Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • farrao
    Zkrátka AC II zůstává neporažen a pro mě je stále tím nejlepším dílem série. Zároveň pro mě jedna z NEJ her vůbec. Ostatní díly série se s dvojkou moc nemůžou rovnat, trojka už tuplem ne... *4*
    • pre mna AC Brotherhood - AC2 bol zly po grafickej stranke a Ezio sa mi zacal pacit az od Brotherhoodu tak vyrazne...keby skoncili AC2 a isli na AC3 tak by kazdy bral Ezia podobne ako Connora proste dalsia postava..ale dalsimi hrami proste prirastol k srdcu..mna AC3 bavilo dokazdom je vyse 50 hodin hrania SP casti na 100%
  • calwin
    dobrá recenzia ale čo ma zaráža že k hre samotnej som sa dostal asi o mesiac dopredu ako vôbec vyšla recenzia... nemá byť vydaná omnoho skôr? nedá mi to proste. Ja napríklad keď idem kupovať hru tak nehrávam moc demo ale prečítam si recenziu a názory... a hlavne takéto "bestsellery" by mohli byť okamžite recenzované aj s videom... toľko môj postreh.
    • janchor
      Kdyby mohly, tak by byly. Málokdy je to logisticky zvládnutelný.
  • assassins creed 4 bude z 2 sv války a budete ovladat hrdinu z prvni osoby
    • v druhé světové assasín nebude, protože už jeden takovej existuje a jmenuje se Saboteur...
    • Takže Call of Duty a čeká nás velké repete.
      • Všechno tomu nasvědčuje
  • Kein
    Já souhlasím s recenzí. mám z hry stejné pocity, a mírné zklamání, imho mise se moc nepovedly...chybí jim logika a smysl.
  • Já jsem byl s novým příběhem spokojený a lezení přes stromy bylo super. S Connorem jsem měl problém se sžít ale nakonec to tak nějak šlo. Ale narozdíl od předchozích dílů jsem narazil na spoustu bugů a kazilo to zážitek ze hry (mám originál samozřejmě). Co mě ale vyloženě naštvalo byl odfláknutý konec. Ale jinak jsem si užil nějakých 27 hodin ve hře hodně. :)
  • BoB.2
    Mě vadilo nehorázné množství BUGů, co mě naopak hodně bavilo byli námořní bitvy
  • Zrovna nedavno sem si konecne sehnal AC1. Ocekaval sem ledascos, hodne prehypovana a oblibena hra, ma nekolik pokracovani atd atd. Cekal sem proste dobrou hru, ktera bude fajn.
    To co sem ale nasel, no ..., takovou *ebilni *icovinu pro lidi s iq 60 a mene sem jeste nevidel. Ta hra se nehraje, to proste drzte tlacitko a ono to de, samo to dela vsecko. Ultra lezeni? Proste drz dve klavesy a ono uz se to postara. Boj ? Proste mackej nebo drz a ono uz ho to nejak ubodá. Jdi nekam dve minuty, pak sleduj cut scenu pet minut. Obcas ti to prerusime naprosto idiotskou pasazi v pritomnosti aby sme vypadali cool. Menu?? Naprosta katastrofa, nemoznost v moderni hre ovladat zmenu grafiky bez toho abych sem to musel vypnout, no ty vole! Furt to vyskakuje do nakeho menu kde zvolite profil ? WTF ?
    Uvazoval sem jak pro krista pana takova hovadina muze byt tak oblibena ? Nehraje se to vubec, hraje to samo, technicke spracovani upny lol atd. Jeste ti hra i otoci kameru aby si nahodou se nezapomel podivat kam mas, a neopovazil se nedivat. (to uz sem videl i v mass effectu)...
    Jedina odpoved - tohle je prototyp typycke konzoloidnosti, tak takova primitivnost az to bolí. Tupa hra pro tupej hardware pro tupej ovladac pro tupeho hrace.
    A jak se divam na tuto trojku, tak vidim ze je to naprosto to same.
    Jak tohle muze pro boha nekdo koupit, jak jak jak...

    Jinak recezne pekna.
  • no nevim, nesouhlasim snad s jediným slovem které recenzent řekl. Nad games.tiscali jsem už dávno zlomil hůl, zde do nebe vychvalované Call of Duty a další nudné FPS bych ještě skousnul. Ale to že stále stejné CoD bez jakékoliv výraznější inovace dostane lepší známku než AC3 které je lepší po všech stránkách?? To snad není myšleno vážně *16* *16*
    • Aristarch
      Games upadá ... presne ako kedysi vynikajúce Score. Dnes by som ho nekúpil ani za 50centov ... ale prvé tri ročníky si stále občas prečítam. No ... nebudem písať, mnoho ľudí to tu nepochopí....
    • Pravda, AC3 je tak dobrá fps na kterou nemá ani nové CoD. *3*
    • Pokud se ti nelíbí games.cz (kde jsou samí nerdi) jdi na eurogamer.cz popřípadě eurogamer.co.uk. Tam žijou lidi aspoň trošku v realitě ;)
      • Veskoslav
        Díky za skvělý vtip. Dlouho jsem takový neslyšel.
      • GlaDOS
        Vtípek pobavil
    • nesouhlasíš s jediným slovem, kvůli výsledné známce? *7*
    • CoD ze dostal vic? To doufam ne, radsi se divat nebudu
      Musel bych tu hul zlomit taky. A kam jinam bych sel?? : D
      • Aristarch
        Call of Duty: Black Ops 2 8/10 :)
  • jediny, co me na ACIII stve, je to - v recenzi zminene - nacitani. zrovna u tyhle hry bych ocenil nacitani ve stylu Uncharted, ale neva. a taky me pak stve, ze nevim jak rekrutovat dalsi assassiny. poradi mi nekdo jak na to, lidi?
    • plnenim vedlajsich misii sa odomikaju jednotlive postavy
    • Musíš dělat ve městech vedlejší mise, které jsou značené assassínským symbolem. Musíš splnit všechny ve čtvrti. Například zabíjíš nemocné psy nebo nosíš raněné. Jakmile tady ty menší uděláš tak potom ti to napíše, že můžeš jít za svým člověkem, s ním uděláš jednu větší misi a pak už patří mezi assassíny. Celkem jich můžeš mít 6. Nejsou náhodně generování ale jsou to jedinečné osobnosti i s vlastním příběhem. :)
  • Ať si každý říká co chce... překousnu bugy i všudypřítomné skriptování.... ta hra je prostě mistrovské dílo... dokonce i vedlejší příběh usedlosti měl zajímavý konec ! No a co, že se nelíbí lidem konec Desmonda... u AC byla vždy tahákem minulost.... podle mě spolu s AC2 nejlepší díl série

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit