Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je to hodně zajímavé :)

    Jak může někdo napsat do recenze na AC3, která je jak všichni víme o občanské válce, o Indiánech, Francouzích, Britech a především o Američanech a o jejich historii, že je moc Americká, a podobné nesmysly? To je jako psát recenzi na Gran Turismo 5 a napsat, že to jsou jenom auta a je jich tam moc, nejde si vybrat nic jiného než auto a proto dávám 7/10 :)

    Doufám, že už nikdy psát žádnou recenzi nebudeš, nic ve zlém, ale všichni do jednoho píšete jen okraj toho, co se ve hře opravdu skrývá a ve finále je to pět stránek keců okolo, které nikomu nic neřeknou, a člověk tak zjistí pouze názor jednoho člověka, který nejspíš neměl rád už první díl.

    Z vlastní zkušenosti napíši, jakou sílu má PR.
  • A ... kanón postaviť na streche v AC Revelation :) Alebo ničenie barikád baranidlom ?!# Ja neviem. Strategický mód, ala tower defence, som prechádzal zo "zlomenými zubami". Do dnes neviem pochopiť, čo to malo spoločné s pôvodnou hrou, hernou tématikou, čo ma na AC 1 nalákala. V tomto mi príde AC 3 lepší a podobný v mnohých veciach idei jednotky. Mnohí tvrdia, že sa to odklonilo od AC konceptu hry. Ale ktorému, Brotherhood alebo Revelations ? Za to som sa modlil, aby konečne hru urobili trochu inak, aby som konečne bol assassin, ktorý zabíja a nie, nosí kanony na strechy...Tak prečo vlastne je to hodnotenie nižšie ako Brotherhood, Revelations ? Mne je jedno, že sa to nepáči recenzentovi, a nech to má aj 4/10 ale Brotherhood tak aj Revelations majú mať 3/10 Jednoducho to je neobjektívne... a podľa mňa neprofesionálne ... S týmto sa napr. na pcgamer nikdy nestretávam...
  • posila
    "Mimochodem, už tu nejsou léčivé lektvary, zdraví se vám regeneruje mimo boj nebo pomaleji během samotného boje. Kdo by se nadál, že v AC hrách člověk uvidí prvky ze stříleček..."

    Takze to funguje stejne jako v AC1? Lecive lektvary, jak byly implementovany v AC2 - ACR, byly uplne zbytecny herni prvek. Bylo jich porad dost, daly se sehnat kdekoliv a jen zridka je bylo treba pouzit. Verim, ze to tu uz nekdo na tech 13 stranach komentaru vypichl, ale pri letmem proklikani jsem to nevidel, tak to projistotu pisu taky ;)
  • Zkoušel to někdo na slabší sestavě nebo nějakém středním notebooku ?
  • Zadne spoilery :). Dohrano. Hlavni linie + vsechny namorni mise....zadne okouneni okolo, opravdu jen behani od mise k misi a ve finale 16h52m... (procentualni splneni cely hry ukazuje 46%) To je na dnesni pomery hodne dlouho kdyz vezmu v potaz, ze jsem opravdu nedelal nic jinyho nez ze jsem plnil mise a mozna tak hodinu stravil poflakovanim... Uz se tesim na druhe kolo...
    Mimochodem doporucuji kazdemu kdo se v tehle historii moc nevyzna (cti: neni expert) cist si Connoruv denik...bez toho se,vzhledem k casovym posunum tkerych se nezucastnite, muze stat ze spoustu veci nebudete chapat...
  • ales.smutny
    Chyba to určitě není, užije si podle mě všechny hry :) Ale jak už bylo psáno, Brotherhood a Revelations dávaj hlavně hodně Desmondově linii...a je s nimi oběma dost zábavy, hodně přidávají i Eziovi :) (jen už je to nápor na peněženku, no...:)
  • Paradox_czech
    Hraju taky Ac3 první ze série a nějak jsme nepostřehl že by mě to nějak hendikepovalo.I když si určitě AC a AC2 dokoupím.Ta hra mě úplně dostala.
  • Jak Brotherhood tak i Revelations MASIVNe posouvaji desmonduv pribeh, obzvlaste Revelations ale i v Brotherhoodu jsou zasadni udalosti
  • Vďaka Aleš za radu, ale tak som premýšľal, že kúpim AC 1,2 a k tomu AC3. Bude to tak lepšie. Keď dostane hlavné diely, tak by to malo stačiť, nie? Brotherhood a Revelations neboli hlavné línie dúfam. Inak by to asi nebola trilógia ... *4*
  • Ja nehral akorat Revelations a docela se ztracim v linii Desmonda, ale troska cteni pripadne youtube videi a bude to v pohode...
  • ales.smutny
    Connorův příběh, což je cca 90% hry je víceméně samostatný (pár narážek na předchozí hrdiny a díly tam je), ale linie s Desmondem (která je vlastně tak trochu hlavní) mu nebude dávat smysl, tam není prakticky nic vysvětlováno, až na opravdu hodně rámcové věci.

    Já bych to vyřešil tím, že dostane AC3 a děj kolem Desmonda si někde vyčte, protože to jsou vždy fragmenty z celkového času hry :)
  • Lidičky help :) Chcel by som ACIII kúpiť synovcovi, ide mi o jendu radu. Keďže predošlé diely ho minuli a rozmýšľam na kupov tohoto dielu, je tam nutntosť kúpovať aj predošlé časti? Je ich pekná množina :) Môže to hrať bez znalosti predošlého príbehu? Je tam príbeh z jednotky a dvojky dovysvetlený? Rekapituácia alebo niečo podobné. Alebo je to celkom samostatný príbeh? Ďakujem za všetky rady *3*
  • de...ti sa najdu vsade a ty si toho dokazom *3* , len dalsi smiesny zaslepeny fanboy
  • Ale notak, dělají si z tebe srandu *9*
  • Conor je borec. Kosí nepřátele pomalu jak Kratos na Olympu. *1* Ne AC3 asi pro fanoušky série bude pecka i tak. Má své chyby, trošku pomalejší rozjezd a hlavní hrdina opravdu nemá tak vykreslenou osobnost jako třeba Ezio. Nadruhou stranu autoři nám i tak naservírovali kvalitní kousek, který nám posouvá příběh dále (ještě nemám dohráno). Ve hře najdete bugy, hra vám přijde lineární, ale mě to atmosféru hry zas tak nenarušovalo. A atmosféra u hry je pro mě taky jeden z hlavních faktů. Jinak s recenzí souhlasím, kritika je na místě. Zároveň však hru beru jako povedenou i když má své neduhy ;-). Utracených peněz nelituji ;-)..
  • tak to je hodně kryptofašistický!
  • Chápu postřeh, že některé "legendární" hry byly prakticky crapy. Ale je znát , že si některé z nic opravdu zaslouží status legendy pro svou ideu, zábavnost či odkaz do budoucna.
  • h0p3
    promiň anebo ani nemusíš, ale ty seš normálně hloupej kluku *1*
  • h0p3
    jenže jednička má o 10-15h míň než dvojka *3*
  • Pít a psát... to není ideální kombo.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit