Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes znatelne vic lidi, hodne cestuji a klidne na rok. 

  • Tak ja to nedelam ze bych byl sice zavalen lavinou a nebo lezl v Nepalu nekde a hned. Presto treba samany v te Americe, jizdu na motorkach v Africe, jsem normalne zazil. Zadrzeni policii taky. Takze 80% pisu z vlastni zkusenosti, zbytek je urcita nadsazka, kterou treba zaziju pozdeji. 

  • Dokud jsem neměl sám děti,  tak mě některé hry a filmy nechávali chladným.  Nebavily mě, přišlo mi to nudný,  nezajímavý. Co jsem dvojnásobný otec je vše jinak.  Možná proto je tlou moje srdcovka nr. 1. Ale chápu,  že mladým a bezdětným hry typu Tlou nebo filmy typu The Road nebo Cargo vůbec nic neříkájí. 

  • Sainten

    Já si to sakra po tomhle počteníčku zahraju. A ani ne proto, že bych ujížděl na zetkách, nebo motorkách (no trošku jo), ale prostě proto, že na toxický vztahy jsem fakt expert. lulw

  • Derp_1337

    Bývaly doby, kdy Angry Joe byl relevantní a dokázal se s lidmi podělit o jeho skutečné a zajímavé názory. Jenže ty doby jsou pryč. Posledních pár let se jenom veze na vlně popularity a jeho příspěvky jsou ve stylu "kam vítr, tam plášť".

    To už prostě není žádný argument "Angry Joe tomu dal nízké/vysoké hodnocení". AJ je jako politik, říká to, co jeho fanboys chcou slyšet. Když fanboys něco hatují, tak on si taky zahejture, když fanboys chválí, tak on bude taky chválit. Prostě nulová integrita.


    Občas to chce si udělat svůj vlastní názor. Skus si TLOU2 zahrát (a dohrát) a uvidíš. Nevěř slepě nějakému youtuberovi. Dost pravděpodobně budeš pozitivně překvapen.

  • TheGGG

    lul

  • ALHAZRED

    Nadehra Diky jen vic :D

  • Maxianimal

    lol

  • Maxianimal

    Angry Joe? Na toho ještě někdo kouká, nebo snad ještě bere vážně? :D Ten byl relevantní tak před třemi, čtyřmi lety. Teď jen říká to, co chtějí lidi slyšet, vlastní názor nemá. Tfujtajbl jen si na něj vzpomenu.

    Jinak Golf Simulátor... hodně originální, to jsem ještě neslyšel /s. Hele v pohodě, někdo rád generický nudný repetitivní srágory typu Days Gone, někdo Golf Simulátory, lidi jsou různé.

  • TheGGG

    já se zase zasmál u toho golf simulátoru tlou 2, pak to okamžitě šlo pryč z ps4, směšná pakárna, angry joe dobře udělal, když tomu dal 6/10

  • TheGGG

    days gone mělo perfektně zpracované zombie hordy, tlou 2 jen hloupoučký příběh a otřesně napsané postavy....

    ve výsledku je tlou 2 podprůměrná hra s naprosto mizerným user score...

  • TheGGG

    ono někoho fakt tlou 2 bavilo? Ta hra byl směšný odpad který sloužil jen jako meme.... jak říkal angry joe, 6/10 pro tlou 2 a to jen kvůli technické stránce.

  • twicer

    Jj vedlo to tam, kam jsem předpokládal. Jsem úplnej prorok. Nechápu nic, ty chápeš všechno. 

    Že vyniká, neznamená automaticky že je nejlepší. Znamená to pouze to, že zmíněný aspekt je lépe zpracován než v množství jiných otevřených světů. Je to silná stránka hry.

    Mám celkově dopravní prostředky v otevřených světech rád, takže to pro mě hraje důležitou roli, které si všímám. Nic víc nic míň.

    Reagoval jsem pouze proto aby další prohlížející měl názor do kontrastu stím tvým, že ono to nebude úplně černo bílé. Teď už ti klídně odkývu že je to průměrná hra úplně o ničem.

  • twicer

    Dík! Jasná věc, ale jen z druhého dílu. 😇 Najdeš ho tu.

    Vté době jsem procvičoval portréty, takže jich je tam o něco více, než by bylo u zombie hry záhodno :D

  • ALHAZRED

    Krasny sou Diky a z Dying Light by nebyli ? :D

  • Maxianimal

    Nechápeš nic. Píšeš, že DG vyniká nad ostatními open worldy. Já ti to vyvrátil. Nevyniká. Nevyniká vůbec v ničem. 

  • twicer

    Jojo, dostal jsem před rokem od kamaráda, vyrazilo mi to dech, lepší dar jsem nemohl dostat. Jsem ještě furt lamička, ale dost mě to baví, člověka to dokope občas vyjet někam ven. 😀

  • medveddd

    Super koníček, i ty z reálu jsou moc najs! Ty děláš dronem?

  • twicer

    Díky! Jsem na to docela ujetej poslední roky, zrovna pracuju na kolekci z Doomu. 🙂

  • twicer

    Jj srovnávat projekt typu RDR2 s DG, už asi chápu kam tohle povede.

    RDR2 je jednoduše další hra, kde tvůj povoz hraje důležitou roli a povedlo se jim ho pěkně implementovat, nějak vtom nevidím ten argument který by tím zdiskreditoval stav v days gone. Navíc motorka ti neuteče, kdyz ji chceš zapojit do probíhajícího boje :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit