Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.V.Stalin

    Ten týpek se ale od svatby (možná i dřív) nepřevlík 😂

  • mr.clayman

    Přiznám se, že článek jsem z větší části jen přejel očima, ale i když z čistě racionálního hlediska s argumenty autora více či méně souhlasím, pro mě osobně celou hru shrnuje nadpis posledního odstavce: "Ta hra má srdíčko". Jen si dovolím to mírně přefrázovat: "Ta hra má skutečné srdce."

    Days Gone, ačkoli je to open-world hra a trpí tak většinou neduhů her podobného ražení, je totiž dle mého názoru o něčem jiném, než hry jako třeba Horizon, který osobně mám taky moc rád. Days Gone nevypráví o tom, jak lidé přežívají v nehostinném světě, kde vládnou zombíci. Days Gone chce vyprávět o tom, proč lidé přežívají a proč přežívat chtějí. V tomhle ohledu je ta hra jedinečná a v mým srdci má proto speciální místo. Je to příběh o lásce a přátelství v kulisách zombie apokalypsy.

    Čert vzal technický stav po vydání nebo problematický pacing (ačkoli s tím jsem osobně neměl žádný problém a spíš mi vadil pacing např. v TLoU PII). Už jsem ji dojel dvakrát a kdykoli si ji rád zahraju znovu.

    A soundtrack má taky boží. 😀

  • Mi prostě nepřišel na chuť hlavní týpek, byl takový nemastný neslaný, já chápu koncept "obyčejnej člověk" ale i to se dá uchopit líp, viz. autorem zmiňované The Last of Us (myslim to první a poslední), Joel byl taky "nikdo" ale byla to tak dobře napsaná postava, že její charisma bylo jako Freedom tower, u tohohle jsem měl pocit když jsem koukal na tu kšiltovku do zadu, že hlavní prioritou té osoby je najít poslední kopii beastie boys intergalactic

  • frank.horigan

    Jestli se ti hra nelíbí, tak ji prostě nehrej :)

    Já taky nepřišel na chuť třeba Metru Exodus a tak už se k tomu asi nevrátím. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit