Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to bude stejná pecka jako AVP 1 a 3. Doufam, že si vemou od Rebellionu příklad a soustředěj se i na ty filmový detaily jako schovávačky vetřelců v zaslizlých stěnách, kde člověk neví do poslední chvíle jestli je tam vetřelec nebo jen nějakej bordel, smrtelnej efekt kyseliny když to alien koupi zblizka brokovnicí a hlavně pohyb vetřelců, aby jen tupě neběhali v jednom směru, ale snažili se i trochu chytračit. Mají to snazší když je to hra jen za mariňáky, ale na druhou stranu natáhnout obsah tak, aby to nebyl po čase stereotyp, bude chtít dost úsilí. Možná místo nových druhů alienů by se mohli ve hře objevit space jockeys a trochu tim zahustit temnou atmosféru. No fandim jim ať to dopadne co nejlíp, těhle her je jak šafránu, L4D ve vetřelčím kabátu by mě hodně hodně zklamalo.
  • .... všichni držme klapačku a kupme si konzole *7*
  • Ano, třem lidem se to nelíbí, tak to natruc odepřeme zbývajícím statisícům PC-hráčů.Jednou z tebe bude dobrý diktátor.
  • Shenkster
    Tak snad se u toho budu i bát *7*
  • Nejlepší by bylo, aby se tato hra k pcčkářům vůbec nedostala do rukou. Beztak už teď dávají po fórech vesměs najevo, že pro ně nebude dost dobrá. Proto by měla vyjít na platformách, kde ji hráči ocení a kde vydělá a mezi ty se PC nepočítá.
  • ALIENVIK
    Snad tam bude survival mod jako v avp2, nejlepší bylo když se všichni hráči nahrnuli do slepí uličky a drželi pozice do posledního to byl adrenalin. Už aby to bylo *1*
  • diť poslední Duke se jmenoval Forever ne Waiting for another...
  • na tuhle hru se tesim...rozohdne od ni cekam vic nez od AVP3
  • Mechwarrior_bw
    asi 3 mesiace dozadu vyšiel redux 2 pre avp1 classic, nahodil tam dokonca niektoré modely z avp 3 ... treba vyskúšať ;) ... akurát niektoré textúry vymenil za nevhodné ale aspoň sú všetky hires.
  • Malleth
    Jasně...CoD je taky strašně realistický.
  • ehm ... po tom tragickém videu ze hry které se objevilo nějakou dobu zpátky jako máme od téhle hry čekat nějaký náznak realismu? no, to jsem se nasmál
  • Bohate by stacilo,kdyby to slo ve stopach prvniho AVP,ale v to neverim.
  • BcJazz: To co tu píšeš ale jaksi není vůbec k věci - četl sis ten můj příspěvek pořádně, já to bral obecně.
    Ty tu napíšeš co sedí tobě a podle toho to soudíš jako celek což se vlastně naprosto vylučuje s mím postem.

    Já tu totiž NETVRDÍM že na PC nevycházejí kvalitní hry (vždyť sám několik kvalitních zmiňuji - neumíš číst?) Jen tvrdím že konzole mají co nabídnout - toť vše.
    V debatě je fakt důležitý tomu druhýmu naslouchat a né začít psát svoji pravdu bez ohledu na to že uhýbáš o tématu...
  • ve filmu Hicks jednoho sejmul jednou ranou z pumpovaci brokarnou a i pistoli tam jednoho ustrileli, v tom bych problem nevidel *3*
  • Má pravdu předsedo!
  • A ty myslíš, že adventury, rpgčka, fpsky, závodní hry nevycházejí dobré i na PC? Maximálně tak to GT, ale toho taky nejsem příznivcem. Ano, na konzole vycházejí některé opravdu dobré hry, ale není to tím, že je ta konzole lepší, ale proto, že to tak chtěl vydavatel/výrobce. V tomto případě nejde o stroj, ale o marketing, takže porovnávat PC a konzole je v tomhle případě blbost. Porovnání konzole vs pc, by mělo být pouze: PC + větší výpočetní výkon, více funkcí, větší komfort při hraní. PC - Cena, neskladnost, nepřenositelnost. Konzole + Cena, přenositelnost, skladnost. Konzole - slabší výpočetní výkon, nemožnost upgradu, cena her, (pro mě) nekomfortní ovládání. Takže takto nějak bych to shrnul. *4*
  • Ten ,,realismus,, určitě nebude o boji s vetřelcema viz 11min video jak už tady někdo psal jak vetřelce praštil pažbou po hlavě to jsem se musel smát nebo brokádou jak je tam kosil jednoho po druhym na 2 rány. Pokud se tedy bere realismus podle filmu tak ani náhodou. Možná tak realismus prostředí a graf. zpracování. Ale přeci jen to by asi nebyla pak hra pro každýho kosit tam jednoho vetřelce na 5 dávek ze samopalu a jakmile by tě dostal tak jasná smrt.
  • no to je přece jasný, na konzole ani nic jiného než super-realistický FPS nevychází.. díky moc za port na PC *7*
  • Asharak
    Ať to vypadá dobře nebo špatně, určitě držím palce. Bylo by dobré aby skončila éra rychlokvašek a zase se nahodila nějaká ta úroveň. Hlavně co se "level designu" týče :)
  • V jedné gameplay prezentaci je možno vidět, jak mimozemská rasa u vojáka sraženého k zemi "realisticky" chňapne po kovové zbrani místo po mase a začne se s vojákem přetahovat a zvedat se od něj, místo toho co by sklonil hlavu a vojáka zakousnul. No jo, holt to bude velice náročné ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit