Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překlepy a chyby to je moje druhé jméno. Ano vím, ale podle mne by se hra měla jmenovat jinak, protože nectí prvotních ideí a konceptů zájladního titulu. Asi jsem staromódní a starý na nové hry, ale je to tak.
  • ales.smutny
    Kristepane, nikdy mne nepřestane fascinovat, že někdo uvěří sebevětší, jakkoliv nelogické kravině, kterou někdo na jiného anonymně nablije...:)

    Každopádně, pokud tě trýzní proč tahle hra dostala sedmičku, zkus si přečíst recenzi, "pár" normostran jsem tomu věnoval. Pokud tě trýzní že dostala sedmičku...s tím ti nepomůžu :)
  • Mazii
    Tak proč takový člověk musí dělat recenzi na nejočekávanější hru roku?!
  • To je docela zajímavý, zrovna jednička a Revelations byly nejhorší díly. :D
  • zazrak nebol len v tych troch odlisnych farbach vyjadrujucich tri "odlisne" konce, mali nechat iba jeden z nich a bolo b to fajn
  • a ktora deseDina bola zapnuta u teba pri pisani toho komentara? :)

    mainstreamove su preto, pretoze ich hraju masy....a kedze vacsinu ludi nebavi nad hrou velmi premyslat, popripade na to nemaju ani cas....tak radi siahnu po nejakej odreagovacke....poznam plno ludi, ktori si zahrali dishonored, no radsej rambo stylom, pretoze stealth vyzadoval cas a zapojenie mozgu...
  • Ahoj,
    docela chápu rozhořčení některých lidí, ale pokud si hra nese "trademark", který je znám pro určitě aspekty, je jasné, že se změny nebudou líbit všem. A rozdíl v tomto titulu je opravdu velký. Je to jako si koupit něco, kde je napsáno Cola, a přitom tam budete mít pomerančovou limču.

    V hrách mne takto zklamal SC: Conviction, jenž se měl jmenovat třeba Sam Fisher's Revenge nebo tak něco. S původními hrami to nemělo nic společného.

    Dobře že jsou tu tituly jako Dark Souls. Hrateností vynahradí celou ságu jiných herních sérií, kdy je každý nový díl horší a horší. Jiný a jinačí. A to i přes mizernou optimalizaci.
  • Hratelnost ME3 zůstala alespoň tak nějak věrná předchozím titulům. Jen ten původní konec nebyl žádný zázrak.
  • A co třeba místo kritiky napsat vlastní recenzi? Upřímně nemám iluze o tom, že u obrovských "plátků" funguje tlak PR a Marketingu vývojářských nebo vydavatelských firem. Proto hra sklízí vysoké známky. Nebo možná proto, že mentalita některých hráčů preferuje lineární jednoduché mainstramové hry... Což je dnes takovým standardem. AC3 se snažil zalíbit i casual hráčům, kteří baží po akci, krvi a u kterých může být zapnuta jen desedina hemisféry.
  • -5 za linearitu -2 za patriotismus +1 za namorni bitky -7,2 za nelogický design +0,6 za zpracovani snehu + 1.116 za období a nakonec - 5 za achievmenty a budouci DLC ... takze to dela 7/10... vyjadreno slovy: lepsi jako Metal of horor 2 ale horsi jako Torčlajt 2. PS:revelations byla sraččka
  • Ak su pre teba taketo konce fail, tak si pre lepsi pocit radsej precitaj rozpravku o Jankovi a Marienke.
  • Assassins Creed 1 by mohla byt kludne synonymum pre stereotyp...
  • To já radši holky no.
  • presne o tom som hovoril....lenze mna uminuskovali k smrti....ludia nevedia pochopit, ze tento Suchy...teda Smutny....si hodnotenia vybera este pred hranim.....a potom sa tomu snazi prisposobit aj recenziu, takze vytahuje chyby, ktore niesu caste, popripade ktore by si vacsina nevsimla....o tom som rozpraval, ked som hovoril, ze je neobjektivny.....mne by bolo vazne jedno, keby tej hre dal 4 body z 10, ak by mala realne chyby a nie tie vymyslene od Smutneho
  • Smutný je známej islamista, proto mu indiáni vaděj. Rozplývá se nad hrama jako Sword of Islam.
  • A co když je to naopak, kdy právě dokázal střízlivě poukázat bez přílišného nadšení devítkových recenzích právě na problémy, které se okolo AC3 točí? 7/10 je naprosto v pořádku verdikt. Adept na hru roku to může být, ale těžko zakryje fakt, že kromě toho, že AC3 je sice působivou záležitostí, má řadu neodělků, občas zajímavých bugů ( u mě to byly objevování se postav přímo na scéně ) a ne z celé hry jde cítit využitý potenciál. Navíc obecně bylo řečeno, že AC3 není žádnou katastrofou, ale není dokonalý.
  • Jediny duvod, proc AC3 nedostala 10/10 je to, ze recenzujici je rasista co nema rad rudochy, protoze maj velky klacky. *11*
  • O ezio tam zmínka je, ale jaká ti neřeknu jen jsi to zahrej je to neskutecna hra. Hlavně po páté kapitole se vše rozjede :)
  • 7/10? Uvidim, jakmile hra vyjde, zda je tato znamka opravnena. Ale vzhledem k tomu, ze jinde sbira devitky a je oznacovana jako kandidat na hru roku, tak mam trochu pocit, ze autor recenze uz pred prvnim spustenim byl plny skepse coz se projevilo na celkovem dojmu z hrani AC3.
  • Proč mám takový pocit, že u AC3 je konec stejný fail jako u ME3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit