Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes jsem to dohral a muzu doporucit vsem fanouskum teto serie ale i tem co assassins creed nikdy nehrali super hra bavila mne asi nejvice z cele serie velkym plusem zde byl lov zvirat, ktery po case omrzel, ale bylo to prijemne zpestreni dale bych vyzvednul namorni bitvy ktere proste nemaji chybu, prostredi take perfekt akorat pribeh by chtel trochu doladit ale co vysledny efekt 9/10
  • Plně souhlasím stímto názorem a vyhrabávat ze hry všechny chyby a maličkosti to už snad opravdu neni normální zřejmě si pan smutný asi neuvědomil že se AC3 odehrává v Americe za doby revoluce a už kvuli tomu odsuzovat hru že mu tam chybí stavby z Říma Florencie nebo Istambulu je podlě mě pěkná blbost. Já dávám minimálně 9/10.
  • vonTossis
    Jsem asi šťastný člověk, protože je mi úplně jedno jaká čísla hra dostává v recenzích. Já jsem naprosto nadšen. Každopádně bych si dovolil jednu konstruktivní kritiku, protože si tohoto jevu všímám poslední dobou častěji. Zkuste hru recenzovat takovou, jaká opravdu je a ne podle toho, jaká jsou vaše očekávání. Recenze je plná toho, jak Aleš očekával více stealth atd.... To že je to ale jinak, neznamená, že si to zaslouží výtku, pokud je to uděláno dobře. Samozřejmě tomu i tak rozumím, ta hra k tomu docela svádí, ale i tak mi to přijde trochu nefér. Jinak dobře napsaná recenze.
  • V AC 3 mi vadilo moc nepřátel proti ostatním dílům to bylo hrozné mlátil jsi 1 a druhý s mušketou stal v pozoru. Naštěstí AC3 má tolik předností že tuto nevýhodu zastíní(námořní bytvy,krásná příroda,lovení zvěře,vedlejší ůkoly)8,5/10
  • Žádám vedení ústavu v Bohnicích, aby tohoto člověka (delantanayu) už nepouštěli psát komentáře na internetu.
    Děkuji
  • Musím se autora recenze jednoznačně zastat. Ze hry mi zůstala jen hořká pachuť a pocit nudy. Jedná se vlastně o koridorovou vyvražďovačku, která svou tupou šablonou hráče vyloženě uráží. Pocit nesvobody hráče provází na každém kroku a o nějaké alternativní cestě nemůže být ani řeč. Často jsem měl pocit, že si nehraji, ale jen hledám a zkouším, co po mě vlastně herní vývojář chce a jak se rozhodl, že to mám udělat - mnohdy se jednalo o nelogické a tupé řešení, kterému se snažím apriori vyhnout.
    Relativně nedávno jsem měl tu čest s žánrově odlišnou, avšak hlavními postavami podobnou hrou, Dishonored. Zmíněná podobnost ovšem končí hned tam, kde začala. V Dishonored je doslova záplava možností, maximálně přehledný game gesign a hlavně pocit, že hru ovládá hráč!
    Recenzent byl k AC3 docela shovívavý a velmi dobře vystihl základní nedostatky. Proč se utápět v popisu tuny balastu, když celek a hraní samotné narušují významné chyby - máme nové auto, ze kterého je úžasný výhled a uvnitř je deset držáků na nápoje, navigace pro jízdu i po moři, pravda, nemá motor, ale toho si snad nikdo nevšimne...
  • Poprosil by som vedenie Tiscali games aby tento clovek(Ales Smutny) uz nikdy nepisal recenzie.
    Dakujem.
  • Zdravím. Před rokem mě na ps3 hodně chytla hra red dead redemption u které jsem natrávil neskutečné hodiny. Myslíte si, že se mi AC 3 bude líbit? Mám rád volný svět, nepovinné úkoly apod. Prý je ac3 i na ps3 česky otutilkován? Díky za názor.
  • Nevím ale já naprosto s autorem recenze souhlasím....Hrál jsem všechny 3 předchozí díly a všechny mě absolutně bavili. A co AC 3? Slabé....obrovský skok pryč od všeho co tuhle herní sérii dělalo tím čím byla a byl to skok špatným směrem. Není to špatná hra ale vůbec nedosahuje kvalit předchozích dílů. Je mi jasné, že zaslepení fan boyové co si neumí přiznat pravdu a podívat se na tu hru s odstupem mě zahrnou mínusky a kdo ví čím, ale je to pravda. 7/10 je naprosto přesné hodnocení. Nesympatický herní hrdina, podivný soubojový systém, lineární mise.....nemyslím si, že to jsou jak vy říkáte ,,malé" a ,,přehlédnutelné" chyby.
  • AC3 je najlepsi z dielov co som hral. Ako fanusi AC som nadseny a 7/10 je malo, lebo jedna sa skor vynimocny pocin na tuto dobu!!!
  • Muj sen taktez, co treba takova vrazda Jeana Paula Maratta? :)
  • To co si napsal je naprostá pravda ALE zbroj sem kupoval pač vypadala líp a verboval sem občas na zpestření, stejně jako některý vychytávky. Koupil si pár krámků. A timhle stylem mě ty hry přišly určitě lepší než průměrný, určitě lepší než když zjistíš že všechny souboje se daj vyhrát bez ztráty života si pak celý roky řikat "To je stejně hrozný jak si to dávám, úplně jak v průměrný hře" *1* Tady se stim už aspoň nesr*li a ty souboje jsou aspoň vymazlenější *5*
  • nevíte někdo kde najdu speciální železný ingot..?
  • Nevím co děláte assassins creed byl vždycky a vždycky bude pouhý historický blockbuster.Celkově se mi líbí zpracování historie "zábavnou" cestou a věrnost historické předloze je také úžasná(celkově výprava a prostředí),ale to je tak jediné co se dá na hře pochválit.Assassins nikdy nebyl hrou na zabijáka byla to čistokrevná řežba plná líbivých animací se spoustou nadbytečných hovadin které člověk nepotřeboval.Proč bych verboval assasiny když zabiju 20 chlapu sám,proč bych si kupoval lepší zbroj a zbraně když můžu všechno zabít pomocí pěstí a counter atacků(ve dvojce).Snad první recenze která se nebojí do této série opřít.Pro mě bylo assasins creed vždy průměrná ale na oko líbivá hra.
  • Pane Smutný ,nic proti vám ale nepište už recenze na počítačové hry, protože vybrat ze hry i ty nejmenší chybky a pak to ohodnotit fakt není normalní .
    Sleduji vaše recenze už delší dobu... a nejhorší recenze jsou prostě od vás, proto doporučuji recenzovat filmy, tam nic nezkazíte..
  • Konečne niekto....konečne niekto, kto to vidí podobne ako ja. Mne vypadli oči z jamiek, keď som túto recenziu prvý krát čítal. (v poradí to bola 4 recenzia na AC3) Vadilo mi aké chyby sa hre vyčítali ...opakovane...a recenzent na mňa pôsobil ako chlapec, ktorý sa nám chcel len vysťažovať ...ako ho hra nebaví...O to sa robí recenzia?
  • EDIT: Deru kui wa utareru :)
  • Ešte trošku off topic... DOOM 3 BFG Edition 4/10 to fakt ? A Call of Duty: Modern Warfare 3 ... 7/10 ? To mi vysvetlite...DOOM 3 BFG som kúpil a som celkovo spokojný. Dostal som to, čo som čakal...čistokrvná nefalšovaná "řezba" (upravená do HD) akou Doom vždy bola. Žiadne stačte "E" a hodinové dialógy. Ta čo vlastne na Games chlapci čakajú? Že by ? If Doom was done today? Je to retro kabátik, uřcite by to šlo :) Však posúďte sami http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
  • Kdo má rád sérii Assassina nutnost, a pro zbytek je to nejlepší hra na zimní a především Vánoční období :) Není potřeba předešlých dílů, ale určitě to není krok zpět :-)

    A proto končím pořekadlem:
    "Deru kui wautareru"
    - F&F: Tokyo Drift -
  • V Re-play recenzovali AC3 a odsoudili lezení po stromech a jejich celkové zpracování.
    Už při pohledu na recenzi bylo jasné, že člověk který hrál sekvence puštěné v recenzi měl velký ( ne, měl obrovský problém s ovladačem, nebo byl hrozně nešikovný ) a protože se držíte pravidla "10 minut hraji, 10 hodin píši" stromy a pohyb po nich byly odsouzeny...a i pán kterého jsem potkal v obchodě s hrami věděl, nebo spíše si pamatoval s recenze jen to, že stromy, les a pohyb je špatný...přitom to není vůbec pravda a je to nesmysl, je to dovedené téměř k dokonalsti a použil jsem téměř jen proto, že není v AC3 možnost hrát za Predátora :)

    Takovou sílu mají média, a ikdyž je Bětka z Re-play krásná :))), recenze stojí za....
    A stejný případ AC3 recenze je zde...nic není dokonalé, tak proč to chceme/te po hrách? Pro mě byl, je a bude AC3 GOTY a je to trošku návrát k časům minuým, kdy se hry nedělaly jen pro peníze, a hrací doba není jen 5-10 hodin.

    Čeština a 1080p na PS3 moc často nebývá a tato hra to má, a ikdyž nemuseli, v Ubisoftu utratili spousty peněz za věci, kterých si spoustu lidí ve hře ani nevšimne, a v recenzi o tom padne jedna věta, a někdy ani to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit