Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb jak udělat z trochu historicky přesné hry,totální frašku,neboli odu(pro tupce oslavnou báseň) na ameriku( *11* ),a ten lov :DDD(teda co sem slyšel a viděl videa)srnky se chovají tak hloupě,až si myslím,že vyvojáři nikdy žádnou neviděli.Doufám,že to nikdy nebudu muset hrát,protože bych musel mít před sebou kýbel.
    • jo,a málem bych zapomněl na to,že by mně velice zajímalo jak se assassini dostali do émeriky,nebo do itálie,btw.vážně jsem nemohl z věty ve videorecenzi:přenášení beden-a zrovna vyhazoval bedny z lodě,takže typuju,že bostonské pití čaje.
      • prudislav
        pokud já vim tak do ameriky odjel eziovo syn a taky syn lukrecie Borgia
      • Jak se dostali do Ameriky? Žeby lodí, stejně jako všichni ostatní?

        Ano... potápění čaje v Bostonu. Však je to jedna z nejdůležitějších událostí, kdy se místní obyvatelstvo vzepřelo proti čím dál neúnosnějším daním. Tato část hry tam musela být.
  • Mě se také líbil AC3 nejvíce.
    Ta doba je zajímavější a přidali i spoustu novinek, lov a námořní boje jsou výborné spestření a přináší nové zážitky.
    Hra vydrží na dlouho a u žádného dílu jsem se nebavil tak dobře a to jsem dohral všechny i na PSP a Vitě.
  • Cypri
    Chválím autora recenze. Naprosto vystihující.
  • Všichni pořád vyčítají FPS hrám tupou inteligenci nepřátel, ale za to, co předvádí nepřátelé v AC už od prvního dílu, by mohli tvůrci s přehledem získat titul nejtupější AI v počítačových hrách vůbec.
    Když jsem koukal na recenzi, tak jsem jen kroutil hlavou, že si tohle vůbec Ubisoft dovolí ještě vydávat a všichni jim to žerou i s navijákem. Příběh a prostředí je jedna věc, ale herní mechanismy, které naprosto postrádají jakoukoli logiku... *7*
    • no tak mi ukaz, v ktorej hre su nepriatelia inteligenti :) aj v roznych stealth hrach su nepriatelia tupi, aby bola hra ulahcena...napr. hitman....hodis flasku.....strazca si vsimne az to, ked dopadne....to, ze mu flaska letela spoza chrbta, respektive tesne okolo hlavy, to ho netrapi....taktiez nehlada zdroj, teda toho, kto tu flasku hodil....radsej skuma len tu flasku......ale ok, to by sa dalo este pochopit....ale keby si stal na jednom mieste...a hodil najprv flasku....potom francuzsky kluc....potom knihu....potom radio....a straz by zrobila vzdy to iste, tak dakujem pekne...
      v COD a dalsich strielackach mas vzdy to iste....nepriatelia sa malo kryju a davaju ti sancu ich zasiahnut....nenapada ma ziadna hra, kde by boli nepriatelia aspon trochu inteligentni.....
      • FarCry1, Fear1..
        • vazne? a v com boli inteligentni, mi povedz, prosim....hral som obidve hry, ale nepostrehol som nejaku vyssiu inteligenciu
          • Tak si asi hral na easy *1*. FEAR1 ma paradni inteligenci nepratel v mensich prostorach, kde se dokazali kryt za prekazky, spolupracovat s ostatnimi a treba dva te zamestnali ze predu a treti ti sel do zad atd... Stejne na tom je i FarCry1 ktery ale tohle posunul do velkych otevrenych prostor. Takze de videt jak hrajes hry, protoze to cos napsal o tobe vypovida dost *1* *1*
  • Za pravdu sa budete hnevať, ale PC hra roku 2012 je Dark Souls, po konzolových "schovám sa za múrik" a "podte po jednom" naozaj svieži vietor.
    • Veskoslav
      Tak to ani náhodou:) PC verze katastrofálně odbytá, hra jako taková dobrá, ale najdou se letos mnohonásobně lepší tituly na pc, co si to zaslouží.
      • rhaegar
        Veško všichni víme,že ses nedostal přes prvního bosse a hru usuzuješ podle youtube walkthrough. Ještě pamatuji na tvoji památnou větu,že i Kingdoms of Amalur je lepší hra než DS. Čili chlape raději se vyvaruj diskuzi o Dark Souls, ať ze sebe neuděláš ještě většího hlupáka než jsi udělal to památnou větou *3*
      • Letos: "schovám sa za múrik" a "podte po jednom"
        Tak akurát WCR 2012 :D
        • sry WRC 3
  • Gordar
    Ta videorecenze mě utvrdila v tom, že ta hra je uplně pitomá.

    PS: žádnou AC hru sem nikdy nehrál a ani nebudu takže můj názor má tu nejvyšší váhu ;)
    • Presne pre to, že sériu nepoznáš, tvoj názor cenu nemá :)
  • Ja mam s celeho tiscali dojem, že chcu byť velmi kriticky ku všetkemu, aby vyhoveli niektorym harantom čo sa sem chodia ventilovať, s poslednych recenzii citim iba nechuť...nepieš, nekouriš, nejiš maso, bavi ťe vubec š*kat ?? Tak to nehrajte ked vas to nebavi, je aj iny spôsob, ako zarabať peniaze... Šťastne a vesele...
    • Z časti aj môj názor. Hlavne to, s tou kritikou za každú cenu ...Assassin's Creed III sprevádza celosvetový úspech, pomaly sa s hry stava ikona ... A keď sa niektorí na Games nechali zmanipulovať :( ich problém. Pre mňa je to vynikajúca hra...
  • sorry Pavle ale tady jsi ujel ... AC3 se může hrdě postavit k dalším dílům Assasin Creed bez hanby něco přidali něco ubrali ale faktem je, že ubisoft ví moc dobře co děla... Hrál jsem všechny Assasin Creed a tato hra mě opravdu nadchla... jak ve vzratu děje tak v novinkách ovládání. Rozhodně bych dal 10/10 a ne nějakých 7 ....
  • Nové prostředí přineslo něco nového a neokoukaného ale taky se samo shazuje..především stromy jsou podle mne kámen úrazu..a taky především ovladání a chování vašeho veěrného oře je trochu problematické..stále je však nový AC ''luxusní zboží''.. *3*
    • *věrného*
  • Vypadá to stejně, jako dvojka ke které jsem se dostal teprve před pár měsíci. :)
    Ta hra je plná kontrastů.Vizuál krásný, ale hraje se naprosto sama.Prostě držím šipku dopředu a sem tam kliknu.Ezio si běží, hopsá, bojuje a to všechno na jeden klik.Prostě dobře se na to dívá, ale hraje se sama.Nezdá se mi, že by v trojce bylo něco co v dvojce nebylo.Taky tam člověk na ulici vraždí vojáky, jako na běžícím páse.Jediné výzvy v skákání jsou při získávání zbraní předešlých assasinů a to jenom proto, že se šipka dopředu musí držet výrazně délé vkuse.
    • Nezdá sa mi, že by som mal odvahu napísať o Gran turisme, že len držím plyn a občas pohnem páčkou v ľavo a v pravo ...a hra s vlastné hrá sama. Alebo nedajbože napísal, že Gran turismo a Need for speed sú rovnaké hry, lebo sa tam len jazdí na autách :) .... Ale keď myslíš :-P
      • Problém je v tom, že nevím jak v Gran Turismu, ale třeba v Grid musím brzdit, řadit a reagovat na hru.Tedy pokud nezapnu všechny pomocníky, pak je to jen držet šipku dopředu a sem tam doleva a doprava.Jediné Need for speed co mě bavilo bylo Porsche, zbytek byl šipka dopředu odraz od mantinelu a první v cíly.Assasin se hraje jako Grid se všemi pomocníky.Prostě držíš šipku dopředu a Ezio už udělá vše za mě aniž bych musel nějak reagovat.Srovnat například skákáni Assasina a Prince of Persia.Assasin žádná výzva.Boj Assasin a třeba Zaklínač, Assasin žádná výzva. Stealth žádný.Jak jsem psal, krásně se na to kouká, ale víc než deset hodin dívat se mě nebavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit