Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Zatím jsem si k tomu sednul jen na pár minut, hra je velmi podobná své starší sestře, ovšem grafická stylizace - to je něco přátelé. Hraje se to náramně, člověka to za malý okamžik vtáhne a kombinace hack n slash s klasickou skákačkou je jako u prvního dílu vynikající. Nikde žádné quick time eventy a podobné bláboly, prostě klasická neředěná hratelnost jak ji známe z dřívějška. Konzolovitost je bohužel na hře znát - hledat nastavení sensitivity myši pod Camera options mě fakt nenapadlo a to, že ve hře vyskakuje myší kurzor a drží se na obrazovce po celou dobu taky mluví samo za sebe - holt PC platforma už tak netáhne..
    • Rorschah
      Yes,souhlas. ten styl je pecka :) ... bohužel jsem se osobně setkal s OBROVSKÝM množstvím bugů... nemůžu pokračovat v příběhu kvůli failu určité klávesy ovládání. trošku silné kafe.. doufám že EA si tohle pošéfuje ...
      • Zmen nastavenia pre umbrella block z "E" na to co Ty chces.
        Chod do %Alice_Madness_Returns_Install_Path%\Game\Alice2\AliceGame\Config\DefaultInput.ini a zmen premennu name na klavesu, ktoru chces Ty +Bindings=(Name="E",Command="TriggerBlock true | OnRelease TriggerBlock false")

        Je to bug, ze nastavenia v hre nezmenia config v tomto pripade, ale nie je to nic co by sa nedalo odstranit.
    • mirroj
      Ja som tiež akurát dohral druhú kapitolu a nemám zatiaľ žiadne výčitky. Toto som presne od tejto hry čakal. Krása. Ostatné kapitoly moje hodnotenie myslím nezmenia. Asi som moc ovplyvnený prvým dielom :D. Takto sa robia hry nadväzujúce na "slávne" série... Pekne potichu bez zbytočných odkladaní, reklám a všetkého čo takým hrám škodí :)
      A ako sa pánovi recenzantovi nepáči zbieranie spomienok a "peprovanie" prasačích nosov s tým ja nesúhlasím. Tú hru určite neprestanem hrať kým je nebudem mať prejdenú na nightmare a všetko pozbierané na 100% :).
      No idem pokračovať v tom šialenstve :)
  • Bez komentáře...radši
    • Tak proč kvůli tomu píšeš komentář? :D
      • Protože je to mimoň.
  • já mám tu hru taktéž preš pc a pořád nemůžu přijít jak se ochríním tím deštníkem.. *16* tlačítko"e" mě né a né fungovat.. tak se chci zeptat jaká je ta další možnost když nastavení mi taky nejde na změnění jiného tlačítka *7* díky předem *3*
    • tlacitko "E" pro obranu destnikem lze pouzit pouze pri "zamereni se na nepritele" caps lockem ....
  • Tak, čerstvě dohráno a celkově výborný pocit, hru jsem si užil i přes spoustu bugů a problematických míst, kde jsem si myslel že ten mezerník vyrvu z klávesnice....Ale jinak je to fakt skvělý, muzika úžasná, atmosféra zvrácenýho Wonderlandu perfektní....Doporučuji zkusit...
  • co je to ten aim mode??? mám pocit že nikde není *13* *13* *13*
  • Akcni adventura? Z popisku mi to prijde jako 3rd person "shooter". Jake jsou tam adventurni prvky?
  • nevite nekdo jak roslapnout to debil.i srdce kdys znicite tu vez ja to hraju na klavesnici a proste mi to nefaka zadnym tlacitkem muzete mi pls poradit ? Us mam pocit ze tu klavesnicu rozflakam *16* diky za odpoved *4*
  • Hraju Alenku jedno odpoledne a jsem nadšenej. Je to presně taková hra jakou jsem si přál. Hodnocení 6/10 se mi zdá fakt málo. Jinak nevíte prosím někdo jak vytáhnou na obranu deštník, když hraju s xbox360 gamepadem? Na klávesnici to není uplně ono. A na gamepdau na to nemůžu přijít. Díky moc.
    • takže draku první musiš deštník najit a jestli si ho už našel tak pak musiš přejít do aim modu a pak to pujde jake tlačítko nevym :D (v nastavení nejdeš)
      • Přesně jak si říkal. Přejít do aim modu a "A". Díky mnohokrát. Moc si mi pomohl :)
  • Nehral autor náhodou na lahkej obtiažnosti? Hrám Hard a rozhodne nemám pocit že obyčajním rúbaním by som všetko pozabíjal.
  • hraju tu hru na počítači je fakt suepr a pak mám roztáhnou destnik mackam e a porad nic pak jsem kdesi cetla ze musim caps lockem zautocit a az pak ale to taky nejde poradite mi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit