
  • DLC čka prinesú aspoň niečo nové aj keď málo (ja nekupujem ich) ale toto neprinieslo skoro nič.
  • walltar
    Když sme u těch strategií ... sem si všiml, že značku Homeworld koupil Gearbox (ti co nám přinesli převratný Aliens: Colonial Marines, skvělý Duke Nukem Forever a Borderlands) ... už ste byli zapálit svíčku? Ať chudák odpočívá v pokoji.
    • JohnyTheZik
      Borderlands je skvela hra, na Aliens nedelali jen oni (zjednodusene receno) a DNF je v ramci moznosti hra dobra, pominu-li fakt, ze to mohli nechat jen jako mytus.. Zase z nich nedelejme neschopny babraky.. :)
  • Ok, poté co jsem zkusil Forgotten Empires je to jasné.

    AoE HD (dokud se nepolepší) je pro mě nyní jen garance dobrého pocitu z toho, že jsem si hru koupil a v klidu si teď jdu hrát Forgotten na cracklé verzi staré hry bez výčitek že kradu :-)
    • Ahoj můžeš mně poslat odkaz?
  • S recenzí tak docela nesouhlasím. Autor tam komentuje chyby či nedokonalosti v podobě hradů na rovině, trhaných animací jednotek atp.

    V momentě, kdy si zapnu hru, o který mám zkreslený představy a mlhavých vzpomínkách si ji vybavuju jako klenot, to pak je asi studená sprcha. Ale když k tomu člověk přistupuje soudně a sundá si brejličky nostalgie (jakkoliv jsou slušivý), tak se může připravit na to, že to bude mít svoje mušky. Ale dřív se spíš než na grafiku hledělo na hratelnost a ta u spousty her zůstala zachována. Takže mi nevadí si zapnout starý hry (např. Heroes of Might and Magic 1 nebo 2) a naopak je fajn bejt zase v tom "ošklivým", ale příjemně známém prostředí.

    Samotné AoE2 je prostě perla, kterou musí mít člověk rád. Těch hodin zábavy co jsme u ní strávili. A někdo, kdo ji s odstupem let hodnotí přísně. Podívejte se, jak jste vy za ty léta zkrásněly - máte pleš, narosla vám břicha, kruhy pod očima - vy máte tak komu co vyčítat :)
  • walltar
    Tak jsem si to stáhnul, zahrál si jednu hru a uvědomil si, že vlastně vůbec nemám chuť hrát AOE2.... takže jsem rád, že jsem to nekoupil, protože to by byla celkem drahá jedna hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit