Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To blokování chycení Aliena mi teda realistické moc nepřijde (když vás ve filmu dostal do pracek, tak to byla v podstatě hotová věc...).

    Ale nebudu předbíhat, hra ještě není hotová, lecos se může ještě změnit a klukům v Gearboxu věřím (Borderlands patří mezi nejpovedenější FPS poslední doby)
  • kokot: Jen za tuto generaci menší příklad: Demon's Souls, Dark Souls, Uncharted, Gears of War, Final Fantasy, Valkyria Chronicles, Heavenly Sword, Killzone, Gran Turismo, Shadows of The Damned, Nier, Resonance of Fate, Vanquish.... a to je jen takový rychlý výčet....

    Na PC je kvalita vyšší to ano, ale pouze v grafice (u multiplatformu).

    Nejsem žádný fanboy do konzolí - dost hraju StarCraft 2, BF3 (na PC) a na Diablo 3 se klepu jak malé dítě, ale říct že konzole nemají co nabídnout je s odpuštěním hloupost...
  • jesusek
    V Gearboxu se dělá na Borderlands 2, Aliens a (BiA) Furious 4. Takže si nemyslím, že už dělají i dalšího Duka. *1*
  • Reálné a realistické jsou dva rozdílné pojmy, sci-fi nebo fantasy není reálné ale může být realistické. Zatímco reálné můžeme nazvat existující, realistické můžeme nazvat uvěřitelné podle toho, zda a jak se k reálnému přibližuje.
  • Díky bohu za to že rendy duka dokončil :-) zas tak špatný to nebylo a určitě už kutí pořádnýho duka
  • odkedy ma Randy oje*al s duke nukem forever, ze aka to bude pecka a s akou laskou ho dokoncuju, ... tak uz Randymu neverim ani nos medzi ocami.
  • jo, to jsem viděl, když kolega v práci (ajták) ukazoval průzkumákovy z vedlejší kanceláře taktiku, co se naučil v BF3. Alespon byla sranda. Neříkám, že jsou konzolové hry špatné. Jen říkám, že když se dělávaly hry jen a pouze pro PC, byla kvalita daleko vyžší. (porovnání BF3 vs SWAT, Rainbow Six-v MP také výborné)

    která konzolová hra nemá konkurenci? Slyšel jsem něco o nějaké Forze, ale osobně dávám přednost skutečnýmu stroji v garáži. A jak tu už bylo napsáno, dneska jsou všechny PC hry pouze porty/konverze z konzolových her.
  • Mluvíš mi z duše, nakolik vůbec může být hra prohlášena za realistickou, když v ní pobíhají mimozemští tvorové a bojuje se v ní zbraněmi, které neexistují *1* Ale i tak se těším a doufám, že to nebude stejné zklamání jako poslední AvP.
  • Porovnavat pc a konzolove hry v dnesni dobe je imho docela zbytecne,kdyz vetsinu pc her tvori konverze z konzoli ,vyjima nekterych zanru specifickych pro pc.
  • Mechwarrior_bw
    celé mi to príde divné, tie ich reči o tom akí sú veľkí fanúšikovia série, ako chcú ísť do realizmu a potom nám hodia na oči arkádovo ladené video kde sa hráč pretláča s alienom, pár krát ho drbne pažbou po hlave a odstrelí. Ja tomuto tímu jednoducho neverím ... radšej sa nechám prekvapiť ako byť sklamaný.
  • Na konzolich jsou zrovna tak dobre hry jako na PC, nektere ani nemaji konkurenci. Je jedno pro jakou platformu se to planuje, podstatne je, pro jake hrace je to urceno a jak komplexni to ve vysledku bude.
  • Zní to krásně a taky si to přeji to co píšeš. Naneštěstí mi spíš připadá, že marketingová oddělení firem z branže elektronické zábavy si nechala udělat nějaké nové průzkumy, co se má zákazníkům naslibovat pro zvýšení prodeje. Tímto neukazji na Gearbox, ale obecně na situaci jak to tu na Games (potažmo i jinde) čtu. Od začátku roku 2012 jako když mávne proutkem - naráz téměř všichni vydavatelé slibují mimo jiné i obsah, který má hráči poskytnout výzvu.

    Nemyslím si že je to špatně, naopak jsem rád. Otázka je nakolik bude obsah opravdu výzva a nakolik se jedná pouze o marketing, který cílí na Facebookové/PSN/STEAM statusy ve smyslu "číhejte lamy, dohrál jsem tuhle mrtě těžkou hru, to jsem dobrej, co?"
  • Stejny dojem mam z toho gameplay videa i ja.Obtiznosti prvniho AVP se nejspis nedockame.
  • Asi tak. Na druhou stranu, Far Cry vypadal v prvních screenshotech taky nevábně a demo se nijak nepovedlo a najednou hra vyšla a zrodila se z ní legenda. Kéž by se to povedlo i v tomto případě a AvP dostal kvalitního nástupce.

    Jelikož to ale plánujou hlavně na konzole, tak je ta naše šance asi jen 1%.
  • Ja se obavam,ze obtizne hry,ktere predstavuji pro hrace vyzvu ,neni to,co vetsina hracu chce.
    Staci se rozhlednout,jake hry se prodavaji nejvice.
  • GlaDOS
    Kosit stovky nabíhajících hloupých Vetřelců v řadě mi jako arkáda připadá.
  • Hairy_Ass
    Z toho prvního gameplay videa ten důraz na realismus zrovna nebyl vidět. Třeba bude výsledek lepší, ale moc tomu nevěřím.
  • Odvážná slovo ano, ale podle mého skromného názoru ke vidět, že vývojáři i potažmo vydavatelé
    chtějí dát hráčům hru, která by měla být opravdu jen pro náročné publikum. Možná je to i prodejní strategie. Vlastně, když si nad tím zamyslím, tak je to možné. Dáme hráčům co chtějí. A to se pořádně zapotit u hry, která je baví.

    Doufám, že znovu nastane období kdy hry již budou opět těžší a hráčům dají opět zabrat. To by byla dobrá obchodní taktika. Pořádné hraní, které vydrží. Hudba budoucnosti ? *5*

    Váš Werdes
  • Od teď nevylézám z domu, abych nepotkal reálného vetřelce. *1*
  • Odvážná slova *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit