Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K nasr*ní je omezený počet ovládaných jednotek, k čemu je mi jízda o 120 koních když je nemůžu požít všechny zaráz, resp. vetšinu z nich *12* *16*
    • To by pak bylo podle mě moc arkádový na úkor taktizování. Víš jak to bys jen naklikal jednotky, všechny označil, jeden útok a konec hry.
      • tak to je i normálně :D nějaký Rusher nebere 50 jednotek a de proti tobě a tvojim pěti :D
  • Petikilo za tento kdys slavny hit ? Oni si opravdu mysli, ze hraci jsou uplni idioti a budou jim to kupovat.

    Za 20 kc ve vyprodeji mozna a to jeste koupit jen z nostalgie.
  • Tahle verze je špatná a drahá.... velký zklamání :/
  • I never asked for this review...
  • Tak ono co napíše jakýsi Švagr na této stránce je v podstatě většině lidí šumák. Já mám na tuhle hru a matche po Lance 2x2 úplně špičkový vzpomínky a těch pětset korun na to že to běží na moderních OS a má to vyšší rozlišení je zanedbatelných. Kupuju!
  • Recenzent je tupec, nedivil bych se kdyby to byl jeden z těch hrej retro lets play šašků
  • Jelikož byla strategie AGE OF EMPIRE 2 (spolu s WARCRAFT) moje oblíbená hra ještě v dobách, kdy jsem nadšeně usedal ke stolnímu PC, tak se mi tenhle článek nečetl zrovna nejlépe, ale asi na názoru autora něco bude. No, ale i přes vypsaná "negativa" si z nostalgie tuhle hru koupím, jen tak pro občasný "vyblbnutí" *4*

    Ovšem tentokrát si AGE OF EMPIRES 2 zahraju už jen na notebooku, jelikož se mojí hlavní herní platformou (před mnoha lety) staly pohodový konzole. Hezký den všem normálním a rozumným hráčům *3*
  • http://trebuxet.deviantart.com/art/How-do-you-turn-this-on-346449804?q=favby%3Achrome-unit2610%2F2543689&qo=0
  • tvle to zas recenzoval nejakej vrátnej s brejlema, milou a novinama v pokadenejch teplakach za okynkem s dirkama. Ted vazne, kde se takovy lidi berou?
    • mohl bys mi prosím prozradit, kde se takový tupci jako ty berou?
      • takovy tupci se berou na vyssim levelu nez ty, a urcuji co s tebou bude, aniz bys o tom vedel :)
    • Trisska
      Ooo, úžasný! Poprvý v životě vidím, že někdo dokáže z textu recenze určit vzhled a zaměstnání autora, kde byl, s kým byl, co měl na sobě a co držel v ruce... Fakt neuvěřitelný, obdivuji tě... *14*
      • diky, tot muj job. Tvuj je stat u linky v kuchyni, tak sup :)
  • Kdy bude recenze na Injustice: gods amog us ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit