Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste si stezujte, ze vam tam pridali lov a nic za to nechteli. :-) Vzdyt jinak jde o uplne to stejne co ctyrikrat predtim a veskerou kritiku pouzitou v recenzi bych mohl s klidem uplatnit u vsech dilu.Vedle rozmaniteho AC3 jsou navic ostatni dily stereotyp a nuda.
  • Ja uz AC hraji jen ze zvedavosti jak cely ten pribeh dopadne. Hratelnost me prestala nudit uz od brotherhood.
    • Nevím jak vy, ale pordle mě od brotherhoodu ta sranda teprve začala... *15*
      • Preed
        Podla mna je brotherhood najhorsi diel serie a zacalo to ist s kopca s celym AC ked vysiel.
  • Nemá smysl tyhle recenze absolutně řešit nehratelnému skyrimu dali 9 nebo 10 ted přesně nevím... takže tak..
    • Tiez dost dobre nechapem v com bol nehratelny. Ja som v nom nahral 212 hodin a na par questov, ktore nesli splnit, lebo sa nejak posrali, som stym ziadny problem nemal.
    • Když chceš diskutovat, není vhodný lhát, či psát nesmysly - to jak si to člověk vyloží. Že je Skyrim nehratelný je kolosální nesmysl. Že mu dali tak vysoké hodnocení, asi v pořádku není, ale to už je jiné téma... *7*
      • Srovnej si funkčnost hry ihned po vydáni AC a skyrimu... Update fungovali přibližně stejně jako opravy na free WOW serverech kdy vydají opravnej balíček a začnou ti lítat draci po zadu a jiné nesmyslné hlouposti.. Prostě hodně sou tyto recenze ovlivňovány fanouškovstvím..
  • Jarri
    hra je dobra. nechapem co sa tam spomina, ze ti, s ktorymi bojujete len cakaju kym zabijete toho prveho. ale ved to bolo vo vsetkych dieloch :) Tu su aspon double killy. nebolo spominane ako sa vam rozrasta vasa dedina o roznych remeselnikoch. hre by som dal 8,0/10. skoda len, ze su tam dve mesta. je tam toho vela co robit mimo hlavneho deja!
    • v jiných dílech neměli všichni kolem tebe pušky, u chladných zbraní to šlo ještě se zatnutými zuby přejít
      • Preed
        Sak ale oni normalne strielaju,dokonca je tam taky ten pohyb,ze chytis vojaka ako ludsky stit a nechas ich strelit do neho,hral to tu vobec niekto?:)
  • inya
    OK, dohrano, a jeslti vas zajima nazor zensky tady je. :) Slintala jsem u traileru a obrazku a u vseho co se tykalo AC3 a tesila jsem se na nej jak maly decko. Ze zacatku me tema Emeriky moc nezaujmulo prece jenom z krasne Italie do lesa mezi par chajdek se mi moc nechtelo :) Dobre snad to zvladnout a udelaj nejaky peckovy prostredi - cca pred 10 dni jsem se k AC3 konecne dostala! :D Sice nemam peckovej kompujtr takze detaily na nizkou uroven ale to prostredi uplne bozi! Myslim ze prostredi se jim povedlo na vybornou ale pribeh uz trochu pokulhava. Zarazilo me jak je hra fakt kratka, snazila jsem se plnit vedlejsi mise a hlavne budovani osady, ostatni vedlejsaky me prestali bavit po zjisteni ze jaksi za nej chybi nejaka odmena (naka motivace byt musi krom lezeni po krasne krajine) Kdybych hrala jen pribehovy mise tak to je fakt za chvilku dohrany a nejak jsem treba nepostrehla kdy se Connor setkal poprve se svym tatkou - co ja vim tak poprve v kostele kdy se uz evidetne znali a co predtim? Koupim si jine obleceni a ve videjiich je porad to same puvodni a pak sup zase do jiny barvicky....Co dal? Jo opakuju se jak uz tu psalo hodne lidi - prislo mi to malo Assassinsky :D Krom peknyho uboru a spony na pasku to tam s Assassinama nemelo nic moc spolecnyho. Vetisnou jsem musela nekam vlitnout na plny koule ( i kdyz zadny nemam) a vyvrazdit vsechny ktere jsem potkala, zadne skryvani zadna taktika, skrytou cepel jsem skoro nepouzivala protoze na co ze jo na masakr se proste nehodi. Jinak kombicka luxusni to zase jo ale vadilo mi ze pokud jsme zabila nekoho na strese tak ostatni straze hned po me sli aniz by me vubec videli a bezeli za mnou automaticky.Cekala jsem treba vetsi spojitost s indiany - pouze Connoruv kamarad a trapne dabovana indianska babicka je kurevsky malo na to ze je hlavni postava polovicky indianek - mimochodem super indianstina. Namorni bitvy na ktere jsem se netesila se mi docela dost zalibili a provedeni taky bombasticky, rvouci kamos ze plujeme na plny plachty se mi faakt libi :) Ale zase dopluju vyhraju a zadna odmena :D Cela hra mi prijde neco ve stylu Mafiie 2, krasny prostredi super hudba vsechno super, jediny co tomu ubira je pribeh coz bude asi dost podstatny a to ze na krasny velky plose je vcelku prd co delat. Doufam ze bude nejaky dalsi dil samozrejme jen se velmi modlim aby se am to neposunulo do druhe svetove valky a aby hitler vlastne nebyl templar. Nej proste byl asi AC2 - i tohle je supracka hra ale klasicky co se jim povedlo nekde neco vylepsit tak se jim povedlo zase nekde neco z*urvit :D 8/10 Hawk! *2*
    • za všetky veci dostávaš odmeny... buď body G v Uplay, za ktoré si môžeš niečo kúpiť napr. do multiplayeru, obleky, wallpapery...atď. Prípadne v hre, napríklad odmena za námorné misie bola "All Washed Up" 40G ...A keď som zbieral tie drevené nohy, postupne sa mi pridávali nové námorné misie, čo je tiež forma odmeny...ak keď máš kompletku všetkých nôh, pôjdeš pre pirátsky poklad, kde získaš okrem peňazí a plánov aj taký úlomok z raja, ktorý spôsobuje zakrivenie vystrelených guliek, takže ťa vojaci skoro netriafajú. A to je len zlomok... To akože nie sú odmeny? Nepamätám si, že by niektorý Assassín ponukal viac...Ja fakt neviem... Keď Vás tu ľudia čítam, vážne mi pripadá, že hráte inú hru. Alebo ste fakt, tak ovplyvnení médiami, že nevidíte realitu?
      • inya
        a nehrajeme jinou hru, jen na to ma kazdy svuj nazor vis ?:)
      • Proste se moc soustredite na tu mrkev na klacku a nevidite pres ni ze tyhle "odmeny" jsou naprosto genericky, umely a neoriginalni. Stejne jak celej assassin poctvrte nebo kolik a gta to samy. Navic konzolovy. *11* *15*
      • Když ale nemá originálku tak nemůže dostat Uplay body :)
        Jinak se AC3 od přeešlých dílů nijak, co se odměn týče, neliší :)
        • inya
          Ale tak ve vsech predchozich se clovek honil treba za lepsi zbroji
          • Ne nehonil, protože se lepší zbroje odemykaly postupem času samy.
            V AC1 si upgrady dostaval od Al Mualima za každého mrtvého.
            V Brotherhoodu například se části zbroje odemykaly jak člověk postupoval v sekvencích.
            Takže ? :)
  • Předchozí díly byly taky hacknslash zabíjení a mnohem víc...
    Víte já chápu že někomu série nevonní,já taky z AC3 neskáču do stropu,ale vyzdvihovat chyby,které objektivně předchozí díly také nesly,tomu opravdu nerozumím.
    • Veskoslav
      Možná proto že místo toho, aby je odstranili, tak jdou s nimi dál ruku v ruce:)
      • Proč je tohle považováno za chyby ? Když se ta hra hraje od prvního dílu stejně tak to asi těžko bude chyba.Asi to tak autoři chtěli.
        • Veskoslav
          Protože je všichni kromě autorů a zaslepených fanoušků považují za chyby?:) Ono je mnohdy těžké přiznat, že to tak nemá být:)
          • Omyl.Stále je to jen hra, a to, že tam máš možnost zabít desítky nepřatel, z toho v tomto směru chybu nědelá.Pokud chceš nějakou stealth akci tak to asi jdi do Thiefa.AC se nikdy takhle neprezentovalo.A kdo že to považuje za chyby ? Odpověď by byla asi hardcore menšina co je schopna i kritizovat a považovat za chybu autoheal a arkádovou v dnešních střílečkách..Jak si to ti autoří vubec dovolí ? VždýŤ v reálu bys dostal jednu kulku do prsou a lehnul bys !.
            Jestli bych dnes mohl říct, že nějaká hra má chybu, tak by to byl asi Deus Ex HR, kde se autoři chlubili, že má hráč možnost řešit situaci jednou ze tří možností.Problém byl te, že když jsi postřilel všechny v mistnostech, tak si se vklidu mohl vrátit, proplížit se ventilacemi a dostal si expy za oba způsoby. :)

            Mimochodem k těm zaslepeným fanouškům...No nejsi ty náhodou zaslepený kritik "chyb"?:)
            • Těžká to diskuze s někým kdo nechápe, že hraje HRU.
              No tak sis postěžoval, že Assasini nejsou ve HŘE takoví jako byli ve skutečnosti. :) A těď asi označíš za "chybu" nebo spíše si budeš stěžovat na to, že ve skutečnosti neskakali ze střech do kupky sena jako tomu je ve HŘE. :)))
            • Veskoslav
              Akorát, že Assasini nebyli chodící sekáček na maso, ale fanatická sekta, o teré veděl málokdo.
          • Naprosto tady s Veskoslavem souhlasím ve všech směrech co tady psal.
      • Ale já píši že ty věci tam byly to autor to popírá
  • Vyplatí se koupit k AC 3 i Assassins Creed 3 Season Pass ?
    • prudislav
      podle toho jestli budeš chtít i ten alternativní příběh :-D
      • O co jde? DLC co jsem videl byly jen o par vedlejsich misich...?
        • Dohromady 5 DLC, v každém z nich buď nějaké singleplayerové mise, nebo multiplayerové mapy a postavy...
        • prudislav
          epizodický DLC s alternativní historií (Tyranie Krále Washingtona)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit